WYNIKI ZAWODÓW

OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piła, 01-02.6.2018


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
2. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
4. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Mendel Paulina UKS SameJudo Ząbki

kobiety, waga: -48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
3. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
5. Gawrońska Dominika UKS SameJudo Ząbki
5. Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia
7. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Ziembikiewicz Anastazja Gwardia Piła

kobiety, waga: -52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żemła Paulina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
3. Kuczek-Feć Natalia Polonia Rybnik
3. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Walczak Zuzanna KS Victoria Judo Poznań
7. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
7. Pawłowska Agata UKJ Ryś Warszawa

kobiety, waga: -57kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
3. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
3. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
5. Jezierska-Suwińska Adela WKS Gwardia Warszawa
5. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
7. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
7. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matlakowska Weronika UKS Galeon Gdynia
2. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Skipiała Michalina GKS Czarni Bytom
3. Sokołowska Aleksandra Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław
5. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
7. Mikołajczyk Martyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Wszołek Natalia WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: -70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
2. JAROSZEWSKA JULIA MKS Juvenia Wrocław
3. MIŚ Iwona AZS UW Warszawa
3. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
5. Gawlikowska Dominika UKS Ippon Tychy
5. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
7. Kajoch Martyna UKS Junior w Lipnie Lipno
7. Świtońska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łętkowska Maria UKS 15 Krosno
2. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
3. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
3. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
5. CEBIENIAK Oliwia UKS 3 Piła
5. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
7. DEMSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -46kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
2. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
3. Pigułeczka Wiktor MKS Juvenia Wrocław
3. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
5. Matczak Maciej WKS Gwardia Warszawa
5. Matczak Michał WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -50kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
5. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
5. Gabor Kacper TS Wisła Kraków
7. Pasieka Wojciech Polonia Rybnik
7. Wiśniewski Mateusz PTS Gwardia Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -55kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
2. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Jaszczołt Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Rola Kacper KS Start Radom
5. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
5. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
7. Owsiany Wiktor MKS Juvenia Wrocław
7. Winiarczyk Maciej UKS Piast Wrzeście Słupsk

