WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Sochaczew, 05.9.2015


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majcher Danuta UKS Grot Kraków
2. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Beheba Alla Ukraina Ukraina

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
3. Osica Zuzanna Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Panevnyk Solomiya Ukraina Ukraina
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
2. GRASZA JOANNA MKS Juvenia Wrocław
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. PŁACHCIŃSKA PATRYCJA KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
5. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
4. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Palow Marcelina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom
5. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
7. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 55kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. PODEMSKI BENIAMIN UKS 3 Piła
3. Sujkowski Oskar WKS Gwardia Warszawa
4. Rudnicki Adam TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: 60kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
2. Pylypyek Maryan Ukraina Ukraina
3. Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
5. Salisz Mateusz AZS AWF Katowice
7. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
7. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 66kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
2. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock
3. Jasłowski Igor UKS 3 Piła
3. Skocz Sławomir UKS Judo Wolbrom
5. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
5. Włodarski Kacper MMKS Wojownik Skierniewice
7. Figarski Piotr KS Start Radom
7. Riabowski Konrad KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Maciej KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Kubań Aleksander WKS Gwardia Warszawa
3. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
3. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
5. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
5. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
7. Amendola Michele Włochy włochy
7. WYROŚLAK Gracjan UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: 81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
2. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia
3. TERLECKI HUBERT KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Emche Michal Klub SportowyJudo Koch Szczecin
5. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
7. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
7. Rombel Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
2. Gruszczyński Bartosz KS "Gwardia" Łódź
3. CEPUCH MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
3. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
5. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
5. Podgórski Mikołaj UKS Grot Kraków
7. ROCHMIŃSKI Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 100kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
2. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
3. SIKORA PAWEŁ KS "Gwardia" Białystok Białystok

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Hatliński Łukasz WKS Gwardia Warszawa
3. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Cieślak Patryk UKS Eljot Płock
5. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
7. Czerwonka Przemysław ULKS Judo Kowala Kowala
7. Frąckowiak Piotr UKS Dwunastka Leszno

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MMKS Wojownik Skierniewice210
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój112
3UKS Galeon Gdynia101
4AZS-UKW Bydgoszcz100
5Gwardia Wrocław100
6KS Budowlani Sosnowiec100
7TKS "Judo" Toruń100
8WKS Gwardia Warszawa021
9UKS 3 Piła011
10KS "Gwardia" Łódź010
11Ukraina Ukraina010
12UKS Judo Sensei Płock010
13KS "Gwardia" Białystok Białystok002
14UKJ 225 Warszawa002
15Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
16KS Błękitni Tarnów001
17MKS Juvenia Wrocław001
18TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
19UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław121
2AZS-UKW Bydgoszcz100
3TKS "Judo" Toruń100
4UKJ 225 Warszawa100
5UKS Grot Kraków100
6UKS Judo Wolbrom100
7KS AZS AWFiS Gdańsk011
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
9PUKS Makowiec Skaryszew010
10UKS 3 Piła010
11Judo Legia Warszawa Warszawa001
12KS "Gwardia" Łódź001
13KS "Gwardia" Białystok Białystok001
14KS Budowlani Sosnowiec001
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
16Ukraina Ukraina001
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MMKS Wojownik Skierniewice210
2AZS-UKW Bydgoszcz200
3TKS "Judo" Toruń200
4MKS Juvenia Wrocław122
5KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój112
6UKJ 225 Warszawa102
7KS Budowlani Sosnowiec101
8UKS Galeon Gdynia101
9UKS Judo Wolbrom101
10Gwardia Wrocław100
11UKS Grot Kraków100
12UKS 3 Piła021
13WKS Gwardia Warszawa021
14KS "Gwardia" Łódź011
15KS AZS AWFiS Gdańsk011
16Ukraina Ukraina011
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
18PUKS Makowiec Skaryszew010
19UKS Judo Sensei Płock010
20KS "Gwardia" Białystok Białystok003
21Judo Legia Warszawa Warszawa001
22Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
23KS Błękitni Tarnów001
24TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
26UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój28.5
2MMKS Wojownik Skierniewice21.5
3WKS Gwardia Warszawa16.0
4UKS Galeon Gdynia14.0
5UKJ 225 Warszawa11.0
6MKS Juvenia Wrocław10.5
7TKS "Judo" Toruń10.0
8UKS 3 Piła10.0
9AZS-UKW Bydgoszcz9.0
10Gwardia Wrocław9.0
11KS Błękitni Tarnów9.0
12KS Budowlani Sosnowiec9.0
13KS "Gwardia" Łódź7.0
14Ukraina Ukraina7.0
15UKS Conrad Gdańsk7.0
16UKS Judo Sensei Płock7.0
17KS "Gwardia" Białystok Białystok6.5
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.5
20UKS Judo Wolbrom5.5
21AZS AWF Katowice3.5
22Klub SportowyJudo Koch Szczecin3.5
23UKS Eljot Płock3.5
24UKS Grot Kraków3.5
25UKS Leśnik Kaczory3.5
26UMKS Żak Kielce3.5
27KS Start Radom1.5
28UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.5
29UKS Dwunastka Leszno1.5
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
31ULKS Judo Kowala Kowala1.5
32Włochy włochy1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław25.5
2UKS Judo Wolbrom12.5
3UKJ 225 Warszawa9.5
4AZS-UKW Bydgoszcz9.0
5UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
6KS AZS AWFiS Gdańsk8.0
7UKS 3 Piła7.0
8KS Budowlani Sosnowiec6.5
9Klub Sportowy Akademia Judo Poznań6.0
10Judo Legia Warszawa Warszawa5.5
11KS "Gwardia" Łódź5.5
12KS "Gwardia" Białystok Białystok5.5
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
14Ukraina Ukraina5.5
15UKS Grot Kraków5.0
16TKS "Judo" Toruń4.0
17AZS AWF Warszawa3.5
18PUKS Makowiec Skaryszew2.0
19KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
20UKS Tomita Elbląg1.5
21WKS Gwardia Warszawa1.5