WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup
Gdynia, 09.6.2018


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia
5. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice
7. Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy
7. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom

kobiety, waga: -52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
2. Jakubowska Julia KJ Samuraj Koszalin
3. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
4. Kaliniecka Marta UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Rychert Kamila UKS Conrad Gdańsk

kobiety, waga: -57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
2. Mrosek Maria Germany ,
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Kwaśny Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Wenzel Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Skarbek Emilia PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Wilczyńska Helena KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: -63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Czado Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
3. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
5. Stemplewska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Żochowska Zuzanna UKS Conrad Gdańsk
7. Szabała Anna UKS Dwunastka Leszno
7. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
2. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
3. Świtońska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
5. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
5. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
7. SIERADZAN LAURA Klub SportowyJudo Koch Szczecin

kobiety, waga: +70kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Frąckowiak Dominika UKS Conrad Gdańsk
2. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
3. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

mężczyźni, waga: -46kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Durski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
2. Surma Jan MKS "Zryw" Łowicz

mężczyźni, waga: -50kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
2. Wiśniewski Mateusz PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Filipchuk Mikita K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
4. LIBERAK ANTONI WKS "Flota" Gdynia

mężczyźni, waga: -55kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce
2. Kłosiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Pavlovskij Maksim K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź
3. Szymonik Krystian Gwardia Bielsko-Biała
5. Gil Dawid UKS Judo Wolbrom
5. Matejek kacper UKJ Yuko Józefów Józefów
7. KONASIUK Daniel MKJ Lublinianka-Team Lublin
7. Zwierzyński Marcin JUDO TORA Wierzchosławice

mężczyźni, waga: -60kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jesionek Bruno Germany ,
2. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. KACALIŃSKI Jakub AZS UW Warszawa
3. Przybylski Łukasz UKS 10 Bydgoszcz
5. Matkowski Grzegorz TS Gwardia Opole
5. Waszkiewicz Piotr UKS Judo Wolbrom
7. DAWID MICHAŁ TS Gwardia Opole
7. Łapiński Kacper UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: -66kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
2. Kobierski Jakub UKS Halinów Team Halinów
3. Chmielak Jakub MMKS Wojownik Skierniewice
3. Lewandowski Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
5. Khudoev Muraz Gruzja
7. Borysiak Jakub UKS Kodokan Toruń
7. Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
3. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
3. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.
5. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Kuźma-Ebel Krystian UKS Galeon Gdynia
7. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Pintara Radosław UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
2. Sosnowski Jan KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Hai Obeid Esmail PTS Gwardia Bydgoszcz
3. ZAWICKI Krystian AZS UW Warszawa
5. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Świtalski Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Nowak Maksymilian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Salkiewicz Filip Klub Judo AZS Opole