mężczyźni, waga: -60kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
3. Loska Olaf Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. DRYGAŁA Wojciech UKS 3 Piła
5. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy
7. KACALIŃSKI Jakub AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: -66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
2. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
3. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
3. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
5. Białas Jakub UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
5. Pintara Radosław UKJ Ryś Warszawa
7. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
7. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Pełka Adrian WKS Gwardia Warszawa
3. Prokopczuk Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
5. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław
7. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław
2. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
3. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk
3. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
5. Adamczyk Patryk AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Lubicki Daniel Klub Judo AZS Opole
7. Chryst Bartosz GKS Czarni Bytom
7. Płochocki Oskar UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gwiazda Jakub AZS AWF Warszawa
2. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
3. Hercel Olaf GKS Czarni Bytom
3. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
5. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. SERWATKA Jakub UKS 3 Piła
7. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
7. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
3. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
5. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
7. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
7. Schabowski Rafał MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1WKS Śląsk Wrocław200
2MKS Juvenia Wrocław112
3UKS Conrad Gdańsk110
4GKS Czarni Bytom101
5UKJ Yuko Józefów Józefów101
6UKS Judo Wolbrom101
7AZS AWF Warszawa100
8K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
9UKJ Ryś Warszawa020
10TS Wisła Kraków012
11AZS AWF Katowice010
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
13UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
14UKS Tomita Elbląg010
15Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
16KS Start Radom001
17PKS GWARDIA Szczytno001
18Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
19TKS "Judo" Toruń001
20TS Judo Gryf Słupsk001
21UKJ "Lemur" Warszawa001
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
23UKS Galeon Gdynia001
24UKS Olimp Nowa Sól001
25WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój110
2UKS Olimp Nowa Sól110
3K.S. MaKo Judo Wrocław100
4MKS Truso Elbląg100
5MUKS KOKORO Łódź100
6UKS 15 Krosno100
7UKS Galeon Gdynia100
8UKS Judo Wolbrom100
9AZS UW Warszawa011
10MKS Juvenia Wrocław011
11Polonia Rybnik011
12Klub Judo AZS Opole010
13UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
14WKS Śląsk Wrocław010
15GKS Czarni Bytom001
16KJ Samuraj Koszalin001
17Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
19TKS "Judo" Toruń001
20Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
21UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
22UKS Arashi Łódź001
23UKS Conrad Gdańsk001
24UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1WKS Śląsk Wrocław210
2UKS Judo Wolbrom201
3MKS Juvenia Wrocław123
4UKS Conrad Gdańsk111
5UKS Olimp Nowa Sól111
6KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój110
7GKS Czarni Bytom102
8UKJ Yuko Józefów Józefów101
9UKS Galeon Gdynia101
10AZS AWF Warszawa100
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
12K.S. MaKo Judo Wrocław100
13MKS Truso Elbląg100
14MUKS KOKORO Łódź100
15UKS 15 Krosno100
16UKJ Ryś Warszawa020
17TS Wisła Kraków012
18AZS UW Warszawa011
19Polonia Rybnik011
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom011
21AZS AWF Katowice010
22Klub Judo AZS Opole010
23UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
25UKS Tomita Elbląg010
26TKS "Judo" Toruń002
27KJ Samuraj Koszalin001
28Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
29Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
30Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
31KS Start Radom001
32PKS GWARDIA Szczytno001
33Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
34TS Judo Gryf Słupsk001
35Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
36UKJ "Lemur" Warszawa001
37UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
38UKS Arashi Łódź001
39UKS Narew Łapy001
40WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław37.0
2TS Wisła Kraków21.5
3WKS Śląsk Wrocław18.0
4UKJ Ryś Warszawa17.5
5UKS Conrad Gdańsk17.5
6GKS Czarni Bytom16.0
7UKJ Yuko Józefów Józefów14.5
8UKS Judo Wolbrom14.5
9WKS Gwardia Warszawa12.5
10AZS AWF Warszawa10.5
11K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
12Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin9.0
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa9.0
14UKS Olimp Nowa Sól9.0
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa8.5
16AZS AWF Katowice7.0
17Klub Judo AZS Opole7.0
18UKS 3 Piła7.0
19UKS "FENIKS" Bytom Bytom7.0
20UKS Tomita Elbląg7.0
21KS Start Radom5.5
22PKS GWARDIA Szczytno5.5
23Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
24TKS "Judo" Toruń5.5
25TS Judo Gryf Słupsk5.5
26UKJ "Lemur" Warszawa5.5
27UKS Galeon Gdynia5.5
28AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
29Bytowski Klub Sportów Walki Bytów3.5
30MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź3.5
31UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin3.5
32UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry3.5
33AZS UW Warszawa1.5
34Judo Legia Warszawa Warszawa1.5
35KS Budowlani Sosnowiec1.5
36MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
37Polonia Rybnik1.5
38PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
39SGKS Wybrzeże Gdańsk1.5
40UKS Dwójka Tarnowskie Góry1.5
41UKS Narew Łapy1.5
42UKS Piast Wrzeście Słupsk1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa16.0
2UKS Olimp Nowa Sól16.0
3MKS Juvenia Wrocław14.0
4Polonia Rybnik12.5
5UKS Judo Wolbrom12.5
6WKS Śląsk Wrocław12.0
7K.S. MaKo Judo Wrocław9.0
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.0
9Klub Sportowy Akademia Judo Poznań9.0
10UKS 15 Krosno9.0
11UKS Galeon Gdynia9.0
12Klub Judo AZS Opole7.0
13MUKS KOKORO Łódź6.0
14GKS Czarni Bytom5.5
15KJ Samuraj Koszalin5.5
16Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok5.5
17Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
18TKS "Judo" Toruń5.5
19UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.5
20UKS Arashi Łódź5.5
21UKS Conrad Gdańsk5.5
22UKS Narew Łapy5.5
23UKS SameJudo Ząbki4.5
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki4.0
25KS Victoria Judo Poznań3.5
26T.S.MOSiR Bochnia3.5
27UKS 3 Piła3.5
28UKS Ippon Tychy3.5
29UKS Opty Gdynia3.5
30WKS Gwardia Warszawa3.5
31MKS Truso Elbląg3.0
32Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice3.0
33UKJ Ryś Warszawa3.0
34AZS AWF Katowice1.5
35Gwardia Piła1.5
36JUDO TORA Wierzchosławice1.5
37K.S. Judo Czechowice-Dziedzice1.5
38KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
39PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
40UKS Junior w Lipnie Lipno1.5
41ULKS Judo Kowala Kowala1.5