WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek
Kielce, 24-25.4.2015


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Kojro Justyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
5. Kołtunowska Aleksandra UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
7. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
7. Rojek Edyta UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Perenc Agata Polonia Rybnik
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Busse Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
7. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
5. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław
7. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata KS AZS AWF Wrocław
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
3. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
5. Błach Dominika TS Gwardia Opole
5. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna Polonia Rybnik
2. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
5. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
7. Adamczyk Dominika TS Wisła Kraków
7. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
7. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
5. Ogórek-Zienkowicz Magdalena UKS Ósemka Nowa Sól
5. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew

mężczyźni, waga: 60kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
7. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
7. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
7. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. WIŁKOMIRSKI Krzysztof Judo Legia Warszawa
5. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
5. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
7. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
2. Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
5. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
7. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
7. Kurzej Karol Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
5. Ciechomski Patryk AZS AWF Katowice
5. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
7. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 100kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
2. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
5. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
5. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: +100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz
7. Gugała Maciej WKS "Flota" Gdynia
7. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice112
2Gwardia Wrocław110
3WKS Gwardia Warszawa102
4Polonia Rybnik101
5KS AZS AWF Wrocław100
6TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
7UKJ Millenium Rzeszów100
8SGKS Wybrzeże Gdańsk021
9GKS Czarni Bytom012
10AZS UW Warszawa010
11WKS Śląsk Wrocław010
12AZS AWF Warszawa001
13Judo Legia Warszawa001
14Klub Judo AZS Opole001
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
16KS AZS AWFiS Gdańsk001
17UKJ "AON Warszawa" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom310
2Polonia Rybnik121
3SGKS Wybrzeże Gdańsk110
4AZS UW Warszawa101
5KS AZS AWF Wrocław101
6KS AZS AWFiS Gdańsk011
7TDK Trzcianka010
8WKS "Flota" Gdynia010
9AZS-WSPiA Poznań001
10Gwardia Bielsko-Biała001
11Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
12MKS Chełm001
13MKS Juvenia Wrocław001
14TKS "Judo" Toruń001
15TS Gwardia Opole001
16UKS Judo Wolbrom001
17UKS Judo Sensei Płock001
18WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom322
2Polonia Rybnik222
3KS AZS AWF Wrocław201
4SGKS Wybrzeże Gdańsk131
5AZS AWF Katowice112
6AZS UW Warszawa111
7Gwardia Wrocław110
8WKS Gwardia Warszawa103
9TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
10UKJ Millenium Rzeszów100
11KS AZS AWFiS Gdańsk012
12TDK Trzcianka010
13WKS "Flota" Gdynia010
14WKS Śląsk Wrocław010
15AZS AWF Warszawa001
16AZS-WSPiA Poznań001
17Gwardia Bielsko-Biała001
18Judo Legia Warszawa001
19Klub Judo AZS Opole001
20Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
21Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
22MKS Chełm001
23MKS Juvenia Wrocław001
24TKS "Judo" Toruń001
25TS Gwardia Opole001
26UKJ "AON Warszawa" Warszawa001
27UKS Judo Wolbrom001
28UKS Judo Sensei Płock001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice34.0
2WKS Gwardia Warszawa27.0
3GKS Czarni Bytom24.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk19.5
5Gwardia Wrocław19.0
6Polonia Rybnik14.5
7AZS UW Warszawa10.5
8TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn10.5
9KS AZS AWF Wrocław9.0
10UKJ "AON Warszawa" Warszawa9.0
11UKJ Millenium Rzeszów9.0
12Klub Judo AZS Opole7.0
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
14WKS Śląsk Wrocław7.0
15AZS AWF Warszawa5.5
16Judo Legia Warszawa5.5
17KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
18AZS-WSPiA Poznań5.0
19WKS "Flota" Gdynia5.0
20K.S. Judo Czechowice-Dziedzice3.5
21Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
22TS Wisła Kraków3.5
23UKJ Ryś Warszawa3.5
24UKS 10 Bydgoszcz3.5
25Gwardia Bielsko-Biała1.5
26KS "Gwardia" Łódź1.5
27MKS Juvenia Wrocław1.5
28MMKS Wojownik Skierniewice1.5
29UMKS Żak Kielce1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom39.0
2Polonia Rybnik28.5
3AZS UW Warszawa19.5
4KS AZS AWF Wrocław19.5
5KS AZS AWFiS Gdańsk19.5
6SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
7TS Gwardia Opole9.0
8WKS Gwardia Warszawa8.5
9TDK Trzcianka7.0
10WKS "Flota" Gdynia7.0
11AZS-WSPiA Poznań5.5
12Gwardia Bielsko-Biała5.5
13Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
14MKS Chełm5.5
15MKS Juvenia Wrocław5.5
16TKS "Judo" Toruń5.5
17UKS Judo Wolbrom5.5
18UKS Judo Sensei Płock5.5
19KS "Gwardia" Łódź5.0
20TS Wisła Kraków5.0
21AZS AWF Warszawa3.5
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
23PUKS Makowiec Skaryszew3.5
24UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
25UKS Ósemka Nowa Sól3.5
26UKS Tomita Elbląg3.5
27Klub Judo DRAKO Warszawa1.5
28UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
29UKS Grot Kraków1.5
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
31UKS Junior Lipno1.5