WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Mysiadło, 17.2.2018


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
7. Limanówka Ewelina TS Wisła Kraków
7. Rojek Edyta UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 52kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
2. Krawczyk Anita UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
3. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Komarek Zuzanna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
5. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Zarycka Julia UKJ Yuko Józefów Józefów

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa
2. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
5. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
7. Błach Dominika TS Gwardia Opole
7. Milej Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
5. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
7. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Przyczyna Paulina KS AZS AWF Wrocław
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Kowalczyk Karolina KS Budowlani Sosnowiec
5. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
3. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
4. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
5. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 60kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
2. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
3. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów

mężczyźni, waga: 66kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobranowski Bartosz Klub Judo AZS Opole
2. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Rawiak Andrzej KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7. Nowak Patryk Klub Judo AZS Opole
7. SZEWCZYK Mateusz UKS Grot Kraków

mężczyźni, waga: 73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szetekauri Gaga AZS AWF Warszawa
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Tchórzewski Cezary AZS AWF Katowice
3. Wawrzyczek Paweł AZS AWF Katowice
5. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
5. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
7. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
7. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
2. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
7. Kos Michał WKS Gwardia Warszawa
7. Ponichtera Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Partyka Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Pietrzyk Jakub WKS Gwardia Warszawa
7. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
5. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
5. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
7. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Broniec Patryk UKJ 225 Warszawa
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Riss Rafał KS Budowlani Sosnowiec
7. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa201
2Klub Judo AZS Opole200
3AZS AWF Katowice112
4AZS UW Warszawa101
5GKS Czarni Bytom100
6KS AZS AWF Wrocław010
7KS AZS AWFiS Gdańsk010
8SGKS Wybrzeże Gdańsk010
9TS Wisła Kraków010
10UKS Judo Wolbrom010
11UMKS Żak Kielce010
12Gwardia Wrocław002
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
14TKS "Judo" Toruń001
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
16UKJ 225 Warszawa001
17UKJ Yuko Józefów Józefów001
18UKS Galeon Gdynia001
19WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk102
2WKS Gwardia Warszawa101
3AZS AWF Warszawa100
4AZS UW Warszawa100
5TDK Trzcianka100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKS Grot Kraków100
8Klub Judo DRAKO Warszawa010
9Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
10MKS Olimpijczyk Włocławek010
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
12UKJ "Lemur" Warszawa010
13UKS Halinów Team Halinów010
14UKS Judo Wolbrom010
15KS AZS AWF Wrocław002
16GKS Czarni Bytom001
17KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
18KS AZS AWFiS Gdańsk001
19TS Gwardia Opole001
20UKJ ARCUS Warszawa001
21UKS 3 Piła001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Warszawa301
2AZS UW Warszawa201
3Klub Judo AZS Opole200
4AZS AWF Katowice112
5SGKS Wybrzeże Gdańsk112
6WKS Gwardia Warszawa102
7GKS Czarni Bytom101
8TKS "Judo" Toruń101
9TDK Trzcianka100
10UKS Grot Kraków100
11UKS Judo Wolbrom020
12KS AZS AWF Wrocław012
13KS AZS AWFiS Gdańsk011
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa011
15Klub Judo DRAKO Warszawa010
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
17MKS Olimpijczyk Włocławek010
18TS Wisła Kraków010
19UKJ "Lemur" Warszawa010
20UKS Halinów Team Halinów010
21UMKS Żak Kielce010
22Gwardia Wrocław002
23Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
24KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
25TS Gwardia Opole001
26UKJ 225 Warszawa001
27UKJ ARCUS Warszawa001
28UKJ Yuko Józefów Józefów001
29UKS 3 Piła001
30UKS Galeon Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Warszawa23.5
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice21.0
3Klub Judo AZS Opole19.5
4AZS AWF Katowice17.0
5AZS UW Warszawa16.0
6UKJ 225 Warszawa14.0
7Gwardia Wrocław11.0
8SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
9WKS Gwardia Warszawa10.0
10GKS Czarni Bytom9.0
11KS AZS AWF Wrocław7.0
12KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
13TS Wisła Kraków7.0
14UKS Judo Wolbrom7.0
15UMKS Żak Kielce7.0
16TKS "Judo" Toruń5.5
17UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
18UKS Galeon Gdynia5.5
19KS "Gwardia" Łódź3.5
20KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik3.5
21KS Budowlani Sosnowiec3.5
22UKJ Millenium Rzeszów3.5
23UKS Leśnik Kaczory3.5
24MMKS Wojownik Skierniewice1.5
25TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5
26UKJ ARCUS Warszawa1.5
27UKS Grot Kraków1.5
28WKS "Flota" Gdynia1.5
29UKJ Yuko Józefów Józefów1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk20.0
2WKS Gwardia Warszawa18.0
3GKS Czarni Bytom14.0
4UKJ ARCUS Warszawa12.5
5KS Budowlani Sosnowiec11.5
6KS AZS AWF Wrocław11.0
7AZS UW Warszawa10.5
8AZS AWF Warszawa9.0
9TDK Trzcianka9.0
10Klub Sportowy Akademia Judo Poznań8.5
11Klub Judo DRAKO Warszawa7.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
13TS Gwardia Opole7.0
14UKS Halinów Team Halinów7.0
15UKS Judo Wolbrom7.0
16KS AZS AWFiS Gdańsk6.5
17TKS "Judo" Toruń6.0
18KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik5.5
19UKS 3 Piła5.5
20TS Wisła Kraków5.0
21UKJ "Lemur" Warszawa4.0
22Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
23UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
25UKS Grot Kraków3.0
26UKS "SPARTAKUS" Lublin1.5
27UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa0.0