WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski - V Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzków
Łódź, 23.5.2015


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. Dębska Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Waśkiewicz Oliwia UKS Eljot Płock
5. Jarmuż Olga Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom
7. Olszycka Marta UKS Arashi Łódź
7. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 40kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa
2. Chwiałkowska Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
3. Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól
3. Kublickyte Greta Draugyste Litwa .
5. Berda Paulina Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Kuczek-Feć Natalia UKS Dwójka Rydułtowy
7. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Pyznarska Julia K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

kobiety, waga: 44kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
3. Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska
3. Zaborowska Julia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Makosz Dominika GKS Czarni Bytom
5. Ziembikiewicz Anastazja Gwardia Piła
7. Rychert Kamila GKS Żukowo
7. Wenzel Klaudia AZS UAM Poznań

kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław
2. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
3. Koślak Julia Klub Judo Samuraj Koszalin
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
5. Binek Agata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
7. Piwowarczyk Aleksandra JUDO TORA Wierzchosławice
7. Sobierajska Katarzyna UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: 52kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław
3. Kwiatkowska Izabela MUKS KOKORO Łódź
3. Skipiała Michalina UKJ "Lemur" Warszawa
5. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
7. Ptak Kinga UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
7. Sokor Nikola KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Świtońska Joanna UKS Opty Gdynia
2. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Kowalczyk Anna LKS Wyzwolenie Simoradz
3. Sternal Anna AZS-WSPiA Poznań
5. Borowiak Magdalena Power Duck Akademia Judo Poznań
5. Stemplewska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. ADAMCZYK Dominika UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Jas Gabriela UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
2. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
3. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Tułodziecka Aleksandra UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
5. Šubinaite Liveta Draugyste Litwa .
7. Muffert Madeleine Erfurter Judo-Club Niemcy
7. Polańczyk Adrianna K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

kobiety, waga: 70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
2. Swiniarek Justyna UKS Ósemka Nowa Sól
3. Piórkowska Oliwia UKS Judo Sensei Płock Płock
3. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
5. Różycka Marika UKS Ósemka Nowa Sól
5. Szostek Joanna UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kmieliauskaite Justina Draugyste Litwa .
2. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
3. Grzelak Katarzyna KS "Gwardia" Łódź
3. NIEWIŃSKA ALEKSANDRA KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
5. Kawecka Wiktoria TS Gwardia Opole
7. Gruszka Sandra MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: 38kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
2. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Ziółkowski Jakub UKS Okay Opole
5. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
5. Hypta Dawid AKS Strzegom
7. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
7. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: 42kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
3. Ivlev Leonid Judo Kaliningrad Rosja
3. Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
5. Yudin Evgenij Judo Kaliningrad Rosja
7. Dzierżek Konrad UKS Narew Łapy
7. Górka Daniel UKS Okay Opole

mężczyźni, waga: 46kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól
2. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin
3. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
3. Wilczyński Filip K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Jaszczołt Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
7. Gabor Oskar TS Wisła Kraków
7. Rafaj Jozef Judo Club ZTS Martin Słowacja

mężczyźni, waga: 50kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
2. Wigand Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Szkocny Michał Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
5. Mikluszka Filip UKJ Millenium Rzeszów
7. Białas Jakub UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
7. Prokopczuk Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów

mężczyźni, waga: 55kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rutkowski Paweł MKS Pałac Młodzieży Tarnów
2. Łukasik Szymon UKS Judo Wolbrom
3. Grybyk Yaroslav Ippon Veselka Lviv Ukraina
3. Płochocki Oskar UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Bogatyrev Aleksandr Judo Kaliningrad Rosja
5. Stemplewski Patryk SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Łapa Franciszek Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
7. Wiśniewski Paweł PKS "OLIMPIA" Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rosa Marcin KS Budowlani Sosnowiec
2. KRETOWICZ Jakub UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Chryst Bartosz GKS Czarni Bytom
3. Miernik Bartosz UKJ Ryś Warszawa
5. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
5. Kroll Elias Erfurter Judo-Club Niemcy
7. Jarosik Kacper MUKS KOKORO Łódź
7. Wojnowski Wojciech UKS Okay Opole

