WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Sochaczew, 15.9.2018


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. Sykish Anastasia Nadvirna Ukraina
3. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: -48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Olejnik izabela Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
4. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
5. Pyznarska Julia K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

kobiety, waga: -52kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Beheba Alla Nadvirna Ukraina
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Wróblewska Klaudia KS Start Radom
5. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice

kobiety, waga: -57kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
2. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
3. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
3. Ropińska Joanna KS Yawara Warszawa
5. Plish Snishana Nadvirna Ukraina
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
7. Nędzyk Weronika PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Skipiała Michalina GKS Czarni Bytom
3. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
3. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
5. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
5. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
7. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. Zarycka Julia UKJ Yuko Józefów Józefów

kobiety, waga: -70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
2. Hulin Karolina AZS AWF Katowice
3. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
3. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
5. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Paś Anna UKS Judo Wolbrom
7. Amendola Vincenza Włochy włochy
7. Sydor Weronika UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: -78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom
2. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
3. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
4. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła
5. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
2. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
3. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
4. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Sysa Olga Belarus ,

mężczyźni, waga: -55kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole
2. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
3. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
5. Wiśniewski Mateusz PTS Gwardia Bydgoszcz
5. Yaremchuk Yuriy Nadvirna Ukraina
7. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Wójcik Michał UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: -60kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sariyev Samir Azerbaijan .
2. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
3. Kosinikow Danił Belarus ,
3. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin
5. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
5. Laishchuk Andrii Nadvirna Ukraina
7. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg

mężczyźni, waga: -66kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Abasov Abbas Azerbaijan .
3. Kocima Filip AZS AWF Katowice
3. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
5. Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole
5. Wiewióra Bartłomiej UMKS Żak Kielce
7. Bednarek Leon WKS Gwardia Warszawa
7. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -73kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mammadaliyev Rashid Azerbaijan .
2. Salisz Mateusz AZS AWF Katowice
3. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Svidrak Mykhaylo Nadvirna Ukraina
5. Pawlicki Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. Włodarski Kacper MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa
7. KOTWICKI CEZARY MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -81kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kos Michał WKS Gwardia Warszawa
2. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
3. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
5. Pełka Adrian WKS Gwardia Warszawa
5. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
7. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław
7. ZAWICKI Krystian AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
2. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa
5. Nasirli Ruslan Azerbaijan .
7. Gwiazda Jakub AZS AWF Warszawa
7. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
2. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. MICHAŁKIEWICZ MICHAŁ Klub SportowyJudo Koch Szczecin

