WYNIKI ZAWODÓW
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych
Gdynia, 12.11.2017
kobiety, waga: -44kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
POLKOWSKA Aleksandra |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
2. |
Jagiełło Emilia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
3. |
Jarmuż Olga |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
SZULC Aleksandra |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Abramowicz Dominika |
UKS Narew Łapy |
5. |
Stokłosa Natalia |
MUKS KOKORO Łódź |
7. |
Gowarzewska Alicja |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
7. |
Pietrzak Zuzanna |
UKS Olimp Nowa Sól |
kobiety, waga: -48kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Łukaszewicz Natalia |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
2. |
Styrcz Weronika |
UKS Arashi Łódź |
3. |
Lenarciak Justyna |
UKS Opty Gdynia |
3. |
Szlachta Nikola |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Mika Karolina |
Polonia Rybnik |
5. |
Woźniak Zuzanna |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Nogaj Weronika |
ULKS Judo Kowala Kowala |
7. |
Nosek Oliwia |
JUDO TORA Wierzchosławice |
kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pietrzak Klaudia |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
2. |
Jakubowska Julia |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
3. |
Kostera Kinga |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
3. |
Żemła Paulina |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
5. |
Kuzmina Elizaveta |
Red Star Gurievsk Rosja |
5. |
Rychert Kamila |
UKS Conrad Gdańsk |
7. |
Sywanycz Maria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Wenzel Klaudia |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
kobiety, waga: -57kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Łogożna Zuzanna |
Polonia Rybnik |
2. |
Pałka Agata |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
KWIATEK Karina |
TKS "Judo" Toruń |
3. |
Nędzyk Weronika |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
5. |
PONTEK Agata |
AZS UW Warszawa |
5. |
Wołoszyn Monika |
UKS Tomita Elbląg |
7. |
Glubiak Martyna |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Konfisz Amelia |
Klub Judo AZS Opole |
kobiety, waga: -63kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Białecka Kinga |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
SOBIERAJSKA Katarzyna |
AZS UW Warszawa |
3. |
Skipiała Michalina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Sokołowska Aleksandra |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
5. |
Łozińska Anika |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
5. |
ZARYCHTA PAULINA |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Bajak Julia |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
7. |
Żabczyńska Wiktoria |
T.S. MOSiR Bochnia |
kobiety, waga: -70kkg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Gut Julia |
T.S. MOSiR Bochnia |
2. |
Perajska Konstancja |
UKS Narew Łapy |
3. |
Kobus Natalia |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
3. |
Muszyńska Paulina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Świtońska Joanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Woźniczka Oliwia |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Kajoch Martyna |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
7. |
Kosińska Agata |
PKS GWARDIA Szczytno |
kobiety, waga: +70kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kotlarska Dominika |
UMKS Żak Kielce |
2. |
Chobot Klaudia |
ULKS Judo Kowala Kowala |
3. |
Gawlikowska Dominika |
UKS Ippon Tychy |
4. |
Jaworska Weronika |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
5. |
Szczepańska Wiktoria |
Polonia Rybnik |
mężczyźni, waga: -46kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bieliński Filip |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
2. |
Kulinych Danylo |
MUKS KOKORO Łódź |
3. |
Mykhailenko Dmytro |
MUKS KOKORO Łódź |
3. |
Świderski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Kisiel Jakub |
UKS Judo Panda Warszawa |
5. |
Substelny Jakub |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Durski Bartosz |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
7. |
Walkiewicz Aleksander |
JUDO TORA Wierzchosławice |
mężczyźni, waga: -50kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Rombel Maciej |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Hypta Dawid |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Grela Filip |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Wysocki Łukasz |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom |
5. |
Babirecki Grzegorz |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
5. |
Błaszczak Igor |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Borcuch Patryk |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
7. |
Kuczera Karol |
Polonia Rybnik |
mężczyźni, waga: -55kg - 28 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Majonek Tadeusz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Waniszewski Arkadiusz |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
KOPEĆ PIOTR |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Shulha Vitalii |
MUKS KOKORO Łódź |
5. |
Kosterkiewicz Jakub |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
