WYNIKI ZAWODÓW

XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych
Gdynia, 12.11.2017


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kkg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kkg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kkg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
3. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy
5. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
7. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: -48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
3. Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia
3. Szlachta Nikola UKS Judo Wolbrom
5. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
7. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice

kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Jakubowska Julia KJ Samuraj Koszalin
3. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Kuzmina Elizaveta Red Star Gurievsk Rosja
5. Rychert Kamila UKS Conrad Gdańsk
7. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wenzel Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
3. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
5. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
7. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: -63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Skipiała Michalina GKS Czarni Bytom
3. Sokołowska Aleksandra Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
5. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
7. Bajak Julia UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: -70kkg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
2. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
3. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Świtońska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
7. Kajoch Martyna UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Kosińska Agata PKS GWARDIA Szczytno

kobiety, waga: +70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce
2. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
3. Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
4. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Szczepańska Wiktoria Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -46kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Kulinych Danylo MUKS KOKORO Łódź
3. Mykhailenko Dmytro MUKS KOKORO Łódź
3. Świderski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. Kisiel Jakub UKS Judo Panda Warszawa
5. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Durski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Walkiewicz Aleksander JUDO TORA Wierzchosławice

mężczyźni, waga: -50kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
3. Grela Filip GKS Czarni Bytom
3. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Babirecki Grzegorz KJ Samuraj Koszalin
5. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
7. Borcuch Patryk Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Kuczera Karol Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -55kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majonek Tadeusz UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
3. KOPEĆ PIOTR MKS Juvenia Wrocław
3. Shulha Vitalii MUKS KOKORO Łódź
5. Kosterkiewicz Jakub K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. Gargasz Denis GKS Czarni Bytom
7. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -60kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Janas Maksymilian UKJ Ryś Warszawa
3. SZAŁACHA DAMIAN MKS Juvenia Wrocław
5. Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy
5. Woś Jakub GKS Czarni Bytom
7. Dzierżek Konrad UKS Narew Łapy
7. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -66kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
2. Pławecki Mateusz T.S.MOSiR Bochnia
3. Białas Jakub UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
3. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
5. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Muszyński Piotr Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
7. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk

mężczyźni, waga: -73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
2. Ignaszak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
3. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa
5. Barańczyk Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
7. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
7. Prokopczuk Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów

mężczyźni, waga: -81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GWIAZDA Jakub AZS UW Warszawa
2. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
3. Lubicki Daniel Klub Judo AZS Opole
3. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. Sosnowski Jan KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Żbikowski Hubert UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Cebula Rafał UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. GRUDZIŃSKI Sebastian UKS Targówek Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
2. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg

mężczyźni, waga: +90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
2. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
3. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
5. Bartos Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Lipiński Patryk ULKS Judo Kowala Kowala

