WYNIKI ZAWODÓW

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Katowice, 22-23.10.2016


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
4. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
5. Siwek Julianna UKS Grot Kraków

kobiety, waga: -52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
3. Karkoszka Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. RERUTKO Żaneta AZS UW Warszawa
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Gdańska Barbara Gwardia Bielsko-Biała
7. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: -57kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Borowska Anna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Chróścielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Zbrzyzna Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
7. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
7. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba-Błach Agata KS AZS AWF Wrocław
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Błach Dominika TS Gwardia Opole
3. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
5. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: -70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
2. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
5. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: -78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
4. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
5. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Formela Anita UKS Conrad Gdańsk
3. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian AZS AWF Katowice
2. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
3. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
5. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
5. Rogoża Sebastian UKJ Millenium Rzeszów
7. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
7. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -66kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
7. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
2. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. WIŁKOMIRSKI Krzysztof Judo Legia Warszawa
3. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
5. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
5. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
7. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
7. Wawrzyczek Paweł AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: -81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
2. Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
5. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
5. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
7. Partyka Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: -90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Ciechomski Patryk AZS AWF Katowice
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole
5. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
7. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
2. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Broniec Patryk UKJ 225 Warszawa
3. LAREM Kacper Judo Legia Warszawa
5. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
5. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
7. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: +100kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Riss Rafał KS Budowlani Sosnowiec

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice330
2KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
3KS AZS AWFiS Gdańsk100
4UKJ Millenium Rzeszów100
5WKS Gwardia Warszawa100
6Gwardia Wrocław011
7SGKS Wybrzeże Gdańsk011
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
9WKS Śląsk Wrocław010
10GKS Czarni Bytom002
11Judo Legia Warszawa002
12AZS AWF Warszawa001
13AZS UW Warszawa001
14Gwardia Bielsko-Biała001
15K.S. MaKo Judo Wrocław001
16Klub Judo AZS Opole001
17KS "Gwardia" Łódź001
18TS Wisła Kraków001
19UKJ 225 Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polonia Rybnik200
2GKS Czarni Bytom112
3MKS Juvenia Wrocław110
4KS AZS AWF Wrocław100
5TDK Trzcianka100
6TKS "Judo" Toruń100
7AZS UW Warszawa020
8KS AZS AWFiS Gdańsk014
9AZS AWF Warszawa010
10SGKS Wybrzeże Gdańsk010
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
12TS Gwardia Opole001
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
14UKS 3 Piła001
15UKS Conrad Gdańsk001
16UKS Judo Sensei Płock001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice330
2Polonia Rybnik200
3GKS Czarni Bytom114
4KS AZS AWFiS Gdańsk114
5MKS Juvenia Wrocław110
6KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik101
7KS AZS AWF Wrocław100
8TDK Trzcianka100
9TKS "Judo" Toruń100
10UKJ Millenium Rzeszów100
11WKS Gwardia Warszawa100
12AZS UW Warszawa021
13SGKS Wybrzeże Gdańsk021
14AZS AWF Warszawa011
15Gwardia Wrocław011
16Klub Środowiskowy AZS Gliwice010
17WKS Śląsk Wrocław010
18Judo Legia Warszawa002
19Gwardia Bielsko-Biała001
20K.S. MaKo Judo Wrocław001
21Klub Judo AZS Opole001
22KS "Gwardia" Łódź001
23TS Gwardia Opole001
24TS Wisła Kraków001
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
26UKJ 225 Warszawa001
27UKS 3 Piła001
28UKS Conrad Gdańsk001
29UKS Judo Sensei Płock001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice56.5
2Gwardia Wrocław21.0
3GKS Czarni Bytom17.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice13.0
6UKJ Millenium Rzeszów12.5
7Judo Legia Warszawa11.0
8Klub Judo AZS Opole10.5
9AZS AWF Warszawa9.0
10AZS UW Warszawa9.0
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
12KS AZS AWFiS Gdańsk9.0
13WKS Gwardia Warszawa9.0
14KS "Gwardia" Łódź7.0
15WKS Śląsk Wrocław7.0
16Gwardia Bielsko-Biała5.5
17K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
18TS Wisła Kraków5.5
19UKJ 225 Warszawa5.5
20KS Budowlani Sosnowiec3.5
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
22UKS Galeon Gdynia3.5
23UKS Kodokan Toruń3.5
24KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
25KS AZS AWF Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS AZS AWFiS Gdańsk32.5
2GKS Czarni Bytom25.5
3AZS UW Warszawa22.5
4Polonia Rybnik18.0
5MKS Juvenia Wrocław16.0
6KS AZS AWF Wrocław10.0
7TKS "Judo" Toruń9.0
8KS "Gwardia" Łódź7.0
9SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
10TDK Trzcianka6.0
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik5.5
12TS Gwardia Opole5.5
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
14UKS Conrad Gdańsk5.5
15UKS Judo Sensei Płock5.5
16Klub Judo DRAKO Warszawa5.0
17AZS AWF Warszawa4.0
18Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
19KS Budowlani Sosnowiec3.5
20UKS Judo Wolbrom3.5
21UKS 3 Piła3.0
22TS Wisła Kraków2.0
23AZS-WSPiA Poznań1.5
24Gwardia Bielsko-Biała1.5
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.5
26WKS Gwardia Warszawa1.5
27UKS Grot Kraków1.0