WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Bochnia, 03-04.10.2015


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom
3. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
5. Jarmuż Olga PGE Akademia Judo Poznań
5. Mulka Wiktoria UKS Olimp Nowa Sól
7. Jęczmionka Paulina PGE Akademia Judo Poznań
7. Olszycka Marta UKS Arashi Łódź

kobiety, waga: 40kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczek-Feć Natalia UKS Dwójka Rydułtowy
2. Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól
3. CZEMPAŁA EDYTA UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
3. Zdrojewska Katarzyna UKS Eljot Płock
5. Chwiałkowska Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
5. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Galas Patrycja KS "Gwardia" Białystok Białystok
7. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź

kobiety, waga: 44kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Nikola TS Wisła Kraków
2. Zaborowska Julia UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
5. KWAŚNY Gabriela UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
5. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Dyrszlag Karolina UKS "Trzynastka" Zabrze
7. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 48kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
2. Koślak Julia Klub Judo Samuraj Koszalin
3. Binek Agata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Kowcz Julia K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
5. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Lis Julia GKS Czarni Bytom
7. Sobierajska Katarzyna UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: 52kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Socha Oliwia UKS Judo Wolbrom
3. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
3. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Kwiatkowska Izabela MUKS KOKORO Łódź
5. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław
7. Kordowska Julia UKJ Ryś Warszawa
7. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Anna LKS Wyzwolenie Simoradz
2. Frąckiewicz Zuzanna Polonia Rybnik
3. Sternal Anna AZS-WSPiA Poznań
3. Świtońska Joanna UKS Opty Gdynia
5. Borowiak Magdalena PGE Akademia Judo Poznań
5. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
7. ADAMCZYK Dominika UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Trzeciok Magdalena UKS Judo Pawłowice

kobiety, waga: 63kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
3. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
3. Zdrada Monika TS "Gwardia" Olsztyn
5. Gruszczyńska Laura Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Tułodziecka Aleksandra UKS Judo Sensei Płock
7. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
7. Miś Iwona UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: 70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górska Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
2. Swiniarek Justyna UKS Ósemka Nowa Sól
3. Różycka Marika UKS Ósemka Nowa Sól
3. Szostek Joanna UKS Judo Wolbrom
5. Jaroszewska Julia JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce
7. JANOCHA Natalia UKS "6" Piła
7. Kłusek Julia UKS Halinów Team Halinów

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
3. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła
3. Grzelak Katarzyna KS "Gwardia" Łódź
5. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
5. Piękoś Julia TG Sokół Myślenice
7. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
7. SITEK KAROLINA UKS Judo Pawłowice

mężczyźni, waga: 38kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
3. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
5. Hypta Dawid AKS Strzegom
7. Malinowski Wiktor UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Witczak Hubert UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: 42kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
3. Liniarski Damian UKS "Trzynastka" Zabrze
3. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy
5. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
7. Kosterkiewicz Jakub K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 46kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Skipiała Gabriel UKJ "Lemur" Warszawa
3. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
3. Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Gabor Oskar TS Wisła Kraków
5. Wójcik Bartosz Polonia Rybnik
7. Kowalski Karol T.S.MOSiR Bochnia
7. Organiściak Michał UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 50kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk
2. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól
3. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. Lewandowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Skowyra Dominik UKS Judo Tuliszków
5. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
7. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
7. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 55kg - 47 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
2. Stemplewski Patryk SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kasprzyk Jakub Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Wierzbicki Kacper UKJ Millenium Rzeszów
5. Lema Adrian UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Mikluszka Filip UKJ Millenium Rzeszów
7. Łapa Franciszek Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
7. Miszkiewicz Jakub AKS Strzegom

mężczyźni, waga: 60kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chryst Bartosz GKS Czarni Bytom
2. Rosa Marcin KS Budowlani Sosnowiec
3. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
3. Smentek Jakub UKS Judo Wolbrom
5. Herrman Mateusz UKS NAKANO Pogwizdów
5. KRETOWICZ Jakub UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. PIOTROWSKI Szymon UKS Pohl Judo Przemęt
7. Rutkowski Paweł MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: 66kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. FIRLAJCZYK Kamil LKS Wyzwolenie Simoradz
2. Szynalski Maciej UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie
3. GRUDZIŃSKI Sebastian UKS Targówek Warszawa
3. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
5. Przybyłowicz Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn
5. Sitarz Patryk Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
7. Miernik Bartosz UKJ Ryś Warszawa
7. Sionkowski Kacper MKS Chełm

