WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych
Suchy Las, 20.3.2016


Listy zawodników:
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom
4. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
5. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 44kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Nikola TS Wisła Kraków
2. Berda Paulina KJ Samuraj Koszalin
3. Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól
3. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. BUZALSKA Marta TKS "Judo" Toruń
5. Wszołek Izabela T.S.MOSiR Bochnia
7. Kuczek-Feć Natalia UKS Dwójka Rydułtowy
7. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: 48kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
2. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
3. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
5. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
5. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
7. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
7. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 52kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
3. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
3. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
5. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
5. Olczyk Monika UKS SAKURA Judo Płock Płock
7. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Krawczyk Anita UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Bandura Wiktoria UKS Judo Pawłowice
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
5. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
5. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław
7. Borowiak Magdalena Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Dudzińska Nikola Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

kobiety, waga: 63kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kuczera Wioletta Polonia Rybnik
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
5. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Dziarmaga Klaudia KS Błękitni Tarnów
7. Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa
7. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Łukasiak Emilia UKS Ronin-Team Warszawa
3. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. PRACKA Małgorzata MMKS Wojownik Skierniewice
5. Wojtelewicz Patrycja UKJ 225 Warszawa
7. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
7. Perić Viktoria Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

kobiety, waga: +70kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Gaj Aleksandra UKS 15 Krosno
3. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
5. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
7. NIEWIŃSKA ALEKSANDRA KS "Gwardia" Białystok Białystok
7. Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa

mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
2. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
3. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
3. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
5. Hypta Dawid AKS Strzegom
7. Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy
7. Malinowski Wiktor UKS "Olimpia-Judo" Elbląg

mężczyźni, waga: 50kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
2. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
3. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
5. Matysik Marcin KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Woś Jakub GKS Czarni Bytom
7. Lewandowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: 55kg - 48 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Penkala Damian Polonia Rybnik
3. Binek Jakub GKS Czarni Bytom
3. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów
5. Stemplewski Patryk SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
7. Jasiński Aleksander UKS Galeon Gdynia
7. Korzeniewski Kacper UKS SAKURA Judo Płock Płock

mężczyźni, waga: 60kg - 64 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
2. Papke Przemysław PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Kocima Filip Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław
5. Mikszta Maciej Polonia Rybnik
7. Gruszka Patryk Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. KLIMENTOWSKI KRZYSZTOF MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 66kg - 59 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
3. Szatkowski Konrad MKS Juvenia Wrocław
3. Szołtysek Filip AZS AWF Katowice
5. Andrzejewski Bartosz Polonia Rybnik
5. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Litwin Przemysław K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Nosalski Jakub T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 73kg - 60 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
2. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
3. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
5. Wala Łukasz Polonia Rybnik
7. Kudyba Szymon TS Gwardia Opole
7. Widuch Kacper Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: 81kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
2. Piątek Kamil Gwardia Bielsko-Biała
3. Kresik Ivan FSC Ogoniok Białoruś
3. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
5. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Zajączkowski Dawid T.S.MOSiR Bochnia
7. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Przyborek Krystian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

mężczyźni, waga: 90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Sebastian AZS AWF Warszawa
2. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
3. Skrzyński Marcin UKS Galeon Gdynia
3. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
5. Juszczak Paweł UKS 10 Bydgoszcz
5. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Majewski Mateusz AZS-WSPiA Poznań
7. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław

mężczyźni, waga: +90kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
2. Kućmierz Adam Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3. Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom
3. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
5. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
5. Szefer Szymon KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Bartos Wojciech GKS Czarni Bytom
7. MICHAŁKIEWICZ Michal UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin