WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 18-19.3.2017


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
3. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
4. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -44kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów
3. Abramowicz Dominika KS "Gwardia" Białystok Białystok
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Jęczmionka Paulina Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Mulka Wiktoria UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: -48kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
2. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól
3. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
5. OLEJNIK Monika AZS-AWF Poznań
5. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
7. Kamińska Gabriela UKS Narew Łapy
7. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: -52kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Walczak Zuzanna KS Victoria Judo Poznań
3. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Niemiec Wiktoria MMKS Wojownik Skierniewice
5. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
5. Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice
7. Szymanowska Urszula MKS Żak Ełk
7. Wenzel Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -57kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
2. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
3. Foterek Liwia UKS Ippon Kożuchów
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
5. Koślak Julia KJ Samuraj Koszalin
5. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław
7. Czado Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
7. PONTEK Agata AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Skipiała Michalina UKJ "Lemur" Warszawa
3. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
5. Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa
5. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
7. Stemplewska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: -70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
2. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
5. JANOCHA Natalia UKS 3 Piła
5. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
7. Miś Iwona UKS Pohl Judo Przemęt
7. Woś Justyna Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań

kobiety, waga: +70kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów
2. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
3. CEBIENIAK Oliwia UKS 3 Piła
3. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
5. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Malinowska Zuzanna KS Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: -46kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiśniewski Mateusz PTS Gwardia Bydgoszcz
2. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Hypta Dawid AKS Strzegom
3. Wójcik Michał UKS "SPARTAKUS" Lublin
5. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Mykhailenko Dmytro MUKS KOKORO Łódź
7. Dobrowolski Stanisław K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Owsiany Wiktor MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -50kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
3. Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa
3. Winiarczyk Maciej UKS Piast Wrzeście Słupsk
5. Kosterkiewicz Jakub K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
7. Gawrych Gniewosz TS Judo Gryf Słupsk
7. Jesionek Bruno Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy

mężczyźni, waga: -55kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
2. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
3. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów
3. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Duszak Bartosz AKS Strzegom
5. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
7. Białowąs Wiktor UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Rola Kacper KS Start Radom

mężczyźni, waga: -60kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Marutyan Arutyan St. Petersburg Rosja
3. Cwek Emil MKS Juvenia Wrocław
3. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów
5. Kasprzyk Jakub Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. PIASECKI JAKUB MKS Juvenia Wrocław
7. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
7. Laskowski Patryk MKS Żak Ełk

mężczyźni, waga: -66kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
2. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk
3. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Molchanov Pavlo MUKS KOKORO Łódź
5. Pawlicki Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Przybylski Szymon UKS 10 Bydgoszcz
7. Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól
7. Wicha Kacper UKJ Yuko Józefów

mężczyźni, waga: -73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
3. Drąg Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław
3. Piotrowski Konrad UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
5. Perchun Krystian Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom Strzegom
7. Lubicki Daniel Klub Judo AZS Opole
7. Polowczyk Kamil UKS Narew Łapy

mężczyźni, waga: -81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dolaziński Stanisław UKJ "Lemur" Warszawa
2. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
3. Kujawa Jan TKS "Judo" Toruń
3. Salamon Maksymilian UKJ Ryś Warszawa
5. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Szynalski Maciej UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie
7. Naumov Maksim St. Petersburg Rosja
7. Żbikowski Hubert UKJ Yuko Józefów

mężczyźni, waga: -90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Węsierski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
3. STROJEC SZYMON MKS Juvenia Wrocław
5. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Kifert Karol UKS Ósemka Nowa Sól
7. GOZDEK Jan UKS Targówek Warszawa
7. Zobniów Wiktor WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
2. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
3. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. KOZERA Kacper TDK Trzcianka
5. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
7. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Pietras Michał UKS Arashi Łódź

