WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Bytom, 16-17.3.2018


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olejnik izabela Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. BRZEZIŃSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
3. Brągiel Oliwia UKS "ASW-Judo" Jasło
4. Reśkiewicz Beata UKS Górnik Konin

kobiety, waga: -48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
2. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
5. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Walkiewicz Natalia K.S. WATAHA F.C. Sosnowiec
7. Gajecka Adriana UKS "MOSiR" JASŁO Jasło

kobiety, waga: -52kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
3. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Wróblewska Klaudia KS Start Radom
5. Nowicka Dominika Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
7. Kobierzycka Klaudia MKS "Zryw" Łowicz

kobiety, waga: -57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
5. ŚMIETANA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
7. Kolbusz Katarzyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: -63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
5. Kuczera Wioletta KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
5. ZYGMUNT Agata UKJ Legion Zamość
7. Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa
7. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
3. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
5. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: -78kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
3. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
3. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
5. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
7. Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa
7. Sydor Weronika UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
2. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
3. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Księżyk Julia AZS AWF Katowice
5. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa

mężczyźni, waga: -55kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
3. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
3. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
5. Alwaqedi Omar MKS Truso Elbląg
5. Wójcik Michał UKS "SPARTAKUS" Lublin
7. Frączyk Michał UKS Judo Fight Club Warszawa
7. LIS Konrad UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: -60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
2. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
5. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
7. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
7. Przybyłowicz Szymon TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn

mężczyźni, waga: -66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
2. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Pawlicki Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Papke Przemysław PTS Gwardia Bydgoszcz
5. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
7. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
7. Kocima Filip AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: -73kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tchórzewski Cezary AZS AWF Katowice
2. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
3. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. STROKA RADOSŁAW Gwardia Wrocław
5. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
7. Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: -81kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
2. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
3. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk
5. Widuch Kacper Polonia Rybnik
7. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
7. SZATKOWSKI KONRAD Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
3. Zajączkowski Łukasz WKS Gwardia Warszawa
5. Gniady Michał Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa
7. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Węsierski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz

