WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Opole, 08-09.10.2016
kobiety, waga: -36kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Walczak Weronika |
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz |
2. |
Jarmuż Olga |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Drygas Barbara |
UKS Galeon Gdynia |
4. |
Onysk Oliwia |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
ŻEBRACKA KAROLINA |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
kobiety, waga: -40kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stokłosa Natalia |
MUKS KOKORO Łódź |
2. |
Gowarzewska Alicja |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Kutyła Oliwia |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
3. |
SZULC Aleksandra |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Pietrzak Zuzanna |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Syska Agata |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Linkowska Karolina |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Miłosz Wiktoria |
Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp. |
kobiety, waga: -44kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wątorek Oliwia |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
Wenzel Aleksandra |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
3. |
Ihas Martyna |
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec |
3. |
Woźniak Zuzanna |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
5. |
Gajdamakin Kaja |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
5. |
Nosek Oliwia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
7. |
Błaszczyk Karolina |
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź |
7. |
Piotrowska Natalia |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
kobiety, waga: -48kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pietrzak Klaudia |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
2. |
Twardowska Marta |
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz |
3. |
KWAŚNY Gabriela |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
3. |
Mohr Natalia |
Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec |
5. |
Nogaj Weronika |
ULKS Judo Kowala Kowala |
5. |
Wołoszyn Monika |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Radzicka Zuzanna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
7. |
Stachowska Patrycja |
Polonia Rybnik |
kobiety, waga: -52kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pałka Agata |
UKS Olimp Nowa Sól |
2. |
Binek Agata |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
3. |
PONTEK Agata |
AZS UW Warszawa |
3. |
Socha Oliwia |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Piwowarczyk Aleksandra |
JUDO TORA Wierzchosławice |
5. |
Wenzel Klaudia |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
7. |
Brachman Agnieszka |
TS Gwardia Opole |
7. |
Brzyńska Martyna |
UKS Smecz Pobiedziska |
kobiety, waga: -57kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Żabczyńska Wiktoria |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
Koślak Julia |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
Konfisz Amelia |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
KWIATEK Karina |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Nowaczyk Natalia |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Sobierajska Katarzyna |
UKS Pohl Judo Przemęt |
7. |
Szpakowska Jowita |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
7. |
Woźnicka Nina |
UKS Halinów Team Halinów |
kobiety, waga: -63kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mikołajczyk Martyna |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
2. |
Gut Julia |
T.S. MOSiR Bochnia |
3. |
Białecka Kinga |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Płażewska Agata |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Muszyńska Paulina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Perajska Konstancja |
UKS Narew Łapy |
7. |
Zalewska Wiktoria |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
7. |
Żochowska Zuzanna |
UKS Conrad Gdańsk |
kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Żydek Jagoda |
UKS Dwójka Rydułtowy |
2. |
Woźniczka Oliwia |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Gonsior Emilia |
UKS Okay Opole |
3. |
Kobus Natalia |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
5. |
JANOCHA Natalia |
UKS "6" Piła |
5. |
Szaniawska Martyna |
TS Judo Gryf Słupsk |
7. |
Rosińska Julia |
UKS 10 Bydgoszcz |
7. |
Rudzińska Marcelina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
DEMSKA KATARZYNA |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Chobot Klaudia |
ULKS Judo Kowala Kowala |
3. |
Jaworska Weronika |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Olechno Julia |
UKS Narew Łapy |
5. |
Cicha Julia |
UKS Ósemka Nowa Sól |
5. |
Gawlikowska Dominika |
UKS Ippon Tychy |
7. |
Dudek Aleksandra |
KS Budowlani Sosnowiec |
mężczyźni, waga: -38kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Grela Filip |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Kowalski Karol |
