WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo
Poznań, 25.3.2018


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
4. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: -48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Halke Maja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
5. Wenzel Aleksandra PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy
7. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom

kobiety, waga: -52kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczak Zuzanna KS Victoria Judo Poznań
2. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
5. Jakubowska Julia KJ Samuraj Koszalin
5. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
7. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: -57kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
3. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
3. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
5. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
7. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: -63kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Skipiała Michalina GKS Czarni Bytom
2. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
3. Sokołowska Aleksandra Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Czado Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
7. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Stemplewska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: -70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. JAROSZEWSKA JULIA MKS Juvenia Wrocław
2. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
3. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
3. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
5. MIŚ Iwona AZS UW Warszawa
5. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
7. Kajoch Martyna UKS Junior Lipno

kobiety, waga: +70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
2. Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce
3. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
3. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
5. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
7. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -46kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
3. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
4. Durski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Prokopiuk Mateusz Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok

mężczyźni, waga: -50kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulinych Danylo MUKS KOKORO Łódź
2. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Grela Filip GKS Czarni Bytom
3. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
5. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
5. Malinowski Wiktor UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Hase Paweł MUKS KOKORO Łódź
7. Sypniewski Patryk KJ Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: -55kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
2. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. Shulha Vitalii MUKS KOKORO Łódź
3. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
5. Szymonik Krystian Gwardia Bielsko-Biała
7. Babirecki Grzegorz KJ Samuraj Koszalin
7. Winiarczyk Maciej UKS Piast Wrzeście Słupsk

