WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek
Kielce, 24-25.4.2015
kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Konieczny Ewa |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kubicka Kinga |
WKS "Flota" Gdynia |
3. |
Kojro Justyna |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
3. |
Rasińska Maja |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Kołtunowska Aleksandra |
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg |
5. |
Stankiewicz Joanna |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Czarnocka Alicja |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Rojek Edyta |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
2. |
Perenc Agata |
Polonia Rybnik |
3. |
Martynowicz Martyna |
TS Gwardia Opole |
3. |
Smorzewska Dorota |
UKS Judo Sensei Płock |
5. |
Busse Kamila |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Mazur Aleksandra |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Siwek Julianna |
UKS Grot Kraków |
7. |
Skupień Patrycja |
KS "Gwardia" Łódź |
kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Podolak Arleta |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Borowska Anna |
Polonia Rybnik |
3. |
Kowalczyk Julia |
Polonia Rybnik |
3. |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
DOBROWOLSKA Martyna |
AZS UW Warszawa |
5. |
Zbrzyzna Magdalena |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Matracka Agnieszka |
AZS UW Warszawa |
7. |
Skoczylas Anna |
KS AZS AWF Wrocław |
kobiety, waga: 63kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ozdoba-Błach Agata |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Tałach-Gast Karolina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Kubań Marta |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Langiewicz Aleksandra |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Błach Dominika |
TS Gwardia Opole |
5. |
Książek Anna |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Lniany Sonia |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Prus Agnieszka |
TS Gwardia Warszawa |
kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kłys Katarzyna |
Polonia Rybnik |
2. |
Białas Barbara |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Hofman Urszula |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
LICKUN Sandra |
AZS UW Warszawa |
5. |
Kaźmierczak Martyna |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Tracz Małgorzata |
TS Wisła Kraków |
7. |
Adamczyk Dominika |
TS Wisła Kraków |
7. |
Przyczyna Paulina |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pogorzelec Daria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Kułaga Paula |
TDK Trzcianka |
3. |
Grygiel Aleksandra |
AZS-WSPiA Poznań |
3. |
Szlendak Katarzyna |
MKS Chełm |
5. |
Lichońska Barbara |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Tymann Daria |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kusior Iwona |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
7. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pacut Beata |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Furmanek Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Jaworska Joanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Załęczna Anna |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Ogórek-Zienkowicz Magdalena |
UKS Ósemka Nowa Sól |
5. |
Oleksiewicz Wiktoria |
PUKS Makowiec Skaryszew |
mężczyźni, waga: 60kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kręcielewski Marek |
TS Gwardia Warszawa |
2. |
Wieczorek Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Garbacik Bartłomiej |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Wala Adrian |
Polonia Rybnik |
5. |
Grzyb Maciej |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
5. |
Ziembikiewicz Łukasz |
AZS-WSPiA Poznań |
7. |
Sojka Sebastian |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Ziembikiewicz Patryk |
AZS-WSPiA Poznań |
mężczyźni, waga: 66kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bartusik Michał |
UKJ Millenium Rzeszów |
2. |
Wawrzyczek Patryk |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Brysz Jacek |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Wawrzyczek Paweł |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
5. |
Zacheja Maciej |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Popiel Damian |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Walczyk Patryk |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: 73kg - 28 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szwarnowiecki Damian |
Gwardia Wrocław |
2. |
DĄBROWSKI Stanisław |
AZS UW Warszawa |
3. |
Kowalski Aleksander |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
WIŁKOMIRSKI Krzysztof |
HATO JUDO Warszawa |
5. |
BRYSZ ADAM |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Tondera Dawid |
TS Wisła Kraków |
7. |
Garbacz Mateusz |
UMKS Żak Kielce |
7. |
Marcinkiewicz Sebastian |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 81kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kubieniec Jakub |
KS AZS AWF Katowice |
2. |
Błach Łukasz |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Koszczyński Radosław |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Tworzydło Maciej |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Czyż Adam |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
STĘPIEŃ Damian |
AZS UW Warszawa |
7. |
IWASZKIEWICZ PATRYK |
Gwardia Wrocław |
7. |
Kurzej Karol |
Gwardia Wrocław |
mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kuczera Piotr |
Polonia Rybnik |
2. |
Kozłowski Rafał |
Gwardia Wrocław |
3. |
Dzierżanowski Igor |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Trześniewski Mikołaj |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Ciechomski Patryk |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Krueger Mariusz |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Kozłowski Kamil |
TS "Gwardia" Olsztyn |
7. |
Szczepaniak Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: 100kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wójcik Jakub |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Zarzeczny Jakub |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Domański Tomasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Larem Kacper |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Marek Leszek |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Słabiak Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kłoczko Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Szczurowski Kacper |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