5. |
Kubicki Jakub |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Gargasz Denis |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Raczek Aleksander |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: -60kg - 44 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szymański Szymon |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
2. |
Olay-Fernandez Adam |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
3. |
Janas Maksymilian |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
SZAŁACHA DAMIAN |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Jabłoński Paweł |
UKS Narew Łapy |
5. |
Woś Jakub |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Dzierżek Konrad |
UKS Narew Łapy |
7. |
ZENDER PIOTR |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: -66kg - 30 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Król Dominik |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Pławecki Mateusz |
T.S. MOSiR Bochnia |
3. |
Białas Jakub |
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin |
3. |
Witkowski Jakub |
HATO JUDO Warszawa |
5. |
Kubiak Filip |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Muszyński Piotr |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Chryścina Adam |
IKIZAMA Judo Klub Warszawa |
7. |
Marcinkowski Dominik |
UKS Conrad Gdańsk |
mężczyźni, waga: -73kg - 28 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Ignaszak Kacper |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Bunkiewicz Adam |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Kadłubowski Maks |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Barańczyk Wiktor |
MMKS Wojownik Skierniewice |
5. |
EIDUKS Aleksander |
AZS UW Warszawa |
7. |
KOTWICKI CEZARY |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
Prokopczuk Jakub |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
mężczyźni, waga: -81kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
GWIAZDA Jakub |
AZS UW Warszawa |
2. |
LENKIEWICZ ŁUKASZ |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Lubicki Daniel |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Mechowski Dawid |
UKS Conrad Gdańsk |
5. |
Sosnowski Jan |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Żbikowski Hubert |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
7. |
Cebula Rafał |
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg |
7. |
GRUDZIŃSKI Sebastian |
UKS Targówek Warszawa |
mężczyźni, waga: -90kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Paziewski Mikołaj |
TKS "Judo" Toruń |
2. |
Karczyk Filip |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
3. |
Wojciechowski Kacper |
UKS Tomita Elbląg |
mężczyźni, waga: +90kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jędrzejczyk Michał |
PKS GWARDIA Szczytno |
2. |
Jędrzejewski Daniel |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Lewandowicz Amadeusz |
UKS Olimp Nowa Sól |
3. |
Wichłacz Jakub |
Bytowski Klub Sportów Walki Bytów |
5. |
Bartos Wojciech |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Gaumer Michał |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
7. |
Lipiński Patryk |
ULKS Judo Kowala Kowala |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 2 | 0 | 0 |
2 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 1 | 1 | 0 |
3 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 2 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | PKS GWARDIA Szczytno | 1 | 0 | 0 |
6 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
7 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 1 | 0 | 0 |
8 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
9 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 3 | 2 |
10 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 2 | 0 |
11 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 1 | 2 |
12 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
13 | T.S. MOSiR Bochnia | 0 | 1 | 0 |
14 | GKS Czarni Bytom | 0 | 0 | 2 |
15 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
16 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
17 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 0 | 0 | 1 |
18 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
19 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 2 | 0 | 0 |
2 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 1 | 0 | 1 |
3 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
4 | T.S. MOSiR Bochnia | 1 | 0 | 0 |
5 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1 | 0 | 0 |
6 | UMKS Żak Kielce | 1 | 0 | 0 |
7 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
8 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 1 | 0 |
9 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
10 | UKS Arashi Łódź | 0 | 1 | 0 |
11 | UKS Narew Łapy | 0 | 1 | 0 |
12 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 1 | 0 |
13 | ULKS Judo Kowala Kowala | 0 | 1 | 0 |
14 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 2 |
15 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
16 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
17 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
18 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
