WYNIKI ZAWODÓW
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano
Poznań, 30.10.2016
kobiety, waga: -36kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jarmuż Olga |
PGE Akademia Judo Poznań |
2. |
Walczak Weronika |
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz |
3. |
Drygas Barbara |
UKS Galeon Gdynia |
4. |
Dryjańska Jadwiga |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
5. |
Walendzik Julia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
kobiety, waga: -40kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
SZULC Aleksandra |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
Klimczak Kinga |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Jagiełło Emilia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
4. |
Maciejewska Aleksandra |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
kobiety, waga: -44kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pilawska Marianna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
2. |
Drobot Zuzanna |
JUDO TORA Wierzchosławice |
3. |
Nosek Oliwia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
3. |
Woźniak Zuzanna |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
5. |
Gajdamakin Kaja |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
5. |
Pyznarska Julia |
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź |
7. |
Linkowska Karolina |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Mazur Michalina |
UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie |
kobiety, waga: -48kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kiel Schamira |
Kleinmachnow Germany |
2. |
Nogaj Weronika |
ULKS Judo Kowala Kowala |
3. |
Radzicka Zuzanna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. |
Styrcz Weronika |
UKS Arashi Łódź |
kobiety, waga: -52kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ackermann Lara |
Kleinmachnow Germany |
2. |
SZCZEPANOWSKA OLIWIA |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Piwowarczyk Aleksandra |
JUDO TORA Wierzchosławice |
3. |
Wołoszyn Monika |
UKS Tomita Elbląg |
5. |
KNITER KINGA |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Twardowska Marta |
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz |
7. |
Cygan Hanna |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
7. |
KAPUŚCIŃSKA MARTYNA |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
kobiety, waga: -57kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
KWIATEK Karina |
TKS "Judo" Toruń |
2. |
Koślak Julia |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
Banaszek Zuzanna |
UKS Judo Fight Club Warszawa |
3. |
Woźnicka Nina |
UKS Halinów Team Halinów |
5. |
Konfisz Amelia |
Klub Judo AZS Opole |
5. |
Tarkowska Liwia |
UKS Okay Opole |
7. |
Nowaczyk Natalia |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Tomaszek Julia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
kobiety, waga: -63kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Białecka Kinga |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
Kowalska Emilia |
ULKS Judo Kowala Kowala |
3. |
Ciesielska Nina |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
3. |
Poprawska Natalia |
UKS Judo Tuliszków |
kobiety, waga: -70kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Woźniczka Oliwia |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Gonsior Emilia |
UKS Okay Opole |
3. |
Rosińska Julia |
UKS 10 Bydgoszcz |
kobiety, waga: +70kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Chobot Klaudia |
ULKS Judo Kowala Kowala |
2. |
Jaworska Weronika |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Gawlikowska Dominika |
UKS Ippon Tychy |
4. |
Cicha Julia |
UKS Ósemka Nowa Sól |
5. |
Bhujun Devine |
Bondy Francja |
mężczyźni, waga: -38kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Westphal Joren |
PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy |
2. |
Liwocha Krystian |
TSV Rudnow Berlin GER |
3. |
Nowok Oliwier |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Pigułeczka Wiktor |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Kluz Hubert |
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz |
5. |
Świdwa Marcin |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
7. |
Przybyła Juliusz |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
7. |
Talewski Wiktor |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
mężczyźni, waga: -42kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bieliński Filip |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
Babirecki Grzegorz |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
Gruchalski Bartosz |
UKS Okay Opole |
3. |
PITNER ALEX |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Setlak Wojciech |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. |
Wójtowicz Piotr |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Dębecki Michał |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Owsiany Wiktor |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: -46kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kuczyński Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
2. |
Ignasiak Ksawery |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Raczek Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
WANISZEWSKI HUBERT |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Pec Jakub |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
5. |
