WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Opole, 22-23.9.2017


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
2. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
3. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
5. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
5. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
7. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
7. Limanówka Ewelina TS Wisła Kraków

kobiety, waga: -52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Perenc Agata Polonia Rybnik
5. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
7. Wróblewska Klaudia KS Start Radom

kobiety, waga: -57kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa
2. Borowska Anna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
5. Komarek Zuzanna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
7. Matracka Agnieszka AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
5. Błach Dominika TS Gwardia Opole
5. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
3. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
7. Grygiel Aleksandra ULKS IPPON Jarocin

kobiety, waga: -78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
5. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
7. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
4. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: -60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. Wala Adrian AZS AWF Katowice
3. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
5. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
5. Irek Maciej UKJ 225 Warszawa
7. DĄBROWSKI Franciszek AZS UW Warszawa
7. Irek Marcin UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
7. Dobranowski Bartosz Klub Judo AZS Opole
7. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: -73kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
3. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
7. Kurtyka Paweł AZS AWF Katowice
7. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
3. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
7. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: -90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Kozłowski Rafał KS AZS AWF Wrocław
3. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
5. MARCINKIEWICZ SEBASTIAN Gwardia Wrocław
5. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
7. Emche Michal Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub WKS Śląsk Wrocław
2. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
5. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Broniec Patryk UKJ 225 Warszawa
7. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
3. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Riss Rafał KS Budowlani Sosnowiec
7. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice122
2GKS Czarni Bytom112
3Klub Judo AZS Opole110
4Gwardia Wrocław101
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
6UKJ Millenium Rzeszów100
7WKS Śląsk Wrocław100
8AZS AWF Warszawa011
9TKS "Judo" Toruń010
10UMKS Żak Kielce010
11AZS UW Warszawa002
12Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
13KS AZS AWF Wrocław001
14KS AZS AWFiS Gdańsk001
15SGKS Wybrzeże Gdańsk001
16UKJ 225 Warszawa001
17WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom112
2AZS UW Warszawa110
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań101
4WKS Gwardia Warszawa101
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6TDK Trzcianka100
7WKS "Flota" Gdynia100
8UKS Judo Wolbrom011
9KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik010
10MKS Olimpijczyk Włocławek010
11TKS "Judo" Toruń010
12UKS 3 Piła010
13Klub Judo DRAKO Warszawa001
14KS AZS AWF Wrocław001
15MKS Juvenia Wrocław001
16Polonia Rybnik001
17SGKS Wybrzeże Gdańsk001
18TS Wisła Kraków001
19UKJ "Lemur" Warszawa001
20UKJ 225 Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom224
2AZS AWF Katowice122
3AZS UW Warszawa112
4Klub Judo AZS Opole110
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik110
6WKS Gwardia Warszawa102
7Gwardia Wrocław101
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań101
9KS AZS AWFiS Gdańsk101
10TDK Trzcianka100
11UKJ Millenium Rzeszów100
12WKS "Flota" Gdynia100
13WKS Śląsk Wrocław100
14TKS "Judo" Toruń020
15AZS AWF Warszawa011
16UKS Judo Wolbrom011
17MKS Olimpijczyk Włocławek010
18UKS 3 Piła010
19UMKS Żak Kielce010
20KS AZS AWF Wrocław002
21SGKS Wybrzeże Gdańsk002
22UKJ 225 Warszawa002
23Klub Judo DRAKO Warszawa001
24Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
25MKS Juvenia Wrocław001
26Polonia Rybnik001
27TS Wisła Kraków001
28UKJ "Lemur" Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice35.5
2GKS Czarni Bytom32.0
3Gwardia Wrocław25.0
4Klub Judo AZS Opole19.0
5UKJ 225 Warszawa17.0
6AZS AWF Warszawa16.0
7AZS UW Warszawa12.5
8KS AZS AWF Wrocław10.5
9SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
10WKS Śląsk Wrocław10.5
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
12UKJ Millenium Rzeszów9.0
13TKS "Judo" Toruń7.0
14UMKS Żak Kielce7.0
15Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
16KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
17WKS Gwardia Warszawa5.5
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
20MMKS Wojownik Skierniewice3.5
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
22UKS Galeon Gdynia3.5
23Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
24KS Budowlani Sosnowiec1.5
25TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom33.5
2AZS UW Warszawa21.0
3UKS Judo Wolbrom17.5
4Klub Sportowy Akademia Judo Poznań14.5
5WKS Gwardia Warszawa14.5
6KS Budowlani Sosnowiec11.5
7KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik10.5
8SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
9TDK Trzcianka9.0
10WKS "Flota" Gdynia9.0
11KS AZS AWF Wrocław7.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
13TS Wisła Kraków7.0
14UKS 3 Piła7.0
15Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
16MKS Juvenia Wrocław5.5
17Polonia Rybnik5.5
18UKJ 225 Warszawa5.5
19KS AZS AWFiS Gdańsk5.0
20UKJ ARCUS Warszawa5.0
21AZS AWF Warszawa3.5
22KS "Gwardia" Łódź3.5
23TS Gwardia Opole3.5
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
25UKS Olimp Nowa Sól3.5
26TKS "Judo" Toruń3.0
27UKJ "Lemur" Warszawa2.0
28KS Start Radom1.5
29UKS Grot Kraków1.5
30ULKS IPPON Jarocin1.5