19 | TKS "Judo" Toruń | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Ippon Tychy | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Opty Gdynia | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 2 | 1 | 1 |
2 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 2 | 0 | 0 |
3 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 2 | 0 | 0 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 1 | 0 |
5 | T.S. MOSiR Bochnia | 1 | 1 | 0 |
6 | Klub Judo AZS Opole | 1 | 0 | 2 |
7 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 1 |
8 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 1 | 0 | 1 |
9 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 1 |
10 | PKS GWARDIA Szczytno | 1 | 0 | 0 |
11 | Polonia Rybnik | 1 | 0 | 0 |
12 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 1 | 0 | 0 |
13 | UMKS Żak Kielce | 1 | 0 | 0 |
14 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 3 | 2 |
15 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 2 | 1 |
16 | MUKS KOKORO Łódź | 0 | 1 | 2 |
17 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 1 |
18 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 1 | 1 |
19 | JUDO TORA Wierzchosławice | 0 | 1 | 0 |
20 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 0 | 1 | 0 |
21 | UKS Arashi Łódź | 0 | 1 | 0 |
22 | UKS Narew Łapy | 0 | 1 | 0 |
23 | ULKS Judo Kowala Kowala | 0 | 1 | 0 |
24 | GKS Czarni Bytom | 0 | 0 | 2 |
25 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 0 | 0 | 2 |
26 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
27 | AZS AWF Warszawa | 0 | 0 | 1 |
28 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 0 | 0 | 1 |
29 | HATO JUDO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
30 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 0 | 1 |
31 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 0 | 1 |
32 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
33 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
34 | UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin | 0 | 0 | 1 |
35 | UKS Ippon Tychy | 0 | 0 | 1 |
36 | UKS Opty Gdynia | 0 | 0 | 1 |
37 | UKS Tomita Elbląg | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 40.0 |
2 | Klub Judo AZS Opole | 20.0 |
3 | GKS Czarni Bytom | 19.5 |
4 | MUKS KOKORO Łódź | 18.0 |
5 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 18.0 |
6 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 16.0 |
7 | PGE Akademia Judo Poznań | 14.0 |
8 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 14.0 |
9 | AZS UW Warszawa | 12.5 |
10 | UKS Conrad Gdańsk | 12.5 |
11 | UKS Judo Wolbrom | 12.5 |
12 | PKS GWARDIA Szczytno | 9.0 |
13 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 9.0 |
14 | UKS Olimp Nowa Sól | 9.0 |
15 | T.S. MOSiR Bochnia | 7.0 |
16 | AZS AWF Warszawa | 5.5 |
17 | Bytowski Klub Sportów Walki Bytów | 5.5 |
18 | HATO JUDO Warszawa | 5.5 |
19 | UKJ Ryś Warszawa | 5.5 |
20 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 5.5 |
21 | UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin | 5.5 |
22 | UKS Narew Łapy | 5.0 |
23 | TKS "Judo" Toruń | 4.0 |
24 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 3.5 |
25 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 3.5 |
26 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 3.5 |
27 | MMKS Wojownik Skierniewice | 3.5 |
28 | UKS Judo Panda Warszawa | 3.5 |
29 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 3.5 |
30 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 1.5 |
31 | IKIZAMA Judo Klub Warszawa | 1.5 |
32 | JUDO TORA Wierzchosławice | 1.5 |
33 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 1.5 |
34 | Polonia Rybnik | 1.5 |
35 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 1.5 |
36 | UKS Targówek Warszawa | 1.5 |
37 | ULKS Judo Kowala Kowala | 1.5 |
38 | UKS Tomita Elbląg | 1.0 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 18.0 |
2 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 16.5 |
3 | Polonia Rybnik | 13.5 |
4 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 12.5 |
5 | AZS UW Warszawa | 10.5 |
6 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 10.5 |
7 | T.S. MOSiR Bochnia | 10.5 |
8 | UKS Narew Łapy | 10.5 |
9 | UKS "FENIKS" Bytom Bytom | 9.0 |
10 | JUDO TORA Wierzchosławice | 8.5 |
11 | UKS Olimp Nowa Sól | 8.5 |
12 | MKS Juvenia Wrocław | 7.0 |
13 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 7.0 |
14 | UKS Arashi Łódź | 7.0 |
15 | UMKS Żak Kielce | 6.0 |
16 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 5.5 |
17 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 5.5 |
18 | PGE Akademia Judo Poznań | 5.5 |
19 | TKS "Judo" Toruń | 5.5 |
20 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 5.5 |
21 | UKS Judo Wolbrom | 5.5 |
22 | UKS Opty Gdynia | 5.5 |
23 | ULKS Judo Kowala Kowala | 5.5 |
24 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 3.5 |
25 | MUKS KOKORO Łódź | 3.5 |
26 | Red Star Gurievsk Rosja | 3.5 |
27 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 3.5 |
28 | UKS Conrad Gdańsk | 3.5 |
29 | UKS Tomita Elbląg | 3.5 |
30 | UKS Ippon Tychy | 3.0 |
31 | GKS Czarni Bytom | 1.5 |
32 | Klub Judo AZS Opole | 1.5 |
33 | PKS GWARDIA Szczytno | 1.5 |
34 | Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice | 1.5 |
35 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 1.5 |
36 | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. | 1.5 |
|