WYSOCKI KRZYSZTOF |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Kaliniecki Michał |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Kowalczyk Maksymilian |
PGE Akademia Judo Poznań |
mężczyźni, waga: -50kg - 27 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Strzelczyk Mikołaj |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Majonek Tadeusz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
BOGDAŃSKI FILIP |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Małolepszy Jakub |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Pietras Dawid |
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź |
5. |
Szadejko Bartłomiej |
UKS Conrad Gdańsk |
7. |
Dziedzic Jakub |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
7. |
Zdrodowski Patryk |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
mężczyźni, waga: -55kg - 26 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pawlica Aleksy |
UKJ Ryś Warszawa |
2. |
Przybylski Łukasz |
UKS 10 Bydgoszcz |
3. |
Pasieczyński Hubert |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
3. |
ZENDER PIOTR |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Wolny Łukasz |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. |
Woźniak Dawid |
ULKS Judo Kowala Kowala |
7. |
Kasiński Adrian |
MUKS KOKORO Łódź |
7. |
Seibt Julian |
Kleinmachnow Germany |
mężczyźni, waga: -60kg - 26 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Górka Daniel |
UKS Okay Opole |
2. |
Wysocki Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Carlton Henry |
Bondy Francja |
3. |
SZAŁACHA DAMIAN |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Herman Szymon |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Studnicki Ignacy |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7. |
Skipiała Gabriel |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
7. |
Zakowicz Dominik |
UKS 10 Bydgoszcz |
mężczyźni, waga: -66kg - 26 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pastuszek Mateusz |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Kuban Jakub |
UKS Halinów Team Halinów |
3. |
KOS Kamil |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
ZIELASKOWSKI Wiktor |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Dyga Piotr |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Filipowicz Dominik |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Prokopczuk Jakub |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Salkiewicz Filip |
UKS Okay Opole |
mężczyźni, waga: -73kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Białecki Damian |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
Błeszyński Igor |
ULKS Judo Kowala Kowala |
3. |
GRZELAK JAN |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
PERCHUN KRYSTIAN |
Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom |
5. |
Daniłowski Kacper |
UKS 10 Bydgoszcz |
5. |
Poterała Gracjan |
AKS Strzegom |
7. |
Gutt Jakub |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Popielarz Dominik |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
mężczyźni, waga: -81kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wojciechowski Kacper |
UKS Tomita Elbląg |
2. |
Wiśniewski Dawid |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. |
Ratajczak Norbert |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
3. |
Wojtalewicz Wiktor |
UKS Kodokan Toruń |
5. |
KAPUSCINSKI MARCIN |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
7. |
Łastowski Szymon |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
mężczyźni, waga: +81kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
GOZDEK Jan |
UKS Targówek Warszawa |
2. |
Bhujun Devine |
Bondy Francja |
3. |
Radzik Andrzej |
UKS Okay Opole |
3. |
Wichłacz Jakub |
Bytowski Klub Sportów Walki Bytów |
5. |
JADCZYK JEDRZEJ |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
5. |
Kostrzewa Remigiusz |
UKS SPARTA SŁAWA Sława |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 2 | 0 | 0 |
2 | UKJ Ryś Warszawa | 2 | 0 | 0 |
3 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 1 | 0 |
4 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 8 |
5 | UKS Okay Opole | 1 | 0 | 2 |
6 | PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Targówek Warszawa | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 0 |
9 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 2 | 1 |
10 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
11 | TSV Rudnow Berlin GER | 0 | 1 | 0 |
12 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 |
13 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 1 | 0 |
14 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 1 | 0 |
15 | ULKS Judo Kowala Kowala | 0 | 1 | 0 |
16 | Bondy Francja | 0 | 0 | 1 |
17 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 0 | 0 | 1 |
18 | Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom | 0 | 0 | 1 |
19 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
20 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
21 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
22 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Arashi Łódź | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 2 | 1 | 0 |
2 | Kleinmachnow Germany | 2 | 0 | 0 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 2 | 0 |
4 | ULKS Judo Kowala Kowala | 1 | 2 | 0 |
5 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1 | 0 | 1 |
6 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 0 |
7 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
