WYNIKI ZAWODÓW

XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików
Gdynia, 11.11.2017


Listy zawodników:
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (HTML):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg
Listy walk (PDF):
-36kg -40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -38kg -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg +81kg

kobiety, waga: -36kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Drożak Wiktoria UKS Judo Tuliszków
2. Kocimska Julia UKS Judo Tuliszków
3. Penar Nina KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: -40kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Drygas Barbara UKS Galeon Gdynia
2. Ciesielska Oktawia MMKS Wojownik Skierniewice
3. Lisiak Zuzanna UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa

kobiety, waga: -44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
2. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
3. Glen Barbara Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno
3. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy
5. Tarkowska Antonina UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa

kobiety, waga: -48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Gutowska Maja MKS ŻAK Ełk
3. Michalak Kamila UKS Olimp Nowa Sól
5. Gołojuch Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
5. Stola Maria UKS GRIZZLY Gdańsk

kobiety, waga: -52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
2. Halke Maja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
3. Witanowska Alicja UKS Arashi Łódź
5. Grabowska Wiktoria PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Ptak Wiktoria UKJ CHAMPION Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
2. Maruszak Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kulik Martyna UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Małacha Justyna UKS 5 Żnin
5. Filochowska Marta UKJ Yuko Józefów Józefów
5. ZAŁUSKA Agnieszka AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
2. Poprawska Natalia UKS Judo Tuliszków
3. Woźnicka Nina UKS Halinów Team Halinów
4. Płachta Alicja UKS GRIZZLY Gdańsk

kobiety, waga: -70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szaniawska Martyna TS Judo Gryf Słupsk
2. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
3. Dudek Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
3. Michalska Julia GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Mikołajczyk Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
5. Miotek Martyna GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Piotrowska Zuzanna TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

kobiety, waga: +70kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Grudzińska Joanna TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Duszczak Kornelia Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

mężczyźni, waga: -38kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bruliński Igor UKS Narew Łapy
2. Mankovskikh Dmitrii Red Star Gurievsk Rosja
3. Chybczyński Kasper KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Małolepszy Adam UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Kowalczyk Dawid IKIZAMA Judo Klub Warszawa
5. Ratajczak Hubert UKS Olimp Nowa Sól
7. Matvii Zhydetski AZS AWF Warszawa
7. Prochenko Sergey Judo Kaliningrad Rosja

mężczyźni, waga: -42kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuzmin Andrey Red Star Gurievsk Rosja
2. Jesiołowski Jan UKS "Orkan" Sochaczew
3. Jakubowski Paweł UKJ CHAMPION Warszawa
3. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
7. Manucharyan Dawid PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Świerczek Jakub JUDO TORA Wierzchosławice

mężczyźni, waga: -46kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuts Bohdan MUKS KOKORO Łódź
2. Kulinych Danylo MUKS KOKORO Łódź
3. Filipchuk Mikita K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
3. Kurilov Gleb Judo Kaliningrad Rosja
5. Hase Paweł MUKS KOKORO Łódź
5. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew
7. Tomaszewski Bartosz UKS 10 Bydgoszcz
7. Walkiewicz Aleksander JUDO TORA Wierzchosławice

mężczyźni, waga: -50kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dubina Gleb MUKS KOKORO Łódź
2. Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Nowak Maksymilian UKS 10 Bydgoszcz
3. Tarasenko Yevhen MUKS KOKORO Łódź
5. Ambroży Bartosz UKS "Orkan" Sochaczew
5. Kiwior Piotr UKS Judo Wolbrom
7. Kaliniecki Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Wicik Maciej UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: -55kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczyński Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Molchanov Dmitry Sdushor Kaliningrad Rosja
3. BIELECKI Jakub WKS "Flota" Gdynia
3. Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Żakowski Maksymilian UKS "Orkan" Sochaczew
7. Litvinov Mikhail Sdushor Kaliningrad Rosja
7. Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: -60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
2. Kotlewski Rafał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Pławecki Damian T.S.MOSiR Bochnia
3. Przybylski Łukasz UKS 10 Bydgoszcz
5. Dziedzic Jakub Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Laskowski Patryk MKS ŻAK Ełk
7. Cherednychenko Mark MUKS KOKORO Łódź
7. WITKOWSKI MATEUSZ UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.

mężczyźni, waga: -66kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
2. Zakowicz Dominik UKS 10 Bydgoszcz
3. Małecki Adam Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Sadowski Mateusz WKS "Flota" Gdynia
5. Białucha Adam UKJ ARCUS Warszawa
5. GRYGIER TOMASZ WKS "Flota" Gdynia
7. Afonin Vladislav Sdushor Kaliningrad Rosja
7. Leśniewski Brajan ULKS Judo Kowala Kowala

mężczyźni, waga: -73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
2. Krygier Maciej Adam UKS Kangurek Gdańsk
3. Hojan Kacper UKS Dwunastka Leszno
3. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
5. Gąska Hubert Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Leśniewski Mateusz UKJ ARCUS Warszawa
7. BARANSKI JAKUB UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Kubiak Ignacy UKS Dwunastka Leszno

