WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych
Oleśnica, 15.10.2016
kobiety, waga: -40kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stokłosa Natalia |
MUKS KOKORO Łódź |
2. |
Gowarzewska Alicja |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Pietrzak Zuzanna |
UKS Olimp Nowa Sól |
4. |
Jarmuż Olga |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Mulka Wiktoria |
UKS Olimp Nowa Sól |
kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Wszołek Izabela |
T.S. MOSiR Bochnia |
3. |
Tracz Małgorzata |
UKS Judo Wolbrom |
4. |
VÁCLAVKOVÁ Tereza |
Judo Club Banik Ostrawa CZE |
kobiety, waga: -48kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Kawecka Aleksandra |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Sienkiewicz Iga |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
3. |
Springer Jacqueline |
Austria . |
5. |
OLEJNIK Monika |
AZS-AWF Poznań |
5. |
Tąta Jagoda |
UKS Judo Pawłowice |
7. |
Pietrzak Klaudia |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
7. |
Rychert Kamila |
UKS Conrad Gdańsk |
kobiety, waga: -52kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kropska Natalia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Trinacta Anna |
SKKP Brno Cze |
3. |
Kaiser Franziska |
Austria . |
3. |
Kolbusz Katarzyna |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Andrich Marisa |
Austria . |
5. |
Salzgeber Celine |
Austria . |
7. |
Grabner Lisa |
Austria . |
7. |
Potrykus Karolina |
UKS Galeon Gdynia |
kobiety, waga: -57kg - 27 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Obal Łucja |
UKS Halinów Team Halinów |
2. |
Leitinger Alina |
Austria . |
3. |
JANICZKOVÁ Zuzana |
Judo Club Banik Ostrawa CZE |
3. |
Łogożna Zuzanna |
Polonia Rybnik |
5. |
Braumann Anna |
Austria . |
5. |
Škrobánková Alžběta |
Judo Club Banik Ostrawa CZE |
7. |
Havickova Sabina |
SKKP Brno Cze |
7. |
Paszkowska Dagmara |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
kobiety, waga: -63kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Schuchter Anna-Lena |
Austria . |
2. |
Kaleta Anna |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Pircher Natascha |
Austria . |
3. |
Stemplewska Paulina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Paś Anna |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Szafran Agata |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Matlakowska Weronika |
UKS Galeon Gdynia |
7. |
Palow Marcelina |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: -70kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Martynów Rozalia |
UKS Olimp Nowa Sól |
2. |
Niederndorfer Melanie |
Austria . |
3. |
Głogowska Karolina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
JAROSZEWSKA JULIA |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Kotlarska Dominika |
UMKS Żak Kielce |
5. |
Nolewajka Martyna |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Pfeiffenberger Miriam |
Austria . |
7. |
Woźniak Paulina |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Hunger Marlene |
Austria . |
2. |
Gaj Aleksandra |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Frąckowiak Dominika |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Wolszczak Kinga |
WKS Śląsk Wrocław |
5. |
CEBIENIAK Oliwia |
UKS "6" Piła |
5. |
KSIĘŻYK Julia |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
7. |
ONDRAŠÍKOVÁ Eva |
Judo Club Banik Ostrawa CZE |
mężczyźni, waga: -46kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
KLAUS-STERNWIESER Alexander |
Austria . |
2. |
Wysocki Łukasz |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
3. |
Kubicki Jakub |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
Substelny Jakub |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Hypta Dawid |
AKS Strzegom |
5. |
Kosterkiewicz Jakub |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
7. |
Szołtysik Łukasz |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry |
7. |
Waszkiewicz Piotr |
UKS Judo Wolbrom |
mężczyźni, waga: -50kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Leutgeb Daniel |
Austria . |
2. |
van Dam Naut |
Topjudo Kenamju Netherlands |
3. |
Dametto Christian |
Canada . |
3. |
Pieczyński Hubert |
UKS Górnik Konin |
5. |
Jaszczołt Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
5. |
Sapenov Aidos |
Canada . |
7. |
