WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 14-15.3.2015


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
2. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
4. Sowa Marta UKS Conrad Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RERUTKO Żaneta AZS UW Warszawa
2. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Busse Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Łosoś Roksana UKS "6" Piła
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
5. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
5. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
7. Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
2. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
4. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Formela Anita GKS Żukowo
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
7. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: 55kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
2. Pająk Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
5. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń
7. Grabiszewski Michał UKS 10 Bydgoszcz
7. Jęśko-Białek Szymon UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: 60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
2. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław
3. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
5. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Przybylski Szymon UKS 10 Bydgoszcz
7. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
7. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
7. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
7. TOMASZEWSKI STANISŁAW Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Kubań Aleksander WKS Gwardia Warszawa
5. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
7. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
7. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory

mężczyźni, waga: 81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
2. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Drzewiecki Tomasz UKS "6" Piła
5. Florek Jakub TS Wisła Kraków
5. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Gruszczyński Bartosz KS "Gwardia" Łódź
7. Sadowski Adam AKS Strzegom

mężczyźni, waga: 90kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
3. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
5. MALETA Jakub PUKS Makowiec Skaryszew
5. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Cebula Bartosz UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Podgórski Mikołaj UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Błoński Robert TS Judo Gryf Słupsk
3. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
5. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
5. Kostyliev Rodion Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Lukyanenko Bohdan AZS AWF Warszawa
3. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Hetmańczyk Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
7. Cieślak Patryk UKS Eljot Płock
7. Frąckowiak Piotr UKS Dwunastka Leszno

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa210
2MMKS Wojownik Skierniewice110
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
5K.S. MaKo Judo Wrocław100
6MKS Juvenia Wrocław100
7TS Wisła Kraków100
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice020
9Gwardia Wrocław011
10UKS Judo Wolbrom011
11UMKS Żak Kielce011
12UKS Grot Kraków010
13AZS UW Warszawa001
14AZS-UKW Bydgoszcz001
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
17KS Błękitni Tarnów001
18TS Judo Gryf Słupsk001
19UKS 10 Bydgoszcz001
20UKS "6" Piła001
21UKS Górnik Konin001
22UKS Kodokan Toruń001
23UKS Leśnik Kaczory001
24WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa200
2MKS Juvenia Wrocław111
3UKS "6" Piła101
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
5TDK Trzcianka100
6TKS "Judo" Toruń100
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój011
8UKS Judo Wolbrom011
9AZS-UKW Bydgoszcz010
10AZS-WSPiA Poznań010
11Polonia Rybnik010
12PUKS Makowiec Skaryszew010
13GKS Żukowo001
14GKS Czarni Bytom001
15Klub Judo DRAKO Warszawa001
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
17KS "Gwardia" Łódź001
18KS AZS AWFiS Gdańsk001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław211
2AZS AWF Warszawa210
3AZS UW Warszawa201
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice200
5MMKS Wojownik Skierniewice110
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa102
7UKS "6" Piła102
8K.S. MaKo Judo Wrocław100
9TDK Trzcianka100
10TKS "Judo" Toruń100
11TS Wisła Kraków100
12UKS Judo Wolbrom022
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice020
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój012
15AZS-UKW Bydgoszcz011
16Gwardia Wrocław011
17UMKS Żak Kielce011
18AZS-WSPiA Poznań010
19Polonia Rybnik010
20PUKS Makowiec Skaryszew010
21UKS Grot Kraków010
22GKS Żukowo001
23GKS Czarni Bytom001
24Klub Judo DRAKO Warszawa001
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
26Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
27KS "Gwardia" Łódź001
28KS AZS AWFiS Gdańsk001
29KS Błękitni Tarnów001
30TS Judo Gryf Słupsk001
31UKS 10 Bydgoszcz001
32UKS Górnik Konin001
33UKS Kodokan Toruń001
34UKS Leśnik Kaczory001
35UKS Tomita Elbląg001
36WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Warszawa25.0
2MMKS Wojownik Skierniewice21.0
3Gwardia Wrocław17.5
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice17.5
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
6UKS Judo Wolbrom14.0
7MKS Juvenia Wrocław12.5
8TS Wisła Kraków12.5
9UMKS Żak Kielce12.5
10UKS "6" Piła12.0
11UKS 10 Bydgoszcz10.5
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
13K.S. MaKo Judo Wrocław9.0
14UKS Grot Kraków8.5
15AZS-WSPiA Poznań7.0
16UKS Galeon Gdynia7.0
17UKS Leśnik Kaczory7.0
18AZS UW Warszawa5.5
19AZS-UKW Bydgoszcz5.5
20KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
21Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
22KS Błękitni Tarnów5.5
23TS Judo Gryf Słupsk5.5
24UKS Górnik Konin5.5
25UKS Kodokan Toruń5.5
26WKS Gwardia Warszawa5.5
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.0
28GKS Czarni Bytom3.5
29Klub SportowyJudo Koch Szczecin3.5
30PUKS Makowiec Skaryszew3.5
31TKS "Judo" Toruń3.5
32AKS Strzegom1.5
33KS "Gwardia" Łódź1.5
34UKS "Olimpia-Judo" Elbląg1.5
35UKS Dwunastka Leszno1.5
36UKS Eljot Płock1.5
37UKS Judo Sensei Płock Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa21.5
2MKS Juvenia Wrocław21.5
3UKS Judo Wolbrom18.0
4UKS "6" Piła11.5
5KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
7KS "Gwardia" Łódź9.0
8TKS "Judo" Toruń9.0
9AZS-WSPiA Poznań8.0
10AZS-UKW Bydgoszcz7.0
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój7.0
12Polonia Rybnik7.0
13PUKS Makowiec Skaryszew7.0
14TDK Trzcianka6.0
15GKS Żukowo5.5
16GKS Czarni Bytom5.5
17Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
19UKS Conrad Gdańsk5.5
20UKS Tomita Elbląg5.5
21Klub Sportowy Akademia Judo Poznań4.5
22Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
23PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
25UKS Kodokan Toruń3.5
26WKS Gwardia Warszawa3.5
27MKS Truso Elbląg3.0
28KJ Samuraj Koszalin1.5
29MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5