WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Luboń k/Poznań, 27.5.2017


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
3. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
4. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Rzeżnik Magdalena UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: -52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Karkoszka Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
7. Wróblewska Klaudia KS Start Radom

kobiety, waga: -57kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Anna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Machnicka Vanessa Akademia Judo Poznań
3. Komarek Zuzanna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
4. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole

kobiety, waga: -63kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Isenko Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
3. Głaska-Grzywacz Klaudia AZS UW Warszawa
3. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Korolczuk Katarzyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Milej Joanna Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Akademia Judo Poznań
2. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Grygiel Aleksandra UKS IPPON Jarocin
5. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: -78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
2. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław
3. Kowalczyk Karolina KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
2. Formela Anita UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: -60kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
3. WAWRZKIEWICZ MAREK Gwardia Wrocław
4. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
5. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: -66kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
2. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
3. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Rawiak Andrzej KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7. Komorowski Bartosz KS AZS AWF Wrocław
7. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: -73kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szetekauri Gaga AZS AWF Warszawa
2. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
3. Kurtyka Paweł AZS AWF Katowice
3. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
5. Wawrzyczek Paweł AZS AWF Katowice
7. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
7. Drogowski Artur KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: -81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
2. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
3. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. Żamojda Norbert WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
5. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Emche Michal Klub Sportowy Judo Koch Szczecin
7. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: -100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
5. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. MRÓZ Paweł NIEZRZESZONY Warszawa
7. Kejza Paweł KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Broniec Patryk UKJ 225 Warszawa
3. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
7. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa301
2GKS Czarni Bytom201
3SGKS Wybrzeże Gdańsk102
4KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
5WKS Gwardia Warszawa020
6Gwardia Wrocław013
7AZS UW Warszawa010
8Klub Judo AZS Opole010
9MMKS Wojownik Skierniewice010
10UKJ 225 Warszawa010
11AZS AWF Katowice001
12Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
13KS Budowlani Sosnowiec001
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
15UKJ Millenium Rzeszów001
16UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS UW Warszawa201
2Akademia Judo Poznań110
3SGKS Wybrzeże Gdańsk110
4KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik101
5KS Budowlani Sosnowiec101
6AZS AWF Warszawa100
7UKJ "Lemur" Warszawa100
8UKS Conrad Gdańsk020
9UKS Judo Wolbrom020
10KS AZS AWF Wrocław010
11UKS "6" Piła010
12WKS Gwardia Warszawa010
13GKS Czarni Bytom002
14UKS Grot Kraków002
15UKS Judo Sensei Płock Płock002
16UKS Gimnazjon Suchy Las001
17UKS IPPON Jarocin001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa401
2SGKS Wybrzeże Gdańsk212
3AZS UW Warszawa211
4GKS Czarni Bytom203
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik201
6Akademia Judo Poznań110
7KS Budowlani Sosnowiec102
8UKJ "Lemur" Warszawa100
9WKS Gwardia Warszawa030
10UKS Conrad Gdańsk020
11UKS Judo Wolbrom020
12Gwardia Wrocław013
13Klub Judo AZS Opole010
14KS AZS AWF Wrocław010
15MMKS Wojownik Skierniewice010
16UKJ 225 Warszawa010
17UKS "6" Piła010
18UKS Grot Kraków002
19UKS Judo Sensei Płock Płock002
20AZS AWF Katowice001
21Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin001
22UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
23UKJ Millenium Rzeszów001
24UKS Gimnazjon Suchy Las001
25UKS IPPON Jarocin001
26UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Warszawa36.0
2SGKS Wybrzeże Gdańsk23.5
3Gwardia Wrocław21.0
4GKS Czarni Bytom20.5
5WKS Gwardia Warszawa15.5
6KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik14.0
7AZS AWF Katowice11.0
8UKJ 225 Warszawa10.5
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
10AZS UW Warszawa7.0
11Klub Judo AZS Opole7.0
12MMKS Wojownik Skierniewice7.0
13Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin5.5
14KS Budowlani Sosnowiec5.5
15UKJ Millenium Rzeszów5.5
16UMKS Żak Kielce5.5
17Klub Środowiskowy AZS Gliwice5.0
18KS "Gwardia" Łódź5.0
19KS AZS AWF Wrocław4.0
20KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
21NIEZRZESZONY Warszawa3.5
22TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
23UKS Conrad Gdańsk3.5
24UKS Galeon Gdynia3.5
25Klub Sportowy Judo Koch Szczecin1.5
26KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
27UKS Kodokan Toruń1.5
28WKS "Flota" Gdynia1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa23.5
2SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
3Akademia Judo Poznań14.5
4GKS Czarni Bytom14.5
5UKS Judo Wolbrom14.0
6UKS Grot Kraków11.0
7UKS Judo Sensei Płock Płock11.0
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
9WKS Gwardia Warszawa8.5
10KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
11KS Budowlani Sosnowiec6.5
12AZS AWF Warszawa6.0
13UKS IPPON Jarocin5.5
14UKS "6" Piła4.0
15Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
16KS "Gwardia" Łódź3.5
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
18UKS Conrad Gdańsk3.5
19UKJ "Lemur" Warszawa3.0
20UKS Gimnazjon Suchy Las3.0
21Klub Judo DRAKO Warszawa2.0
22KS AZS AWF Wrocław2.0
23KS Start Radom1.5
24TS Gwardia Opole1.0
25UKS "SPARTAKUS" Lublin1.0