mężczyźni, waga: 66kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
2. GRUDZIŃSKI Sebastian UKS Targówek Warszawa
3. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Kuropiejski Tymotesz UKS Conrad Gdańsk
5. Szynalski Maciej UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie
5. Wojtasik Antoni AKS Strzegom
7. Lubicki Daniel Klub Judo AZS Opole
7. Rasiak Patryk Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LEWANDOWSKI Jan WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
2. Krupiński Adam UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
3. Haj Obeid Esmail Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
3. Kokhtashvili Givi Estonia Estonia
5. Cebula Rafał UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
7. Kuczer Maciej UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie
7. Wrzodak Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 81kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Zobniów Wiktor WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
3. Kifert Karol UKS Ósemka Nowa Sól
3. Lignar Jakub TS Wisła Kraków
5. Bąkowski Mikołaj UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Czerwiński Karol KS Budowlani Sosnowiec
7. GOZDEK Jan UKS Targówek Warszawa
7. Slezak Tomaš Judo Club ZTS Martin Słowacja

mężczyźni, waga: +81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
3. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
3. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
5. Bartos Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Dutkiewicz Michał AZS-WSPiA Poznań
7. JAREK Jakub MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Łukasik Jakub GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom110
2WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek110
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
4UKS Olimp Nowa Sól101
5Klub Judo AZS Opole100
6Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
7KS Budowlani Sosnowiec100
8MKS Pałac Młodzieży Tarnów100
9TKS "Judo" Toruń100
10WKS Śląsk Wrocław100
11GKS Czarni Bytom013
12UKJ "Lemur" Warszawa011
13UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
14UKS "SPARTAKUS" Lublin010
15UKS Arashi Łódź010
16UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin010
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
18UKS Junior w Lipnie Lipno010
19UKS Targówek Warszawa010
20Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
21Estonia Estonia001
22Ippon Veselka Lviv Ukraina001
23Judo Kaliningrad Rosja001
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
25K.S. MaKo Judo Wrocław001
26KS "Gwardia" Łódź001
27Power Duck Akademia Judo Poznań001
28PTS Gwardia Bydgoszcz001
29TS Wisła Kraków001
30UKJ Ryś Warszawa001
31UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
32UKS Conrad Gdańsk001
33UKS Okay Opole001
34UKS Ósemka Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1WKS Śląsk Wrocław111
2Draugyste Litwa .101
3UKS Judo Fight Club Warszawa101
4UKS Olimp Nowa Sól101
5GKS Czarni Bytom100
6Polonia Rybnik100
7Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
8UKS Judo Wolbrom100
9UKS Opty Gdynia100
10UKS Ósemka Nowa Sól020
11MUKS KOKORO Łódź011
12PKS "OLIMPIA" Poznań010
13UKJ Ryś Warszawa010
14UKS 15 Krosno010
15UKS Conrad Gdańsk010
16UKS Judo Sensei Płock Płock002
17AZS-WSPiA Poznań001
18K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
19Klub Judo Samuraj Koszalin001
20KS "Gwardia" Białystok Białystok001
21LKS Wyzwolenie Simoradz001
22TKS "Judo" Toruń001
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
24UKJ "Lemur" Warszawa001
25UKS Eljot Płock001
26UKS Smecz Pobiedziska001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1WKS Śląsk Wrocław211
2UKS Judo Wolbrom210
3UKS Olimp Nowa Sól202
4GKS Czarni Bytom113
5WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek110
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa102
7Draugyste Litwa .101
8TKS "Judo" Toruń101
9UKS Judo Fight Club Warszawa101
10Klub Judo AZS Opole100
11Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin100
12KS Budowlani Sosnowiec100
13MKS Pałac Młodzieży Tarnów100
14Polonia Rybnik100
15Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
16UKS Opty Gdynia100
17UKS Ósemka Nowa Sól021
18UKJ "Lemur" Warszawa012
19MUKS KOKORO Łódź011
