WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodzików i Młodziczek
Suchy Las, 28.3.2015


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. Nazarova Aleksandra Adažu BJSS Latvia
3. Waśkiewicz Oliwia UKS Eljot Płock
5. Dębska Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom
7. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 40kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Nikola TS Wisła Kraków
2. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Nocula Natalia UKS "ASW-Judo" Jasło
3. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa
5. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól
7. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom

kobiety, waga: 44kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Suter Pia Sophie PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy
3. Binek Agata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Rychert Kamila GKS Żukowo
5. Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska
5. Zaborowska Julia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Potocka Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: 48kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
2. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
3. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław
3. Sobierajska Katarzyna UKS Pohl Judo Przemęt
5. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
5. Valantinaite Gabija SM "GAJA" Litwa
7. Kowcz Julia K.S. MaKo Judo Wrocław
7. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń

kobiety, waga: 52kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
2. Kwiatkowska Izabela MUKS KOKORO Łódź
3. Frąckiewicz Zuzanna Polonia Rybnik
3. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Klabecka Nikola Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn
5. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław
7. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
7. Sokor Nikola KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Świtońska Joanna UKS Opty Gdynia
2. Trzeciok Magdalena UKS Judo Pawłowice
3. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Zdrada Monika TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Rosińska Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Sokół Julia WKS Śląsk Wrocław
7. ADAMCZYK Dominika UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Boroń Klaudia KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górska Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
2. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
3. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
3. Wojtyło Emilia WKS Śląsk Wrocław
5. GLISZCZYŃSKA JULIA MKS Juvenia Wrocław
5. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
7. Bródka Justyna K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
7. Gołębiewska Julia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce
2. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
3. Swiniarek Justyna UKS Ósemka Nowa Sól
3. Szostek Joanna UKS Judo Wolbrom
5. JANOCHA Natalia UKS 3 Piła
5. Różycka Marika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Olechno Julia UKS Narew Łapy
7. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
2. NIEWIŃSKA ALEKSANDRA KS "Gwardia" Białystok Białystok
3. Grzelak Katarzyna KS "Gwardia" Łódź
3. Kawecka Wiktoria TS Gwardia Opole
5. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Smildzina Darta Adažu BJSS Latvia

mężczyźni, waga: 38kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Hypta Dawid AKS Strzegom
3. Zieliński Kuba UKS Eljot Płock
5. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. Surma Adam MKS "Zryw" Łowicz

mężczyźni, waga: 42kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól
2. Rizovs Andrejs Adažu BJSS Latvia
3. Dunauskas Kernius Judo club Juodas dirzas Lithuania
3. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
5. Kowalski Karol T.S.MOSiR Bochnia
5. Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Dzierżek Konrad UKS Narew Łapy
7. Zawadzki Kajetan UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 46kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
2. Duszak Bartosz AKS Strzegom
3. Loska Olaf K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Matuschowitz Dan-Giacomo PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy
5. Moritz Tom PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy
5. Rybarczyk Michał UKJ "Lemur" Warszawa
7. Lewandowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Pietras Dawid MUKS KOKORO Łódź

mężczyźni, waga: 50kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
2. Prokopczuk Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
3. Lewandowski Franciszek WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Kolano Jakub GKS Czarni Bytom
5. Woś Jakub GKS Czarni Bytom
7. Rosół Szymon UKS Judo Wolbrom
7. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 55kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Herrman Mateusz Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn
2. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Bogatyrev Aleksandr Judo Kaliningrad Rosja
3. Buczkowski Stanisław UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Płochocki Oskar UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Smentek Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Dutkiewicz Rafał K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Dyga Piotr UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Miernik Bartosz UKJ Ryś Warszawa
2. Rosa Marcin KS Budowlani Sosnowiec
3. FIRLAJCZYK Kamil LKS Wyzwolenie Simoradz
3. KRETOWICZ Jakub UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. GRUDZIŃSKI Sebastian UKS Targówek Warszawa
5. Wnęk Michał UKS Conrad Gdańsk
7. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Morawski Bogusław UKS Judo Sensei Płock

