WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Warszawa, 24.2.2018


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
3. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź

kobiety, waga: -48kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
2. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa

kobiety, waga: -52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
3. Wróblewska Klaudia KS Start Radom
5. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Krawczyk Anita UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
3. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
5. Kolbusz Katarzyna GKS Czarni Bytom
5. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
7. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Szatan Aleksandra UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: -63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
5. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
5. Kuczera Wioletta KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7. Korolczuk Katarzyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
5. Sokołowska Aleksandra Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: -78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
2. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
3. Czarniecka Karolina Gwardia Bielsko-Biała
4. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
5. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
2. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
3. Księżyk Julia AZS AWF Katowice
4. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
5. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: -55kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
3. Shulha Vitalii MUKS KOKORO Łódź
3. Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
5. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
5. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Alwaqedi Omar MKS Truso Elbląg
7. Kazimierczak Wojciech KS Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: -60kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
5. Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy
5. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Rola Kacper KS Start Radom
7. Sokół Jakub TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

mężczyźni, waga: -66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
2. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Pawlicki Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
5. Kotlewski Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Wiewióra Bartłomiej UMKS Żak Kielce
7. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
7. Plombon Aleksander TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: -73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
3. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk
5. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
7. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
7. Salisz Mateusz AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: -81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
2. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. Kuckowski Igor UKJ Ryś Warszawa
5. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. Barańczyk Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
2. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
3. Rombel Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Przyborek Krystian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Sadło Kacper KS AZS AWF Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
2. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
3. Kejza Paweł KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
5. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
5. Popko Piotr UKS Tomita Elbląg
7. MICHAŁKIEWICZ MICHAŁ Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Sworowski Filip GKS ,,Olimpia" Grudziądz

mężczyźni, waga: +100kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Pietras Michał UKS Arashi Łódź
4. Tomczak Krystian K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom202
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa101
3UKJ 225 Warszawa101
4AZS UW Warszawa100
5KS Błękitni Tarnów100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKS Leśnik Kaczory100
8UKS "6" Piła011
9Klub Judo AZS Opole010
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12UKJ ARCUS Warszawa010
13UKS "Olimpia-Judo" Elbląg010
14UKS Conrad Gdańsk010
15UMKS Żak Kielce010
16GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
17KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
18KS AZS AWF Wrocław001
19MKS Juvenia Wrocław001
20MUKS KOKORO Łódź001
21SGKS Wybrzeże Gdańsk001
22TS Judo Gryf Słupsk001
23UKJ Yuko Józefów Józefów001
24UKS Arashi Łódź001
25UKS Galeon Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom211
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań110
3GKS Czarni Bytom102
4MKS Olimpijczyk Włocławek100
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
6UKJ "Lemur" Warszawa100
7UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
8UKJ ARCUS Warszawa011
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
10KS Budowlani Sosnowiec010
11MKS Juvenia Wrocław010
12MKS Truso Elbląg010
13WKS Gwardia Warszawa010
14MUKS KOKORO Łódź002
15AZS AWF Katowice001
16Gwardia Bielsko-Biała001
17KS Start Radom001
18SGKS Wybrzeże Gdańsk001
19TS Gwardia Opole001
20UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom304
2UKS Judo Wolbrom211
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa201
4Klub Sportowy Akademia Judo Poznań110
5UKJ 225 Warszawa101
6AZS UW Warszawa100
7KS Błękitni Tarnów100
8MKS Olimpijczyk Włocławek100
9TKS "Judo" Toruń100
10UKJ "Lemur" Warszawa100
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
12UKS Leśnik Kaczory100
13UKJ ARCUS Warszawa021
14MKS Juvenia Wrocław011
15UKS "6" Piła011
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
17Klub Judo AZS Opole010
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
19KS Budowlani Sosnowiec010
20MKS Truso Elbląg010
21MMKS Wojownik Skierniewice010
22UKS "Olimpia-Judo" Elbląg010
23UKS Conrad Gdańsk010
24UMKS Żak Kielce010
25WKS Gwardia Warszawa010
26MUKS KOKORO Łódź003
27SGKS Wybrzeże Gdańsk002
28AZS AWF Katowice001
29GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
30Gwardia Bielsko-Biała001
31KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
32KS AZS AWF Wrocław001
33KS Start Radom001
34TS Gwardia Opole001
35TS Judo Gryf Słupsk001
36UKJ Yuko Józefów Józefów001
37UKS Arashi Łódź001
38UKS Galeon Gdynia001
39UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom30.5
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
3UKJ 225 Warszawa14.5
4Klub Judo AZS Opole14.0
5UKS "6" Piła12.5
6Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin10.5
7AZS UW Warszawa9.0
8KS Błękitni Tarnów9.0
9UKS Leśnik Kaczory9.0
10MMKS Wojownik Skierniewice8.5
11TS Judo Gryf Słupsk8.5
12UKS Conrad Gdańsk8.5
13GKS ,,Olimpia" Grudziądz7.0
14KS AZS AWF Wrocław7.0
15UKJ ARCUS Warszawa7.0
16UKS "Olimpia-Judo" Elbląg7.0
17UMKS Żak Kielce6.5
18KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik5.5
19MKS Juvenia Wrocław5.5
20MUKS KOKORO Łódź5.5
21SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
22UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
23UKS Galeon Gdynia5.5
24MKS Truso Elbląg5.0
25TKS "Judo" Toruń5.0
26TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn5.0
27Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
28KS "Gwardia" Łódź3.5
29KS Budowlani Sosnowiec3.5
30UKJ Ryś Warszawa3.5
31UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
32UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
33UKS Narew Łapy3.5
34UKS Tomita Elbląg3.5
35UKS Arashi Łódź2.0
36AZS AWF Katowice1.5
37Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
38KS Start Radom1.5
39KS Yawara Warszawa1.5
40PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
41K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Judo Wolbrom29.0
2GKS Czarni Bytom20.5
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań19.5
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa10.5
5MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
6Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok8.5
7UKJ ARCUS Warszawa8.0
8MKS Juvenia Wrocław7.5
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój7.0
10SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
11WKS Gwardia Warszawa7.0
12MUKS KOKORO Łódź6.5
13KS Budowlani Sosnowiec6.0
14UKJ "Lemur" Warszawa6.0
15KS Start Radom5.5
16TS Gwardia Opole5.5
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki5.5
18UKS Narew Łapy5.5
19Gwardia Bielsko-Biała4.0
20KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik3.5
21UKS Halinów Team Halinów3.5
22AZS AWF Katowice3.0
23MKS Truso Elbląg2.0
24K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
25Klub Judo DRAKO Warszawa1.0