WYNIKI ZAWODÓW
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych
Luboń, 20-21.6.2015
kobiety, waga: 40kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szlachta Nikola |
TS Wisła Kraków |
2. |
Sienkiewicz Iga |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
3. |
Malcharczyk Miriam |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
3. |
Pietrzak Klaudia |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
5. |
Bielecka Alicja |
MKS "Zryw" Łowicz |
5. |
Gajecka Marlena |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tąta Jagoda |
UKS Judo Pawłowice |
2. |
Szlachta Paulina |
TS Wisła Kraków |
3. |
Piechota Olivia |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Walczyk Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Gawryło Oliwia |
MOS Zatoka Braniewo |
5. |
Potrykus Karolina |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
Janeczko Aleksandra |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Zaborowska Julia |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Matejko Natalia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kolbusz Katarzyna |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
3. |
Kawecka Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Kropska Natalia |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Gajecka Adriana |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
5. |
Majcher Danuta |
UKS Grot Kraków |
7. |
Kuna Justyna |
UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów |
7. |
Nocula Joanna |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Socha Izabella |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
3. |
Kostyra Maryla |
UKS Narew Łapy |
3. |
Paszkowska Dagmara |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
5. |
GRASZA JOANNA |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Przyczyna Katarzyna |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
7. |
Grzegórzek Gabriela |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
Nowicka Dominika |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
kobiety, waga: 57kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dąbrowska Anna |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Szymańska Angelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. |
Kamińska Anna |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Mróz Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
5. |
Butlewska Aleksandra |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Szota Patrycja |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Dyba Anna |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
7. |
Weis Nikoleta |
UKS 15 Krosno |
kobiety, waga: 63kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
2. |
Wróblewska Eliza |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Fałtynowicz Barbara |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Gunia Jagoda |
UKS 15 Krosno |
5. |
Jarkowska Magdalena |
MUKS KOKORO Łódź |
5. |
Rams Zuzanna |
TS Wisła Kraków |
7. |
Górska Magdalena |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
Kotwicka Stefania |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Śliwa Justyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Bień Aleksandra |
TS Wisła Kraków |
3. |
Kabata Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Cieśla Karolina |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Jaśkiewicz Julia |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Bączek Maria |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Woźny Kamila |
UKJ Millenium Rzeszów |
kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dziopa Paulina |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Rutkowska Anna |
UKS SAKURA Judo Płock Płock |
3. |
Gaj Aleksandra |
UKS 15 Krosno |
3. |
Świątkiewicz Julia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
5. |
Gołąb Justyna |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Olizar Agnieszka |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
7. |
Haberka Karolina |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Madajewska Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
mężczyźni, waga: 46kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Binek Jakub |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Penkala Damian |
Polonia Rybnik |
3. |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Pieczyński Hubert |
UKS Górnik Konin |
5. |
Jasiński Aleksander |
UKS Galeon Gdynia |
5. |
Zaborowski Piotr |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Duź Dominik |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
Jęśko-Białek Szymon |
UKS "6" Piła |
mężczyźni, waga: 50kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
2. |
Matusiak Igor |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
3. |
Słowikowski Kacper |
MKS Truso Elbląg |
3. |
Tylek Paweł |
TS Wisła Kraków |
5. |
Rudnicki Adam |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Stańczyk Maciej |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Gruchała Krzysztof |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
Radziszewski Jakub |
UKS Olimp Nowa Sól |
mężczyźni, waga: 55kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wójcik Jakub |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
2. |
Śmiegel Szymon |
UKS 10 Bydgoszcz |
3. |
Kocima Filip |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Artemiuk Damian |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
5. |
Szatkowski Konrad |
TS Judo Gryf Słupsk |
7. |
Andrzejewski Bartosz |
Polonia Rybnik |
