WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa
Luboń koło Poznania, 20.3.2016


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
5. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Karkoszka Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Rojek Edyta UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Rzeżnik Magdalena UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
3. Gdańska Barbara Gwardia Bielsko-Biała
3. RERUTKO Żaneta AZS UW Warszawa
5. Busse Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. GRASZA JOANNA MKS Juvenia Wrocław
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
5. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
7. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
7. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Błach Dominika TS Gwardia Opole
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
5. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
7. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
7. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
2. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
5. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Żółtowska Aleksandra Klub SportowyJudo Koch Szczecin

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
4. Formela Anita UKS Conrad Gdańsk
5. Brzykcy Natalia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. Wala Adrian AZS AWF Katowice
3. Zanko Roman Ukraina Ukraina
3. ZIĘBIKIEWICZ ŁUKASZ Gwardia Wrocław
5. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
5. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław
7. Chelminiak Dariusz Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
2. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Błażejewski Adrian UKJ Millenium Rzeszów
7. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Drogowski Artur KS AZS AWF Wrocław
5. Kubań Aleksander WKS Gwardia Warszawa
7. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
7. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 81kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa
5. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
5. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
7. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Borowski Paweł Polonia Rybnik
5. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Panek Jakub PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
3. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
3. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Buural Tsog WKS "Flota" Gdynia
7. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Gugała Maciej WKS "Flota" Gdynia
5. Riss Rafał KS Budowlani Sosnowiec
7. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice311
2AZS AWF Warszawa120
3GKS Czarni Bytom102
4AZS UW Warszawa100
5Polonia Rybnik100
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice021
7SGKS Wybrzeże Gdańsk012
8UMKS Żak Kielce010
9Gwardia Wrocław004
10Klub Judo AZS Opole001
11Ukraina Ukraina001
12UKS Kodokan Toruń001
13WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa201
2SGKS Wybrzeże Gdańsk200
3KS AZS AWFiS Gdańsk111
4GKS Czarni Bytom110
5AZS AWF Warszawa100
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
7TDK Trzcianka010
8TKS "Judo" Toruń010
9UKS 3 Piła010
10UKS Judo Sensei Płock010
11Gwardia Bielsko-Biała002
12KS "Gwardia" Łódź002
13Klub SportowyJudo Koch Szczecin001
14MKS Juvenia Wrocław001
15TS Gwardia Opole001
16UKJ 225 Warszawa001
17UKS Grot Kraków001
18UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice311
2AZS UW Warszawa301
3AZS AWF Warszawa220
4GKS Czarni Bytom212
5SGKS Wybrzeże Gdańsk212
6KS AZS AWFiS Gdańsk111
7Polonia Rybnik100
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice021
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
10TDK Trzcianka010
11TKS "Judo" Toruń010
12UKS 3 Piła010
13UKS Judo Sensei Płock010
14UMKS Żak Kielce010
15Gwardia Wrocław004
16Gwardia Bielsko-Biała002
17KS "Gwardia" Łódź002
18Klub Judo AZS Opole001
19Klub SportowyJudo Koch Szczecin001
20MKS Juvenia Wrocław001
21TS Gwardia Opole001
22UKJ 225 Warszawa001
23Ukraina Ukraina001
24UKS Grot Kraków001
25UKS Judo Wolbrom001
26UKS Kodokan Toruń001
27WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice39.5
2Gwardia Wrocław30.5
3GKS Czarni Bytom25.0
4AZS AWF Warszawa23.0
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice23.0
6SGKS Wybrzeże Gdańsk21.5
7AZS UW Warszawa14.0
8Polonia Rybnik12.5
9WKS Gwardia Warszawa10.5
10Klub Judo AZS Opole7.0
11UMKS Żak Kielce7.0
12Ukraina Ukraina5.5
13UKS Kodokan Toruń5.5
14WKS "Flota" Gdynia5.0
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
16KS AZS AWF Wrocław3.5
17KS Budowlani Sosnowiec3.5
18TS Wisła Kraków3.5
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
20K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
21MMKS Wojownik Skierniewice1.5
22PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
23UKJ Millenium Rzeszów1.5
24UKS 10 Bydgoszcz1.5
25UKS Grot Kraków1.5
26Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa28.5
2KS AZS AWFiS Gdańsk25.0
3GKS Czarni Bytom13.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk13.0
5KS "Gwardia" Łódź12.0
6Gwardia Bielsko-Biała11.0
7MKS Juvenia Wrocław10.5
8AZS AWF Warszawa9.0
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
10UKS 3 Piła7.0
11UKS Conrad Gdańsk7.0
12UKS Judo Sensei Płock7.0
13TS Gwardia Opole5.5
14UKJ 225 Warszawa5.5
15UKS Grot Kraków5.5
16UKS Judo Wolbrom5.5
17KS AZS AWF Wrocław5.0
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań4.5
19TKS "Judo" Toruń4.0
20AZS-WSPiA Poznań3.5
21Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
22KS Budowlani Sosnowiec3.5
23UKS "SPARTAKUS" Lublin3.0
24TDK Trzcianka2.0
25PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
26Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.0