WYNIKI ZAWODÓW

XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów
Gdynia, 11.11.2017


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
4. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: -48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
2. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
5. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
5. Kobierzycka Klaudia MKS "Zryw" Łowicz

kobiety, waga: -52kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tąta Jagoda UKS Judo Pawłowice
2. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
3. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
4. Krawczyk Anita UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
3. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Zarycka Julia UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
5. Pers Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
7. Nowicka Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: -63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Sokołowska Aleksandra Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
5. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
7. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
7. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
2. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
5. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
7. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy

kobiety, waga: -78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
3. Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa
4. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. KSIĘŻYK Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
4. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
5. Dąbrowska Ewa UKS Omega Gdynia

mężczyźni, waga: -55kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
3. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
4. Alwaqedi Omar MKS Truso Elbląg
5. Kułaga Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.

mężczyźni, waga: -60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Chmielak Jakub MMKS Wojownik Skierniewice
5. Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy
7. Dzierżek Konrad UKS Narew Łapy
7. Tomczak Krzysztof UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: -66kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiewióra Bartłomiej UMKS Żak Kielce
2. Janiyeu Artur Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
3. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
5. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
5. Reneson Dawid KS Błękitni Tarnów
7. Dragan Radosław UKS 10 Bydgoszcz
7. Zamorowski Wiktor UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
5. STROKA RADOSŁAW Gwardia Wrocław
7. Kotlewski Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: -81kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
2. Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków
3. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
5. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. Karkotka Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Naumov Maxsim Judo Kaliningrad Rosja

mężczyźni, waga: -90kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
2. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
4. Rombel Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. OCHĘDALSKI JAN Klub Sportowy "Pantera-Brwinów" Brwinów

mężczyźni, waga: -100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
2. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
3. MICHAŁKIEWICZ MICHAŁ Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
5. Węsierski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Pietras Michał UKS Arashi Łódź
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
5. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
7. OLBORSKI DOMINIK Klub Sportowy "Pantera-Brwinów" Brwinów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk101
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
3UMKS Żak Kielce101
4AZS UW Warszawa100
5KS Błękitni Tarnów100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKJ ARCUS Warszawa100
8UKS Conrad Gdańsk100
9GKS Czarni Bytom011
10Klub SportowyJudo Koch Szczecin011
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12T.S.MOSiR Bochnia010
13TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
14TS Wisła Kraków010
15UKS "6" Piła010
16UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
17Klub Judo AZS Opole001
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
20MKS Juvenia Wrocław001
21TS Judo Gryf Słupsk001
22UKJ Yuko Józefów Józefów001
23UKS Arashi Łódź001
24UKS Leśnik Kaczory001
25UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom110
2UKS Olimp Nowa Sól110
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań101
4UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki101
5KS AZS AWFiS Gdańsk100
6MKS Olimpijczyk Włocławek100
7TS Wisła Kraków100
8UKS Judo Pawłowice100
9Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice011
10MKS Pałac Młodzieży Katowice010
11SGKS Wybrzeże Gdańsk010
12UKJ ARCUS Warszawa010
13UKS Narew Łapy010
14WKS Gwardia Warszawa010
15Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok002
16UKJ Yuko Józefów Józefów002
17K.S. MaKo Judo Wrocław001
18MUKS KOKORO Łódź001
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
20UKS Judo Wolbrom001
21UKS Ronin-Team Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom121
2SGKS Wybrzeże Gdańsk111
3UKS Olimp Nowa Sól111
4TS Wisła Kraków110
5UKJ ARCUS Warszawa110
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań102
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa102
8UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki101
9UMKS Żak Kielce101
10AZS UW Warszawa100
11KS AZS AWFiS Gdańsk100
12KS Błękitni Tarnów100
13MKS Olimpijczyk Włocławek100
14TKS "Judo" Toruń100
15UKS Conrad Gdańsk100
16UKS Judo Pawłowice100
17Klub SportowyJudo Koch Szczecin011
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice011
19MKS Pałac Młodzieży Katowice010
20MMKS Wojownik Skierniewice010
21T.S.MOSiR Bochnia010
22TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
23UKS "6" Piła010
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
25UKS Narew Łapy010
26WKS Gwardia Warszawa010
27UKJ Yuko Józefów Józefów003
28Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok002
29K.S. MaKo Judo Wrocław001
30Klub Judo AZS Opole001
31Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
32MKS Juvenia Wrocław001
33MUKS KOKORO Łódź001
34TS Judo Gryf Słupsk001
35UKS Arashi Łódź001
36UKS Judo Wolbrom001
37UKS Leśnik Kaczory001
38UKS Ronin-Team Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk14.5
2UMKS Żak Kielce14.5
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa13.5
4GKS Czarni Bytom12.5
5Klub Judo AZS Opole12.5
6Klub SportowyJudo Koch Szczecin12.5
7KS Błękitni Tarnów12.5
8TS Wisła Kraków10.5
9TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn10.0
10TKS "Judo" Toruń9.0
11UKJ ARCUS Warszawa9.0
12UKS Conrad Gdańsk9.0
13MMKS Wojownik Skierniewice7.5
14T.S.MOSiR Bochnia7.0
15UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
16UKS Olimp Nowa Sól6.5
17AZS UW Warszawa6.0
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
19MKS Juvenia Wrocław5.5
20TS Judo Gryf Słupsk5.5
21UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
22UKS Arashi Łódź5.5
23UKS Leśnik Kaczory5.5
24UKS Narew Łapy5.0
25UKS "6" Piła4.0
26GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
27Gwardia Wrocław3.5
28KS "Gwardia" Łódź3.5
29KS Budowlani Sosnowiec3.5
30PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
31Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.0
32UKS Ippon MDK Kutno3.0
33Klub Sportowy "Pantera-Brwinów" Brwinów2.5
34MKS Truso Elbląg2.0
35Judo Kaliningrad Rosja1.5
36MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
37UKS 10 Bydgoszcz1.5
38UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
39UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Olimp Nowa Sól18.5
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań14.5
3GKS Czarni Bytom13.0
4Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok11.0
5UKJ ARCUS Warszawa10.5
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki10.5
7MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
8TS Wisła Kraków9.0
9UKS Judo Wolbrom9.0
10UKJ Yuko Józefów Józefów8.5
11MKS "Zryw" Łowicz7.0
12SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
13WKS Gwardia Warszawa7.0
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa6.5
15KS AZS AWFiS Gdańsk6.0
16K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
17MUKS KOKORO Łódź5.5
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.0
19UKS Judo Pawłowice5.0
20UKS Narew Łapy4.5
21MKS Pałac Młodzieży Katowice4.0
22T.S.MOSiR Bochnia3.5
23TKS "Judo" Toruń3.5
24KS Budowlani Sosnowiec2.0
25UKS Ronin-Team Warszawa2.0
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
27UKS Galeon Gdynia1.5
28UKS Omega Gdynia1.0
29UMKS Żak Kielce1.0