TS Wisła Kraków |
3. |
Kisiel Jakub |
UKS Judo Panda Warszawa |
3. |
Kotlik Marcin |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Piotrowski Jakub |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Pyziak Denis |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
7. |
LIBERAK ANTONI |
WKS "Flota" Gdynia |
7. |
Malinowski Jakub |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław |
mężczyźni, waga: -42kg - 34 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wysocki Łukasz |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
2. |
Szołtysik Łukasz |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
3. |
Bieliński Filip |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Gabor Kacper |
TS Wisła Kraków |
5. |
BIELECKI Jakub |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Waszkiewicz Piotr |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Babirecki Grzegorz |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
Bandura Maksymilian |
UKS Judo Pawłowice |
mężczyźni, waga: -46kg - 47 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Majonek Tadeusz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Małolepszy Jakub |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Popal Adrian |
UKS Judo Panda Warszawa |
3. |
Szymański Szymon |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
5. |
Banaszczak Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Raczek Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Pec Jakub |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Winiarczyk Maciej |
UKS Piast Wrzeście Wrzeście |
mężczyźni, waga: -50kg - 41 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kowalski Marcin |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
2. |
Pasieczyński Hubert |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
Loska Olaf |
Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała |
3. |
Majewski Adam |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
5. |
Gabor Oskar |
TS Wisła Kraków |
5. |
Olay-Fernandez Adam |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
7. |
KOPEĆ PIOTR |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Zowczak Jacek |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław |
mężczyźni, waga: -55kg - 56 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kowalczyk Michał |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
DRYGAŁA Wojciech |
UKS "6" Piła |
3. |
Górka Daniel |
UKS Okay Opole |
3. |
Marcinkowski Dominik |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Rola Kacper |
KS Start Radom |
5. |
Wilczyński Filip |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
7. |
Marzewski Artur |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
7. |
Rybarczyk Michał |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
mężczyźni, waga: -60kg - 53 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Borzęcki Bartosz |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Janczylik Dymitr |
TS Judo Gryf Słupsk |
3. |
Laskowski Patryk |
MKS ŻAK Ełk |
3. |
Witkowski Jakub |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Chryścina Adam |
IKIZAMA Judo Klub Warszawa |
5. |
Skipiała Gabriel |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
7. |
Mazurek Sylwester |
UKS NAKANO Pogwizdów |
7. |
Pastuszek Mateusz |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: -66kg - 45 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jędrzejewski Michał |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Kocioł Albin |
TS Wisła Kraków |
3. |
Kadłubowski Maks |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Lewandowski Franciszek |
WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek |
5. |
Prokopczuk Jakub |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
5. |
ZIELASKOWSKI Wiktor |
TKS "Judo" Toruń |
7. |
Leśniewski Alessio |
ULKS Judo Kowala Kowala |
7. |
Rosół Szymon |
UKS Judo Wolbrom |
mężczyźni, waga: -73kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Grądzki Wojciech |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
2. |
Białecki Damian |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Baca Miłosz |
UKS Kodokan Toruń |
3. |
Bogdaniuk Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
5. |
Daniłowski Kacper |
UKS 10 Bydgoszcz |
5. |
Sosnowski Jan |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Karczyk Filip |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
7. |
Ratajczak Norbert |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
mężczyźni, waga: -81kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mechowski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
2. |
Wojtalewicz Wiktor |
UKS Kodokan Toruń |
3. |
Wojciechowski Kacper |
UKS Tomita Elbląg |
3. |
Żmudziński Jakub |
UKS Dwójka Tarnowskie Góry |
5. |
Wiśniewski Dawid |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. |
Wójciak Miłosz |
UKS "SADYBA" Warszawa |
7. |
Kropiewnicki Stanisław |
HATO JUDO Warszawa |
7. |
Świerszcz Jakub |
UKS Judo Panda Warszawa |
mężczyźni, waga: +81kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
