WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych
Oleśnica, 10.10.2015


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom
2. Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól
3. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
4. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. WIESENHOFER Sarah Styria Austria
2. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Grabner Lisa Austria .
3. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Wszołek Izabela T.S.MOSiR Bochnia
7. Chojnacka Karolina GKS Czarni Bytom
7. Makosz Dominika GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SOMMER Julia Styria Austria
2. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Havlíčková Sabina JUDO SKKP Brno Czech Republic
3. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
5. Elding Lovisa Sweden .
5. Janeczko Aleksandra AZS AWF Warszawa
7. PEROVNIK NUŠA ACRON SLOVENJ GRADEC Slovenia
7. Potocka Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Beiskammer Lea Austria .
5. Třináctá Anna JUDO SKKP Brno Czech Republic
7. VRUBLEVSKA ANASTASIIA Ippon Kiev Ukraine
7. Zachova Renata Czech Republic .

kobiety, waga: 57kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Pircher Natascha Austria .
5. Zemanova Vera Czech Republic .
7. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
7. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 63kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Zlamalova Petra Czech Republic .
5. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Biedron Stefanie Sweden .
7. Niemczyk Alicja K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

kobiety, waga: 70kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PEČOLER ZALA ACRON SLOVENJ GRADEC Slovenia
2. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Hunger Marlene Austria .
3. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
5. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
5. Perić Viktoria Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Górska Magdalena MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Vólke Alina Germany ,

kobiety, waga: +70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hollwart Maria Austria .
2. Kmieliauskaite Justina LITHUANIA Litwa
3. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
4. Szokalova Helena Judo DDM Triniec
5. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: 46kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Leutgeb Daniel Austria .
2. Rechberger Niklas Austria .
3. Mertl Daniel Czech Republic .
3. Schejbal Vojtěch JC Liberec Czechy
5. Duszak Bartosz AKS Strzegom
5. Rynduch Jakub T.S.MOSiR Bochnia
7. Scholz Thomas JUDO SKKP Brno Czech Republic

mężczyźni, waga: 50kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bakhshaliyev Rashkhan Azerbaijan Azerbaijan
2. Svoboda Jan Czech Republic .
3. Krnjic Valentino Austria .
3. Zeynalov Mehdi Azerbaijan Azerbaijan
5. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
5. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
7. Beiskammer Rupert Austria .
7. Mehdiyev Nihat Azerbaijan Azerbaijan

mężczyźni, waga: 55kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Satanek David Czech Republic .
2. Mammadov Taleh Azerbaijan Azerbaijan
3. KRYVOROT OLEKSANDR Ippon Kiev Ukraine
3. Lammers Chris Germany ,
5. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
5. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
7. Blagnies Niels Germany ,
7. Kmet Jan Czech Republic .

mężczyźni, waga: 60kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
3. Guliyev Akbar Azerbaijan Azerbaijan
5. Sieniawski Kacper KS Błękitni Tarnów
5. Suleymanov Shamill Austria .
7. Jabrayilov Hajibala Azerbaijan Azerbaijan
7. Taroncher David Austria .

mężczyźni, waga: 66kg - 51 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. NAZARENKO VADYM Ippon Kiev Ukraine
2. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
3. Cieślar Michał GKS Czarni Bytom
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Bydzovsky Adam Czech Republic .
5. Svoboda Ondrej Czech Republic .
7. Hofer Fabian Austria .
7. Schulz Oliver Germany ,

mężczyźni, waga: 73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Aliyev Pasha Azerbaijan Azerbaijan
2. Wala Łukasz Polonia Rybnik
3. Kanik Wojtek Austria .
3. Korgol Jakub TS Wisła Kraków
5. Svec Pavel Czech Republic .
5. Zajączkowski Dawid T.S.MOSiR Bochnia
7. KRYZHANSKYI MARAT Ippon Kiev Ukraine
7. Limmer Johannes Germany ,