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LEWANDOWSKI Jan WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
2. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
3. Cebula Rafał UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. PSZONKA Patryk UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Krupiński Adam UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
5. Wrzodak Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
7. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Kifert Karol UKS Ósemka Nowa Sól
3. Bączek Beniamin UKS Ósemka Nowa Sól
3. Zobniów Wiktor WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Grzybek Mateusz UKS NAKANO Pogwizdów
5. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
7. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
7. Lignar Jakub TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: +81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
2. Kowalski Fabian KS AZS AWF Katowice
3. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
3. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
5. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
7. Bartos Wojciech GKS Czarni Bytom
7. Kowalczyk Aleksander GKS Czarni Bytom

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom201
2UKS Olimp Nowa Sól110
3GKS Czarni Bytom101
4WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek101
5LKS Wyzwolenie Simoradz100
6TS Judo Gryf Słupsk100
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
8UKJ Ryś Warszawa100
9UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
10UKJ "Lemur" Warszawa021
11Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin011
12SGKS Wybrzeże Gdańsk011
13UKS Ósemka Nowa Sól011
14KS AZS AWF Katowice010
15KS Budowlani Sosnowiec010
16UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie010
17UKS Conrad Gdańsk010
18Klub Judo AZS Opole002
19TS Wisła Kraków002
20KS "Gwardia" Łódź001
21PTS Gwardia Bydgoszcz001
22UKJ Millenium Rzeszów001
23UKJ Yuko Józefów Józefów001
24UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
25UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
26UKS "Trzynastka" Zabrze001
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
28UKS Targówek Warszawa001
29WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polonia Rybnik110
2K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
3LKS Wyzwolenie Simoradz100
4MKS Pałac Młodzieży Tarnów100
5TS Wisła Kraków100
6Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
7UKJ Ryś Warszawa100
8UKS Dwójka Rydułtowy100
9WKS Śląsk Wrocław100
10UKS Judo Wolbrom023
11Klub Judo Samuraj Koszalin011
12UKS Olimp Nowa Sól011
13UKS Ósemka Nowa Sól011
14MKS Juvenia Wrocław010
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
16UKS 15 Krosno010
17K.S. MaKo Judo Wrocław002
18AZS-WSPiA Poznań001
19Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec001
20TS "Gwardia" Olsztyn001
21UKS "6" Piła001
22UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
23UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
24UKS Eljot Płock001
25UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
26UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom224
2LKS Wyzwolenie Simoradz200
3UKJ Ryś Warszawa200
4UKS Olimp Nowa Sól121
5Polonia Rybnik110
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
7TS Wisła Kraków102
8GKS Czarni Bytom101
9UKS "FENIKS" Bytom Bytom101
10WKS Śląsk Wrocław101
11WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek101
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
13MKS Pałac Młodzieży Tarnów100
14TS Judo Gryf Słupsk100
15Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
16UKS Dwójka Rydułtowy100
17UKS Ósemka Nowa Sól022
18UKJ "Lemur" Warszawa021
19Klub Judo Samuraj Koszalin011
20Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin011
21SGKS Wybrzeże Gdańsk011
22KS AZS AWF Katowice010
23KS Budowlani Sosnowiec010
24MKS Juvenia Wrocław010
25UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie010
26UKS 15 Krosno010