GOZDEK Jan |
UKS Targówek Warszawa |
2. |
Wichłacz Jakub |
Bytowski Klub Sportów Walki Bytów |
3. |
Dutkiewicz Michał |
AZS-WSPiA Poznań |
3. |
Radzik Andrzej |
UKS Okay Opole |
5. |
Kostrzewa Remigiusz |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
5. |
Piekar Radosław |
UKS NAKANO Pogwizdów |
7. |
Marciniak Mateusz |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Schabowski Rafał |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKJ Ryś Warszawa | 2 | 0 | 1 |
2 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 1 | 0 |
3 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 1 | 0 |
4 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 0 | 2 |
5 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 0 |
6 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 0 |
7 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Targówek Warszawa | 1 | 0 | 0 |
10 | TS Wisła Kraków | 0 | 2 | 1 |
11 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 1 | 1 |
12 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 1 | 1 |
13 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 0 | 1 | 0 |
14 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 0 |
15 | UKS "6" Piła | 0 | 1 | 0 |
16 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 0 | 1 | 0 |
17 | UKS Judo Panda Warszawa | 0 | 0 | 2 |
18 | UKS Okay Opole | 0 | 0 | 2 |
19 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | AZS-WSPiA Poznań | 0 | 0 | 1 |
21 | MKS ŻAK Ełk | 0 | 0 | 1 |
22 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
23 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Dwójka Tarnowskie Góry | 0 | 0 | 1 |
26 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
29 | WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | T.S. MOSiR Bochnia | 2 | 1 | 0 |
2 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 1 | 1 |
3 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 1 | 1 | 0 |
4 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 1 | 0 | 0 |
5 | MUKS KOKORO Łódź | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Dwójka Rydułtowy | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS Olimp Nowa Sól | 1 | 0 | 0 |
9 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
10 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
11 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 1 | 0 |
12 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 0 |
13 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 0 | 1 | 0 |
14 | ULKS Judo Kowala Kowala | 0 | 1 | 0 |
15 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 3 |
16 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 0 | 0 | 2 |
17 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
18 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
19 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
20 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
21 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
26 | UKS Okay Opole | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | T.S. MOSiR Bochnia | 2 | 1 | 0 |
2 | UKJ Ryś Warszawa | 2 | 0 | 1 |
3 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 2 | 0 | 0 |
4 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 2 | 0 | 0 |
5 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 1 | 1 |
6 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 1 | 1 | 0 |
7 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 1 | 0 |
8 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 1 | 0 |
9 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 0 | 2 |
10 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 0 |
11 | MUKS KOKORO Łódź | 1 | 0 | 0 |
12 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
13 | UKS Dwójka Rydułtowy | 1 | 0 | 0 |
14 | UKS Olimp Nowa Sól | 1 | 0 | 0 |
15 | UKS Targówek Warszawa | 1 | 0 | 0 |
16 | TS Wisła Kraków | 0 | 2 | 1 |
17 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 0 | 2 | 0 |
18 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 1 | 4 |
19 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 1 | 1 |
20 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 0 | 1 | 0 |
21 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
22 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
23 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 1 | 0 |
24 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 0 |
25 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 0 |
26 | UKS "6" Piła | 0 | 1 | 0 |
27 | ULKS Judo Kowala Kowala | 0 | 1 | 0 |
28 | UKS Okay Opole | 0 | 0 | 3 |
29 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 0 | 0 | 2 |
30 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 2 |
31 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 0 | 2 |
32 | UKS Judo Panda Warszawa | 0 | 0 | 2 |
33 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
34 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
35 | AZS-WSPiA Poznań | 0 | 0 | 1 |
36 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
37 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
38 | MKS ŻAK Ełk | 0 | 0 | 1 |