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Holčapek Jiří Czech Republic .
2. Nesvadba Marek Czech Republic .
3. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
3. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa
5. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Szewczyk Mateusz UKS "Trzynastka" Zabrze
7. Dyr Sambor GKS Czarni Bytom
7. Juszczak Paweł UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Van Stroe Yonathan Holandia Netherlands
2. Majewski Mateusz AZS-WSPiA Poznań
3. Herzog Nico Austria .
3. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław
5. EDERER Klaus Styria Austria
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
7. Czerwiński Karol KS Budowlani Sosnowiec
7. Głownia Dawid K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: +90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Putz Jonas Germany ,
2. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
3. Schreiber Jonas Germany ,
3. Sturmailr Felix Austria .
5. Kućmierz Adam UKS Okay Opole
5. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
7. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
7. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Czech Republic .221
2Azerbaijan Azerbaijan212
3Austria .114
4Germany ,102
5Ippon Kiev Ukraine101
6K.S. MaKo Judo Wrocław101
7Holandia Netherlands100
8GKS Czarni Bytom012
9Polonia Rybnik011
10TS Judo Gryf Słupsk011
11AZS-WSPiA Poznań010
12T.S.MOSiR Bochnia010
13JC Liberec Czechy001
14TS Wisła Kraków001
15UKS Targówek Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Olimpijczyk Włocławek200
2Styria Austria200
3GKS Czarni Bytom122
4UKS Judo Wolbrom110
5Austria .102
6ACRON SLOVENJ GRADEC Slovenia100
7UKS Olimp Nowa Sól021
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
9LITHUANIA Litwa010
10MKS Juvenia Wrocław010
11SGKS Wybrzeże Gdańsk002
12Czech Republic .001
13JUDO SKKP Brno Czech Republic001
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
15UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
16UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
17WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Czech Republic .222
2Austria .216
3Azerbaijan Azerbaijan212
4MKS Olimpijczyk Włocławek200
5Styria Austria200
6GKS Czarni Bytom134
7UKS Judo Wolbrom110
8Germany ,102
9Ippon Kiev Ukraine101
10K.S. MaKo Judo Wrocław101
11ACRON SLOVENJ GRADEC Slovenia100
12Holandia Netherlands100
13UKS Olimp Nowa Sól021
14Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
15Polonia Rybnik011
16TS Judo Gryf Słupsk011
17AZS-WSPiA Poznań010
18LITHUANIA Litwa010
19MKS Juvenia Wrocław010
20T.S.MOSiR Bochnia010
21SGKS Wybrzeże Gdańsk002
22JC Liberec Czechy001
23JUDO SKKP Brno Czech Republic001
24K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
25TS Wisła Kraków001
26UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
27UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
28UKS Targówek Warszawa001
29WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Czech Republic .49.5
2Austria .46.0
3Azerbaijan Azerbaijan39.0
4Germany ,24.5
5GKS Czarni Bytom24.5
6Ippon Kiev Ukraine16.0
7K.S. MaKo Judo Wrocław14.5
8T.S.MOSiR Bochnia14.0
9Polonia Rybnik12.5
10TS Judo Gryf Słupsk12.5
11Holandia Netherlands9.0
12TS Wisła Kraków9.0
13AZS-WSPiA Poznań7.0
14JC Liberec Czechy5.5
15UKS Targówek Warszawa5.5
16AKS Strzegom3.5
17Klub Judo AZS Opole3.5
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
19KS Błękitni Tarnów3.5
20Styria Austria3.5
21UKS "Trzynastka" Zabrze3.5
22UKS Conrad Gdańsk3.5
23UKS Górnik Konin3.5
24UKS Okay Opole3.5
25UMKS Żak Kielce3.5
26JUDO SKKP Brno Czech Republic1.5
27K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
28KS Budowlani Sosnowiec1.5
29UKS 10 Bydgoszcz1.5
30UKS Junior w Lipnie Lipno1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom37.0
2Austria .24.0
3MKS Olimpijczyk Włocławek18.0
4Styria Austria18.0
5UKS Olimp Nowa Sól16.5
6SGKS Wybrzeże Gdańsk14.5
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań14.0
8UKS Judo Wolbrom13.5
9ACRON SLOVENJ GRADEC Slovenia10.5
10Czech Republic .10.5
11JUDO SKKP Brno Czech Republic9.0
12UKS "FENIKS" Bytom Bytom9.0
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
14MKS Juvenia Wrocław7.0
15UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
16Sweden .5.0
17LITHUANIA Litwa4.0
18AZS AWF Warszawa3.5
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
20T.S.MOSiR Bochnia3.5
21WKS Gwardia Warszawa3.5
22WKS Śląsk Wrocław3.0
23Judo DDM Triniec2.0
24Germany ,1.5
25Ippon Kiev Ukraine1.5
26MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
27UKJ 225 Warszawa1.5
28MKS Pałac Młodzieży Katowice1.0