WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Opole, 22-23.9.2017
kobiety, waga: -48kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kubicka Kinga |
WKS "Flota" Gdynia |
2. |
Wiszniewska Katarzyna |
UKS "6" Piła |
3. |
Majcher Danuta |
TS Wisła Kraków |
3. |
Szlachta Paulina |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Janeczko Aleksandra |
UKJ ARCUS Warszawa |
5. |
Stankiewicz Joanna |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Limanówka Ewelina |
TS Wisła Kraków |
kobiety, waga: -52kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
2. |
Cieślik Klaudia |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Mróz Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
3. |
Perenc Agata |
Polonia Rybnik |
5. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Skupień Patrycja |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Siwek Julianna |
UKS Grot Kraków |
7. |
Wróblewska Klaudia |
KS Start Radom |
kobiety, waga: -57kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Podolak Arleta |
TS Gwardia Warszawa |
2. |
Kuczera Anna |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
3. |
Dąbrowska Anna |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Machnicka Vanessa |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
DOBROWOLSKA Martyna |
AZS UW Warszawa |
5. |
Komarek Zuzanna |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
7. |
Janeczko Joanna |
UKJ ARCUS Warszawa |
7. |
Matracka Agnieszka |
AZS UW Warszawa |
kobiety, waga: -63kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lniany Sonia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Szymańska Angelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. |
Tałach-Gast Karolina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Zacheja Agata |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Błach Dominika |
TS Gwardia Opole |
5. |
Butlewska Aleksandra |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Fałtynowicz Barbara |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Wykupil Marta |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wróblewska Eliza |
PGE Akademia Judo Poznań |
2. |
LICKUN Sandra |
AZS UW Warszawa |
3. |
Hofman Urszula |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Szota Patrycja |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Śliwa Justyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Białas Barbara |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Grygiel Aleksandra |
UKS IPPON Jarocin |
kobiety, waga: -78kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kułaga Paula |
TDK Trzcianka |
2. |
Pacut Beata |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Dziopa Paulina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Tymann Daria |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Sitko Justyna |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Woźniak Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Przyczyna Paulina |
KS AZS AWF Wrocław |
kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Furmanek Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Załęczna Anna |
TKS "Judo" Toruń |
3. |
Świątkiewicz Julia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
4. |
LIS Wiktoria |
KS Budowlani Sosnowiec |
mężczyźni, waga: -60kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Garbacik Bartłomiej |
KS AZS AWF Katowice |
2. |
Wala Adrian |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
KOT Bartłomiej |
AZS UW Warszawa |
3. |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Dyba Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Irek Maciej |
UKJ 225 Warszawa |
7. |
DĄBROWSKI Franciszek |
AZS UW Warszawa |
7. |
Irek Marcin |
UKJ 225 Warszawa |
mężczyźni, waga: -66kg - 25 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kowalski Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Brysz Jacek |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
5. |
MAKAREWICZ ARKADIUSZ |
Gwardia Wrocław |
7. |
Dobranowski Bartosz |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: -73kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bartusik Michał |
UKJ Millenium Rzeszów |
2. |
Garbacz Mateusz |
UMKS Żak Kielce |
3. |
Kisielewicz Arkadiusz |
Gwardia Wrocław |
3. |
Mrówczyński Wiktor |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Krogulski Maciej |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Walczyk Patryk |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Kurtyka Paweł |
KS AZS AWF Katowice |
7. |
Ochnio Michał |
UKJ 225 Warszawa |
mężczyźni, waga: -81kg - 28 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szwarnowiecki Damian |
Gwardia Wrocław |
2. |
Kubieniec Jakub |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Banaszek Dominik |
UKJ 225 Warszawa |
3. |
STĘPIEŃ Damian |
AZS UW Warszawa |
5. |
Koszczyński Radosław |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Ponichtera Bartosz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
7. |
Drzymał Paweł |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Puzyr Filip |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
mężczyźni, waga: -90kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kuczera Piotr |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
2. |
Szczepaniak Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Kozłowski Rafał |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Ozimek Jakub |
AZS AWF Warszawa |
5. |
MARCINKIEWICZ SEBASTIAN |
Gwardia Wrocław |
5. |
PAŃKO MICHAŁ |
Gwardia Wrocław |
7. |
Emche Michal |
Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin |
7. |
Szczepaniak Michał |
WKS Śląsk Wrocław |
mężczyźni, waga: -100kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wójcik Jakub |
WKS Śląsk Wrocław |
2. |
Lysenko Oleksii |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Domański Tomasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Krueger Mariusz |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Dzierżanowski Igor |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Niedziela Kamil |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Broniec Patryk |