8 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 1 | 3 |
9 | Bondy Francja | 0 | 1 | 0 |
10 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 |
11 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
12 | UKS Okay Opole | 0 | 1 | 0 |
13 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
14 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 0 | 0 | 1 |
15 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 0 | 1 |
16 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 0 | 1 |
17 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 0 | 1 |
18 | UKS Ippon Tychy | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS Judo Tuliszków | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 4 | 1 | 0 |
2 | MKS Juvenia Wrocław | 2 | 2 | 8 |
3 | Kleinmachnow Germany | 2 | 0 | 0 |
4 | UKJ Ryś Warszawa | 2 | 0 | 0 |
5 | ULKS Judo Kowala Kowala | 1 | 3 | 0 |
6 | UKS Okay Opole | 1 | 1 | 2 |
7 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1 | 1 | 1 |
8 | UKS Conrad Gdańsk | 1 | 1 | 0 |
9 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 1 |
10 | UKS Tomita Elbląg | 1 | 0 | 1 |
11 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 0 |
12 | PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy | 1 | 0 | 0 |
13 | UKS Targówek Warszawa | 1 | 0 | 0 |
14 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 2 | 1 |
15 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 2 | 0 |
16 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 1 | 3 |
17 | Bondy Francja | 0 | 1 | 1 |
18 | UKS 10 Bydgoszcz | 0 | 1 | 1 |
19 | UKS Halinów Team Halinów | 0 | 1 | 1 |
20 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 |
21 | TSV Rudnow Berlin GER | 0 | 1 | 0 |
22 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 0 | 0 | 1 |
23 | Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom | 0 | 0 | 1 |
24 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
25 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
26 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
27 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 0 | 0 | 1 |
29 | UKS Arashi Łódź | 0 | 0 | 1 |
30 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 0 | 1 |
31 | UKS Ippon Tychy | 0 | 0 | 1 |
32 | UKS Judo Tuliszków | 0 | 0 | 1 |
33 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 0 | 0 | 1 |
34 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 1 |
35 | UKS Kodokan Toruń | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 61.5 |
2 | UKJ Ryś Warszawa | 25.0 |
3 | UKS Okay Opole | 21.5 |
4 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 19.5 |
5 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 19.5 |
6 | UKS Conrad Gdańsk | 19.5 |
7 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 14.0 |
8 | UKS Tomita Elbląg | 12.5 |
9 | UKS 10 Bydgoszcz | 12.0 |
10 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 10.5 |
11 | ULKS Judo Kowala Kowala | 10.5 |
12 | PSV Frankfurt (Oder) e.V. Sektion Judo Germany/Niemcy | 9.0 |
13 | UKS Targówek Warszawa | 9.0 |
14 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 8.5 |
15 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 8.0 |
16 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 7.0 |
17 | TSV Rudnow Berlin GER | 7.0 |
18 | UKS Halinów Team Halinów | 7.0 |
19 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 7.0 |
20 | Bondy Francja | 5.5 |
21 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 5.5 |
22 | Klub Sportowy "Start" Strzegom Strzegom | 5.5 |
23 | TKS "Judo" Toruń | 5.5 |
24 | TS Gwardia Warszawa | 5.5 |
25 | UKS Arashi Łódź | 5.5 |
26 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 5.5 |
27 | UKS Kodokan Toruń | 5.5 |
28 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 5.0 |
29 | AKS Strzegom | 3.5 |
30 | AZS AWF Gorzów Wlkp. | 3.5 |
31 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 3.5 |
32 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 3.5 |
33 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 3.0 |
34 | Kleinmachnow Germany | 1.5 |
35 | MUKS KOKORO Łódź | 1.5 |
36 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | JUDO TORA Wierzchosławice | 20.0 |
2 | ULKS Judo Kowala Kowala | 20.0 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 19.0 |
4 | Kleinmachnow Germany | 18.0 |
5 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 18.0 |
6 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 14.5 |
7 | PGE Akademia Judo Poznań | 9.0 |
8 | TKS "Judo" Toruń | 9.0 |
9 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 8.5 |
10 | Bondy Francja | 8.0 |
11 | Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz | 7.5 |
12 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 5.5 |
13 | UKS SPARTA SŁAWA Sława | 5.5 |
14 | UKS Halinów Team Halinów | 5.5 |
15 | UKS Judo Tuliszków | 5.5 |
16 | UKS Judo Fight Club Warszawa | 5.5 |
17 | UKS Okay Opole | 5.5 |
18 | UKS Tomita Elbląg | 5.5 |
19 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 4.5 |
20 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 4.5 |
21 | K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź | 3.5 |
22 | Klub Judo AZS Opole | 3.5 |
23 | UKS Galeon Gdynia | 3.0 |
24 | UKS Ippon Tychy | 3.0 |
25 | UKS Ósemka Nowa Sól | 2.0 |
26 | UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie | 1.5 |
27 | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin | 1.5 |
28 | UKS 10 Bydgoszcz | 1.0 |
|