WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Poznań, 01-02.4.2017


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olejnik Izabella AZS-AWF Poznań
2. Wojszko Gabriela KS "Gwardia" Białystok Białystok
3. Brągiel Oliwia UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Reśkiewicz Beata UKS Górnik Konin
5. BRZEZIŃSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
5. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Piechota Olivia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Olczyk Monika UKS SAKURA Judo Płock Płock
5. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Wróblewska Laura Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Janicka Wiktoria Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Kobierzycka Klaudia MKS "Zryw" Łowicz

kobiety, waga: -52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
5. Wróblewska Klaudia KS Start Radom
7. Błaszczyk Małgorzata UKS NAKANO Pogwizdów
7. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów

kobiety, waga: -57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Komarek Zuzanna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
5. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
5. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
7. GRASZA JOANNA MKS Juvenia Wrocław
7. Śmietana Katarzyna UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce

kobiety, waga: -63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Duszak Patrycja AKS Strzegom
7. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Licznerska Nel Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
7. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
3. Pękala Natalia Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
5. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Czarniecka Karolina Gwardia Bielsko-Biała
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
7. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
3. Formela Anita UKS Conrad Gdańsk
3. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
5. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów
7. KLIMKOWSKA NATALIA MKS Juvenia Wrocław
7. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -55kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Artemiuk Damian Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
5. ARCABA Jakub UKJ Legion Zamość
5. Grabiszewski Michał UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów
3. Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz
5. Korzeniewski Kacper UKS SAKURA Judo Płock Płock
5. Papke Przemysław PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Stańczyk Maciej MKS Juvenia Wrocław
7. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: -66kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
2. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
5. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
7. Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole
7. TERLECKI RAFAŁ KS "Gwardia" Białystok Białystok

