WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Opole, 08-09.10.2016


Listy zawodników:
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (HTML):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (PDF):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg

kobiety, waga: -36kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczak Weronika Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
2. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Drygas Barbara UKS Galeon Gdynia
4. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. ŻEBRACKA KAROLINA UKS "MOSiR" JASŁO Jasło

kobiety, waga: -40kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
5. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Linkowska Karolina MKS Juvenia Wrocław
7. Miłosz Wiktoria Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.

kobiety, waga: -44kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
2. Wenzel Aleksandra PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Błaszczyk Karolina MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -48kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
3. KWAŚNY Gabriela UKS "MOSiR" JASŁO Jasło
3. Mohr Natalia Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
5. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Radzicka Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Stachowska Patrycja Polonia Rybnik

kobiety, waga: -52kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Binek Agata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
3. Socha Oliwia UKS Judo Wolbrom
5. Piwowarczyk Aleksandra JUDO TORA Wierzchosławice
5. Wenzel Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Brachman Agnieszka TS Gwardia Opole
7. Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska

kobiety, waga: -57kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
2. Koślak Julia KJ Samuraj Koszalin
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
5. Nowaczyk Natalia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Sobierajska Katarzyna UKS Pohl Judo Przemęt
7. Szpakowska Jowita Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Woźnicka Nina UKS Halinów Team Halinów

kobiety, waga: -63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
3. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Płażewska Agata MKS Juvenia Wrocław
5. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
7. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Żochowska Zuzanna UKS Conrad Gdańsk

kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żydek Jagoda UKS Dwójka Rydułtowy
2. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
3. Gonsior Emilia UKS Okay Opole
3. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. JANOCHA Natalia UKS "6" Piła
5. Szaniawska Martyna TS Judo Gryf Słupsk
7. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
7. Rudzińska Marcelina SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
2. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
3. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Olechno Julia UKS Narew Łapy
5. Cicha Julia UKS Ósemka Nowa Sól
5. Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
7. Dudek Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -38kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
3. Kisiel Jakub UKS Judo Panda Warszawa
3. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
5. Piotrowski Jakub GKS Czarni Bytom
5. Pyziak Denis UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. LIBERAK ANTONI WKS "Flota" Gdynia
7. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław

mężczyźni, waga: -42kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
5. BIELECKI Jakub WKS "Flota" Gdynia
5. Waszkiewicz Piotr UKS Judo Wolbrom
7. Babirecki Grzegorz KJ Samuraj Koszalin
7. Bandura Maksymilian UKS Judo Pawłowice

mężczyźni, waga: -46kg - 47 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majonek Tadeusz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Małolepszy Jakub UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Popal Adrian UKS Judo Panda Warszawa
3. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Banaszczak Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
7. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Winiarczyk Maciej UKS Piast Wrzeście Słupsk

mężczyźni, waga: -50kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
2. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
3. Loska Olaf Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Majewski Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Gabor Oskar TS Wisła Kraków
5. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. KOPEĆ PIOTR MKS Juvenia Wrocław
7. Zowczak Jacek Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław

mężczyźni, waga: -55kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
3. Górka Daniel UKS Okay Opole
3. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
5. Rola Kacper KS Start Radom
5. Wilczyński Filip K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Marzewski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Rybarczyk Michał UKJ "Lemur" Warszawa

mężczyźni, waga: -60kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
2. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk
3. Laskowski Patryk MKS ŻAK Ełk
3. Witkowski Jakub UKJ Ryś Warszawa
5. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
5. Skipiała Gabriel UKJ "Lemur" Warszawa
7. Mazurek Sylwester UKS NAKANO Pogwizdów
7. Pastuszek Mateusz MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -66kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa
3. Lewandowski Franciszek WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek
5. Prokopczuk Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. ZIELASKOWSKI Wiktor TKS "Judo" Toruń
7. Leśniewski Alessio ULKS Judo Kowala Kowala
7. Rosół Szymon UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
3. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Daniłowski Kacper UKS 10 Bydgoszcz
5. Sosnowski Jan KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Ratajczak Norbert UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: -81kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
2. Wojtalewicz Wiktor UKS Kodokan Toruń
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
3. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Wiśniewski Dawid UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Wójciak Miłosz UKS "Sadyba" Warszawa
7. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Świerszcz Jakub UKS Judo Panda Warszawa