mężczyźni, waga: +100kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sarnacki Maciej |
TS "Gwardia" Olsztyn |
2. |
Nasiadko Damian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Grabowski Kamil |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Jackiewicz Jan |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Pujszo Artur |
UKS 10 Bydgoszcz |
7. |
Gugała Maciej |
WKS "Flota" Gdynia |
7. |
Lesiak Damian |
MMKS Wojownik Skierniewice |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWF Katowice | 1 | 1 | 2 |
2 | Gwardia Wrocław | 1 | 1 | 0 |
3 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 2 |
4 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 1 |
5 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 0 | 0 |
6 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 0 |
7 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
8 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 2 | 1 |
9 | GKS Czarni Bytom | 0 | 1 | 2 |
10 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
11 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 0 |
12 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
13 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
14 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
15 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
16 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
17 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 1 | 0 |
2 | Polonia Rybnik | 1 | 2 | 1 |
3 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 1 | 0 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 1 |
5 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 0 | 1 |
6 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 1 |
7 | TDK Trzcianka | 0 | 1 | 0 |
8 | WKS "Flota" Gdynia | 0 | 1 | 0 |
9 | AZS-WSPiA Poznań | 0 | 0 | 1 |
10 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
11 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
12 | MKS Chełm | 0 | 0 | 1 |
13 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
14 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
15 | TS Gwardia Opole | 0 | 0 | 1 |
16 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
18 | UKS Judo Sensei Płock | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 2 | 2 |
2 | Polonia Rybnik | 2 | 2 | 2 |
3 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | 0 | 1 |
4 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 3 | 1 |
5 | KS AZS AWF Katowice | 1 | 1 | 2 |
6 | AZS UW Warszawa | 1 | 1 | 1 |
7 | Gwardia Wrocław | 1 | 1 | 0 |
8 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 3 |
9 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 0 |
10 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
11 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 1 | 2 |
12 | TDK Trzcianka | 0 | 1 | 0 |
13 | WKS "Flota" Gdynia | 0 | 1 | 0 |
14 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 0 |
15 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
16 | AZS-WSPiA Poznań | 0 | 0 | 1 |
17 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
18 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
19 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
20 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
21 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
22 | MKS Chełm | 0 | 0 | 1 |
23 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
24 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
25 | TS Gwardia Opole | 0 | 0 | 1 |
26 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS Judo Sensei Płock | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | KS AZS AWF Katowice | 34.0 |
2 | TS Gwardia Warszawa | 27.0 |
3 | GKS Czarni Bytom | 24.5 |
4 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 19.5 |
5 | Gwardia Wrocław | 19.0 |
6 | Polonia Rybnik | 14.5 |
7 | AZS UW Warszawa | 10.5 |
8 | TS "Gwardia" Olsztyn | 10.5 |
9 | KS AZS AWF Wrocław | 9.0 |
10 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 9.0 |
11 | UKJ Millenium Rzeszów | 9.0 |
12 | Klub Judo AZS Opole | 7.0 |
13 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 7.0 |
14 | WKS Śląsk Wrocław | 7.0 |
15 | AZS AWF Warszawa | 5.5 |
16 | HATO JUDO Warszawa | 5.5 |
17 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.5 |
18 | AZS-WSPiA Poznań | 5.0 |
19 | WKS "Flota" Gdynia | 5.0 |
20 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 3.5 |
21 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 3.5 |
22 | TS Wisła Kraków | 3.5 |
23 | UKJ Ryś Warszawa | 3.5 |
24 | UKS 10 Bydgoszcz | 3.5 |
25 | KS "Gwardia" Łódź | 1.5 |
26 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1.5 |
27 | MKS Juvenia Wrocław | 1.5 |
28 | MMKS Wojownik Skierniewice | 1.5 |
29 | UMKS Żak Kielce | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 39.0 |
2 | Polonia Rybnik | 28.5 |
3 | AZS UW Warszawa | 19.5 |
4 | KS AZS AWF Wrocław | 19.5 |
5 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 19.5 |
6 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 16.0 |
7 | TS Gwardia Opole | 9.0 |
8 | TS Gwardia Warszawa | 8.5 |
9 | TDK Trzcianka | 7.0 |
10 | WKS "Flota" Gdynia | 7.0 |
11 | AZS-WSPiA Poznań | 5.5 |
12 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 5.5 |
13 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.5 |
14 | MKS Chełm | 5.5 |
15 | MKS Juvenia Wrocław | 5.5 |
16 | TKS "Judo" Toruń | 5.5 |
17 | UKS Judo Wolbrom | 5.5 |
18 | UKS Judo Sensei Płock | 5.5 |
19 | KS "Gwardia" Łódź | 5.0 |
20 | TS Wisła Kraków | 5.0 |
21 | AZS AWF Warszawa | 3.5 |
22 | PGE Akademia Judo Poznań | 3.5 |
23 | PUKS Makowiec Skaryszew | 3.5 |
24 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 3.5 |
25 | UKS Ósemka Nowa Sól | 3.5 |
26 | UKS Tomita Elbląg | 3.5 |
27 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 1.5 |
28 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 1.5 |
29 | UKS Grot Kraków | 1.5 |
30 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 1.5 |
31 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 1.5 |
|