de Bruijn MArco |
Topjudo Kenamju Netherlands |
7. |
Shulha Vitalii |
Ukraina . |
mężczyźni, waga: -55kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tylek Paweł |
TS Wisła Kraków |
2. |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Kleiber David |
Austria . |
3. |
Loladze Aleksandr |
- |
5. |
Matysik Marcin |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
Mayerhofer Jakob |
Austria . |
7. |
Slokker Tristan |
Topjudo Kenamju Netherlands |
7. |
Woś Jakub |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: -60kg - 32 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
CHERNOV VADYM |
Federacja Judo Wołyń Ukraine |
2. |
Zhamerashvili Levani |
- |
3. |
Arutinian David |
- |
3. |
Young Keagan |
Canada . |
5. |
de Jesus Dontae |
Canada . |
5. |
Przybylski Szymon |
UKS 10 Bydgoszcz |
7. |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Schlögl Julian |
Austria . |
mężczyźni, waga: -66kg - 29 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Chikhelidze Giorgi |
- |
2. |
Plombon Aleksander |
TS Judo Gryf Słupsk |
3. |
Makowski Sebastian |
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg |
3. |
Reneson Dawid |
KS Błękitni Tarnów |
5. |
Japoshvili Bacho |
- |
5. |
Zamorowski Wiktor |
UKS Ippon MDK Kutno |
7. |
Herrman Mateusz |
UKS NAKANO Pogwizdów |
7. |
Kocioł Albin |
TS Wisła Kraków |
mężczyźni, waga: -73kg - 37 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bekauri Lasha |
- |
2. |
NAZARENKO VADYM |
Ippon Kiev Ukraine |
3. |
Herzog Daniel |
Austria . |
3. |
Nawrot Jakub |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Maisuradze Guga |
- |
7. |
SENIUK ARTEM |
Ippon Kiev Ukraine |
7. |
UTEUOV ABYLAY |
Federation Kazakhstan |
mężczyźni, waga: -81kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Khatelishvili Luka |
Canada . |
2. |
Broere David |
Topjudo Kenamju Netherlands |
3. |
Kendrick Benjamin |
Canada . |
3. |
Szaniawski Bartosz |
TS Judo Gryf Słupsk |
5. |
Garms Nicky |
Topjudo Kenamju Netherlands |
5. |
Krempeć Daniel |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
Salamon Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
7. |
Wątły Piotr |
UKS Conrad Gdańsk |
mężczyźni, waga: -90kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sokół Jakub |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Kubiak Kacper |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Herzog Nico |
Austria . |
3. |
Velkov Vadym |
Ippon Kiev Ukraine |
5. |
STROJEC SZYMON |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Szewczyk MATEUSZ |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Juszczak Paweł |
UKS 10 Bydgoszcz |
7. |
Strasser Paul |
Austria . |
mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kućmierz Adam |
UKS Okay Opole |
2. |
Ślusarz Norbert |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
3. |
Lewandowicz Amadeusz |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
Mazurczak Wiktor |
UMKS Żak Kielce |
5. |
Jaworski Dominik |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Łukasik Jakub |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Dutkiewicz Michał |
AZS-WSPiA Poznań |
7. |
Gaumer Michał |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | - | 2 | 1 | 2 |
2 | Austria . | 2 | 0 | 3 |
3 | Canada . | 1 | 0 | 3 |
4 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 1 |
5 | Federacja Judo Wołyń Ukraine | 1 | 0 | 0 |
6 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Okay Opole | 1 | 0 | 0 |
8 | Topjudo Kenamju Netherlands | 0 | 2 | 0 |
9 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 2 |
10 | Ippon Kiev Ukraine | 0 | 1 | 1 |
11 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 1 | 0 |
12 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
13 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 0 | 1 | 0 |
14 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
15 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 2 |
16 | KS Błękitni Tarnów | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 0 | 0 | 1 |
18 | UKS Górnik Konin | 0 | 0 | 1 |
19 | UMKS Żak Kielce | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Austria . | 2 | 2 | 3 |
2 | UKS Judo Wolbrom | 2 | 1 | 1 |
3 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 2 |
4 | UKS Olimp Nowa Sól | 1 | 0 | 1 |