20UKJ Ryś Warszawa011
21UKS Conrad Gdańsk011
22PKS "OLIMPIA" Poznań010
23UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
24UKS "SPARTAKUS" Lublin010
25UKS 15 Krosno010
26UKS Arashi Łódź010
27UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin010
28UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
29UKS Junior w Lipnie Lipno010
30UKS Targówek Warszawa010
31K.S. Judo Czechowice-Dziedzice002
32UKS Judo Sensei Płock Płock002
33AZS-WSPiA Poznań001
34Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
35Estonia Estonia001
36Ippon Veselka Lviv Ukraina001
37Judo Kaliningrad Rosja001
38K.S. MaKo Judo Wrocław001
39Klub Judo Samuraj Koszalin001
40KS "Gwardia" Łódź001
41KS "Gwardia" Białystok Białystok001
42LKS Wyzwolenie Simoradz001
43Power Duck Akademia Judo Poznań001
44PTS Gwardia Bydgoszcz001
45TS Wisła Kraków001
46UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
47UKS Eljot Płock001
48UKS Okay Opole001
49UKS Smecz Pobiedziska001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom32.0
2UKS Judo Wolbrom16.0
3WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek16.0
4TS Wisła Kraków15.5
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
6UKS Olimp Nowa Sól14.5
7Klub Judo AZS Opole14.0
8Judo Kaliningrad Rosja12.5
9KS Budowlani Sosnowiec12.5
10TKS "Judo" Toruń12.5
11UKJ "Lemur" Warszawa12.5
12MKS Pałac Młodzieży Tarnów10.5
13UKS Junior w Lipnie Lipno10.5
14Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin9.0
15UKS Conrad Gdańsk9.0
16WKS Śląsk Wrocław9.0
17UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin8.5
18UKS Okay Opole8.5
19UKS Targówek Warszawa8.5
20AKS Strzegom7.0
21Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz7.0
22UKS "FENIKS" Bytom Bytom7.0
23UKS "SPARTAKUS" Lublin7.0
24UKS Arashi Łódź7.0
25UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
26Estonia Estonia5.5
27Ippon Veselka Lviv Ukraina5.5
28K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
29K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
30KS "Gwardia" Łódź5.5
31Power Duck Akademia Judo Poznań5.5
32PTS Gwardia Bydgoszcz5.5
33UKJ Ryś Warszawa5.5
34UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
35UKS Ósemka Nowa Sól5.5
36UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie5.0
37AZS-WSPiA Poznań3.5
38Erfurter Judo-Club Niemcy3.5
39SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
40UKJ Millenium Rzeszów3.5
41UKS "Olimpia-Judo" Elbląg3.5
42UKS Galeon Gdynia3.5
43Judo Club ZTS Martin Słowacja3.0
44MMKS Wojownik Skierniewice1.5
45MUKS KOKORO Łódź1.5
46PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
47Polonia Rybnik1.5
48UKJ Yuko Józefów Józefów1.5
49UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
50UKS Narew Łapy1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1WKS Śląsk Wrocław21.5
2Draugyste Litwa .18.0
3UKS Olimp Nowa Sól17.5
4UKS Ósemka Nowa Sól17.5
5UKS Judo Wolbrom16.0
6UKS Judo Fight Club Warszawa14.5
7GKS Czarni Bytom12.5
8MUKS KOKORO Łódź12.5
9UKS Judo Sensei Płock Płock11.0
10PKS "OLIMPIA" Poznań10.5
11Klub Judo Samuraj Koszalin9.0
12Polonia Rybnik9.0
13Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
14UKS Opty Gdynia9.0
15Power Duck Akademia Judo Poznań7.0
16UKJ Ryś Warszawa7.0
17UKS 15 Krosno7.0
18UKS Conrad Gdańsk7.0
19AZS-WSPiA Poznań5.5
20K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
21KS "Gwardia" Białystok Białystok5.5
22LKS Wyzwolenie Simoradz5.5
23TKS "Judo" Toruń5.5
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
25UKJ "Lemur" Warszawa5.5
26UKS Eljot Płock5.5
27UKS Smecz Pobiedziska5.5
28Gwardia Piła3.5
29Klub Judo AZS Opole3.5
30SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
31TS Gwardia Opole3.5
32UKS Dwójka Rydułtowy3.5
33UKS Galeon Gdynia3.5
34UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
35UKS Narew Łapy3.5
36ULKS Judo Kowala Kowala3.5
37JUDO TORA Wierzchosławice3.0
38K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź3.0
39AZS UAM Poznań1.5
40Erfurter Judo-Club Niemcy1.5
41GKS Żukowo1.5
42KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
43MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5
44UKS Arashi Łódź1.5
45UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin1.5
46UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
47UKS Pohl Judo Przemęt1.5