UKJ 225 Warszawa |
7. |
Moskal Daniel |
KS AZS AWF Wrocław |
mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Grabowski Kamil |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Załęczny Krzysztof |
TKS "Judo" Toruń |
3. |
Rusin Patryk |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Dudek Michał |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Mączyński Rafał |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
7. |
Riss Rafał |
KS Budowlani Sosnowiec |
7. |
Sawiniec Bartosz |
TS "Gwardia" Olsztyn |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWF Katowice | 1 | 2 | 2 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 2 |
3 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 1 | 0 |
4 | Gwardia Wrocław | 1 | 0 | 1 |
5 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 1 | 0 | 0 |
6 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
8 | AZS AWF Warszawa | 0 | 1 | 1 |
9 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 1 | 0 |
10 | UMKS Żak Kielce | 0 | 1 | 0 |
11 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 2 |
12 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 1 |
13 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 0 | 1 |
14 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
15 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
16 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
17 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 2 |
2 | AZS UW Warszawa | 1 | 1 | 0 |
3 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 1 |
4 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 1 |
5 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
6 | TDK Trzcianka | 1 | 0 | 0 |
7 | WKS "Flota" Gdynia | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 1 |
9 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 0 | 1 | 0 |
10 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 1 | 0 |
11 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 1 | 0 |
12 | UKS "6" Piła | 0 | 1 | 0 |
13 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
14 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 0 | 1 |
15 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
16 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
17 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
18 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
19 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 2 | 4 |
2 | KS AZS AWF Katowice | 1 | 2 | 2 |
3 | AZS UW Warszawa | 1 | 1 | 2 |
4 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 1 | 0 |
5 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 1 | 1 | 0 |
6 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 2 |
7 | Gwardia Wrocław | 1 | 0 | 1 |
8 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 0 | 1 |
9 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 0 | 1 |
10 | TDK Trzcianka | 1 | 0 | 0 |
11 | UKJ Millenium Rzeszów | 1 | 0 | 0 |
12 | WKS "Flota" Gdynia | 1 | 0 | 0 |
13 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
14 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 2 | 0 |
15 | AZS AWF Warszawa | 0 | 1 | 1 |
16 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 1 |
17 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 1 | 0 |
18 | UKS "6" Piła | 0 | 1 | 0 |
19 | UMKS Żak Kielce | 0 | 1 | 0 |
20 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 0 | 2 |
21 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
22 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 2 |
23 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
24 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 1 |
25 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
26 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
27 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
28 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | KS AZS AWF Katowice | 35.5 |
2 | GKS Czarni Bytom | 32.0 |
3 | Gwardia Wrocław | 25.0 |
4 | Klub Judo AZS Opole | 19.0 |
5 | UKJ 225 Warszawa | 17.0 |
6 | AZS AWF Warszawa | 16.0 |
7 | AZS UW Warszawa | 12.5 |
8 | KS AZS AWF Wrocław | 10.5 |
9 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 10.5 |
10 | WKS Śląsk Wrocław | 10.5 |
11 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 9.0 |
12 | UKJ Millenium Rzeszów | 9.0 |
13 | TKS "Judo" Toruń | 7.0 |
14 | UMKS Żak Kielce | 7.0 |
15 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 5.5 |
16 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.5 |
17 | TS Gwardia Warszawa | 5.5 |
18 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 3.5 |
19 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 3.5 |
20 | MMKS Wojownik Skierniewice | 3.5 |
21 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
22 | UKS Galeon Gdynia | 3.5 |
23 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 1.5 |
24 | KS Budowlani Sosnowiec | 1.5 |
25 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 33.5 |
2 | AZS UW Warszawa | 21.0 |
3 | UKS Judo Wolbrom | 17.5 |
4 | PGE Akademia Judo Poznań | 14.5 |
5 | TS Gwardia Warszawa | 14.5 |
6 | KS Budowlani Sosnowiec | 11.5 |
7 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 10.5 |
8 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 10.5 |
9 | TDK Trzcianka | 9.0 |
10 | WKS "Flota" Gdynia | 9.0 |
11 | KS AZS AWF Wrocław | 7.0 |
12 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 7.0 |
13 | TS Wisła Kraków | 7.0 |
14 | UKS "6" Piła | 7.0 |
15 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 5.5 |
16 | MKS Juvenia Wrocław | 5.5 |
17 | Polonia Rybnik | 5.5 |
18 | UKJ 225 Warszawa | 5.5 |
19 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 5.0 |
20 | UKJ ARCUS Warszawa | 5.0 |
21 | AZS AWF Warszawa | 3.5 |
22 | KS "Gwardia" Łódź | 3.5 |
23 | TS Gwardia Opole | 3.5 |
24 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 3.5 |
25 | UKS Olimp Nowa Sól | 3.5 |
26 | TKS "Judo" Toruń | 3.0 |
27 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 2.0 |
28 | KS Start Radom | 1.5 |
29 | UKS Grot Kraków | 1.5 |
30 | UKS IPPON Jarocin | 1.5 |
|