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Judo AZS Opole210
2UKJ "Lemur" Warszawa210
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa103
4Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
5PTS Gwardia Bydgoszcz100
6UKS Galeon Gdynia100
7UKS Leśnik Kaczory100
8TS Judo Gryf Słupsk020
9MKS Juvenia Wrocław012
10WKS Śląsk Wrocław011
11GKS ,,Olimpia" Grudziądz010
12St. Petersburg Rosja010
13UKS Olimp Nowa Sól010
14UKJ Ryś Warszawa003
15TKS "Judo" Toruń002
16UKJ Yuko Józefów002
17AKS Strzegom001
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
19MUKS KOKORO Łódź001
20UKS "SPARTAKUS" Lublin001
21UKS Piast Wrzeście Słupsk001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Olimp Nowa Sól211
2UKJ Yuko Józefów110
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
4MUKS KOKORO Łódź100
5PKS "OLIMPIA" Poznań100
6UKJ ARCUS Warszawa100
7UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
8K.S. MaKo Judo Wrocław011
9Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin011
10ULKS Judo Kowala Kowala011
11KJ Samuraj Koszalin010
12KS Victoria Judo Poznań010
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
14MKS Juvenia Wrocław003
15TKS "Judo" Toruń002
16KS "Gwardia" Białystok Białystok001
17KS Budowlani Sosnowiec001
18MMKS Wojownik Skierniewice001
19UKJ "Lemur" Warszawa001
20UKS 3 Piła001
21UKS Ippon Kożuchów001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Olimp Nowa Sól221
2UKJ "Lemur" Warszawa211
3Klub Judo AZS Opole210
4Klub Sportowy Akademia Judo Poznań200
5UKJ Yuko Józefów112
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa103
7MUKS KOKORO Łódź101
8PKS "OLIMPIA" Poznań100
9PTS Gwardia Bydgoszcz100
10UKJ ARCUS Warszawa100
11UKS Galeon Gdynia100
12UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
13UKS Leśnik Kaczory100
14TS Judo Gryf Słupsk020
15MKS Juvenia Wrocław015
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin012
17K.S. MaKo Judo Wrocław011
18ULKS Judo Kowala Kowala011
19WKS Śląsk Wrocław011
20GKS ,,Olimpia" Grudziądz010
21KJ Samuraj Koszalin010
22KS Victoria Judo Poznań010
23St. Petersburg Rosja010
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
25TKS "Judo" Toruń004
26UKJ Ryś Warszawa003
27AKS Strzegom001
28KS "Gwardia" Białystok Białystok001
29KS Budowlani Sosnowiec001
30MMKS Wojownik Skierniewice001
31UKS 3 Piła001
32UKS "SPARTAKUS" Lublin001
33UKS Ippon Kożuchów001
34UKS Piast Wrzeście Słupsk001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Klub Judo AZS Opole26.5
2MKS Juvenia Wrocław26.5
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa25.5
4UKJ "Lemur" Warszawa25.0
5TS Judo Gryf Słupsk19.0
6UKJ Ryś Warszawa18.0
7UKJ Yuko Józefów14.0
8Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin12.5
9WKS Śląsk Wrocław12.5
10UKS Olimp Nowa Sól12.0
11TKS "Judo" Toruń11.0
12GKS ,,Olimpia" Grudziądz10.5
13AKS Strzegom9.0
14Klub Sportowy Akademia Judo Poznań9.0
15MUKS KOKORO Łódź9.0
16PTS Gwardia Bydgoszcz9.0
17UKS Galeon Gdynia9.0
18UKS Leśnik Kaczory9.0
19St. Petersburg Rosja8.5
20UKS "SPARTAKUS" Lublin5.5
21UKS Piast Wrzeście Słupsk5.5
22K.S. MaKo Judo Wrocław5.0
23UKS Arashi Łódź5.0
24KS Yawara Warszawa3.5
25PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
26Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom Strzegom3.5
27TDK Trzcianka3.5
28UKS 10 Bydgoszcz3.5
29UKS "Bielik" Bielany Wrocławskie3.5
30UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
31UKS Górnik Konin3.5
32UKS Ósemka Nowa Sól3.5
33Judoclub Eberswalde Germany/Niemcy1.5
34KS Start Radom1.5
35MKS Żak Ełk1.5
36UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
37UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
38UKS Narew Łapy1.5
39UKS Pohl Judo Przemęt1.5
40UKS Targówek Warszawa1.5
41WŁOCŁAWSKI KLUB SPORTÓW WALKI Włocławek1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Olimp Nowa Sól30.0
2MKS Juvenia Wrocław23.5
3Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin16.0
4UKJ Yuko Józefów16.0
5Klub Sportowy Akademia Judo Poznań13.5
6K.S. MaKo Judo Wrocław12.5
7ULKS Judo Kowala Kowala12.5
8PKS "OLIMPIA" Poznań12.0
9TKS "Judo" Toruń11.0
10KJ Samuraj Koszalin10.5
11MMKS Wojownik Skierniewice9.0
12UKJ ARCUS Warszawa9.0
13UKS 3 Piła9.0
14UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.0
15KS Victoria Judo Poznań7.0
16UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
17KS "Gwardia" Białystok Białystok5.5
18UKJ "Lemur" Warszawa5.5
19UKS Ippon Kożuchów5.5
20MUKS KOKORO Łódź5.0
21WKS Śląsk Wrocław5.0
22AZS-AWF Poznań3.5
23Klub Judo AZS Opole3.5
24KS Budowlani Sosnowiec3.5
25UKS Judo Fight Club Warszawa3.5
26AZS UW Warszawa1.5
27MKS Żak Ełk1.5
28SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
29Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań1.5
30UKS Narew Łapy1.5