WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup
Gdynia, 10.6.2018


Listy zawodników:
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +100kg
Listy walk (HTML):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +100kg
Listy walk (PDF):
-48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +100kg

kobiety, waga: -48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Olejnik izabela Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Bielecka Alicja MKS "Zryw" Łowicz
5. Pyznarska Julia K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

kobiety, waga: -52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
2. Walczak Zuzanna Victoria Judo Poznań
3. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
4. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
5. Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice

kobiety, waga: -57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
2. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
3. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Szatan Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Zarycka Julia UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Kwaśny Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Poglettke Karolina UKJ " Mosty" Kosakowo

kobiety, waga: -63kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź

kobiety, waga: -70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
7. Sydor Weronika UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: -78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
2. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
2. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Księżyk Julia AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: -55kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieczyński Hubert UKS Górnik Konin
2. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
3. Pavlovskij Maksim K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

mężczyźni, waga: -60kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
2. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
3. Błaszczuk Jakub UKS Junior w Lipnie Lipno
4. Lewandowski Jędrzej GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. DAWID MICHAŁ TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: -66kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Wiewióra Bartłomiej UMKS Żak Kielce
3. Kotlewski Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Pawlicki Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Gwóźdź Kamil TS Wisła Kraków
5. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
7. Kocima Filip AZS AWF Katowice
7. Skocz Sławomir UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -73kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
2. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk
3. Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Kiereś Piotr MKS Truso Elbląg
5. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
7. Adamczyk Maciej TS Wisła Kraków
7. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: -81kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
2. Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków
3. Kos Michał WKS Gwardia Warszawa
3. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
5. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Karkotka Michał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk

mężczyźni, waga: -90kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
2. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
3. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Zajączkowski Łukasz WKS Gwardia Warszawa
5. Bogiel Emil UKS Judo Sensei Płock Płock
5. Węsierski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz

mężczyźni, waga: +100kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Pietras Michał UKS Arashi Łódź

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1TS Wisła Kraków120
2TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn101
3Klub Judo AZS Opole100
4KS Błękitni Tarnów100
5MMKS Wojownik Skierniewice100
6UKJ Yuko Józefów Józefów100
7UKS Górnik Konin100
8UMKS Żak Kielce020
9AZS UW Warszawa010
10LKS Szubinianka Szubin010
11MKS Truso Elbląg010
12WKS Gwardia Warszawa002
13GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
14K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź001
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
16SGKS Wybrzeże Gdańsk001
17T.S.MOSiR Bochnia001
18UKS Arashi Łódź001
19UKS Conrad Gdańsk001
20UKS Junior w Lipnie Lipno001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk211
2UKJ ARCUS Warszawa101
3KS Budowlani Sosnowiec100
4TKS "Judo" Toruń100
5UKS Halinów Team Halinów100
6UKS Judo Wolbrom100
7UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki020
8Klub Judo DRAKO Warszawa010
9MKS Olimpijczyk Włocławek010
10UKJ Yuko Józefów Józefów010
11Victoria Judo Poznań010
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań002
13AZS AWF Katowice001
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
15MUKS KOKORO Łódź001
16UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
17WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk212
2TS Wisła Kraków120
3UKJ Yuko Józefów Józefów110
4TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn101
5UKJ ARCUS Warszawa101
6Klub Judo AZS Opole100
7KS Błękitni Tarnów100
8KS Budowlani Sosnowiec100
9MMKS Wojownik Skierniewice100
10TKS "Judo" Toruń100
11UKS Górnik Konin100
12UKS Halinów Team Halinów100
13UKS Judo Wolbrom100
14UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki020
15UMKS Żak Kielce020
16AZS UW Warszawa010
17Klub Judo DRAKO Warszawa010
18LKS Szubinianka Szubin010
19MKS Olimpijczyk Włocławek010
20MKS Truso Elbląg010
21Victoria Judo Poznań010
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań003
23WKS Gwardia Warszawa003
24AZS AWF Katowice001
25GKS ,,Olimpia" Grudziądz001
26K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź001
27KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
28MUKS KOKORO Łódź001
29T.S.MOSiR Bochnia001
30UKS "FENIKS" Bytom Bytom001
31UKS Arashi Łódź001
32UKS Conrad Gdańsk001
33UKS Junior w Lipnie Lipno001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1TS Wisła Kraków25.0
2TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn13.0
3GKS ,,Olimpia" Grudziądz11.0
4WKS Gwardia Warszawa11.0
5Klub Judo AZS Opole9.0
6KS Błękitni Tarnów9.0
7MMKS Wojownik Skierniewice9.0
8T.S.MOSiR Bochnia9.0
9UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
10UMKS Żak Kielce9.0
11AZS UW Warszawa7.0
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
13MKS Truso Elbląg5.5
14SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
15UKS Conrad Gdańsk5.5
16PKS "OLIMPIA" Poznań5.0
17LKS Szubinianka Szubin4.0
18UKS Górnik Konin4.0
19KS Budowlani Sosnowiec3.5
20UKS Judo Sensei Płock Płock3.5
21UKS Junior w Lipnie Lipno3.0
22AZS AWF Katowice1.5
23MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
24TS Judo Gryf Słupsk1.5
25UKS Judo Wolbrom1.5
26K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.0
27TS Gwardia Opole1.0
28UKS Arashi Łódź1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk20.5
2UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki14.0
3UKS Judo Wolbrom12.5
4UKJ ARCUS Warszawa11.5
5UKS Halinów Team Halinów9.0
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań8.5
7KS Budowlani Sosnowiec7.5
8MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
10UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
11UKS "FENIKS" Bytom Bytom5.5
12WKS Gwardia Warszawa5.5
13UKS Olimp Nowa Sól5.0
14Victoria Judo Poznań4.0
15K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź3.5
16MKS "Zryw" Łowicz3.5
17UKS Narew Łapy3.5
18TKS "Judo" Toruń3.0
19UKJ " Mosty" Kosakowo1.5
20UKS "ASW-Judo" Jasło1.5
21AZS AWF Katowice1.0
22MMKS Wojownik Skierniewice1.0
23MUKS KOKORO Łódź1.0
24Klub Judo DRAKO Warszawa0.0