WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego
Bytom, 04.11.2017


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
2. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
3. Ciesielska Oktawia MMKS Wojownik Skierniewice
3. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Tęcza Ewa KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
4. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
5. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Mika Karolina Polonia Rybnik
3. Nosek Oliwia Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice
5. Leks Paulina UKS Dwójka Rydułtowy
5. Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia
7. Barszcz Katarzyna GKS Czarni Bytom
7. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala

kobiety, waga: -52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
2. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
3. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
3. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Wacyra Małgorzata WKS Śląsk Wrocław
7. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław
7. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: -57kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
3. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
3. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
5. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław
7. Gubała Żaneta GKS Czarni Bytom
7. PONTEK Agata AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław
3. Gawron Julia KS Judo "Hejnał" Kęty
3. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
5. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Czado Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Dobosz Alicja KS Judo "Hejnał" Kęty
7. MONIKA KLECZYŃSKA TS Czarni-Góral Żywiec

kobiety, waga: -70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
2. JAROSZEWSKA JULIA MKS Juvenia Wrocław
3. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
3. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
5. Gonsior Emilia UKS Okay Opole
5. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Żydek Jagoda UKS Dwójka Rydułtowy

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
3. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
3. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce
5. CEBIENIAK Oliwia UKS 3 Piła
5. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
7. Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
7. Norek Daria UKS Dwójka Rydułtowy

mężczyźni, waga: -46kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
3. Kulinych Danylo MUKS KOKORO Łódź
3. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
5. Mykhailenko Dmytro MUKS KOKORO Łódź
5. Wantuch Filip MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Haręża Kamil UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Kowalski Karol TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -50kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
3. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
5. Dubina Gleb MUKS KOKORO Łódź
5. Kuczera Karol Polonia Rybnik
7. Bronzel Dawid GKS Czarni Bytom
7. Szmatlich Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -55kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
2. Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
3. Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce
3. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
5. Gargasz Denis GKS Czarni Bytom
5. KOPEĆ PIOTR MKS Juvenia Wrocław
7. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. WYSOCKI KRZYSZTOF MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -60kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olaf Loska Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Majewski Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
3. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin
5. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
5. SZAŁACHA DAMIAN MKS Juvenia Wrocław
7. Starypan Rafał UKS Okay Opole
7. Woś Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pławecki Mateusz T.S.MOSiR Bochnia
2. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
3. Jankowski Aleksander KS Start Radom
3. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
5. Pintara Radosław UKJ Ryś Warszawa
7. Bernacki Samuel MKS Juvenia Wrocław
7. Wysocki Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Herrman Mateusz UKS NAKANO Pogwizdów
3. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
3. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
5. Barańczyk Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. Smentek Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Filipowicz Dominik UKS Tomita Elbląg
7. Perchun Krystian Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom Strzegom

