WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych - Memoriał im. Józefa Wiśniewskiegp
Bytom, 08.11.2014


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
2. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
3. Makosz Dominika GKS Czarni Bytom
3. Szlachta Nikola TS Wisła Kraków
5. Nocula Natalia UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
7. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Zaborowska Julia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Brągiel Oliwia UKS "ASW-Judo" Jasło

kobiety, waga: 48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Błaszczyk Małgorzata UKS NAKANO Pogwizdów
3. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
5. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
7. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
7. Majcher Danuta MKS CM Jordan Kraków

kobiety, waga: 52kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Rehakova Zuzana Czech Republic .
5. Mówińska Agnieszka MKS Truso Elbląg
5. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa
7. Wilk Oliwia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Eliasova Zuzana Czech Republic .
5. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
7. Gajdowska Felicja UKS Galeon Gdynia
7. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik

kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Polaskova Kristina Czech Republic .
5. Dziarmaga Klaudia KS Błękitni Tarnów
5. Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom
7. Król Wiktoria UKS Judo Wolbrom
7. Perić Viktoria Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów
5. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
7. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
7. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
2. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
3. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
3. Winiarska Klaudia UKS Ronin-Team Warszawa
5. Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa
5. Zawidzka Agnieszka KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
7. Górska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 46kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
3. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
3. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
5. Penkala Damian Polonia Rybnik
5. Stańczyk Maciej MKS Juvenia Wrocław
7. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
7. Piątek Patryk UKS "MOSiR" JASŁO Jasło

mężczyźni, waga: 50kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
3. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
3. Szulc Radosław UKS Conrad Gdańsk
5. Mikos Miłosz MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
7. Rutkowski Kewin UKS Górnik Konin
7. Wigand Łukasz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 55kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Szołtysek Filip MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Plombon Aleksander TS Judo Gryf Słupsk
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
5. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
7. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Reneson Dawid KS Błękitni Tarnów

mężczyźni, waga: 60kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
2. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
3. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
5. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
5. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Gęsikowski Michał TS Gwardia Opole
7. Raputa Dawid WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Nosalski Jakub T.S.MOSiR Bochnia
5. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
5. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
7. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
7. Gniady Michał Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

mężczyźni, waga: 73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
2. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
3. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
3. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
5. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
5. Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław
7. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
2. Pustejovsky Tomas Czech Republic .
3. Nesvedba Marek Czech Republic .
3. Ołdak Sebastian AZS AWF Warszawa
5. Czarnecki Michał WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków
7. Guzowski Hubert TS Wisła Kraków
7. Przyborek Krystian Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