mężczyźni, waga: -60kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
3. Tarasiuk Davyd MUKS KOKORO Łódź
5. Loska Olaf Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Rola Kacper KS Start Radom
7. Marzewski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -66kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
2. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
3. Nebotov Serhii MUKS KOKORO Łódź
3. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom
5. Muszyński Piotr Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Pławecki Mateusz T.S.MOSiR Bochnia
7. Białas Jakub UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
7. Brzozowski Aleksander AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -73kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa
3. Rutkowski Paweł MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
7. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
7. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
2. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław
3. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
3. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. Cebula Rafał UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Płochocki Oskar UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk
7. SMAGA Jakub MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: -90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
2. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
3. Hercel Olaf GKS Czarni Bytom
3. Nowak Szymon GKS Czarni Bytom
5. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa
5. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Mosiej Julian AZS AWF Gorzów Wlkp.
7. Świerszcz Jakub UKS Judo Panda Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
2. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
3. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
5. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
5. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom200
2TS Wisła Kraków110
3GKS Czarni Bytom104
4MKS Juvenia Wrocław103
5MUKS KOKORO Łódź103
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
7TKS "Judo" Toruń100
8UKJ Yuko Józefów Józefów100
9UKS Olimp Nowa Sól100
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
11PKS GWARDIA Szczytno010
12SGKS Wybrzeże Gdańsk010
13UKJ Ryś Warszawa010
14UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
15UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
16UKS Tomita Elbląg010
17WKS Śląsk Wrocław010
18UKS Conrad Gdańsk002
19AZS AWF Katowice001
20AZS AWF Warszawa001
21Bytowski Klub Sportów Walki Bytów001
22MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
23UKS "FENIKS" Bytom Bytom001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój220
2MKS Juvenia Wrocław101
3KS Victoria Judo Poznań100
4Polonia Rybnik100
5Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
6UKS 15 Krosno100
7AZS UW Warszawa011
8UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki011
9K.S. MaKo Judo Wrocław010
10UKS Judo Wolbrom010
11UKS Olimp Nowa Sól010
12UMKS Żak Kielce010
13AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
14GKS Czarni Bytom001
15KJ Samuraj Koszalin001
16Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
18MUKS KOKORO Łódź001
19T.S.MOSiR Bochnia001
20UKJ Ryś Warszawa001
21UKS Conrad Gdańsk001
22ULKS Judo Kowala Kowala001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój220
2UKS Judo Wolbrom210
3MKS Juvenia Wrocław204
4TS Wisła Kraków110
5UKS Olimp Nowa Sól110
6GKS Czarni Bytom105
7MUKS KOKORO Łódź104
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
9KS Victoria Judo Poznań100
10Polonia Rybnik100
11TKS "Judo" Toruń100
12Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
13UKJ Yuko Józefów Józefów100
14UKS 15 Krosno100
15AZS UW Warszawa011
16UKJ Ryś Warszawa011
17UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki011
18K.S. MaKo Judo Wrocław010
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
20PKS GWARDIA Szczytno010
21SGKS Wybrzeże Gdańsk010
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
23UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry010
24UKS Tomita Elbląg010
25UMKS Żak Kielce010
26WKS Śląsk Wrocław010
27UKS Conrad Gdańsk003
28AZS AWF Katowice001
29AZS AWF Warszawa001
30AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
31Bytowski Klub Sportów Walki Bytów001
32KJ Samuraj Koszalin001
33Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
34Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
35MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
36T.S.MOSiR Bochnia001
37UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
38ULKS Judo Kowala Kowala001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom31.0
2MKS Juvenia Wrocław30.5
3MUKS KOKORO Łódź27.0
4UKS Judo Wolbrom15.0
5Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin14.0
6TS Wisła Kraków13.0
7UKJ Ryś Warszawa10.5
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
9TKS "Judo" Toruń9.0
10UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
11UKS Olimp Nowa Sól9.0
12UKS Conrad Gdańsk8.5
13PKS GWARDIA Szczytno7.0
14SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
15UKS "Olimpia-Judo" Elbląg7.0
16UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
17UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry7.0
18UKS Tomita Elbląg7.0
19WKS Śląsk Wrocław7.0
20AZS AWF Katowice5.5
21AZS AWF Warszawa5.5
22Bytowski Klub Sportów Walki Bytów5.5
23MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
24UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.5
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.0
26Gwardia Bielsko-Biała3.5
27Judo Legia Warszawa Warszawa3.5
28KS Start Radom3.5
29MKS Truso Elbląg3.5
30Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała3.5
31T.S.MOSiR Bochnia3.5
32UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
33UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
34ULKS Judo Kowala Kowala3.5
35KJ Samuraj Koszalin3.0
36AZS Organizacja Środowiskowa Poznań2.0
37AZS AWF Gorzów Wlkp.1.5
38AZS-UKW Bydgoszcz1.5
39KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
40MKS Pałac Młodzieży Katowice1.5
41TS Judo Gryf Słupsk1.5
42UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
43UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin1.5
44UKS Judo Panda Warszawa1.5
45UKS Kodokan Toruń1.5
46UKS Piast Wrzeście Słupsk1.5
47Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój19.0
2MKS Juvenia Wrocław18.0
3AZS UW Warszawa16.0
4PKS "OLIMPIA" Poznań12.0
5T.S.MOSiR Bochnia10.5
6KJ Samuraj Koszalin9.0
7KS Victoria Judo Poznań9.0
8Polonia Rybnik9.0
9UKJ Ryś Warszawa9.0
10UKS 15 Krosno9.0
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki8.5
12K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
13UKS Judo Wolbrom7.0
14UKS Olimp Nowa Sól7.0
15UMKS Żak Kielce7.0
16SGKS Wybrzeże Gdańsk6.5
17AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.5
18GKS Czarni Bytom5.5
19Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
20Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
21UKS Conrad Gdańsk5.5
22ULKS Judo Kowala Kowala5.5
23Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.0
24Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
25UKS Arashi Łódź3.5
26UKS Tomita Elbląg3.5
27MUKS KOKORO Łódź2.0
28K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
29Klub Judo AZS Opole1.5
30UKS 10 Bydgoszcz1.5
31UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
32UKS Ippon Tychy1.5
33UKS Junior Lipno1.5
34UKS Narew Łapy1.5
35MKS Truso Elbląg1.0