WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów U20
Oleśnica, 11.10.2015


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
2. Taßmann Janina Germany ,
3. Majcher Danuta UKS Grot Kraków
4. Winter Lisa Marie Austria .
5. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Rehakova Zuzana Czech Republic .
3. Dengg Lisa Austria .
3. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
5. GRASZA JOANNA MKS Juvenia Wrocław
5. Henriksson Emma Sweden .
7. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
7. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Fabian Katharina Austria .
3. van Lijssel Lois Holandia Netherlands
5. Einstein Nellie Sweden .
5. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
7. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa
7. Kulíková Michaela Czech Republic .

kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Reumerman Kyra Holandia Netherlands
2. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Eriksson Ida Sweden .
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Ostling Matilda Sweden .
7. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hakansson Amanda Sweden .
2. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
4. Kowalczyk Karolina KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Matejickowa Alice Czech Republic .
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń
5. Duchanova Michaela Czech Republic .
5. Hálková Dominika Czech Republic .

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Formela Anita GKS Żukowo
2. Paulusova Marketa Czech Republic .
3. Hollwart Maria Austria .
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Brausewetter Maxim Germany ,
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
7. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew

mężczyźni, waga: 55kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żeńko Roman Ukraina Ukraina
2. Mammadov Taleh Azerbaijan Azerbaijan
3. Bakhshaliyev Rashkhan Azerbaijan Azerbaijan
3. Vopat David Czech Republic .
5. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
5. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
7. KLIMENTOWSKI KRZYSZTOF MKS Juvenia Wrocław
7. PODEMSKI BENIAMIN UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: 60kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mammadov Tofig Azerbaijan Azerbaijan
2. Kovář Václav Czech Republic .
3. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Žemla Václav Czech Republic .
5. Buriánek Karel Czech Republic .
5. Salisz Mateusz AZS AWF Katowice
7. Binhak Tomáš Czech Republic .
7. Garayev Farhad Azerbaijan Azerbaijan

mężczyźni, waga: 66kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Selecky Lukas Czech Republic .
2. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
3. Skocz Sławomir UKS Judo Wolbrom
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Dittrich Maik OSP - Hannover Hannover
5. Gerlach Lukas Germany ,
7. Vydra Daniel Czech Republic .
7. Włodarski Kacper MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 73kg - 55 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. Gubert Thomas OSP - Hannover Hannover
5. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
7. Assmann Thilo OSP - Hannover Hannover
7. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory

mężczyźni, waga: 81kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
2. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Enkvist Eric Sweden .
3. Hunfeld Janosch Germany ,
5. Gaffke Paul Germany ,
5. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
7. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków
7. WYROŚLAK Gracjan UKS 3 Piła

mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
2. Kiesche Valentin Germany ,
3. Gavrilov Vladislav Germany ,
3. Gdula Grzegorz UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Kejza Daniel Polonia Rybnik
5. Tostonowskiy Jan Ukraina Ukraina
7. Borowski Paweł Polonia Rybnik
7. CEPUCH MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Błoński Robert TS Judo Gryf Słupsk
3. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
5. Zorn Daniel Germany ,
7. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Gasyuk Leonid Ukraina Ukraina
3. Noack Henrik Germany ,
3. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
5. Frąckowiak Piotr UKS Dwunastka Leszno
5. WOLSKI RAFAŁ Gwardia Wrocław
7. Zaalishvili Gela Gruzja

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Czech Republic .112
2Azerbaijan Azerbaijan111
3Ukraina Ukraina110
4KS Błękitni Tarnów101
5GKS Czarni Bytom100
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
7MKS Juvenia Wrocław100
8SGKS Wybrzeże Gdańsk100
9Germany ,013
10MMKS Wojownik Skierniewice011
11Gwardia Wrocław010
12K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
13Polonia Rybnik010
14K.S. MaKo Judo Wrocław001
15Klub Judo AZS Opole001
16Sweden .001
17TS Judo Gryf Słupsk001
18UKJ 225 Warszawa001
19UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
20UKS Galeon Gdynia001
21UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom101
2Holandia Netherlands101
3Sweden .101
4UKS Judo Wolbrom101
5GKS Żukowo100
6MKS Olimpijczyk Włocławek100
7UKS 3 Piła100
8Czech Republic .030
9MKS Juvenia Wrocław021
10Germany ,010
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
12Austria .003
13KS Budowlani Sosnowiec001
14UKJ 225 Warszawa001
15UKS Grot Kraków001
16UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom201
2Czech Republic .142
3MKS Juvenia Wrocław121
4Azerbaijan Azerbaijan111
5Ukraina Ukraina110
6Sweden .102
7UKS Judo Wolbrom102
8Holandia Netherlands101
9KS Błękitni Tarnów101
10GKS Żukowo100
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
12MKS Olimpijczyk Włocławek100
13SGKS Wybrzeże Gdańsk100
14UKS 3 Piła100
15Germany ,023
16MMKS Wojownik Skierniewice011
17Gwardia Wrocław010
18K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
19Polonia Rybnik010
20UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
21Austria .003
22UKJ 225 Warszawa002
23K.S. MaKo Judo Wrocław001
24Klub Judo AZS Opole001
25KS Budowlani Sosnowiec001
26TS Judo Gryf Słupsk001
27UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
28UKS Galeon Gdynia001
29UKS Grot Kraków001
30UKS Kodokan Toruń001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Czech Republic .35.0
2Germany ,34.0
3Azerbaijan Azerbaijan23.0
4Ukraina Ukraina19.5
5KS Błękitni Tarnów14.5
6MMKS Wojownik Skierniewice14.0
7GKS Czarni Bytom12.5
8MKS Juvenia Wrocław12.0
9Polonia Rybnik12.0
10Gwardia Wrocław10.5
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
12SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
13OSP - Hannover Hannover8.5
14K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
15K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
16Klub Judo AZS Opole5.5
17Sweden .5.5
18TS Judo Gryf Słupsk5.5
19UKJ 225 Warszawa5.5
20UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
21UKS Galeon Gdynia5.5
22UKS Judo Wolbrom5.5
23UKS Górnik Konin5.0
24AZS AWF Katowice3.5
25UKJ Millenium Rzeszów3.5
26UKS 10 Bydgoszcz3.5
27UKS Conrad Gdańsk3.5
28UKS Dwunastka Leszno3.5
29UKS 3 Piła3.0
30Gruzja 1.5
31TS Wisła Kraków1.5
32UKS Leśnik Kaczory1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Czech Republic .28.0
2MKS Juvenia Wrocław25.5
3Sweden .19.0
4Austria .18.5
5UKS Judo Wolbrom16.0
6GKS Czarni Bytom14.5
7Holandia Netherlands14.5
8GKS Żukowo9.0
9MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
10UKS Kodokan Toruń9.0
11Germany ,7.5
12UKS 3 Piła6.0
13UKJ 225 Warszawa5.5
14Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.0
15AZS UW Warszawa3.5
16Polonia Rybnik3.5
17KS Budowlani Sosnowiec3.0
18UKS Grot Kraków3.0
19UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.0
20AZS AWF Warszawa1.5
21PUKS Makowiec Skaryszew1.5