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce
3. Pietras Michał UKS Arashi Łódź
3. Rydyszin Oleg Belarus ,
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
5. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
7. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Azerbaijan .210
2GKS Czarni Bytom100
3Klub Judo AZS Opole100
4MMKS Wojownik Skierniewice100
5UKJ Yuko Józefów Józefów100
6WKS Gwardia Warszawa100
7WKS Śląsk Wrocław100
8UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa021
9AZS AWF Katowice011
10PKS "OLIMPIA" Poznań011
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
12LKS Szubinianka Szubin010
13UMKS Żak Kielce010
14Belarus ,002
15Klub SportowyJudo Koch Szczecin001
16KS "Gwardia" Łódź001
17MKS Juvenia Wrocław001
18MKS Truso Elbląg001
19Nadvirna Ukraina001
20T.S.MOSiR Bochnia001
21UKJ Millenium Rzeszów001
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
23UKS "SPARTAKUS" Lublin001
24UKS Arashi Łódź001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Akademia Judo Poznań210
2GKS Czarni Bytom111
3MUKS KOKORO Łódź101
4UKS Olimp Nowa Sól101
5UKS Halinów Team Halinów100
6UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
7WKS Śląsk Wrocław100
8Nadvirna Ukraina020
9KS Budowlani Sosnowiec011
10AZS AWF Katowice010
11MKS Juvenia Wrocław010
12Polonia Rybnik010
13UKJ ARCUS Warszawa002
14KS Start Radom001
15KS Yawara Warszawa001
16MKS Truso Elbląg001
17UKJ Yuko Józefów Józefów001
18UKS Arashi Łódź001
19UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Sportowy Akademia Judo Poznań220
2GKS Czarni Bytom211
3Azerbaijan .210
4WKS Śląsk Wrocław200
5MUKS KOKORO Łódź101
6UKJ Yuko Józefów Józefów101
7UKS Olimp Nowa Sól101
8Klub Judo AZS Opole100
9MMKS Wojownik Skierniewice100
10UKS Halinów Team Halinów100
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki100
12WKS Gwardia Warszawa100
13AZS AWF Katowice021
14Nadvirna Ukraina021
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa021
16KS Budowlani Sosnowiec011
17MKS Juvenia Wrocław011
18PKS "OLIMPIA" Poznań011
19LKS Szubinianka Szubin010
20Polonia Rybnik010
21UMKS Żak Kielce010
22Belarus ,002
23MKS Truso Elbląg002
24UKJ ARCUS Warszawa002
25UKS Arashi Łódź002
26Klub SportowyJudo Koch Szczecin001
27KS "Gwardia" Łódź001
28KS Start Radom001
29KS Yawara Warszawa001
30T.S.MOSiR Bochnia001
31UKJ Millenium Rzeszów001
32UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
33UKS "SPARTAKUS" Lublin001
34UKS Narew Łapy001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Azerbaijan .28.5
2AZS AWF Katowice16.0
3Klub Judo AZS Opole16.0
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
5WKS Gwardia Warszawa14.0
6MMKS Wojownik Skierniewice12.5
7Nadvirna Ukraina12.5
8PKS "OLIMPIA" Poznań12.5
9Belarus ,11.0
10UMKS Żak Kielce10.5
11WKS Śląsk Wrocław10.5
12T.S.MOSiR Bochnia9.0
13UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
14MKS Juvenia Wrocław8.5
15Klub Sportowy Akademia Judo Poznań7.0
16LKS Szubinianka Szubin7.0
17MKS Truso Elbląg7.0
18UKS "SPARTAKUS" Lublin7.0
19GKS Czarni Bytom5.5
20KS "Gwardia" Łódź5.5
21UKJ Millenium Rzeszów5.5
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
23UKS Arashi Łódź5.5
24GKS ,,Olimpia" Grudziądz3.5
25PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
26UKJ 225 Warszawa3.5
27UKS "6" Piła3.5
28AZS AWF Warszawa3.0
29UKS Olimp Nowa Sól3.0
30AZS UW Warszawa1.5
31UKS Judo Wolbrom1.5
32Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Klub Sportowy Akademia Judo Poznań22.0
2GKS Czarni Bytom18.5
3UKS Olimp Nowa Sól18.0
4Nadvirna Ukraina12.5
5UKJ ARCUS Warszawa11.0
6MUKS KOKORO Łódź9.5
7UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki9.5
8UKS Halinów Team Halinów9.0
9UKS Judo Wolbrom8.5
10AZS AWF Katowice7.0
11KS Budowlani Sosnowiec7.0
12Polonia Rybnik7.0
13WKS Śląsk Wrocław6.0
14KS Start Radom5.5
15KS Yawara Warszawa5.5
16MKS Juvenia Wrocław5.5
17UKS Narew Łapy5.5
18PKS "OLIMPIA" Poznań5.0
19UKJ Yuko Józefów Józefów4.5
20MMKS Wojownik Skierniewice3.5
21TS Gwardia Opole3.5
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
23UKS Arashi Łódź3.0
24Klub Judo DRAKO Warszawa2.0
25UKS "6" Piła2.0
26Włochy włochy1.5
27Belarus ,1.0
28K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.0
29MKS Truso Elbląg1.0
30TKS "Judo" Toruń1.0