mężczyźni, waga: -81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
2. Cebula Rafał UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
3. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław
5. GWIAZDA Jakub AZS UW Warszawa
5. Lubicki Daniel Klub Judo AZS Opole
7. Leśniewski Alessio ULKS Judo Kowala Kowala
7. Salkiewicz Filip Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: -90kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
2. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
3. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. SERWATKA Jakub UKS 3 Piła
5. Ratajczak Norbert UKS Junior Lipno
5. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
7. Grzybek Mateusz UKS NAKANO Pogwizdów
7. Nowak Szymon GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
2. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
3. Bartos Wojciech GKS Czarni Bytom
3. Gaumer Michał UKS Junior Lipno
5. Duk Maciej KS Start Radom
5. Radzik Andrzej UKS Okay Opole
7. Lipiński Patryk ULKS Judo Kowala Kowala
7. Schabowski Rafał MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław122
2GKS Czarni Bytom102
3TS Wisła Kraków101
4AZS AWF Katowice100
5K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
6Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
7T.S.MOSiR Bochnia100
8TKS "Judo" Toruń100
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
10UKS Judo Wolbrom020
11UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa011
12UKS Olimp Nowa Sól011
13UKS "Olimpia-Judo" Elbląg010
14UKS Dwójka Tarnowskie Góry010
15UKS NAKANO Pogwizdów010
16Klub Judo AZS Opole002
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
18KS Start Radom001
19MUKS KOKORO Łódź001
20UKS 3 Piła001
21UKS "SPARTAKUS" Lublin001
22UKS Dwójka Rydułtowy001
23UKS Junior Lipno001
24UMKS Żak Kielce001
25WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław112
2GKS Czarni Bytom110
3UKJ Ryś Warszawa110
4UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki110
5WKS Śląsk Wrocław110
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
8UKS Olimp Nowa Sól100
9TKS "Judo" Toruń010
10UKS 15 Krosno010
11UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
12KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
13UKS Judo Wolbrom002
14Klub Judo AZS Opole001
15KS Judo "Hejnał" Kęty001
16MMKS Wojownik Skierniewice001
17PKS "OLIMPIA" Poznań001
18Polonia Rybnik001
19Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice001
20T.S.MOSiR Bochnia001
21UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
22UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław234
2GKS Czarni Bytom212
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice200
4UKS Olimp Nowa Sól111
5WKS Śląsk Wrocław111
6TKS "Judo" Toruń110
7UKJ Ryś Warszawa110
8UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki110
9T.S.MOSiR Bochnia101
10TS Wisła Kraków101
11AZS AWF Katowice100
12Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
13Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
15UKS Judo Wolbrom022
16UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa011
17UKS "Olimpia-Judo" Elbląg010
18UKS 15 Krosno010
19UKS Dwójka Tarnowskie Góry010
20UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
21UKS NAKANO Pogwizdów010
22Klub Judo AZS Opole003
23KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
24UMKS Żak Kielce002
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
26KS Judo "Hejnał" Kęty001
27KS Start Radom001
28MMKS Wojownik Skierniewice001
29MUKS KOKORO Łódź001
30PKS "OLIMPIA" Poznań001
31Polonia Rybnik001
32Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice001
33UKS 3 Piła001
34UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
35UKS "SPARTAKUS" Lublin001
36UKS Dwójka Rydułtowy001
37UKS Junior Lipno001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław44.0
2GKS Czarni Bytom29.5
3TS Wisła Kraków19.5
4UKS Judo Wolbrom17.5
5Klub Judo AZS Opole16.0
6MUKS KOKORO Łódź12.5
7UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa12.5
8UKS Olimp Nowa Sól12.5
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa10.5
10AZS AWF Katowice9.0
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
12KS Start Radom9.0
13Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała9.0
14T.S.MOSiR Bochnia9.0
15TKS "Judo" Toruń9.0
16UKS Junior Lipno9.0
17UKS NAKANO Pogwizdów8.5
18UKS "Olimpia-Judo" Elbląg7.0
19UKS Dwójka Tarnowskie Góry7.0
20Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
21UKS 3 Piła5.5
22UKS "SPARTAKUS" Lublin5.5
23UKS Dwójka Rydułtowy5.5
24UMKS Żak Kielce5.5
25WKS Śląsk Wrocław5.5
26MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.0
27UKS Okay Opole5.0
28UKS Tomita Elbląg5.0
29AZS UW Warszawa3.5
30MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź3.5
31MMKS Wojownik Skierniewice3.5
32Polonia Rybnik3.5
33UKJ Ryś Warszawa3.5
34ULKS Judo Kowala Kowala3.0
35Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom Strzegom1.5
36UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
37UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław28.5
2GKS Czarni Bytom26.0
3WKS Śląsk Wrocław23.0
4UKJ Ryś Warszawa16.0
5KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój15.5
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki13.0
7UKS Judo Wolbrom11.0
8UKS Olimp Nowa Sól11.0
9K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
10PKS "OLIMPIA" Poznań9.0
11KS Judo "Hejnał" Kęty7.0
12TKS "Judo" Toruń7.0
13UKS 15 Krosno7.0
14UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
15UKS Dwójka Rydułtowy6.5
16Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice6.0
17Klub Judo AZS Opole5.5
18MMKS Wojownik Skierniewice5.5
19Polonia Rybnik5.5
20Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice5.5
21T.S.MOSiR Bochnia5.5
22UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.5
23UMKS Żak Kielce5.5
24ULKS Judo Kowala Kowala5.0
25KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów3.5
26UKS 3 Piła3.5
27UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
28UKS Okay Opole3.5
29UKS Opty Gdynia3.5
30SGKS Wybrzeże Gdańsk3.0
31AZS UW Warszawa1.5
32TS Czarni-Góral Żywiec1.5
33UKS Ippon Tychy1.5
34Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.0