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa200
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin110
3Klub Judo AZS Opole102
4AZS UW Warszawa100
5PKS GWARDIA Szczytno100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKJ Yuko Józefów Józefów100
8UKS Judo Wolbrom100
9MKS Juvenia Wrocław032
10UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa020
11MUKS KOKORO Łódź012
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
13T.S.MOSiR Bochnia010
14GKS Czarni Bytom002
15UKS Conrad Gdańsk002
16AZS AWF Warszawa001
17Bytowski Klub Sportów Walki Bytów001
18Judo Legia Warszawa Warszawa001
19UKJ Ryś Warszawa001
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
21UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin001
22UKS Olimp Nowa Sól001
23UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki200
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin101
3Polonia Rybnik100
4T.S.MOSiR Bochnia100
5UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
6UMKS Żak Kielce100
7AZS UW Warszawa010
8JUDO TORA Wierzchosławice010
9KJ Samuraj Koszalin010
10UKS Arashi Łódź010
11UKS Narew Łapy010
12UKS Olimp Nowa Sól010
13ULKS Judo Kowala Kowala010
14PKS "OLIMPIA" Poznań002
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
16Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
18SGKS Wybrzeże Gdańsk001
19TKS "Judo" Toruń001
20UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
21UKS Ippon Tychy001
22UKS Judo Wolbrom001
23UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin211
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa200
3UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki200
4AZS UW Warszawa110
5T.S.MOSiR Bochnia110
6Klub Judo AZS Opole102
7TKS "Judo" Toruń101
8UKS "FENIKS" Bytom Bytom101
9UKS Judo Wolbrom101
10PKS GWARDIA Szczytno100
11Polonia Rybnik100
12UKJ Yuko Józefów Józefów100
13UMKS Żak Kielce100
14MKS Juvenia Wrocław032
15UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa021
16MUKS KOKORO Łódź012
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
18UKS Olimp Nowa Sól011
19JUDO TORA Wierzchosławice010
20KJ Samuraj Koszalin010
21UKS Arashi Łódź010
22UKS Narew Łapy010
23ULKS Judo Kowala Kowala010
24GKS Czarni Bytom002
25PKS "OLIMPIA" Poznań002
26UKS Conrad Gdańsk002
27AZS AWF Warszawa001
28Bytowski Klub Sportów Walki Bytów001
29Judo Legia Warszawa Warszawa001
30KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
31Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
32SGKS Wybrzeże Gdańsk001
33UKJ Ryś Warszawa001
34UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin001
35UKS Ippon Tychy001
36UKS Opty Gdynia001
37UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław40.0
2Klub Judo AZS Opole20.0
3GKS Czarni Bytom19.5
4MUKS KOKORO Łódź18.0
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa18.0
6Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin16.0
7Klub Sportowy Akademia Judo Poznań14.0
8UKJ Yuko Józefów Józefów14.0
9AZS UW Warszawa12.5
10UKS Conrad Gdańsk12.5
11UKS Judo Wolbrom12.5
12PKS GWARDIA Szczytno9.0
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa9.0
14UKS Olimp Nowa Sól9.0
15T.S.MOSiR Bochnia7.0
16AZS AWF Warszawa5.5
17Bytowski Klub Sportów Walki Bytów5.5
18Judo Legia Warszawa Warszawa5.5
19UKJ Ryś Warszawa5.5
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.5
21UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin5.5
22UKS Narew Łapy5.0
23TKS "Judo" Toruń4.0
24K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
25KJ Samuraj Koszalin3.5
26KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
27MMKS Wojownik Skierniewice3.5
28UKS Judo Panda Warszawa3.5
29UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
30AZS Organizacja Środowiskowa Poznań1.5
31IKIZAMA Judo Klub Warszawa1.5
32JUDO TORA Wierzchosławice1.5
33Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.5
34Polonia Rybnik1.5
35UKS "Olimpia-Judo" Elbląg1.5
36UKS Targówek Warszawa1.5
37ULKS Judo Kowala Kowala1.5
38UKS Tomita Elbląg1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki18.0
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin16.5
3Polonia Rybnik13.5
4PKS "OLIMPIA" Poznań12.5
5AZS UW Warszawa10.5
6KJ Samuraj Koszalin10.5
7T.S.MOSiR Bochnia10.5
8UKS Narew Łapy10.5
9UKS "FENIKS" Bytom Bytom9.0
10JUDO TORA Wierzchosławice8.5
11UKS Olimp Nowa Sól8.5
12MKS Juvenia Wrocław7.0
13SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
14UKS Arashi Łódź7.0
15UMKS Żak Kielce6.0
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
17Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
19TKS "Judo" Toruń5.5
20UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
21UKS Judo Wolbrom5.5
22UKS Opty Gdynia5.5
23ULKS Judo Kowala Kowala5.5
24KS AZS AWFiS Gdańsk3.5
25MUKS KOKORO Łódź3.5
26Red Star Gurievsk Rosja3.5
27UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
28UKS Conrad Gdańsk3.5
29UKS Tomita Elbląg3.5
30UKS Ippon Tychy3.0
31GKS Czarni Bytom1.5
32Klub Judo AZS Opole1.5
33PKS GWARDIA Szczytno1.5
34Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice1.5
35UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
36UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.1.5