WYNIKI ZAWODÓW

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych
Luboń, 20-21.6.2015


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Nikola TS Wisła Kraków
2. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
5. Gajecka Marlena UKS "MOSiR" JASŁO Jasło

kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
2. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
3. Piechota Olivia Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Gawryło Oliwia MOS Zatoka Braniewo
5. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
7. Janeczko Aleksandra AZS AWF Warszawa
7. Zaborowska Julia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
2. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
5. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
5. Majcher Danuta UKS Grot Kraków
7. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
7. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
3. Paszkowska Dagmara Klub Judo Samuraj Koszalin
5. GRASZA JOANNA MKS Juvenia Wrocław
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Grzegórzek Gabriela MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice

kobiety, waga: 57kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Weis Nikoleta UKS 15 Krosno

kobiety, waga: 63kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Wróblewska Eliza Power Duck Akademia Judo Poznań
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
5. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
5. Rams Zuzanna TS Wisła Kraków
7. Górska Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
7. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
3. Gaj Aleksandra UKS 15 Krosno
3. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
5. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
5. Olizar Agnieszka UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 46kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
2. Penkala Damian Polonia Rybnik
3. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
5. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
5. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Duź Dominik MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Jęśko-Białek Szymon UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: 50kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
3. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
5. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń
5. Stańczyk Maciej MKS Juvenia Wrocław
7. Gruchała Krzysztof MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Radziszewski Jakub UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: 55kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
3. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
5. Artemiuk Damian Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Szatkowski Konrad TS Judo Gryf Słupsk
7. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
7. Piotrowski Przemysław Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
2. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
3. Aghajanyan Gurgen UKS 15 Krosno
3. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
5. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
7. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Bukojemski Wojciech UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków
5. Wala Łukasz Polonia Rybnik
7. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
2. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
3. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Zajączkowski Dawid T.S.MOSiR Bochnia
5. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa
7. Kalus Dorian GKS Czarni Bytom
7. Stawowski Sylwester Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
3. Ołdak Sebastian AZS AWF Warszawa
3. Ouerfelli Kerim UKS Grot Kraków
5. Czarnecki Michał WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Rombel Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Guzowski Hubert TS Wisła Kraków
7. Kubiak Kacper Power Duck Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kejza Paweł Polonia Rybnik
2. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
3. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
5. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
5. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Bogusławski Olgierd Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. PRZYWARA MIESZKO MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: +90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
3. Kućmierz Adam UKS Okay Opole
5. BORUCKI Michał AZS UW Warszawa
5. lukasik kacper UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Raszewski Szymon ULKS IPPON Jarocin
7. Szefer Szymon KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ 225 Warszawa120
2GKS Czarni Bytom112
3Polonia Rybnik110
4SGKS Wybrzeże Gdańsk110
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7KS Budowlani Sosnowiec100
8TKS "Judo" Toruń100
9UKS Galeon Gdynia100
10AZS UW Warszawa010
11TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
12UKJ Yuko Józefów Józefów010
13UKS 10 Bydgoszcz010
14MKS Truso Elbląg002
15AZS AWF Warszawa001
16Gwardia Bielsko-Biała001
17KS Błękitni Tarnów001
18MKS Juvenia Wrocław001
19T.S.MOSiR Bochnia001
20TS Wisła Kraków001
21Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
22UKS 15 Krosno001
23UKS Conrad Gdańsk001
24UKS Górnik Konin001
25UKS Grot Kraków001
26UKS Leśnik Kaczory001
27UKS Okay Opole001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom203
2TS Wisła Kraków111
3MKS Juvenia Wrocław101
4KS AZS AWFiS Gdańsk100
5UKJ 225 Warszawa100
6UKS Judo Pawłowice100
7UKS Judo Wolbrom100
8Power Duck Akademia Judo Poznań011
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
10K.S. MaKo Judo Wrocław010
11MKS Olimpijczyk Włocławek010
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
13UKS "ASW-Judo" Jasło010
14UKS SAKURA Judo Płock Płock010
15SGKS Wybrzeże Gdańsk002
16UKS "FENIKS" Bytom Bytom002
17UKS 15 Krosno002
18Klub Judo DRAKO Warszawa001
19Klub Judo Samuraj Koszalin001
20UKJ "Lemur" Warszawa001
21UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom315
2UKJ 225 Warszawa220
3SGKS Wybrzeże Gdańsk112
4TS Wisła Kraków112
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa111
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice110
7Polonia Rybnik110
8MKS Juvenia Wrocław102
9KS AZS AWFiS Gdańsk100
10KS Budowlani Sosnowiec100
11TKS "Judo" Toruń100
12UKS Galeon Gdynia100
13UKS Judo Pawłowice100
14UKS Judo Wolbrom100
15Power Duck Akademia Judo Poznań011
16AZS UW Warszawa010
17K.S. MaKo Judo Wrocław010
18MKS Olimpijczyk Włocławek010
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
20UKJ Yuko Józefów Józefów010
21UKS 10 Bydgoszcz010
22UKS "ASW-Judo" Jasło010
23UKS SAKURA Judo Płock Płock010
24UKS 15 Krosno003
25MKS Truso Elbląg002
26UKS "FENIKS" Bytom Bytom002
27AZS AWF Warszawa001
28Gwardia Bielsko-Biała001
29Klub Judo DRAKO Warszawa001
30Klub Judo Samuraj Koszalin001
31KS Błękitni Tarnów001
32T.S.MOSiR Bochnia001
33Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
34UKJ "Lemur" Warszawa001
35UKS Conrad Gdańsk001
36UKS Górnik Konin001
37UKS Grot Kraków001
38UKS Leśnik Kaczory001
39UKS Narew Łapy001
40UKS Okay Opole001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom28.5
2UKJ 225 Warszawa23.0
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa21.5
4Polonia Rybnik21.0
5SGKS Wybrzeże Gdańsk19.5
6TKS "Judo" Toruń12.5
7UKS Galeon Gdynia12.5
8MKS Truso Elbląg11.0
9AZS UW Warszawa10.5
10MKS Juvenia Wrocław10.5
11TS Wisła Kraków10.5
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
13KS Budowlani Sosnowiec9.0
14UKS Conrad Gdańsk9.0
15K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
16TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn7.0
17UKJ Yuko Józefów Józefów7.0
18UKS 10 Bydgoszcz7.0
19Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok6.5
20AZS AWF Warszawa5.5
21Gwardia Bielsko-Biała5.5
22KS Błękitni Tarnów5.5
23T.S.MOSiR Bochnia5.5
24Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
25UKS 15 Krosno5.5
26UKS Górnik Konin5.5
27UKS Grot Kraków5.5
28UKS Leśnik Kaczory5.5
29UKS Okay Opole5.5
30TS Judo Gryf Słupsk5.0
31MKS Pałac Młodzieży Tarnów4.5
32Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin3.5
33UKS Targówek Warszawa3.5
34UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
35WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek3.5
36KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
37KS "Gwardia" Łódź1.5
38Power Duck Akademia Judo Poznań1.5
39UKS "6" Piła1.5
40UKS Judo Sensei Płock Płock1.5
41UKS Olimp Nowa Sól1.5
42ULKS IPPON Jarocin1.5
43Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom38.0
2TS Wisła Kraków25.0
3MKS Juvenia Wrocław19.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
5Power Duck Akademia Judo Poznań12.5
6UKS 15 Krosno12.5
7UKS "FENIKS" Bytom Bytom11.0
8KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
9UKS Judo Wolbrom10.5
10UKJ 225 Warszawa9.0
11UKS Judo Pawłowice9.0
12K.S. MaKo Judo Wrocław8.5
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa8.5
14UKS "ASW-Judo" Jasło8.5
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
16MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
17UKS "MOSiR" JASŁO Jasło7.0
18UKS Olimp Nowa Sól7.0
19UKS SAKURA Judo Płock Płock7.0
20Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
21Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
22UKJ "Lemur" Warszawa5.5
23UKS Narew Łapy5.5
24MKS "Zryw" Łowicz3.5
25MOS Zatoka Braniewo3.5
26MUKS KOKORO Łódź3.5
27UKS Galeon Gdynia3.5
28UKS Grot Kraków3.5
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
30UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
31MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.0
32AZS AWF Warszawa1.5
33Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice1.5
34UKJ Millenium Rzeszów1.5
35UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
36WKS Gwardia Warszawa1.5