39 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
40 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
41 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 0 | 0 | 1 |
42 | UKS Dwójka Tarnowskie Góry | 0 | 0 | 1 |
43 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 0 | 1 |
44 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 0 | 1 |
45 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
46 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
47 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
48 | WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | UKJ Ryś Warszawa | 23.5 |
2 | TS Wisła Kraków | 23.0 |
3 | UKS Conrad Gdańsk | 21.5 |
4 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 21.0 |
5 | GKS Czarni Bytom | 16.0 |
6 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 16.0 |
7 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 12.5 |
8 | UKS Judo Panda Warszawa | 12.5 |
9 | UKS Kodokan Toruń | 12.5 |
10 | UKS Okay Opole | 11.0 |
11 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 10.5 |
12 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 10.5 |
13 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 9.0 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 9.0 |
15 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 9.0 |
16 | UKS Targówek Warszawa | 9.0 |
17 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 7.0 |
18 | TS Judo Gryf Słupsk | 7.0 |
19 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 7.0 |
20 | UKS "6" Piła | 7.0 |
21 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 7.0 |
22 | MKS Juvenia Wrocław | 6.5 |
23 | AZS AWF Warszawa | 5.5 |
24 | AZS-WSPiA Poznań | 5.5 |
25 | MKS ŻAK Ełk | 5.5 |
26 | Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała | 5.5 |
27 | UKS Dwójka Tarnowskie Góry | 5.5 |
28 | UKS Halinów Team Halinów | 5.5 |
29 | UKS Narew Łapy | 5.5 |
30 | UKS Tomita Elbląg | 5.5 |
31 | WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek | 5.5 |
32 | UKS Judo Wolbrom | 5.0 |
33 | UKS NAKANO Pogwizdów | 5.0 |
34 | WKS "Flota" Gdynia | 5.0 |
35 | IKIZAMA Judo Klub Warszawa | 3.5 |
36 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 3.5 |
37 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 3.5 |
38 | KS Start Radom | 3.5 |
39 | TKS "Judo" Toruń | 3.5 |
40 | UKS 10 Bydgoszcz | 3.5 |
41 | UKS "SADYBA" Warszawa | 3.5 |
42 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 3.5 |
43 | "WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław | 3.0 |
44 | HATO JUDO Warszawa | 1.5 |
45 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 1.5 |
46 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1.5 |
47 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 1.5 |
48 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 1.5 |
49 | UKS Judo Pawłowice | 1.5 |
50 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 1.5 |
51 | UKS Piast Wrzeście Wrzeście | 1.5 |
52 | ULKS Judo Kowala Kowala | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | T.S. MOSiR Bochnia | 25.0 |
2 | MKS Juvenia Wrocław | 23.0 |
3 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 18.0 |
4 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 13.0 |
5 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 12.5 |
6 | UKS Olimp Nowa Sól | 12.5 |
7 | Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec | 11.0 |
8 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 10.5 |
9 | ULKS Judo Kowala Kowala | 10.5 |
10 | K.S. Judo Czechowice-Dziedzice | 9.0 |
11 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 9.0 |
12 | MUKS KOKORO Łódź | 9.0 |
13 | UKS Dwójka Rydułtowy | 9.0 |
14 | PGE Akademia Judo Poznań | 7.5 |
15 | JUDO TORA Wierzchosławice | 7.0 |
16 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 7.0 |
17 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 7.0 |
18 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 7.0 |
19 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 6.5 |
20 | AZS UW Warszawa | 5.5 |
21 | Klub Judo AZS Opole | 5.5 |
22 | TKS "Judo" Toruń | 5.5 |
23 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 5.5 |
24 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 5.5 |
25 | UKS Judo Wolbrom | 5.5 |
26 | UKS Okay Opole | 5.5 |
27 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 5.0 |
28 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 3.5 |
29 | TS Judo Gryf Słupsk | 3.5 |
30 | UKS "6" Piła | 3.5 |
31 | UKS Ippon Tychy | 3.5 |
32 | UKS Narew Łapy | 3.5 |
33 | UKS Ósemka Nowa Sól | 3.5 |
34 | UKS Pohl Judo Przemęt | 3.5 |
35 | UKS Tomita Elbląg | 3.5 |
36 | UKS Galeon Gdynia | 3.0 |
37 | Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp. | 1.5 |
38 | KS Budowlani Sosnowiec | 1.5 |
39 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 1.5 |
40 | Polonia Rybnik | 1.5 |
41 | TS Gwardia Opole | 1.5 |
42 | UKS 10 Bydgoszcz | 1.5 |
43 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1.5 |
44 | UKS Halinów Team Halinów | 1.5 |
45 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 1.5 |
46 | UKS Smecz Pobiedziska | 1.5 |
|