mężczyźni, waga: -81kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
2. Chodań Miłosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Witusik Szymon UKJ ARCUS Warszawa
4. Biernacki Karol UKS De La Salle gdańsk
5. Markowski Szymon UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: +81kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZULC Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Łastowski Szymon Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. JADCZYK JEDRZEJ UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
3. KAPUSCINSKI MARCIN UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
5. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków
5. Wieliczko Oliwier Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Sosna Wojciech KS Budowlani Sosnowiec
7. Tarczewski Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MUKS KOKORO Łódź211
2UKS Conrad Gdańsk200
3Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin112
4Red Star Gurievsk Rosja110
5UKS Judo Tuliszków110
6IKIZAMA Judo Klub Warszawa100
7UKS Halinów Team Halinów100
8UKS Narew Łapy100
9UKS Olimp Nowa Sól100
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn020
11UKS 10 Bydgoszcz012
12Sdushor Kaliningrad Rosja010
13UKJ Yuko Józefów Józefów010
14UKS "Orkan" Sochaczew010
15UKS Kangurek Gdańsk010
16UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin002
17WKS "Flota" Gdynia002
18Judo Kaliningrad Rosja001
19K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź001
20KS AZS AWFiS Gdańsk001
21T.S.MOSiR Bochnia001
22UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
23UKJ ARCUS Warszawa001
24UKJ CHAMPION Warszawa001
25UKS Dwunastka Leszno001
26UKS Galeon Gdynia001
27UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS Budowlani Sosnowiec201
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin101
3T.S.MOSiR Bochnia101
4TS Judo Gryf Słupsk100
5UKJ Yuko Józefów Józefów100
6UKS Galeon Gdynia100
7UKS Tomita Elbląg100
8KS AZS AWFiS Gdańsk012
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
10JUDO TORA Wierzchosławice010
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
13UKS 10 Bydgoszcz010
14UKS Judo Tuliszków010
15UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
16GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
17MKS ŻAK Ełk001
18Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno001
19UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
20UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
21UKS 5 Żnin001
22UKS Arashi Łódź001
23UKS Halinów Team Halinów001
24UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin213
2MUKS KOKORO Łódź211
3KS Budowlani Sosnowiec201
4UKS Conrad Gdańsk200
5UKS Judo Tuliszków120
6Red Star Gurievsk Rosja110
7UKJ Yuko Józefów Józefów110
8T.S.MOSiR Bochnia102
9UKS Galeon Gdynia101
10UKS Halinów Team Halinów101
11UKS Olimp Nowa Sól101
12IKIZAMA Judo Klub Warszawa100
13TS Judo Gryf Słupsk100
14UKS Narew Łapy100
15UKS Tomita Elbląg100
16TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn030
17UKS 10 Bydgoszcz022
18KS AZS AWFiS Gdańsk013
19AZS Organizacja Środowiskowa Poznań010
20JUDO TORA Wierzchosławice010
21MMKS Wojownik Skierniewice010
22Sdushor Kaliningrad Rosja010
23UKS "Orkan" Sochaczew010
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
25UKS Kangurek Gdańsk010
26UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin002
27WKS "Flota" Gdynia002
28GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
29Judo Kaliningrad Rosja001
30K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź001
31MKS ŻAK Ełk001
32Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno001
33UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
34UKJ ARCUS Warszawa001
35UKJ CHAMPION Warszawa001
36UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
37UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
38UKS 5 Żnin001
39UKS Arashi Łódź001
40UKS Dwunastka Leszno001
41UMKS Żak Kielce001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MUKS KOKORO Łódź35.5
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin34.0
3UKS 10 Bydgoszcz19.5
4UKS Conrad Gdańsk18.0
5UKS "Orkan" Sochaczew17.5
6Red Star Gurievsk Rosja16.0
7WKS "Flota" Gdynia14.5
8UKS Olimp Nowa Sól13.5
9IKIZAMA Judo Klub Warszawa12.5
10UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin12.5
11UKJ Yuko Józefów Józefów12.0
12UKJ ARCUS Warszawa11.5
13TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn11.0
14Sdushor Kaliningrad Rosja10.0
15UKS Judo Tuliszków9.5
16UKS Narew Łapy9.0
17Judo Kaliningrad Rosja7.0
18UKS Dwunastka Leszno7.0
19UKS Kangurek Gdańsk7.0
20UKS Halinów Team Halinów6.0
21K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź5.5
22KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
23T.S.MOSiR Bochnia5.5
24UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
25UKJ CHAMPION Warszawa5.5
26UKS Galeon Gdynia5.5
27UMKS Żak Kielce5.5
28MKS ŻAK Ełk3.5
29Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew3.5
30Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice3.5
31UKS Judo Wolbrom3.5
32JUDO TORA Wierzchosławice3.0
33UKS De La Salle gdańsk2.0
34AZS AWF Warszawa1.5
35Judo Legia Warszawa Warszawa1.5
36KS Budowlani Sosnowiec1.5
37PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
38SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
39ULKS Judo Kowala Kowala1.5
40UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KS Budowlani Sosnowiec23.5
2TS Judo Gryf Słupsk16.0
3KS AZS AWFiS Gdańsk13.5
4UKJ Yuko Józefów Józefów12.5
5T.S.MOSiR Bochnia10.5
6GKS ,,Olimpia" Grudziądz9.0
7UKS Tomita Elbląg9.0
8AZS Organizacja Środowiskowa Poznań7.0
9JUDO TORA Wierzchosławice7.0
10UKS 10 Bydgoszcz7.0
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
12MKS ŻAK Ełk5.5
13Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno5.5
14UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
15UKS 5 Żnin5.5
16UKS Arashi Łódź5.5
17UKS Olimp Nowa Sól5.5
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.0
19UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa4.5
20UKS GRIZZLY Gdańsk4.5
21UKS Galeon Gdynia4.0
22AZS UW Warszawa3.5
23PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
24TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn3.5
25UKJ CHAMPION Warszawa3.5
26UKS Narew Łapy3.5
27UKS Judo Tuliszków3.0
28MMKS Wojownik Skierniewice2.0
29UKS Halinów Team Halinów2.0