mężczyźni, waga: -73kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Szołtysek Filip AZS AWF Katowice
3. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. STROKA RADOSŁAW Gwardia Wrocław
5. Wala Łukasz KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Włodarski Kacper MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: -81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. MARCINKIEWICZ SEBASTIAN Gwardia Wrocław
2. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
5. Barańczyk Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom
7. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
7. WYROŚLAK Gracjan UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: -90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
3. Drzewiecki Tomasz UKS "6" Piła
3. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. WŁODARCZYK Sebastian UKJ Legion Zamość
5. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz UKS Targówek Warszawa
7. Liberda Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Popek Łukasz AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
2. Kejza Paweł KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. CEPUCH MICHAŁ Gwardia Wrocław
3. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
5. Kordyalik Grzegorz WKS Śląsk Wrocław
5. MICHAŁKIEWICZ MICHAŁ Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Petrosjan Rafael Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Cieślak Patryk UKS Eljot Płock
3. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Raszewski Szymon ULKS IPPON Jarocin
5. Sworowski Filip GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Stachowski Arkadiusz UKS "Szóstka" Rawicz
7. Tomczak Krystian K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom311
2Gwardia Wrocław201
3UKS Galeon Gdynia101
4AZS AWF Warszawa100
5TKS "Judo" Toruń100
6AZS AWF Katowice010
7K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik010
9KS Błękitni Tarnów010
10T.S.MOSiR Bochnia010
11TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
12UKJ ARCUS Warszawa010
13UKS "6" Piła002
14Gwardia Bielsko-Biała001
15Klub Judo AZS Opole001
16Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
17KS AZS AWF Wrocław001
18KS AZS AWFiS Gdańsk001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKJ 225 Warszawa001
21UKJ Millenium Rzeszów001
22UKS 10 Bydgoszcz001
23UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
24UKS Eljot Płock001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Akademia Judo Poznań210
2MKS Olimpijczyk Włocławek200
3GKS Czarni Bytom121
4MKS Juvenia Wrocław101
5UKS Judo Wolbrom101
6AZS-AWF Poznań100
7KS "Gwardia" Białystok Białystok010
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik010
9UKJ "Lemur" Warszawa010
10UKJ 225 Warszawa010
11UKS Gimnazjon Suchy Las010
12UKS "ASW-Judo" Jasło002
13AZS UW Warszawa001
14Gwardia Bielsko-Biała001
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
16Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
17SGKS Wybrzeże Gdańsk001
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKJ ARCUS Warszawa001
21UKS Conrad Gdańsk001
22UKS Górnik Konin001
23UKS SAKURA Judo Płock Płock001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom432
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań210
3Gwardia Wrocław201
4MKS Olimpijczyk Włocławek200
5MKS Juvenia Wrocław101
6UKS Galeon Gdynia101
7UKS Judo Wolbrom101
8AZS AWF Warszawa100
9AZS-AWF Poznań100
10TKS "Judo" Toruń100
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik020
12UKJ 225 Warszawa011
13UKJ ARCUS Warszawa011
14AZS AWF Katowice010
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice010
16KS "Gwardia" Białystok Białystok010
17KS Błękitni Tarnów010
18T.S.MOSiR Bochnia010
19TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
20UKJ "Lemur" Warszawa010
21UKS Gimnazjon Suchy Las010
22Gwardia Bielsko-Biała002
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
24UKS "6" Piła002
25UKS "ASW-Judo" Jasło002
26AZS UW Warszawa001
27Klub Judo AZS Opole001
28Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
29Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
30KS AZS AWF Wrocław001
31KS AZS AWFiS Gdańsk001
32Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
33SGKS Wybrzeże Gdańsk001
34Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
35UKJ Millenium Rzeszów001
36UKS 10 Bydgoszcz001
37UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
38UKS Conrad Gdańsk001
39UKS Eljot Płock001
40UKS Górnik Konin001
41UKS SAKURA Judo Płock Płock001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom41.0
2Gwardia Wrocław27.0
3UKS Galeon Gdynia14.5
4UKS "6" Piła12.5
5AZS AWF Warszawa10.5
6KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik10.5
7TKS "Judo" Toruń9.0
8UKS 10 Bydgoszcz9.0
9AZS AWF Katowice7.0
10K.S. Judo Czechowice-Dziedzice7.0
11Klub Judo AZS Opole7.0
12KS Błękitni Tarnów7.0
13T.S.MOSiR Bochnia7.0
14TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn7.0
15UKJ ARCUS Warszawa7.0
16UKJ Legion Zamość7.0
17Gwardia Bielsko-Biała5.5
18Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
19KS AZS AWF Wrocław5.5
20KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
22UKJ 225 Warszawa5.5
23UKJ Millenium Rzeszów5.5
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
25UKS Eljot Płock5.5
26MMKS Wojownik Skierniewice5.0
27WKS Śląsk Wrocław5.0
28GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
29Klub SportowyJudo Koch Szczecin3.5
30KS Budowlani Sosnowiec3.5
31PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
32TS Wisła Kraków3.5
33UKS Judo Wolbrom3.5
34UKS SAKURA Judo Płock Płock3.5
35UKS Targówek Warszawa3.5
36ULKS IPPON Jarocin3.5
37K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.5
38Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
39KS "Gwardia" Białystok Białystok1.5
40MKS Juvenia Wrocław1.5
41PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
42SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
43UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
44UKS "Szóstka" Rawicz1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom35.0
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań33.5
3MKS Juvenia Wrocław26.0
4MKS Olimpijczyk Włocławek18.0
5SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
6UKS Judo Wolbrom14.5
7UKS "ASW-Judo" Jasło11.0
8AZS-AWF Poznań9.0
9Gwardia Bielsko-Biała9.0
10Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
11KS "Gwardia" Białystok Białystok7.0
12KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik7.0
13UKJ "Lemur" Warszawa7.0
14UKJ 225 Warszawa7.0
15UKS Gimnazjon Suchy Las7.0
16AZS UW Warszawa5.5
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.5
18Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
19Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
21UKJ ARCUS Warszawa5.5
22UKS Conrad Gdańsk5.5
23UKS Górnik Konin5.5
24UKS SAKURA Judo Płock Płock5.5
25Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
26KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
27KS Start Radom3.5
28TS Gwardia Opole3.5
29UKJ Millenium Rzeszów3.5
30AKS Strzegom1.5
31Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz1.5
32KS Budowlani Sosnowiec1.5
33MKS "Zryw" Łowicz1.5
34MUKS KOKORO Łódź1.5
35UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów1.5
36UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce1.5
37UKS NAKANO Pogwizdów1.5