5 | MUKS KOKORO Łódź | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Halinów Team Halinów | 1 | 0 | 0 |
7 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 1 | 1 |
8 | SKKP Brno Cze | 0 | 1 | 0 |
9 | T.S. MOSiR Bochnia | 0 | 1 | 0 |
10 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 0 |
11 | Judo Club Banik Ostrawa CZE | 0 | 0 | 1 |
12 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
13 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
15 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
16 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Austria . | 4 | 2 | 6 |
2 | UKS Judo Wolbrom | 3 | 1 | 2 |
3 | - | 2 | 1 | 2 |
4 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 2 |
5 | Canada . | 1 | 0 | 3 |
6 | UKS Olimp Nowa Sól | 1 | 0 | 3 |
7 | Federacja Judo Wołyń Ukraine | 1 | 0 | 0 |
8 | MUKS KOKORO Łódź | 1 | 0 | 0 |
9 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 0 |
10 | UKS Halinów Team Halinów | 1 | 0 | 0 |
11 | UKS Okay Opole | 1 | 0 | 0 |
12 | Topjudo Kenamju Netherlands | 0 | 2 | 0 |
13 | TS Judo Gryf Słupsk | 0 | 1 | 2 |
14 | Ippon Kiev Ukraine | 0 | 1 | 1 |
15 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 1 | 1 |
16 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 1 | 0 |
17 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
18 | SKKP Brno Cze | 0 | 1 | 0 |
19 | T.S. MOSiR Bochnia | 0 | 1 | 0 |
20 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 0 |
21 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 0 | 1 | 0 |
22 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
23 | Judo Club Banik Ostrawa CZE | 0 | 0 | 1 |
24 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
25 | KS Błękitni Tarnów | 0 | 0 | 1 |
26 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
27 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 0 | 0 | 1 |
29 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS Górnik Konin | 0 | 0 | 1 |
31 | UMKS Żak Kielce | 0 | 0 | 1 |
32 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | - | 43.0 |
2 | Austria . | 41.0 |
3 | Canada . | 32.5 |
4 | Topjudo Kenamju Netherlands | 20.5 |
5 | TS Judo Gryf Słupsk | 18.0 |
6 | UKS Judo Wolbrom | 16.0 |
7 | Ippon Kiev Ukraine | 14.0 |
8 | UKS Olimp Nowa Sól | 11.0 |
9 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 10.5 |
10 | TS Wisła Kraków | 10.5 |
11 | UKS Galeon Gdynia | 10.5 |
12 | Federacja Judo Wołyń Ukraine | 9.0 |
13 | UKS Okay Opole | 9.0 |
14 | GKS Czarni Bytom | 8.5 |
15 | Klub Judo AZS Opole | 8.5 |
16 | PGE Akademia Judo Poznań | 7.0 |
17 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 7.0 |
18 | KS Błękitni Tarnów | 5.5 |
19 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 5.5 |
20 | UKS Górnik Konin | 5.5 |
21 | UMKS Żak Kielce | 5.5 |
22 | UKS 10 Bydgoszcz | 5.0 |
23 | AKS Strzegom | 3.5 |
24 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 3.5 |
25 | MKS Juvenia Wrocław | 3.5 |
26 | UKJ Millenium Rzeszów | 3.5 |
27 | UKS Ippon MDK Kutno | 3.5 |
28 | AZS-WSPiA Poznań | 1.5 |
29 | Federation Kazakhstan | 1.5 |
30 | UKJ Ryś Warszawa | 1.5 |
31 | Ukraina . | 1.5 |
32 | UKS Conrad Gdańsk | 1.5 |
33 | UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry | 1.5 |
34 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 1.5 |
35 | UKS NAKANO Pogwizdów | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | Austria . | 62.0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 30.5 |
3 | UKS Judo Wolbrom | 26.5 |
4 | MKS Juvenia Wrocław | 15.5 |
5 | UKS Olimp Nowa Sól | 13.0 |
6 | Judo Club Banik Ostrawa CZE | 11.5 |
7 | UKS Halinów Team Halinów | 9.0 |
8 | SKKP Brno Cze | 8.5 |
9 | UKS Conrad Gdańsk | 7.0 |
10 | MUKS KOKORO Łódź | 6.0 |
11 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 5.5 |
12 | PGE Akademia Judo Poznań | 5.5 |
13 | Polonia Rybnik | 5.5 |
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 5.5 |
15 | WKS Śląsk Wrocław | 5.5 |
16 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 4.0 |
17 | AZS-AWF Poznań | 3.5 |
18 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 3.5 |
19 | UKS "6" Piła | 3.5 |
20 | UKS Judo Pawłowice | 3.5 |
21 | UMKS Żak Kielce | 3.5 |
22 | T.S. MOSiR Bochnia | 3.0 |
23 | UKS Galeon Gdynia | 3.0 |
24 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1.5 |
25 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1.5 |
|