WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Luboń koło Poznania, 07.3.2015


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
4. Rojek Edyta UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. RERUTKO Żaneta AZS UW Warszawa
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Gdańska Barbara Gwardia Bielsko-Biała
5. Gnich Dominika UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
3. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
5. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. von Buccow Mercedes AZS AWF Katowice

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Dominika TS Gwardia Opole
2. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
3. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
7. Sziwa Angelika AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
7. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
5. Formela Anita GKS Żukowo
5. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
7. Ogórek-Zienkowicz Magdalena UKS Ósemka Nowa Sól
7. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew

mężczyźni, waga: 60kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
2. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
3. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
3. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Jankowiak Tomasz Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
2. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
5. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
5. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
7. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
2. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
5. Koszela Paweł AZS UAM Poznań
7. Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom
7. Szafran Łukasz Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
5. Panek Jakub PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce
7. Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań
7. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
7. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
7. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
3. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
5. Gnitecki Maciej SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Kostyliev Rodion Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz
5. Gramała Artur AZS-WSPiA Poznań
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa201
2WKS Gwardia Warszawa121
3UKJ "AON Warszawa" Warszawa110
4GKS Czarni Bytom101
5AZS-WSPiA Poznań100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk100
7AZS AWF Warszawa011
8Gwardia Wrocław011
9Gwardia Bielsko-Biała010
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
11AZS AWF Katowice002
12MMKS Wojownik Skierniewice002
13Klub Judo AZS Opole001
14Klub Judo DRAKO Warszawa001
15UKS 10 Bydgoszcz001
16UKS Judo Wolbrom001
17WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom210
2KS AZS AWFiS Gdańsk112
3TS Gwardia Opole110
4AZS UW Warszawa103
5Klub Judo DRAKO Warszawa100
6MKS Juvenia Wrocław100
7AZS AWF Warszawa010
8AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
9TDK Trzcianka010
10UKS Judo Wolbrom010
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
12KS "Gwardia" Łódź001
13MKS Chełm001
14TKS "Judo" Toruń001
15TS Wisła Kraków001
16UKS 3 Piła001
17UKS Judo Sensei Płock001
18WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom311
2AZS UW Warszawa304
3WKS Gwardia Warszawa122
4KS AZS AWFiS Gdańsk112
5TS Gwardia Opole110
6UKJ "AON Warszawa" Warszawa110
7Klub Judo DRAKO Warszawa101
8AZS-WSPiA Poznań100
9MKS Juvenia Wrocław100
10SGKS Wybrzeże Gdańsk100
11AZS AWF Warszawa021
12Gwardia Wrocław011
13UKS Judo Wolbrom011
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
15Gwardia Bielsko-Biała010
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
17TDK Trzcianka010
18AZS AWF Katowice002
19MMKS Wojownik Skierniewice002
20K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
21Klub Judo AZS Opole001
22KS "Gwardia" Łódź001
23MKS Chełm001
24TKS "Judo" Toruń001
25TS Wisła Kraków001
26UKS 10 Bydgoszcz001
27UKS 3 Piła001
28UKS Judo Sensei Płock001
29WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1WKS Gwardia Warszawa28.5
2AZS UW Warszawa23.5
3GKS Czarni Bytom22.5
4Gwardia Wrocław21.0
5UKJ "AON Warszawa" Warszawa16.0
6AZS AWF Katowice14.5
7AZS-WSPiA Poznań14.0
8AZS AWF Warszawa12.5
9SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
10MMKS Wojownik Skierniewice11.0
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice10.5
12Gwardia Bielsko-Biała7.0
13UMKS Żak Kielce7.0
14WKS "Flota" Gdynia7.0
15Klub Judo AZS Opole5.5
16Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
17UKS 10 Bydgoszcz5.5
18UKS Judo Wolbrom5.5
19Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.0
20AZS UAM Poznań3.5
21PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
22TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
23UKS Tomita Elbląg3.5
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
25Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
26UKJ Ryś Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk30.5
2GKS Czarni Bytom28.0
3AZS UW Warszawa27.0
4TS Gwardia Opole16.0
5Klub Judo DRAKO Warszawa12.5
6MKS Juvenia Wrocław9.0
7UKS Judo Wolbrom8.5
8AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
9KS "Gwardia" Łódź7.0
10TDK Trzcianka7.0
11TS Wisła Kraków7.0
12AZS-WSPiA Poznań6.5
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
14MKS Chełm5.5
15TKS "Judo" Toruń5.5
16UKS Judo Sensei Płock5.5
17WKS Gwardia Warszawa5.5
18AZS AWF Katowice3.5
19GKS Żukowo3.5
20Gwardia Bielsko-Biała3.5
21Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
22UKJ "AON Warszawa" Warszawa3.5
23UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
24UKS Junior Lipno3.5
25AZS AWF Warszawa3.0
26UKS 3 Piła2.0
27PUKS Makowiec Skaryszew1.5
28UKS Ósemka Nowa Sól1.5
29UKS "SPARTAKUS" Lublin1.0