WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Kąty Wrocławskie, 09.5.2015


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
2. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
3. KUŚMIERZ Dorota AZS UW Warszawa
3. Lis Agnieszka PGE Akademia Judo Poznań
5. Boruta Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
3. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
5. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól
5. Namyślak Katarzyna UKS Siódemka Strzelce Opolskie
7. Strzeżyńska Kinga PGE Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 57kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna Polonia Rybnik
2. Matracka Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Boryczko Sabina TS Wisła Kraków
4. Sokołowska Monika KS Budowlani Sosnowiec
5. Lewandowska MonIka UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
3. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
5. Marchewka Beata KS Start Radom
7. Cal Katarzyna AZS Łódź Łódź

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
2. Witek Gabriela UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Augustowska Monika Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
3. Szymkowiak Agata AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Mądry Weronika PGE Akademia Judo Poznań
5. Ulińska Aleksandra AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Figurska Dominika UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
3. Żółtowska Aleksandra Klub Sportowy Judo Koch Szczecin
4. Jochaniak Jagoda PGE Akademia Judo Poznań
5. Bochat Marta UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
3. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Dziewicka Małgorzata AZS UW Warszawa
5. Woś Irena UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Patyk Justyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian Polonia Rybnik
2. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
3. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
4. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. FRANCZUK Marcin UKS Targówek Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
3. Drogowski Artur KS AZS AWF Wrocław
5. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom
7. PIOTROWSKI TOMASZ Gwardia Wrocław
7. ŚWIDEREK DAMIAN Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
3. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Kaliński Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Bogacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. Szafran Łukasz PGE Akademia Judo Poznań
7. Jurek Bartłomiej AZS AWF Warszawa
7. STOLARCZYK ADAM Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
2. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
3. Łątka Filip UKS Grot Kraków
3. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
5. Leśniak Michał TS Wisła Kraków
5. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
7. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 90kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
2. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
3. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom
5. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Ursel Karol TS "Gwardia" Olsztyn

mężczyźni, waga: 100kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
2. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn
3. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Zimecki Grzegorz AZS UW Warszawa
5. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Pasternak Maciej KS Start Radom
7. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
7. Wolski Paweł Gwardia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław220
2Polonia Rybnik100
3TS Wisła Kraków100
4UKJ Millenium Rzeszów100
5UKS Tomita Elbląg100
6WKS "Flota" Gdynia100
7AZS AWF Warszawa011
8AZS-WSPiA Poznań010
9GKS Czarni Bytom010
10TS "Gwardia" Olsztyn010
11WKS Gwardia Warszawa010
12AZS UW Warszawa004
13UKJ 225 Warszawa002
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
15Klub Judo AZS Opole001
16KS AZS AWF Wrocław001
17KS AZS AWFiS Gdańsk001
18MMKS Wojownik Skierniewice001
19UKS Grot Kraków001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk200
2AZS UW Warszawa112
3AZS-WSPiA Poznań100
4KS Gwardia Bielsko-Biała100
5Polonia Rybnik100
6TKS "Judo" Toruń100
7GKS Czarni Bytom020
8KS Budowlani Sosnowiec010
9MKS Truso Elbląg010
10UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka010
11UKS Grot Kraków010
12TS Wisła Kraków002
13AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
14Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
15Klub Sportowy Judo Koch Szczecin001
16KS AZS AWF Wrocław001
17PGE Akademia Judo Poznań001
18SGKS Wybrzeże Gdańsk001
19UKS Judo Sensei Płock001
20UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Gwardia Wrocław220
2KS AZS AWFiS Gdańsk201
3Polonia Rybnik200
4AZS UW Warszawa116
5AZS-WSPiA Poznań110
6TS Wisła Kraków102
7KS Gwardia Bielsko-Biała100
8TKS "Judo" Toruń100
9UKJ Millenium Rzeszów100
10UKS Tomita Elbląg100
11WKS "Flota" Gdynia100
12GKS Czarni Bytom030
13AZS AWF Warszawa011
14UKS Grot Kraków011
15KS Budowlani Sosnowiec010
16MKS Truso Elbląg010
17TS "Gwardia" Olsztyn010
18UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka010
19WKS Gwardia Warszawa010
20KS AZS AWF Wrocław002
21UKJ 225 Warszawa002
22AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
23Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
25Klub Judo AZS Opole001
26Klub Sportowy Judo Koch Szczecin001
27MMKS Wojownik Skierniewice001
28PGE Akademia Judo Poznań001
29SGKS Wybrzeże Gdańsk001
30UKS Judo Sensei Płock001
31UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Gwardia Wrocław50.0
2AZS UW Warszawa19.5
3AZS AWF Warszawa17.5
4GKS Czarni Bytom17.5
5UKJ 225 Warszawa14.5
6TS Wisła Kraków12.5
7MMKS Wojownik Skierniewice9.0
8UKJ Millenium Rzeszów9.0
9UKS Tomita Elbląg9.0
10WKS "Flota" Gdynia9.0
11TS "Gwardia" Olsztyn8.5
12KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
13WKS Gwardia Warszawa7.0
14AZS-WSPiA Poznań6.0
15Polonia Rybnik6.0
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
17Klub Judo AZS Opole5.5
18KS AZS AWF Wrocław5.5
19UKS Grot Kraków5.5
20KS Start Radom3.5
21PGE Akademia Judo Poznań3.5
22Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
23KS "Gwardia" Łódź1.5
24UKS Targówek Warszawa1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa27.5
2KS AZS AWFiS Gdańsk15.0
3AZS Organizacja Środowiskowa Poznań14.0
4PGE Akademia Judo Poznań12.5
5GKS Czarni Bytom11.0
6AZS-WSPiA Poznań9.0
7KS Budowlani Sosnowiec9.0
8KS Gwardia Bielsko-Biała9.0
9TKS "Judo" Toruń9.0
10UKS Kodokan Toruń9.0
11TS Wisła Kraków8.5
12MKS Truso Elbląg7.0
13UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka7.0
14UKS Grot Kraków7.0
15Polonia Rybnik6.0
16Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz5.5
17KS AZS AWF Wrocław5.5
18SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
19UKS Judo Sensei Płock5.5
20KS Start Radom3.5
21UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
22UKS Ósemka Nowa Sól3.5
23UKS Siódemka Strzelce Opolskie3.5
24WKS Gwardia Warszawa3.5
25Klub Sportowy Judo Koch Szczecin3.0
26AZS Łódź Łódź1.5