WYNIKI ZAWODÓW

Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
Łódź, 04.6.2016


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Drygas Barbara UKS Galeon Gdynia
3. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Krzykawska Sonia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Włotkowska Oliwia UKS Kodokan Toruń
7. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: 40kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
2. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Drobot Zuzanna JUDO TORA Wierzchosławice
5. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Barszcz Katarzyna GKS Czarni Bytom
7. Waśkiewicz Oliwia UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 44kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wenzel Aleksandra PKS "OLIMPIA" Poznań
2. Halke Maja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Mika Karolina Polonia Rybnik
3. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
5. Łukaszewicz Natalia UKS Halinów Team Halinów
5. Maruszak Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa
2. Mohr Natalia Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Chwiałkowska Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
3. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
5. KWAŚNY Gabriela UKS "MOSiR" Jasło
5. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
7. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
7. Opiela Aleksandra UKS SPARTA SŁAWA Sława

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Socha Oliwia UKS Judo Wolbrom
2. Koślak Julia KJ Samuraj Koszalin
3. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. Piwowarczyk Aleksandra JUDO TORA Wierzchosławice
5. Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska
5. Lis Julia GKS Czarni Bytom
7. Fabiańska Marianna UKS Smecz Pobiedziska
7. Tarkus Merit Estonia Estonia

kobiety, waga: 57kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
2. Sternal Anna AZS-WSPiA Poznań
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. Sobierajska Katarzyna UKS Pohl Judo Przemęt
5. Łukaszewicz Anna UKS Halinów Team Halinów
5. Woźnicka Nina UKS Halinów Team Halinów
7. Bykowska Patrycja KS Start Radom
7. Gubała Żaneta GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
3. Kowalska Emilia ULKS Judo Kowala Kowala
3. Lewandowska Weronika AZS-WSPiA Poznań
5. Goroszewska Natalia KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Norek Daria UKS Dwójka Rydułtowy
7. Radke Martyna UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Różycka Marika UKS Ósemka Nowa Sól
2. Żydek Jagoda UKS Dwójka Rydułtowy
3. Drab Patrycja ULKS Judo Kowala Kowala
3. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa

kobiety, waga: +70kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
2. Olechno Julia UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: 38kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Kisiel Jakub UKJ Ryś Warszawa
3. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
3. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kluz Hubert Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
5. Świerczek Jakub JUDO TORA Wierzchosławice
7. Stawiński Patryk MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Surma Jan MKS "Zryw" Łowicz

mężczyźni, waga: 42kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Bruno Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy
2. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Waszkiewicz Piotr UKS Judo Wolbrom
5. BIELECKI Jakub WKS "Flota" Gdynia
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Kasperczyk Oskar UKS NAKANO Pogwizdów
7. Wilk Oliwier GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 46kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Zawistowski Franek UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
3. Popal Adrian UKJ Ryś Warszawa
5. Banaszczak Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Majonek Tadeusz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Kłosiński Szymon UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: 50kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gabor Oskar TS Wisła Kraków
2. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Loska Olaf Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Tsyperdiuk Ostap Nadvirna Ukraina
5. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
5. Onuszkiewicz Hubert UKJ Ryś Warszawa
7. Kajca Maksymilian GKS Czarni Bytom
7. Karaś Kacper TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 55kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DRYGAŁA Wojciech UKS 3 Piła
2. Rola Kacper KS Start Radom
3. Matykiewicz Wiktor T.S.MOSiR Bochnia
3. Wilczyński Filip K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Górka Daniel Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
5. Przybylski Łukasz LKS Szubinianka Szubin
7. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
7. Gawęda Wojciech TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 60kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
2. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
3. Dyga Piotr UKJ Ryś Warszawa
3. Prokopczuk Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Kaleta Wojtek LUKS Jusport Justynów
5. Olaszek Artur K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
7. Ciechacki Oliwier UKS Kodokan Toruń
7. Zakowicz Dominik LKS Szubinianka Szubin

mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PERCHUN KRYSTIAN Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom
2. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Piekar Dawid UKS NAKANO Pogwizdów
5. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Leśniewski Alessio ULKS Judo Kowala Kowala
7. Kuban Jakub UKS Halinów Team Halinów
7. Liberski Dawid KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Błeszyński Igor ULKS Judo Kowala Kowala
3. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
3. Gutt Jakub Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Daniłowski Kacper UKS 10 Bydgoszcz
5. Kokhtashvili Givi Estonia Estonia
7. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Ratajczak Norbert UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: 81kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Świerszcz Jakub UKJ Ryś Warszawa
2. GOZDEK Jan UKS Targówek Warszawa
3. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
3. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: +81kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kalinowski Daniel UKS Galeon Gdynia
2. Radzik Andrzej Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3. Marciniak Mateusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
4. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Galiński Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Wisła Kraków202
2UKJ Ryś Warszawa112
3UKJ Yuko Józefów Józefów111
4GKS Czarni Bytom100
5Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy100
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom100
8UKS 3 Piła100
9UKS Galeon Gdynia100
10ULKS Judo Kowala Kowala011
11IKIZAMA Judo Klub Warszawa010
12Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole010
13KS Start Radom010
14SGKS Wybrzeże Gdańsk010
15UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
16UKS Dwójka Rydułtowy010
17UKS Narew Łapy010
18UKS Targówek Warszawa010
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice003
20K.S. MaKo Judo Wrocław001
21Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
22Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
23KS Budowlani Sosnowiec001
24Nadvirna Ukraina001
25Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
26T.S.MOSiR Bochnia001
27UKS Judo Wolbrom001
28UKS Kodokan Toruń001
29UKS NAKANO Pogwizdów001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec110
2ULKS Judo Kowala Kowala102
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój101
4T.S.MOSiR Bochnia101
5UKS Ósemka Nowa Sól101
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7PKS "OLIMPIA" Poznań100
8UKS Judo Wolbrom100
9UKS Judo Fight Club Warszawa100
10AZS-WSPiA Poznań011
11AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
12KJ Samuraj Koszalin010
13KS AZS AWFiS Gdańsk010
14UKS Dwójka Rydułtowy010
15UKS Galeon Gdynia010
16UKS Narew Łapy010
17Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
18GKS Czarni Bytom001
19JUDO TORA Wierzchosławice001
20Klub Judo AZS Opole001
21Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
22Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
23Polonia Rybnik001
24UKJ Yuko Józefów Józefów001
25UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
26UKS Pohl Judo Przemęt001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Wisła Kraków202
2K.S. Judo Czechowice-Dziedzice200
3ULKS Judo Kowala Kowala113
4UKJ Ryś Warszawa112
5UKJ Yuko Józefów Józefów112
6Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec110
7UKS Galeon Gdynia110
8T.S.MOSiR Bochnia102
9GKS Czarni Bytom101
10KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój101
11UKS Judo Wolbrom101
12UKS Ósemka Nowa Sól101
13Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy100
14Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom100
15PKS "OLIMPIA" Poznań100
16UKS 3 Piła100
17UKS Judo Fight Club Warszawa100
18UKS Dwójka Rydułtowy020
19UKS Narew Łapy020
20AZS-WSPiA Poznań011
21UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa011
22AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
23IKIZAMA Judo Klub Warszawa010
24Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole010
25KJ Samuraj Koszalin010
26KS AZS AWFiS Gdańsk010
27KS Start Radom010
28SGKS Wybrzeże Gdańsk010
29UKS Targówek Warszawa010
30Klub Środowiskowy AZS Gliwice003
31Klub Sportowy Akademia Judo Poznań002
32Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin002
33Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz001
34JUDO TORA Wierzchosławice001
35K.S. MaKo Judo Wrocław001
36Klub Judo AZS Opole001
37KS Budowlani Sosnowiec001
38Nadvirna Ukraina001
39Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
40Polonia Rybnik001
41UKS Kodokan Toruń001
42UKS NAKANO Pogwizdów001
43UKS Pohl Judo Przemęt001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1TS Wisła Kraków32.0
2UKJ Ryś Warszawa30.5
3UKJ Yuko Józefów Józefów26.5
4ULKS Judo Kowala Kowala16.0
5GKS Czarni Bytom15.5
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice14.0
7UKS Dwójka Rydułtowy10.5
8Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy9.0
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
10Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom9.0
11UKS 3 Piła9.0
12SGKS Wybrzeże Gdańsk8.0
13Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole7.5
14UKS Galeon Gdynia7.5
15IKIZAMA Judo Klub Warszawa7.0
16KS Budowlani Sosnowiec7.0
17KS Start Radom7.0
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
19UKS Kodokan Toruń7.0
20UKS NAKANO Pogwizdów7.0
21UKS Targówek Warszawa7.0
22K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
23Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
24Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
25Nadvirna Ukraina5.5
26Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
27T.S.MOSiR Bochnia5.5
28UKS Judo Wolbrom5.5
29LKS Szubinianka Szubin5.0
30UKS Halinów Team Halinów5.0
31Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz3.5
32Estonia Estonia3.5
33JUDO TORA Wierzchosławice3.5
34K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź3.5
35LUKS Jusport Justynów3.5
36UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
37UKS 10 Bydgoszcz3.5
38UKS Arashi Łódź3.5
39WKS "Flota" Gdynia3.5
40UKS SPARTA SŁAWA Sława2.0
41AZS UW Warszawa1.5
42MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
43MKS "Zryw" Łowicz1.5
44UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
45UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
46UKS Narew Łapy0.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec16.0
2ULKS Judo Kowala Kowala15.5
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój14.5
4T.S.MOSiR Bochnia14.5
5UKS Ósemka Nowa Sól14.5
6JUDO TORA Wierzchosławice14.0
7AZS-WSPiA Poznań12.5
8GKS Czarni Bytom12.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk10.5
10UKS Halinów Team Halinów10.5
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
12PKS "OLIMPIA" Poznań9.0
13UKS Judo Wolbrom9.0
14UKS Judo Fight Club Warszawa9.0
15UKS Dwójka Rydułtowy8.5
16AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
17KJ Samuraj Koszalin7.0
18UKS Galeon Gdynia7.0
19UKS Narew Łapy7.0
20Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz5.5
21Klub Judo AZS Opole5.5
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
23Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
24Polonia Rybnik5.5
25UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
26UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
27UKS Pohl Judo Przemęt5.5
28UKS Smecz Pobiedziska5.0
29KS "Gwardia" Białystok Białystok3.5
30UKS "MOSiR" Jasło3.5
31UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
32Estonia Estonia1.5
33KS Budowlani Sosnowiec1.5
34KS Start Radom1.5
35UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
36UKS Eljot Płock1.5
37UKS Kodokan Toruń1.5