WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików
Zakopane, 22.10.2017
kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jagiełło Emilia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
2. |
Wybańska Aleksandra |
KS Budowlani Sosnowiec |
3. |
Glen Barbara |
Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno |
4. |
Starczyńska Zuzanna |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
Tęcza Ewa |
KS "Akademia Sparta" Skoczów |
kobiety, waga: -48kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Drobot Zuzanna |
JUDO TORA Wierzchosławice |
2. |
Twardowska Maja |
T.S. MOSiR Bochnia |
3. |
Gessel Klara |
Legionowskie Towarzystwo Sportowe Legionowo |
3. |
Jamroszczyk Julia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Antoniewicz Julia |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
Jaśniak Laura |
PMDK Ikizama Radzionków Radzionków |
7. |
Jóźwiak Anna |
ULKS Judo Kowala Kowala |
kobiety, waga: -52kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wątorek Oliwia |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
Wrocławek Marcelina |
KS Budowlani Sosnowiec |
3. |
Hynek Nina |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
3. |
Wołkowicz Emilia |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Łazarek Wiktoria |
JUDO TORA Wierzchosławice |
5. |
Ptak Wiktoria |
UKJ CHAMPION Warszawa |
7. |
Kowalska Alicja |
ULKS Judo Kowala Kowala |
kobiety, waga: -57kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sawczuk Monika |
KS "Akademia Sparta" Skoczów |
2. |
Janeczko Alicja |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Wzorek Natalia |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
4. |
ZAŁUSKA Agnieszka |
AZS UW Warszawa |
kobiety, waga: -63kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Żabczyńska Wiktoria |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
MONIKA KLECZYŃSKA |
TS Czarni-Góral Żywiec |
3. |
Sikora Małgorzata |
UKS Grot Kraków |
mężczyźni, waga: -38kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Fityka Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Harasimiuk Łukasz |
LUKS Jusport Justynów |
3. |
Zawadzki Patryk |
UKS "ASW-Judo" Jasło |
4. |
Moskal Jakub |
TS Wisła Kraków |
mężczyźni, waga: -42kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wantuch Filip |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
2. |
Kozik Igor |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Nowok Oliwier |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Świerczek Jakub |
JUDO TORA Wierzchosławice |
5. |
Gorgoń Damian |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Planson Robin |
La Vaudoise Francja |
7. |
Jakubowski Paweł |
UKJ CHAMPION Warszawa |
7. |
Koźlik Franciszek |
KS AZS AWF Katowice |
mężczyźni, waga: -46kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Okuniewicz Jakub |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Borsuk Jan |
UKJ 82 Warszawa |
3. |
Misterowicz Igor |
UKS Siódemka Strzelce Opolskie |
3. |
Walkiewicz Aleksander |
JUDO TORA Wierzchosławice |
5. |
Filipek Mikołaj |
T.S. MOSiR Bochnia |
5. |
Strzeliński Kamil |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
7. |
Stawiński Patryk |
K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź |
7. |
Ventura Thomas |
Cercle Judo De Vesoul Francja |
mężczyźni, waga: -50kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Błasik Wiktor |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Kiwior Piotr |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Madejczyk Dawid |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Proszewski Krzysztof |
UKJ CHAMPION Warszawa |
5. |
CZUPIL FILIP |
UKS NAKANO Pogwizdów |
5. |
Staniek Dawid |
KS "Akademia Sparta" Skoczów |
7. |
Adamczyk Michał |
TS Wisła Kraków |
7. |
Żelichowski Oliwer |
T.S. MOSiR Bochnia |
mężczyźni, waga: -55kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lipiński Kajetan |
UKS "SameJudo" Ząbki |
2. |
Kałamucki Szymon |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
3. |
Kajoch Przemysław |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
3. |
Kozłowski Kacper |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
5. |
HERRMAN JAKUB |
UKS NAKANO Pogwizdów |
5. |
Swoboda Karol |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Jóźwiak Artur |
ULKS Judo Kowala Kowala |
7. |
Oleksy Filip |
T.S. MOSiR Bochnia |
mężczyźni, waga: -60kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pławecki Damian |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
Dziedzic Jakub |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
3. |
Karolczyk Kacper |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Nojek Antoni |
UKJ CHAMPION Warszawa |
5. |
WITKOWSKI MATEUSZ |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
5. |
Zdrodowski Patryk |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
7. |
Włoka Marcin |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
7. |
Zdrodowski Piotr |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
mężczyźni, waga: -66kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Matykiewicz Wiktor |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
Gawek Marcin |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Duong Dominik |
Slovakia Slovakia |
3. |
Lach Jakub |
TS Wisła Kraków |
5. |
Leśniewski Brajan |
ULKS Judo Kowala Kowala |
5. |
Starzyk Hubert |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
Baczyński Bartosz |
UKS Wisła Centrum Wisła |
7. |
Ciężadlik Mateusz |
UKS Grot Kraków |
mężczyźni, waga: -73kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kaleta Wojtek |
LUKS Jusport Justynów |
2. |
Mikosz Paweł |
UKS SKORPION Judo Krosno Krosno |
3. |
Bęben Filip |
UKS 15 Krosno |
3. |
MAŁCZYK Wojciech |
UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca |
5. |
Sudyka Szymon |
UKS "MOSiR" JASŁO Jasło |