27UKS Conrad Gdańsk010
28K.S. MaKo Judo Wrocław002
29Klub Judo AZS Opole002
30AZS-WSPiA Poznań001
31KS "Gwardia" Łódź001
32PTS Gwardia Bydgoszcz001
33Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec001
34TS "Gwardia" Olsztyn001
35UKJ Millenium Rzeszów001
36UKJ Yuko Józefów Józefów001
37UKS "6" Piła001
38UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
39UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
40UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
41UKS "Trzynastka" Zabrze001
42UKS Eljot Płock001
43UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
44UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
45UKS Opty Gdynia001
46UKS Targówek Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom23.5
2GKS Czarni Bytom22.5
3UKJ "Lemur" Warszawa19.5
4TS Wisła Kraków16.0
5UKS Olimp Nowa Sól16.0
6WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek14.5
7Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin14.0
8UKJ Ryś Warszawa13.5
9SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa12.5
11UKS Ósemka Nowa Sól12.5
12Klub Judo AZS Opole11.0
13UKS Conrad Gdańsk10.5
14LKS Wyzwolenie Simoradz9.0
15TS Judo Gryf Słupsk9.0
16UKJ Millenium Rzeszów9.0
17UKS "FENIKS" Bytom Bytom9.0
18UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
19KS AZS AWF Katowice7.0
20KS Budowlani Sosnowiec7.0
21TKS "Judo" Toruń7.0
22UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie7.0
23UKS "Olimpia-Judo" Elbląg7.0
24UKS NAKANO Pogwizdów7.0
25KS "Gwardia" Łódź5.5
26PTS Gwardia Bydgoszcz5.5
27UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
28UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
29UKS "Trzynastka" Zabrze5.5
30UKS Targówek Warszawa5.5
31WKS Śląsk Wrocław5.5
32AKS Strzegom5.0
33Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.3.5
34MMKS Wojownik Skierniewice3.5
35PKS GWARDIA Szczytno3.5
36Polonia Rybnik3.5
37TS "Gwardia" Olsztyn3.5
38UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin3.5
39UKS Judo Tuliszków3.5
40UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
41UKS Narew Łapy3.5
42UKS Pohl Judo Przemęt3.0
43Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz1.5
44K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
45K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
46MKS Chełm1.5
47MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
48T.S.MOSiR Bochnia1.5
49UKS "6" Piła1.5
50UKS Ippon MDK Kutno1.5
51ULKS Judo Kowala Kowala1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom30.5
2UKS Olimp Nowa Sól17.5
3Polonia Rybnik16.0
4UKS Ósemka Nowa Sól16.0
5Klub Judo Samuraj Koszalin12.5
6WKS Śląsk Wrocław12.5
7UKJ Ryś Warszawa12.0
8K.S. MaKo Judo Wrocław11.0
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
10LKS Wyzwolenie Simoradz9.0
11MKS Pałac Młodzieży Tarnów9.0
12TS Wisła Kraków9.0
13Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice9.0
14UKS "MOSiR" JASŁO Jasło9.0
15UKS Dwójka Rydułtowy9.0
16PGE Akademia Judo Poznań8.5
17MKS Juvenia Wrocław7.0
18UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
19UKS "6" Piła7.0
20UKS 15 Krosno7.0
21AZS-WSPiA Poznań5.5
22Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec5.5
23TS "Gwardia" Olsztyn5.5
24UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.5
25UKS Eljot Płock5.5
26UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
27UKS Opty Gdynia5.5
28MUKS KOKORO Łódź5.0
29UKS Galeon Gdynia5.0
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.0
31JSS Gwardia Jelenia Góra3.5
32JUDO TORA Wierzchosławice3.5
33KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
34Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
35PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
36TG Sokół Myślenice3.5
37UKS Conrad Gdańsk3.5
38UKS Judo Sensei Płock3.5
39UMKS Żak Kielce3.5
40UKS Judo Pawłowice3.0
41GKS Czarni Bytom1.5
42KS "Gwardia" Białystok Białystok1.5
43UKS "Trzynastka" Zabrze1.5
44UKS Arashi Łódź1.5
45UKS Halinów Team Halinów1.5
46UKS Pohl Judo Przemęt1.5
47ULKS Judo Kowala Kowala1.5