mężczyźni, waga: 66kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
2. Przybyłowicz Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Barańczyk Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Wojtasik Antoni AKS Strzegom
5. Szynalski Maciej UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie
5. Teska Gabriel KJ Samuraj Koszalin
7. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
7. Śmiłek Norbert UKS "Katana" Sułkowice

mężczyźni, waga: 73kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Haj Obeid Esmail Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
2. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
3. Bączek Beniamin UKS Ósemka Nowa Sól
3. Röming Darius PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy
5. Gerke Valdemars Adažu BJSS Latvia
5. LEWANDOWSKI Jan WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
7. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Wielewski Szymon UKS GRIZZLY Gdańsk

mężczyźni, waga: 81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Wojtalewicz Wiktor UKS Kodokan Toruń
3. Czerwiński Karol KS Budowlani Sosnowiec
3. Łukasik Jakub GKS Czarni Bytom
5. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
5. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
7. GOZDEK Jan UKS Targówek Warszawa
7. Lignar Jakub TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: +81kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
2. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
3. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
3. Kowalczyk Aleksander GKS Czarni Bytom
5. Dutkiewicz Michał AZS-WSPiA Poznań
5. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
7. Bartos Wojciech GKS Czarni Bytom
7. JAREK Jakub MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa111
2UKJ Yuko Józefów Józefów110
3UKS Judo Wolbrom101
4Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
5Klub Judo AZS Opole100
6Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn100
7TS Wisła Kraków100
8UKJ "Lemur" Warszawa100
9UKS Junior w Lipnie Lipno100
10UKS Olimp Nowa Sól100
11AKS Strzegom012
12KS Budowlani Sosnowiec011
13Adažu BJSS Latvia010
14TKS "Judo" Toruń010
15TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
16UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
17UKS Kodokan Toruń010
18WKS Śląsk Wrocław010
19GKS Czarni Bytom003
20PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy002
21Judo club Juodas dirzas Lithuania001
22Judo Kaliningrad Rosja001
23K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
24KS "Gwardia" Łódź001
25LKS Wyzwolenie Simoradz001
26MMKS Wojownik Skierniewice001
27UKS Eljot Płock001
28UKS Gimnazjon Suchy Las001
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
30UKS Ósemka Nowa Sól001
31WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa200
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
3MKS Pałac Młodzieży Tarnów100
4TS Wisła Kraków100
5Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
6UKS Conrad Gdańsk100
7UKS Opty Gdynia100
8UMKS Żak Kielce100
9MUKS KOKORO Łódź020
10GKS Czarni Bytom010
11K.S. MaKo Judo Wrocław010
12KJ Samuraj Koszalin010
13KS "Gwardia" Białystok Białystok010
14PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy010
15UKS 15 Krosno010
16UKS Judo Pawłowice010
17PKS "OLIMPIA" Poznań002
18UKS Judo Wolbrom002
19WKS Śląsk Wrocław002
20Adažu BJSS Latvia001
21GKS Żukowo001
22Polonia Rybnik001
23TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
24TS Gwardia Opole001
25UKS "ASW-Judo" Jasło001
26UKS Eljot Płock001
27UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
28UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
29UKS Ósemka Nowa Sól001
30UKS Pohl Judo Przemęt001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa311
2TS Wisła Kraków200
3UKJ Yuko Józefów Józefów110
4UKS Judo Wolbrom103
5Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
7Klub Judo AZS Opole100
8Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn100
9MKS Pałac Młodzieży Tarnów100
10Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
11UKJ "Lemur" Warszawa100
12UKS Conrad Gdańsk100
13UKS Junior w Lipnie Lipno100
14UKS Olimp Nowa Sól100
15UKS Opty Gdynia100
16UMKS Żak Kielce100
17MUKS KOKORO Łódź020
18GKS Czarni Bytom013
19AKS Strzegom012
20PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy012
21WKS Śląsk Wrocław012