mężczyźni, waga: -90kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
2. Kubiak Nikodem AZS-AWF Poznań
3. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: +90kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
2. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
4. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
5. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Conrad Gdańsk200
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin110
3SGKS Wybrzeże Gdańsk101
4AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
5Germany ,100
6KS Budowlani Sosnowiec100
7UKS Tomita Elbląg100
8UMKS Żak Kielce100
9PTS Gwardia Bydgoszcz011
10AZS-AWF Poznań010
11KS AZS AWFiS Gdańsk010
12MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
13MKS "Zryw" Łowicz010
14UKS Galeon Gdynia010
15UKS Halinów Team Halinów010
16UKS Kodokan Toruń010
17AZS UW Warszawa003
18K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź002
19AZS AWF Gorzów Wlkp.001
20Gwardia Bielsko-Biała001
21Judo Legia Warszawa Warszawa001
22MMKS Wojownik Skierniewice001
23UKS SPARTA SŁAWA Sława001
24UKS 10 Bydgoszcz001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki110
2T.S.MOSiR Bochnia101
3AZS UW Warszawa100
4Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
5UKS Conrad Gdańsk100
6UKS Tomita Elbląg100
7PKS "OLIMPIA" Poznań012
8KJ Samuraj Koszalin011
9Germany ,010
10SGKS Wybrzeże Gdańsk010
11UKS 10 Bydgoszcz010
12Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin002
13Klub Judo AZS Opole001
14KS AZS AWFiS Gdańsk001
15UKS SPARTA SŁAWA Sława001
16UKS Arashi Łódź001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Conrad Gdańsk300
2UKS Tomita Elbląg200
3Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin112
4SGKS Wybrzeże Gdańsk111
5Germany ,110
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki110
7AZS UW Warszawa103
8T.S.MOSiR Bochnia101
9AZS Organizacja Środowiskowa Poznań100
10Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
11KS Budowlani Sosnowiec100
12UMKS Żak Kielce100
13PKS "OLIMPIA" Poznań012
14KJ Samuraj Koszalin011
15KS AZS AWFiS Gdańsk011
16PTS Gwardia Bydgoszcz011
17UKS 10 Bydgoszcz011
18AZS-AWF Poznań010
19MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź010
20MKS "Zryw" Łowicz010
21UKS Galeon Gdynia010
22UKS Halinów Team Halinów010
23UKS Kodokan Toruń010
24K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź002
25UKS SPARTA SŁAWA Sława002
26AZS AWF Gorzów Wlkp.001
27Gwardia Bielsko-Biała001
28Judo Legia Warszawa Warszawa001
29Klub Judo AZS Opole001
30MMKS Wojownik Skierniewice001
31UKS Arashi Łódź001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKS Conrad Gdańsk21.5
2SGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
3AZS UW Warszawa16.5
4UKS Galeon Gdynia12.0
5Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin10.5
6UKS Halinów Team Halinów10.5
7PTS Gwardia Bydgoszcz10.0
8Germany ,9.0
9UMKS Żak Kielce9.0
10UKS Kodokan Toruń8.5
11K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź7.5
12KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
13MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź7.0
14UKS Judo Wolbrom7.0
15KS Budowlani Sosnowiec6.0
16AZS AWF Gorzów Wlkp.5.5
17Gwardia Bielsko-Biała5.5
18MMKS Wojownik Skierniewice5.5
19UKS 10 Bydgoszcz5.5
20TS Gwardia Opole5.0
21AZS Organizacja Środowiskowa Poznań4.5
22UKS Tomita Elbląg4.0
23Gruzja 3.5
24IKIZAMA Judo Klub Warszawa3.5
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
26UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
27UKS SPARTA SŁAWA Sława3.0
28AZS-AWF Poznań2.0
29Bytowski Klub Sportów Walki Bytów2.0
30JUDO TORA Wierzchosławice1.5
31Klub Judo AZS Opole1.5
32MKJ Lublinianka-Team Lublin1.5
33UKJ Ryś Warszawa1.5
34Judo Legia Warszawa Warszawa1.0
35UKS Junior w Lipnie Lipno1.0
36WKS "Flota" Gdynia1.0
37MKS "Zryw" Łowicz0.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1PKS "OLIMPIA" Poznań19.0
2UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki17.5
3T.S.MOSiR Bochnia14.5
4AZS UW Warszawa12.5
5SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
6KJ Samuraj Koszalin9.5
7UKS Tomita Elbląg9.0
8Germany ,7.0
9KS AZS AWFiS Gdańsk7.0
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin6.5
11Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz6.0
12Klub Judo AZS Opole5.5
13UKS SPARTA SŁAWA Sława5.5
14UKS Arashi Łódź5.5
15UKS Conrad Gdańsk5.0
16UKS Narew Łapy5.0
17JUDO TORA Wierzchosławice3.5
18UKS "ASW-Judo" Jasło3.5
19UKS Opty Gdynia3.5
20UKJ Yuko Józefów Józefów2.0
21UKS 10 Bydgoszcz2.0
22Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
23PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
24UKS "FENIKS" Bytom Bytom1.5
25UKS Dwunastka Leszno1.5