mężczyźni, waga: -100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kejza Paweł KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
3. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
3. Resztak Mateusz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Sadło Kacper KS AZS AWF Wrocław
5. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
7. SURMA PRZEMYSŁAW UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Pietras Michał UKS Arashi Łódź
5. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
7. Stachowski Arkadiusz UKS "Szóstka" Rawicz
7. Tomczak Krystian K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom300
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa200
3AZS AWF Katowice100
4KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
5TKS "Judo" Toruń100
6KS AZS AWF Wrocław011
7AZS UW Warszawa010
8KS Błękitni Tarnów010
9MKS Truso Elbląg010
10TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
11UKJ ARCUS Warszawa010
12UKS Conrad Gdańsk010
13UKS Leśnik Kaczory010
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
15GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
16Gwardia Wrocław001
17Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
18LKS Szubinianka Szubin001
19PKS "OLIMPIA" Poznań001
20T.S.MOSiR Bochnia001
21UKJ 225 Warszawa001
22UKS "6" Piła001
23UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
25UKS Arashi Łódź001
26UKS Górnik Konin001
27UMKS Żak Kielce001
28WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom213
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań210
3UKS Judo Wolbrom201
4MKS Juvenia Wrocław110
5MKS Olimpijczyk Włocławek100
6KS AZS AWFiS Gdańsk011
7SGKS Wybrzeże Gdańsk011
8TS Wisła Kraków010
9UKS Narew Łapy010
10UKS Olimp Nowa Sól010
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
12KS Budowlani Sosnowiec001
13KS Start Radom001
14MUKS KOKORO Łódź001
15TKS "Judo" Toruń001
16UKJ ARCUS Warszawa001
17UKJ Yuko Józefów Józefów001
18UKS "ASW-Judo" Jasło001
19UKS Halinów Team Halinów001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom513
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań210
3UKS Judo Wolbrom201
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa200
5MKS Juvenia Wrocław110
6TKS "Judo" Toruń101
7AZS AWF Katowice100
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
9MKS Olimpijczyk Włocławek100
10KS AZS AWF Wrocław011
11KS AZS AWFiS Gdańsk011
12SGKS Wybrzeże Gdańsk011
13UKJ ARCUS Warszawa011
14AZS UW Warszawa010
15KS Błękitni Tarnów010
16MKS Truso Elbląg010
17TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
18TS Wisła Kraków010
19UKS Conrad Gdańsk010
20UKS Leśnik Kaczory010
21UKS Narew Łapy010
22UKS Olimp Nowa Sól010
23AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
24GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
25Gwardia Wrocław001
26KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
27Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
28KS Budowlani Sosnowiec001
29KS Start Radom001
30LKS Szubinianka Szubin001
31MUKS KOKORO Łódź001
32PKS "OLIMPIA" Poznań001
33T.S.MOSiR Bochnia001
34UKJ 225 Warszawa001
35UKJ Yuko Józefów Józefów001
36UKS "6" Piła001
37UKS "ASW-Judo" Jasło001
38UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
39UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
40UKS Arashi Łódź001
41UKS Górnik Konin001
42UKS Halinów Team Halinów001
43UMKS Żak Kielce001
44WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom35.5
2UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa18.0
3KS AZS AWF Wrocław16.0
4AZS AWF Katowice10.5
5MKS Truso Elbląg10.5
6Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin9.0
7KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
8TKS "Judo" Toruń9.0
9UKJ 225 Warszawa9.0
10UKS "6" Piła9.0
11TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn8.5
12AZS UW Warszawa7.0
13GKS ,,Olimpia" Grudziądz7.0
14Gwardia Wrocław7.0
15KS Błękitni Tarnów7.0
16UKJ ARCUS Warszawa7.0
17UKS Conrad Gdańsk7.0
18UKS Leśnik Kaczory7.0
19AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
20LKS Szubinianka Szubin5.5
21PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
22T.S.MOSiR Bochnia5.5
23UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
24UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
25UKS Arashi Łódź5.5
26UKS Górnik Konin5.5
27UMKS Żak Kielce5.5
28WKS Gwardia Warszawa5.5
29Klub Judo AZS Opole5.0
30TS Judo Gryf Słupsk5.0
31TS Wisła Kraków5.0
32Polonia Rybnik3.5
33PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
34SGKS Wybrzeże Gdańsk3.5
35UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
36UKS "SPARTAKUS" Lublin3.5
37UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
38K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.5
39KS "Gwardia" Łódź1.5
40MMKS Wojownik Skierniewice1.5
41UKJ Legion Zamość1.5
42UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
43UKS "Szóstka" Rawicz1.5
44UKS Judo Fight Club Warszawa1.5
45WKS Śląsk Wrocław1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom50.0
2UKS Judo Wolbrom25.0
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań21.0
4MKS Juvenia Wrocław15.5
5SGKS Wybrzeże Gdańsk15.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
7KS Budowlani Sosnowiec9.0
8MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
9UKJ ARCUS Warszawa9.0
10UKS Olimp Nowa Sól8.5
11TS Wisła Kraków7.0
12UKS Narew Łapy7.0
13KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
14KS Start Radom5.5
15MUKS KOKORO Łódź5.5
16TKS "Judo" Toruń5.5
17UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
18UKS Halinów Team Halinów5.5
19AZS AWF Katowice3.5
20K.S. WATAHA F.C. Sosnowiec3.5
21Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
22Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok3.5
23KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik3.5
24Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice3.5
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
26UKJ "Lemur" Warszawa3.5
27UKJ Legion Zamość3.5
28MKS "Zryw" Łowicz3.0
29UKS "ASW-Judo" Jasło2.0
30TS Gwardia Opole1.5
31UKJ 225 Warszawa1.5
32UKS "MOSiR" JASŁO Jasło1.5
33UKS Ronin-Team Warszawa1.5
34UKS Górnik Konin1.0