22Adažu BJSS Latvia011
23KS Budowlani Sosnowiec011
24TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn011
25K.S. MaKo Judo Wrocław010
26KJ Samuraj Koszalin010
27KS "Gwardia" Białystok Białystok010
28TKS "Judo" Toruń010
29UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
30UKS 15 Krosno010
31UKS Judo Pawłowice010
32UKS Kodokan Toruń010
33PKS "OLIMPIA" Poznań002
34UKS Eljot Płock002
35UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki002
36UKS Ósemka Nowa Sól002
37GKS Żukowo001
38Judo club Juodas dirzas Lithuania001
39Judo Kaliningrad Rosja001
40K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
41KS "Gwardia" Łódź001
42LKS Wyzwolenie Simoradz001
43MMKS Wojownik Skierniewice001
44Polonia Rybnik001
45TS Gwardia Opole001
46UKS "ASW-Judo" Jasło001
47UKS Gimnazjon Suchy Las001
48UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
49UKS Pohl Judo Przemęt001
50WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom26.5
2UKJ Ryś Warszawa23.0
3UKS Judo Wolbrom19.5
4AKS Strzegom18.0
5UKJ Yuko Józefów Józefów16.0
6UKS Olimp Nowa Sól15.5
7PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy14.5
8KS Budowlani Sosnowiec12.5
9UKJ "Lemur" Warszawa12.5
10Adažu BJSS Latvia10.5
11TS Wisła Kraków10.5
12UKS Kodokan Toruń10.0
13Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz9.0
14Klub Judo AZS Opole9.0
15Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn9.0
16UKS Junior w Lipnie Lipno9.0
17WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek9.0
18TKS "Judo" Toruń7.0
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn7.0
20UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
21WKS Śląsk Wrocław7.0
22Judo club Juodas dirzas Lithuania5.5
23Judo Kaliningrad Rosja5.5
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
25KS "Gwardia" Łódź5.5
26LKS Wyzwolenie Simoradz5.5
27MMKS Wojownik Skierniewice5.5
28UKS Eljot Płock5.5
29UKS Gimnazjon Suchy Las5.5
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
31UKS Ósemka Nowa Sól5.5
32Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.0
33UKS Targówek Warszawa5.0
34AZS AWF Katowice3.5
35AZS-WSPiA Poznań3.5
36KJ Samuraj Koszalin3.5
37PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
38T.S.MOSiR Bochnia3.5
39UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
40UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie3.5
41UKS Conrad Gdańsk3.5
42UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
43ULKS Judo Kowala Kowala3.5
44SGKS Wybrzeże Gdańsk3.0
45UKS Narew Łapy3.0
46K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
47MKS "Zryw" Łowicz1.5
48MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
49MUKS KOKORO Łódź1.5
50UKS "Katana" Sułkowice1.5
51UKS GRIZZLY Gdańsk1.5
52UKS Judo Sensei Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKJ Ryś Warszawa18.0
2WKS Śląsk Wrocław18.0
3UKS Judo Wolbrom14.5
4MUKS KOKORO Łódź14.0
5PKS "OLIMPIA" Poznań11.0
6GKS Czarni Bytom10.5
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój10.5
8Adažu BJSS Latvia9.0
9MKS Pałac Młodzieży Tarnów9.0
10TS Wisła Kraków9.0
11Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
12UKS Conrad Gdańsk9.0
13UKS Opty Gdynia9.0
14UKS Ósemka Nowa Sól9.0
15UMKS Żak Kielce9.0
16K.S. MaKo Judo Wrocław8.5
17KJ Samuraj Koszalin7.0
18KS "Gwardia" Białystok Białystok7.0
19PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy7.0
20UKS 15 Krosno7.0
21UKS Judo Pawłowice7.0
22UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
23UKS Judo Fight Club Warszawa7.0
24GKS Żukowo5.5
25Polonia Rybnik5.5
26TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
27TS Gwardia Opole5.5
28UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
29UKS Eljot Płock5.5
30UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
31UKS Pohl Judo Przemęt5.5
32MKS Juvenia Wrocław5.0
33UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.0
34UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.0
35UKS Galeon Gdynia5.0
36Klub Judo AZS Opole3.5
37Klub Sportowy Cieszyn Cieszyn3.5
38Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
39SM "GAJA" Litwa3.5
40UKS 3 Piła3.5
41UKS Smecz Pobiedziska3.5
42Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.0
43K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.5
44KS Budowlani Sosnowiec1.5
45TKS "Judo" Toruń1.5
46UKS Narew Łapy1.5
47UKS Olimp Nowa Sól1.5