mężczyźni, waga: +81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GOZDEK Jan UKS Targówek Warszawa
2. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
3. Dutkiewicz Michał AZS-WSPiA Poznań
3. Radzik Andrzej UKS Okay Opole
5. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Piekar Radosław UKS NAKANO Pogwizdów
7. Marciniak Mateusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Schabowski Rafał MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ Ryś Warszawa201
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
3UKJ "Lemur" Warszawa110
4UKS Conrad Gdańsk102
5GKS Czarni Bytom100
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7SGKS Wybrzeże Gdańsk100
8UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
9UKS Targówek Warszawa100
10TS Wisła Kraków021
11Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin011
12UKS Kodokan Toruń011
13Bytowski Klub Sportów Walki Bytów010
14TS Judo Gryf Słupsk010
15UKS "6" Piła010
16UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
17UKS Judo Panda Warszawa002
18UKS Okay Opole002
19AZS AWF Warszawa001
20AZS-WSPiA Poznań001
21MKS ŻAK Ełk001
22Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
23UKJ Yuko Józefów Józefów001
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
25UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
26UKS Halinów Team Halinów001
27UKS Narew Łapy001
28UKS Tomita Elbląg001
29WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1T.S.MOSiR Bochnia210
2MKS Juvenia Wrocław111
3Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz110
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
5MUKS KOKORO Łódź100
6UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
7UKS Dwójka Rydułtowy100
8UKS Olimp Nowa Sól100
9KJ Samuraj Koszalin010
10Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
11PKS "OLIMPIA" Poznań010
12Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
13UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
14ULKS Judo Kowala Kowala010
15Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin003
16Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec002
17AZS UW Warszawa001
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
19Klub Judo AZS Opole001
20TKS "Judo" Toruń001
21UKJ Yuko Józefów Józefów001
22UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
23UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
24UKS Galeon Gdynia001
25UKS Judo Wolbrom001
26UKS Okay Opole001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1T.S.MOSiR Bochnia210
2UKJ Ryś Warszawa201
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice200
4UKS "FENIKS" Bytom Bytom200
5MKS Juvenia Wrocław111
6Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz110
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa110
8UKJ "Lemur" Warszawa110
9UKS Conrad Gdańsk102
10GKS Czarni Bytom100
11MUKS KOKORO Łódź100
12SGKS Wybrzeże Gdańsk100
13UKS Dwójka Rydułtowy100
14UKS Olimp Nowa Sól100
15UKS Targówek Warszawa100
16TS Wisła Kraków021
17UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry020
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin014
19UKS Kodokan Toruń011
20Bytowski Klub Sportów Walki Bytów010
21KJ Samuraj Koszalin010
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
23PKS "OLIMPIA" Poznań010
24TS Judo Gryf Słupsk010
25Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice010
26UKS "6" Piła010
27ULKS Judo Kowala Kowala010
28UKS Okay Opole003
29Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec002
30UKJ Yuko Józefów Józefów002
31UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa002
32UKS Judo Panda Warszawa002
33AZS AWF Warszawa001
34AZS UW Warszawa001
35AZS-WSPiA Poznań001
36KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
37Klub Judo AZS Opole001
38MKS ŻAK Ełk001
39Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
40TKS "Judo" Toruń001
41UKS "MOSiR" JASŁO Jasło001
42UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
43UKS Galeon Gdynia001
44UKS Halinów Team Halinów001
45UKS Judo Wolbrom001
46UKS Narew Łapy001
47UKS Tomita Elbląg001
48WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKJ Ryś Warszawa23.5
2TS Wisła Kraków23.0
3UKS Conrad Gdańsk21.5
4UKJ "Lemur" Warszawa21.0
5GKS Czarni Bytom16.0
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa16.0
7Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin12.5
8UKS Judo Panda Warszawa12.5
9UKS Kodokan Toruń12.5
10UKS Okay Opole11.0
11UKJ Yuko Józefów Józefów10.5
12UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa10.5
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
14SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
15UKS "FENIKS" Bytom Bytom9.0
16UKS Targówek Warszawa9.0
17Bytowski Klub Sportów Walki Bytów7.0
18TS Judo Gryf Słupsk7.0
19UKS SPARTA SŁAWA Sława7.0
20UKS "6" Piła7.0
21UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
22MKS Juvenia Wrocław6.5
23AZS AWF Warszawa5.5
24AZS-WSPiA Poznań5.5
25MKS ŻAK Ełk5.5
26Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
27UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
28UKS Halinów Team Halinów5.5
29UKS Narew Łapy5.5
30UKS Tomita Elbląg5.5
31WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek5.5
32UKS Judo Wolbrom5.0
33UKS NAKANO Pogwizdów5.0
34WKS "Flota" Gdynia5.0
35IKIZAMA Judo Klub Warszawa3.5
36K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
37KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
38KS Start Radom3.5
39TKS "Judo" Toruń3.5
40UKS 10 Bydgoszcz3.5
41UKS "Sadyba" Warszawa3.5
42UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
43Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław3.0
44Judo Legia Warszawa Warszawa1.5
45KJ Samuraj Koszalin1.5
46KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
47Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
48MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
49UKS Judo Pawłowice1.5
50UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
51UKS Piast Wrzeście Słupsk1.5
52ULKS Judo Kowala Kowala1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1T.S.MOSiR Bochnia25.0
2MKS Juvenia Wrocław23.0
3Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin18.0
4Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz13.0
5UKS "FENIKS" Bytom Bytom12.5
6UKS Olimp Nowa Sól12.5
7Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec11.0
8PKS "OLIMPIA" Poznań10.5
9ULKS Judo Kowala Kowala10.5
10K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
12MUKS KOKORO Łódź9.0
13UKS Dwójka Rydułtowy9.0
14Klub Sportowy Akademia Judo Poznań7.5
15JUDO TORA Wierzchosławice7.0
16KJ Samuraj Koszalin7.0
17Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
18UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
19UKS "MOSiR" JASŁO Jasło6.5
20AZS UW Warszawa5.5
21Klub Judo AZS Opole5.5
22TKS "Judo" Toruń5.5
23UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
25UKS Judo Wolbrom5.5
26UKS Okay Opole5.5
27SGKS Wybrzeże Gdańsk5.0
28KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
29TS Judo Gryf Słupsk3.5
30UKS "6" Piła3.5
31UKS Ippon Tychy3.5
32UKS Narew Łapy3.5
33UKS Ósemka Nowa Sól3.5
34UKS Pohl Judo Przemęt3.5
35UKS Tomita Elbląg3.5
36UKS Galeon Gdynia3.0
37Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.1.5
38KS Budowlani Sosnowiec1.5
39MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
40Polonia Rybnik1.5
41TS Gwardia Opole1.5
42UKS 10 Bydgoszcz1.5
43UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
44UKS Halinów Team Halinów1.5
45UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
46UKS Smecz Pobiedziska1.5