WYNIKI ZAWODÓW

VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 03.9.2016


Listy zawodników:
-44 kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
2. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
3. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
4. PŁACHCIŃSKA PATRYCJA KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Olczyk Monika UKS SAKURA Judo Płock Płock

kobiety, waga: -52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Krawczyk Weronika Klub Judo AZS Opole
3. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Jałoszyńska Anna KS Yawara Warszawa
5. Niemiec Wiktoria MMKS Wojownik Skierniewice
7. Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice
7. Wróblewska Klaudia KS Start Radom

kobiety, waga: -57kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
2. Janeczko Joanna AZS AWF Warszawa
3. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
3. Sokołowska Aleksandra Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Giersz Andżelika UKS Siódemka Sochaczew
7. Wróblewska Laura Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -63kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
5. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa
7. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: -70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
4. Wojtelewicz Patrycja UKJ 225 Warszawa
5. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław
2. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa
3. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
5. Duszyńska Wiktoria KS Start Radom
5. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
7. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa

mężczyźni, waga: -55kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Svidrak Mykhaylo Nadvirna Ukraina
3. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin
4. Górka Szymon UKS Siódemka Sochaczew
5. Ngo Trong Szymon UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: -60kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
3. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
3. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
5. Bilogan Pavlo Nadvirna Ukraina
5. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Artemiuk Damian Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Maksimko Vasil Nadvirna Ukraina

mężczyźni, waga: -66kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
2. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. TERLECKI RAFAŁ KS "Gwardia" Białystok Białystok
5. Figarski Piotr KS Start Radom
5. Witkowski Mikołaj UKS Eljot Płock
7. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Osiak Mateusz KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
2. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
3. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Wilk Kacper UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
5. RAJTAR JAKUB Gwardia Wrocław
7. Winnicki Ryszard KS Yawara Warszawa
7. Włodarski Kacper MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: -81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
2. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
3. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa
5. Kowalski Maciej KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. Osowski Łukasz KS Start Radom

mężczyźni, waga: -90kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Resztak Mateusz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Ołdak Sebastian AZS AWF Warszawa
3. Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom
5. GDULA GRZEGORZ Gwardia Wrocław
5. SZUBA Mikołaj AZS UW Warszawa
7. CEPUCH MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. Popek Łukasz AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
3. Cieślak Patryk UKS Eljot Płock

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój200
2UKS Conrad Gdańsk101
3MMKS Wojownik Skierniewice100
4TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
5UKJ Ryś Warszawa100
6UKS Galeon Gdynia100
7GKS Czarni Bytom020
8UKS Judo Wolbrom012
9AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
10KS Błękitni Tarnów010
11KS Budowlani Sosnowiec010
12Nadvirna Ukraina010
13TKS "Judo" Toruń010
14UKS "Olimpia-Judo" Elbląg002
15AZS AWF Warszawa001
16Klub Judo AZS Opole001
17KS "Gwardia" Białystok Białystok001
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
19UKS "SPARTAKUS" Lublin001
20UKS Eljot Płock001
21UKS Targówek Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom211
2AZS UW Warszawa100
3Klub Judo DRAKO Warszawa100
4KS AZS AWF Wrocław100
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań020
7AZS AWF Warszawa010
8AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
9GKS Czarni Bytom001
10Klub Judo AZS Opole001
11Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
12KS "Gwardia" Łódź001
13KS Budowlani Sosnowiec001
14TS Gwardia Opole001
15UKS Halinów Team Halinów001
16UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
17UKS Ronin-Team Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom223
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój200
3UKS Conrad Gdańsk101
4AZS UW Warszawa100
5Klub Judo DRAKO Warszawa100
6KS AZS AWF Wrocław100
7MMKS Wojownik Skierniewice100
8TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn100
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
10UKJ Ryś Warszawa100
11UKS Galeon Gdynia100
12GKS Czarni Bytom021
13AZS Uniwersytet Łódzki Łódź020
14Klub Sportowy Akademia Judo Poznań020
15AZS AWF Warszawa011
16KS Budowlani Sosnowiec011
17KS Błękitni Tarnów010
18Nadvirna Ukraina010
19TKS "Judo" Toruń010
20Klub Judo AZS Opole002
21UKS "Olimpia-Judo" Elbląg002
22Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
23KS "Gwardia" Łódź001
24KS "Gwardia" Białystok Białystok001
25TS Gwardia Opole001
26UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
27UKS "SPARTAKUS" Lublin001
28UKS Eljot Płock001
29UKS Halinów Team Halinów001
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki001
31UKS Ronin-Team Warszawa001
32UKS Targówek Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój21.5
2UKS Judo Wolbrom15.0
3GKS Czarni Bytom14.0
4Gwardia Wrocław12.0
5UKS Conrad Gdańsk11.5
6UKS "Olimpia-Judo" Elbląg11.0
7MMKS Wojownik Skierniewice10.5
8Nadvirna Ukraina9.0
9UKJ Ryś Warszawa9.0
10UKS Galeon Gdynia9.0
11KS Budowlani Sosnowiec8.5
12AZS AWF Warszawa7.0
13AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
14Klub Judo AZS Opole7.0
15KS Błękitni Tarnów7.0
16UKS "SPARTAKUS" Lublin6.5
17KS "Gwardia" Białystok Białystok5.5
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
19UKS Targówek Warszawa5.5
20KS Start Radom5.0
21UKS Eljot Płock4.5
22TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn4.0
23AZS UW Warszawa3.5
24KS AZS AWF Wrocław3.5
25TKS "Judo" Toruń2.0
26UKS Siódemka Sochaczew2.0
27Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
28KS "Gwardia" Łódź1.5
29KS Yawara Warszawa1.5
30UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom27.5
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań16.0
3Klub Judo DRAKO Warszawa10.5
4AZS UW Warszawa9.0
5KS AZS AWF Wrocław9.0
6AZS AWF Warszawa7.0
7AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
8KS Budowlani Sosnowiec7.0
9UKJ 225 Warszawa7.0
10GKS Czarni Bytom6.5
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki6.5
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa6.0
13Klub Judo AZS Opole5.5
14Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
15KS "Gwardia" Łódź5.5
16TS Gwardia Opole5.5
17UKS Halinów Team Halinów5.5
18UKS Ronin-Team Warszawa5.5
19KS Start Radom5.0
20MMKS Wojownik Skierniewice5.0
21KS Yawara Warszawa3.5
22MKS Olimpijczyk Włocławek3.5
23KS "Gwardia" Białystok Białystok2.0
24UKS Siódemka Sochaczew1.5
25MKS Juvenia Wrocław1.0
26UKS SAKURA Judo Płock Płock1.0