WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Oleśnica, 27.5.2018


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Limanówka Ewelina TS Wisła Kraków
5. Olejnik izabela Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
2. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
4. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 57kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. ŚMIETANA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
5. Isenko Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Grygiel Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. Dyba Anna K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Wichan Beata KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
2. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
4. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: +78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec

mężczyźni, waga: 60kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
2. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
3. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
5. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
5. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
7. Dulęba Szymon Edinburgh Judo Szkocja

mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Wala Adrian AZS AWF Katowice
3. Dobranowski Bartosz Klub Judo AZS Opole
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
5. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
7. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom
7. Rawiak Andrzej KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik

mężczyźni, waga: 73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
2. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
3. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
5. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
5. Szetekauri Gaga AZS AWF Warszawa
7. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
7. STROKA RADOSŁAW Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Bekmurzaev Yunus Belarus ,
3. Bekmurzaev Yusup Belarus ,
3. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Tchórzewski Cezary AZS AWF Katowice
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
7. Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Kyrylo Vesolovskiy UKJ Millenium Rzeszów
3. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów
5. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
7. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
7. Wróbel Korneliusz Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 100kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
3. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław
5. Sadło Kacper KS AZS AWF Wrocław
5. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Broniec Patryk UKJ 225 Warszawa
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
7. CIEŚLAK PATRYK UKS Judo-Kano Płock
7. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice111
2Klub Środowiskowy AZS Gliwice110
3AZS AWF Warszawa101
4Gwardia Wrocław101
5KS AZS AWF Wrocław101
6SGKS Wybrzeże Gdańsk101
7Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
8Belarus ,011
9UKJ 225 Warszawa011
10UKJ Millenium Rzeszów010
11UKJ Ryś Warszawa010
12UKS Conrad Gdańsk010
13UMKS Żak Kielce002
14Klub Judo AZS Opole001
15KS "Gwardia" Łódź001
16MMKS Wojownik Skierniewice001
17TKS "Judo" Toruń001
18UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk103
2AZS AWF Warszawa100
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
4KS AZS AWF Wrocław100
5Polonia Rybnik100
6TKS "Judo" Toruń100
7UKJ ARCUS Warszawa100
8KS Budowlani Sosnowiec020
9GKS Czarni Bytom012
10KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
11TS Wisła Kraków010
12UKS Judo Wolbrom010
13WKS Gwardia Warszawa010
14MKS Juvenia Wrocław001
15UKS "ASW-Judo" Jasło001
16UKS Grot Kraków001
17WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk204
2AZS AWF Warszawa201
3KS AZS AWF Wrocław201
4AZS AWF Katowice111
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice110
6Gwardia Wrocław101
7TKS "Judo" Toruń101
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
9Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała100
10Polonia Rybnik100
11UKJ ARCUS Warszawa100
12KS Budowlani Sosnowiec020
13GKS Czarni Bytom012
14Belarus ,011
15UKJ 225 Warszawa011
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
17TS Wisła Kraków010
18UKJ Millenium Rzeszów010
19UKJ Ryś Warszawa010
20UKS Conrad Gdańsk010
21UKS Judo Wolbrom010
22WKS Gwardia Warszawa010
23UMKS Żak Kielce002
24Klub Judo AZS Opole001
25KS "Gwardia" Łódź001
26MKS Juvenia Wrocław001
27MMKS Wojownik Skierniewice001
28UKS "ASW-Judo" Jasło001
29UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce001
30UKS Grot Kraków001
31WKS "Flota" Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice25.0
2KS AZS AWF Wrocław21.5
3SGKS Wybrzeże Gdańsk19.5
4AZS AWF Warszawa18.0
5Gwardia Wrocław16.0
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice16.0
7UKJ 225 Warszawa16.0
8UMKS Żak Kielce14.5
9Belarus ,12.5
10UKJ Millenium Rzeszów12.0
11Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała10.5
12UKJ Ryś Warszawa10.5
13KS "Gwardia" Łódź9.0
14UKS Conrad Gdańsk7.0
15Klub Judo AZS Opole5.5
16MMKS Wojownik Skierniewice5.5
17TKS "Judo" Toruń5.5
18UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce5.5
19TS Wisła Kraków5.0
20LKS Szubinianka Szubin3.5
21UKS Galeon Gdynia3.5
22WKS Gwardia Warszawa3.5
23Edinburgh Judo Szkocja1.5
24GKS Czarni Bytom1.5
25KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik1.5
26UKJ ARCUS Warszawa1.5
27UKS Judo Wolbrom1.5
28UKS Judo-Kano Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk32.5
2GKS Czarni Bytom18.0
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań12.5
4TS Wisła Kraków10.5
5AZS AWF Warszawa9.0
6WKS Gwardia Warszawa7.0
7UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
8WKS "Flota" Gdynia5.5
9KS AZS AWF Wrocław5.0
10UKJ ARCUS Warszawa5.0
11MKS Juvenia Wrocław4.5
12KS Budowlani Sosnowiec4.0
13Polonia Rybnik4.0
14UKS Olimp Nowa Sól3.5
15KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.0
16TKS "Judo" Toruń3.0
17UKS Judo Wolbrom3.0
18UKS Grot Kraków2.0
19K.S. MaKo Judo Wrocław1.5
20KS "Gwardia" Łódź1.5