WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM)
Szczyrk, 15.4.2018


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
2. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
2. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
3. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
5. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Jarmuż Olga Akademia Judo Poznań
7. Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: -52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
3. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa
3. Walczak Zuzanna Victoria Judo Poznań
5. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
5. Rychert Kamila UKS Conrad Gdańsk
7. Kuczek-Feć Natalia Polonia Rybnik
7. Olejnik Monika Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
3. Łozińska Anika Klub Judo Samuraj Koszalin
5. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
5. Nocula Natalia UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
7. Malcharczyk Miriam UKS "FENIKS" Bytom Bytom

kobiety, waga: -63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Skipiała Michalina GKS Czarni Bytom
3. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
5. Czado Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
7. Gruszczyńska Laura Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
2. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
3. Kajoch Martyna UKS Junior w Lipnie Lipno
3. Świtońska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
5. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
7. JANOCHA Natalia UKS "6" Piła
7. Kaczmarek Alicja GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
2. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
3. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
3. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -46kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
2. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław
3. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
4. Dudkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -50kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
3. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
5. Pasieka Wojciech Polonia Rybnik
5. Piotrowski Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -55kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
3. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
3. Rola Kacper KS Start Radom
5. Grubba Michał UKS Kodokan Toruń
5. Jaszczołt Szymon UKS Galeon Gdynia
7. Dyr Dorian GKS Czarni Bytom
7. Kazimierczak Wojciech KS Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: -60kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
3. Stemplewski Patryk SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Witkowski Bartłomiej UKS Judo Kraków Kraków
5. Knapik Karol MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
7. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź

mężczyźni, waga: -66kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
2. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
3. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
3. Pławecki Mateusz T.S.MOSiR Bochnia
5. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
5. Witkowski Jakub HATO JUDO Warszawa
7. Białas Jakub UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
7. Pintara Radosław UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
5. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
5. PSZONKA Patryk UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
7. Ignaszak Kacper Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: -81kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław
2. Cebula Rafał UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
5. Lubicki Daniel Klub Judo AZS Opole
7. Augustynowicz Damian UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom

mężczyźni, waga: -90kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gwiazda Jakub AZS AWF Warszawa
2. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
3. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Hercel Olaf GKS Czarni Bytom
5. SERWATKA Jakub UKS "6" Piła
7. Mosiej Julian AZS AWF Gorzów Wlkp.
7. Nowak Szymon GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
3. Lempka Aleksander GKS Czarni Bytom
5. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
5. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
7. Duk Maciej KS Start Radom
7. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo Wolbrom200
2WKS Śląsk Wrocław200
3AZS AWF Warszawa100
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
5UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
6UKJ Yuko Józefów Józefów100
7UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
8MKS Juvenia Wrocław031
9TS Wisła Kraków012
10UKJ Ryś Warszawa011
11AZS AWF Katowice010
12UKS "Olimpia-Judo" Elbląg010
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
14Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław010
15SGKS Wybrzeże Gdańsk002
16UKS Conrad Gdańsk002
17GKS Czarni Bytom001
18Klub Judo AZS Opole001
19KS Start Radom001
20PKS GWARDIA Szczytno001
21T.S.MOSiR Bochnia001
22UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
23UKS Judo Kraków Kraków001
24UKS Olimp Nowa Sól001
25UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój200
2UKS Olimp Nowa Sól110
3AZS UW Warszawa101
4T.S.MOSiR Bochnia100
5Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
6UKS 15 Krosno100
7UKS Arashi Łódź100
8GKS Czarni Bytom020
9Klub Judo AZS Opole010
10MKS Truso Elbląg010
11MUKS KOKORO Łódź010
12PKS "OLIMPIA" Poznań010
13UKS Conrad Gdańsk010
14UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki002
15K.S. Judo Czechowice-Dziedzice001
16Klub Judo Samuraj Koszalin001
17KS AZS AWFiS Gdańsk001
18MKS Juvenia Wrocław001
19Polonia Rybnik001
20UKJ Ryś Warszawa001
21UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
22UKS Junior w Lipnie Lipno001
23Victoria Judo Poznań001
24WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1WKS Śląsk Wrocław201
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój200
3UKS Judo Wolbrom200
4UKS Olimp Nowa Sól111
5AZS UW Warszawa101
6K.S. Judo Czechowice-Dziedzice101
7T.S.MOSiR Bochnia101
8UKS "FENIKS" Bytom Bytom101
9AZS AWF Warszawa100
10Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice100
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
12UKJ Yuko Józefów Józefów100
13UKS 15 Krosno100
14UKS Arashi Łódź100
15MKS Juvenia Wrocław032
16GKS Czarni Bytom021
17TS Wisła Kraków012
18UKJ Ryś Warszawa012
19UKS Conrad Gdańsk012
20Klub Judo AZS Opole011
21AZS AWF Katowice010
22MKS Truso Elbląg010
23MUKS KOKORO Łódź010
24PKS "OLIMPIA" Poznań010
25UKS "Olimpia-Judo" Elbląg010
26UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
27Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław010
28SGKS Wybrzeże Gdańsk002
29UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki002
30Klub Judo Samuraj Koszalin001
31KS AZS AWFiS Gdańsk001
32KS Start Radom001
33PKS GWARDIA Szczytno001
34Polonia Rybnik001
35UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
36UKS Judo Kraków Kraków001
37UKS Junior w Lipnie Lipno001
38UKS Tomita Elbląg001
39Victoria Judo Poznań001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław33.5
2TS Wisła Kraków18.0
3WKS Śląsk Wrocław18.0
4GKS Czarni Bytom15.5
5UKJ Ryś Warszawa14.0
6UKS Judo Wolbrom14.0
7UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa12.0
8SGKS Wybrzeże Gdańsk11.0
9UKS "FENIKS" Bytom Bytom10.5
10AZS AWF Warszawa9.0
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
12Klub Judo AZS Opole9.0
13UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa9.0
14UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
15UKS Olimp Nowa Sól9.0
16UKS Conrad Gdańsk7.5
17AZS AWF Katowice7.0
18KS Start Radom7.0
19UKS "Olimpia-Judo" Elbląg7.0
20PKS GWARDIA Szczytno5.5
21T.S.MOSiR Bochnia5.5
22UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
23UKS Judo Kraków Kraków5.5
24UKS Tomita Elbląg5.5
25UKS "6" Piła5.0
26Bytowski Klub Sportów Walki Bytów3.5
27HATO JUDO Warszawa3.5
28MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
29Polonia Rybnik3.5
30UKJ "Lemur" Warszawa3.5
31UKS Galeon Gdynia3.5
32UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
33UKS Kodokan Toruń3.5
34Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe Winner Wrocław3.0
35Akademia Judo Poznań1.5
36AZS AWF Gorzów Wlkp.1.5
37AZS UW Warszawa1.5
38KS Yawara Warszawa1.5
39MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
40UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
41UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin1.5
42WKS Gwardia Warszawa1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKS Olimp Nowa Sól16.0
2GKS Czarni Bytom15.5
3AZS UW Warszawa14.5
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój12.0
5PKS "OLIMPIA" Poznań10.5
6UKS Conrad Gdańsk10.5
7T.S.MOSiR Bochnia9.0
8UKJ Ryś Warszawa9.0
9UKS 15 Krosno9.0
10UKS Arashi Łódź9.0
11Klub Judo AZS Opole7.0
12Polonia Rybnik7.0
13UKS "FENIKS" Bytom Bytom7.0
14UKS Judo Wolbrom7.0
15WKS Śląsk Wrocław7.0
16UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki6.5
17K.S. Judo Czechowice-Dziedzice5.5
18Klub Judo Samuraj Koszalin5.5
19KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
20MKS Juvenia Wrocław5.5
21UKS Junior w Lipnie Lipno5.5
22Victoria Judo Poznań5.5
23Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice4.0
24JUDO TORA Wierzchosławice3.5
25Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec3.5
26UKS "ASW-Judo" Jasło3.5
27UKS Galeon Gdynia3.5
28UKS Ippon Tychy3.5
29Akademia Judo Poznań3.0
30MUKS KOKORO Łódź2.0
31AZS AWF Katowice1.5
32Klub Środowiskowy AZS Gliwice1.5
33UKS "6" Piła1.5
34UKS Opty Gdynia1.5
35MKS Truso Elbląg0.0