7. |
Piotrowski Przemysław |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław |
mężczyźni, waga: 60kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kokosza Piotr |
KS Budowlani Sosnowiec |
2. |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Aghajanyan Gurgen |
UKS 15 Krosno |
3. |
MICHALSKI MICHAŁ |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Kumidor Wiktor |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Litwin Przemysław |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
7. |
Nawrot Jakub |
TS Judo Gryf Słupsk |
7. |
Włodarski Hubert |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tchórzewski Cezary |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Stecki Jędrzej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Bukojemski Wojciech |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Stodolski Adam |
UKS Leśnik Kaczory |
5. |
Skocz Sławomir |
TS Wisła Kraków |
5. |
Wala Łukasz |
Polonia Rybnik |
7. |
Bugaj Mateusz |
UKS Judo Sensei Płock |
7. |
Leśniak Patryk |
KS "Gwardia" Łódź |
mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Krogulski Maciej |
UKJ 225 Warszawa |
2. |
Kuczborski Przemysław |
UKJ 225 Warszawa |
3. |
Dziarmaga Arkadiusz |
KS Błękitni Tarnów |
3. |
Zajączkowski Dawid |
T.S. MOSiR Bochnia |
5. |
Hoppe Aleks |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
ZAJĄCZKOWSKI Łukasz |
UKS Targówek Warszawa |
7. |
Kalus Dorian |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Stawowski Sylwester |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jackiewicz Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Baraniewski Iwo |
UKJ 225 Warszawa |
3. |
Ołdak Sebastian |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Ouerfelli Kerim |
UKS Grot Kraków |
5. |
Czarnecki Michał |
WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek |
5. |
Rombel Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Guzowski Hubert |
TS Wisła Kraków |
7. |
Kubiak Kacper |
PGE Akademia Judo Poznań |
mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kejza Paweł |
Polonia Rybnik |
2. |
RYCIAK Eryk |
AZS UW Warszawa |
3. |
Grodecki Artur |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Grzegorzek Miłosz |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Frąckowiak Patryk |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Sadło Kacper |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
7. |
Bogusławski Olgierd |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
7. |
PRZYWARA MIESZKO |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: +90kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Załęczny Krzysztof |
TKS "Judo" Toruń |
2. |
Sawiniec Bartosz |
TS "Gwardia" Olsztyn |
3. |
Cieślak Arkadiusz |
MKS Truso Elbląg |
3. |
Kućmierz Adam |
UKS Okay Opole |
5. |
BORUCKI Michał |
AZS UW Warszawa |
5. |
lukasik kacper |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
7. |
Raszewski Szymon |
UKS IPPON Jarocin |
7. |
Szefer Szymon |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 2 | 0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 2 |
3 | Polonia Rybnik | 1 | 1 | 0 |
4 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 1 | 0 |
5 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 0 | 1 |
6 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 0 |
7 | KS Budowlani Sosnowiec | 1 | 0 | 0 |
8 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 0 | 0 |
10 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
11 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 1 | 0 |
12 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 1 | 0 |
13 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 |
14 | MKS Truso Elbląg | 0 | 0 | 2 |
15 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
16 | KS Błękitni Tarnów | 0 | 0 | 1 |
17 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
18 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
19 | T.S. MOSiR Bochnia | 0 | 0 | 1 |
20 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
21 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS 15 Krosno | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS Górnik Konin | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Grot Kraków | 0 | 0 | 1 |
26 | UKS Leśnik Kaczory | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS Okay Opole | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 3 |
2 | TS Wisła Kraków | 1 | 1 | 1 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 1 |
4 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
5 | UKJ 225 Warszawa | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Judo Pawłowice | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
8 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 1 |
9 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 0 | 1 | 0 |
10 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 1 | 0 |
11 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 1 | 0 |
12 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 1 | 0 |
13 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 1 | 0 |
14 | UKS SAKURA Judo Płock Płock | 0 | 1 | 0 |
15 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
16 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 0 | 0 | 2 |
17 | UKS 15 Krosno | 0 | 0 | 2 |
18 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
19 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
20 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 1 | 5 |
2 | UKJ 225 Warszawa | 2 | 2 | 0 |
3 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 1 | 2 |