5. |
Świątkowski Jakub |
GKS Czarni Bytom |
mężczyźni, waga: +81kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
SMAGA Jakub |
MKS Pałac Młodzieży Katowice |
2. |
Morman Bartłomiej |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Ratajczak Norbert |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
4. |
Sosna Wojciech |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Bentkowski Łukasz |
Yamabushi Zakopane |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 1 |
2 | T.S. MOSiR Bochnia | 2 | 0 | 0 |
3 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1 | 1 | 1 |
4 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 1 |
5 | LUKS Jusport Justynów | 1 | 1 | 0 |
6 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS "SameJudo" Ząbki | 1 | 0 | 0 |
8 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 2 | 0 |
9 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 1 |
10 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
11 | UKJ 82 Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 0 | 1 | 0 |
13 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 0 | 2 |
14 | UKJ CHAMPION Warszawa | 0 | 0 | 2 |
15 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 2 |
16 | Legionowskie Towarzystwo Sportowe Legionowo | 0 | 0 | 1 |
17 | Slovakia Slovakia | 0 | 0 | 1 |
18 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
19 | UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS 15 Krosno | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Siódemka Strzelce Opolskie | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | T.S. MOSiR Bochnia | 2 | 1 | 0 |
2 | JUDO TORA Wierzchosławice | 2 | 0 | 0 |
3 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 1 | 0 | 0 |
4 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 2 | 0 |
5 | TS Czarni-Góral Żywiec | 0 | 1 | 0 |
6 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 1 | 0 |
7 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 2 |
8 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 0 | 0 | 2 |
9 | Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno | 0 | 0 | 1 |
10 | UKS Grot Kraków | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | T.S. MOSiR Bochnia | 4 | 1 | 0 |
2 | JUDO TORA Wierzchosławice | 2 | 0 | 2 |
3 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 1 |
4 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1 | 1 | 1 |
5 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 1 | 1 |
6 | LUKS Jusport Justynów | 1 | 1 | 0 |
7 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 1 | 0 | 2 |
8 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS "SameJudo" Ząbki | 1 | 0 | 0 |
10 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 0 | 3 | 0 |
11 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 2 | 0 |
12 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 3 |
13 | TS Czarni-Góral Żywiec | 0 | 1 | 0 |
14 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 1 | 0 |
15 | UKJ 82 Warszawa | 0 | 1 | 0 |
16 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 0 | 1 | 0 |
17 | UKJ CHAMPION Warszawa | 0 | 0 | 2 |
18 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 0 | 2 |
19 | Legionowskie Towarzystwo Sportowe Legionowo | 0 | 0 | 1 |
20 | Slovakia Slovakia | 0 | 0 | 1 |
21 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
22 | Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno | 0 | 0 | 1 |
23 | UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 0 | 0 | 1 |
25 | UKS 15 Krosno | 0 | 0 | 1 |
26 | UKS Grot Kraków | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS Siódemka Strzelce Opolskie | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 26.5 |
2 | UKS Judo Wolbrom | 25.0 |
3 | T.S. MOSiR Bochnia | 24.5 |
4 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 22.0 |
5 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 20.5 |
6 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 12.5 |
7 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 12.5 |
8 | UKJ CHAMPION Warszawa | 12.5 |
9 | LUKS Jusport Justynów | 12.0 |
10 | JUDO TORA Wierzchosławice | 11.0 |
11 | UKS "SameJudo" Ząbki | 9.0 |
12 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 8.5 |
13 | TS Wisła Kraków | 8.0 |
14 | UKJ 82 Warszawa | 7.0 |
15 | UKS NAKANO Pogwizdów | 7.0 |
16 | UKS SKORPION Judo Krosno Krosno | 7.0 |
17 | Legionowskie Towarzystwo Sportowe Legionowo | 5.5 |
18 | Slovakia Slovakia | 5.5 |
19 | UKJ "CENTRUM" Kocmyrzów-Luborzyca | 5.5 |
20 | UKS 15 Krosno | 5.5 |
21 | UKS Siódemka Strzelce Opolskie | 5.5 |
22 | ULKS Judo Kowala Kowala | 5.0 |
23 | TS Gwardia Warszawa | 4.0 |
24 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 3.5 |
25 | La Vaudoise Francja | 3.5 |
26 | UKS "MOSiR" JASŁO Jasło | 3.5 |
27 | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 3.5 |
28 | KS Budowlani Sosnowiec | 2.0 |
29 | UKS "ASW-Judo" Jasło | 2.0 |
30 | Cercle Judo De Vesoul Francja | 1.5 |
31 | K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź | 1.5 |
32 | KS AZS AWF Katowice | 1.5 |
33 | UKS Grot Kraków | 1.5 |
34 | UKS Wisła Centrum Wisła | 1.5 |
35 | Yamabushi Zakopane | 1.0 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | T.S. MOSiR Bochnia | 20.0 |
2 | JUDO TORA Wierzchosławice | 18.5 |
3 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 11.0 |
4 | KS Budowlani Sosnowiec | 11.0 |
5 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 7.5 |
6 | KS "Akademia Sparta" Skoczów | 6.0 |
7 | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 5.5 |
8 | PMDK Ikizama Radzionków Radzionków | 3.5 |
9 | UKJ CHAMPION Warszawa | 3.5 |
10 | Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno | 3.0 |
11 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 3.0 |
12 | ULKS Judo Kowala Kowala | 3.0 |
13 | TS Czarni-Góral Żywiec | 2.0 |
14 | AZS UW Warszawa | 1.0 |
15 | UKS Grot Kraków | 1.0 |
|