mężczyźni, waga: 90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kejza Paweł Polonia Rybnik
2. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. Grzegorzek Miłosz KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała
3. Raska Michal Czech Republic .
5. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
5. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
7. Ježek Roman Czech Republic .
7. Sawicki Dominik MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: +90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin
2. Bajo Igor Czech Republic .
3. Bogacz Kamil UKS 10 Bydgoszcz
3. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
5. Nicałek Norbert MOSiR Stalowa Wola
5. Piecyk Jan KS Start Radom
7. Koziołek Bartosz MKS Pałac Młodzieży Katowice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ 225 Warszawa201
2GKS Czarni Bytom111
3UKS Górnik Konin110
4UKS Conrad Gdańsk101
5Polonia Rybnik100
6TS Wisła Kraków100
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
8UKS Galeon Gdynia100
9Czech Republic .022
10T.S.MOSiR Bochnia012
11MKS Truso Elbląg011
12AZS UW Warszawa010
13MKS Pałac Młodzieży Katowice010
14UKS Judo Wolbrom010
15Klub Judo AZS Opole002
16UKS 10 Bydgoszcz002
17AZS AWF Warszawa001
18KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała001
19TS Judo Gryf Słupsk001
20UKS "6" Piła001
21UKS Judo Sensei Płock Płock001
22UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom300
2TS Wisła Kraków201
3GKS Czarni Bytom113
4MKS Olimpijczyk Włocławek100
5UKJ 225 Warszawa100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk020
7UKS "ASW-Judo" Jasło012
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
9KS Budowlani Sosnowiec010
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
11UKS Judo Pawłowice010
12Czech Republic .002
13Klub Judo DRAKO Warszawa001
14Klub Judo Samuraj Koszalin001
15UKJ Millenium Rzeszów001
16UKS Judo Fight Club Warszawa001
17UKS NAKANO Pogwizdów001
18UKS Ronin-Team Warszawa001
19UKS SAKURA Judo Płock Płock001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom310
2TS Wisła Kraków301
3UKJ 225 Warszawa301
4GKS Czarni Bytom224
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
6UKS Górnik Konin110
7UKS Conrad Gdańsk101
8MKS Olimpijczyk Włocławek100
9Polonia Rybnik100
10UKS Galeon Gdynia100
11Czech Republic .024
12SGKS Wybrzeże Gdańsk020
13T.S.MOSiR Bochnia012
14UKS "ASW-Judo" Jasło012
15MKS Truso Elbląg011
16AZS UW Warszawa010
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
18KS Budowlani Sosnowiec010
19MKS Pałac Młodzieży Katowice010
20UKS Judo Pawłowice010
21Klub Judo AZS Opole002
22UKS 10 Bydgoszcz002
23AZS AWF Warszawa001
24Klub Judo DRAKO Warszawa001
25Klub Judo Samuraj Koszalin001
26KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała001
27TS Judo Gryf Słupsk001
28UKJ Millenium Rzeszów001
29UKS "6" Piła001
30UKS Judo Fight Club Warszawa001
31UKS Judo Sensei Płock Płock001
32UKS NAKANO Pogwizdów001
33UKS Ronin-Team Warszawa001
34UKS SAKURA Judo Płock Płock001
35UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom30.0
2Czech Republic .26.5
3UKJ 225 Warszawa23.5
4TS Wisła Kraków21.0
5T.S.MOSiR Bochnia18.0
6UKS Górnik Konin17.5
7UKS Conrad Gdańsk16.0
8MKS Truso Elbląg14.0
9Polonia Rybnik12.5
10Klub Judo AZS Opole11.0
11UKS 10 Bydgoszcz11.0
12UKS Galeon Gdynia10.5
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
14UKS "6" Piła9.0
15MKS Pałac Młodzieży Katowice8.5
16AZS UW Warszawa7.0
17MKS Juvenia Wrocław7.0
18TS Judo Gryf Słupsk7.0
19UKS Judo Wolbrom7.0
20AZS AWF Warszawa5.5
21KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała5.5
22UKS Judo Sensei Płock Płock5.5
23UMKS Żak Kielce5.5
24WKS Śląsk Wrocław5.0
25Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin4.5
26KS Start Radom3.5
27MKS CM Jordan Kraków3.5
28MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
29MOSiR Stalowa Wola3.5
30UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
31UKS 15 Krosno3.5
32UKS Leśnik Kaczory3.5
33WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek3.5
34KS Błękitni Tarnów1.5
35TS Gwardia Opole1.5
36Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice1.5
37UKS "MOSiR" JASŁO Jasło1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom46.0
2UKS Judo Wolbrom35.5
3TS Wisła Kraków20.5
4UKS "ASW-Judo" Jasło16.0
5Czech Republic .14.5
6SGKS Wybrzeże Gdańsk14.0
7MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
8UKJ 225 Warszawa9.0
9UKS Ronin-Team Warszawa9.0
10KS Budowlani Sosnowiec8.5
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa8.5
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
13Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
14UKS Judo Pawłowice7.0
15Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
16UKJ Millenium Rzeszów5.5
17UKS Judo Fight Club Warszawa5.5
18UKS NAKANO Pogwizdów5.5
19UKS SAKURA Judo Płock Płock5.5
20UKS Galeon Gdynia5.0
21KS Błękitni Tarnów3.5
22KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała3.5
23MKS Truso Elbląg3.5
24UKS "MOSiR" JASŁO Jasło3.5
25UKS 15 Krosno3.5
26AZS AWF Warszawa1.5
27Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin1.5
28MKS CM Jordan Kraków1.5
29Polonia Rybnik1.5
30UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
31UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
32WKS Gwardia Warszawa1.5