4 | TS Wisła Kraków | 1 | 1 | 2 |
5 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 1 | 1 |
6 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 1 | 0 |
7 | Polonia Rybnik | 1 | 1 | 0 |
8 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 2 |
9 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
10 | KS Budowlani Sosnowiec | 1 | 0 | 0 |
11 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
12 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 0 | 0 |
13 | UKS Judo Pawłowice | 1 | 0 | 0 |
14 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
15 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 1 |
16 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
17 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 1 | 0 |
18 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 1 | 0 |
19 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 1 | 0 |
20 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 1 | 0 |
21 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 |
22 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 1 | 0 |
23 | UKS SAKURA Judo Płock Płock | 0 | 1 | 0 |
24 | UKS 15 Krosno | 0 | 0 | 3 |
25 | MKS Truso Elbląg | 0 | 0 | 2 |
26 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 0 | 0 | 2 |
27 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
28 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
29 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 0 | 1 |
30 | KS Błękitni Tarnów | 0 | 0 | 1 |
31 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
32 | T.S. MOSiR Bochnia | 0 | 0 | 1 |
33 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
34 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 0 | 1 |
35 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
36 | UKS Górnik Konin | 0 | 0 | 1 |
37 | UKS Grot Kraków | 0 | 0 | 1 |
38 | UKS Leśnik Kaczory | 0 | 0 | 1 |
39 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
40 | UKS Okay Opole | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 28.5 |
2 | UKJ 225 Warszawa | 23.0 |
3 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 21.5 |
4 | Polonia Rybnik | 21.0 |
5 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 19.5 |
6 | TKS "Judo" Toruń | 12.5 |
7 | UKS Galeon Gdynia | 12.5 |
8 | MKS Truso Elbląg | 11.0 |
9 | AZS UW Warszawa | 10.5 |
10 | MKS Juvenia Wrocław | 10.5 |
11 | TS Wisła Kraków | 10.5 |
12 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 9.0 |
13 | KS Budowlani Sosnowiec | 9.0 |
14 | UKS Conrad Gdańsk | 9.0 |
15 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 7.0 |
16 | TS "Gwardia" Olsztyn | 7.0 |
17 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 7.0 |
18 | UKS 10 Bydgoszcz | 7.0 |
19 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 6.5 |
20 | AZS AWF Warszawa | 5.5 |
21 | KS Błękitni Tarnów | 5.5 |
22 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.5 |
23 | T.S. MOSiR Bochnia | 5.5 |
24 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 5.5 |
25 | UKS 15 Krosno | 5.5 |
26 | UKS Górnik Konin | 5.5 |
27 | UKS Grot Kraków | 5.5 |
28 | UKS Leśnik Kaczory | 5.5 |
29 | UKS Okay Opole | 5.5 |
30 | TS Judo Gryf Słupsk | 5.0 |
31 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 4.5 |
32 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 3.5 |
33 | UKS Targówek Warszawa | 3.5 |
34 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 3.5 |
35 | WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek | 3.5 |
36 | "WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław | 1.5 |
37 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 1.5 |
38 | KS "Gwardia" Łódź | 1.5 |
39 | PGE Akademia Judo Poznań | 1.5 |
40 | UKS "6" Piła | 1.5 |
41 | UKS IPPON Jarocin | 1.5 |
42 | UKS Judo Sensei Płock | 1.5 |
43 | UKS Olimp Nowa Sól | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 38.0 |
2 | TS Wisła Kraków | 25.0 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 19.5 |
4 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 18.0 |
5 | PGE Akademia Judo Poznań | 12.5 |
6 | UKS 15 Krosno | 12.5 |
7 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 11.0 |
8 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 10.5 |
9 | UKS Judo Wolbrom | 10.5 |
10 | UKJ 225 Warszawa | 9.0 |
11 | UKS Judo Pawłowice | 9.0 |
12 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 8.5 |
13 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 8.5 |
14 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 8.5 |
15 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 7.0 |
16 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 7.0 |
17 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 7.0 |
18 | UKS Olimp Nowa Sól | 7.0 |
19 | UKS SAKURA Judo Płock Płock | 7.0 |
20 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 5.5 |
21 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 5.5 |
22 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 5.5 |
23 | UKS Narew Łapy | 5.5 |
24 | MKS "Zryw" Łowicz | 3.5 |
25 | MOS Zatoka Braniewo | 3.5 |
26 | MUKS KOKORO Łódź | 3.5 |
27 | UKS Galeon Gdynia | 3.5 |
28 | UKS Grot Kraków | 3.5 |
29 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 3.5 |
30 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 3.5 |
31 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 3.0 |
32 | AZS AWF Warszawa | 1.5 |
33 | TS Gwardia Warszawa | 1.5 |
34 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 1.5 |
35 | UKJ Millenium Rzeszów | 1.5 |
36 | UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów | 1.5 |
|