WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 10.11.2018


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Zakrzewska Anna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
2. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. Zitová Sára U15-Team Czech Judo Federation
4. Lisiak Zuzanna UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Ciesielska Oktawia MMKS Wojownik Skierniewice

kobiety, waga: -48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Gowarzewska Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
3. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
5. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
7. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
7. Gajdamakin Kaja UKS "FENIKS" Bytom Bytom

kobiety, waga: -52kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
2. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
3. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Václavková Tereza 1. Judo Club Banik Ostrava CZE
5. Barszcz Katarzyna GKS Czarni Bytom
5. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
7. Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy
7. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: -57kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
2. Swobodova Tereza K.S. Judo Stredni Cechy CZE
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. Skalská Anna U15-Team Czech Judo Federation
5. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
5. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Brachman Agnieszka TS Gwardia Opole
7. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz

kobiety, waga: -63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
2. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
3. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
5. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
5. Żochowska Zuzanna UKS Conrad Gdańsk
7. Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska
7. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
2. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
3. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
3. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Gonsior Emilia UKS Okay Opole
5. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
7. JANOCHA Natalia UKS "6" Piła
7. Tomećková Jana U15-Team Czech Judo Federation

kobiety, waga: +70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
2. Novoselska Yanina MUKS KOKORO Łódź
3. Čerchlová Markéta 1. Judo Club Banik Ostrava CZE
4. Torchinava Tamara KS Judo Tigers Wrocław
5. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków

mężczyźni, waga: -46kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kalinchyk Yurii MUKS KOKORO Łódź
2. Hula Ondrej U15-Team Czech Judo Federation
3. Pigułeczka Wiktor MKS Juvenia Wrocław
3. Rohacek Šimon U15-Team Czech Judo Federation
5. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. BARTNIKIEWICZ KAMIL MKS Juvenia Wrocław
7. Zawadzki Patryk UKS "ASW-Judo" Jasło

mężczyźni, waga: -50kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuts Bohdan Ukraina MSMS
2. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
3. Hyncica Roman U15-Team Czech Judo Federation
3. Leontiev Vladyslav Ukraina MSMS
5. Szopa Mikołaj KS Judo Tigers Wrocław
5. Zverko Pavlo Ukraina MSMS
7. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew
7. Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew

mężczyźni, waga: -55kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulinych Danylo Ukraina MSMS
2. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
3. Grela Filip GKS Czarni Bytom
3. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Dubina Hlib Ukraina MSMS
5. Rola Kacper KS Start Radom
7. Kacirek Jan U15-Team Czech Judo Federation
7. Vostrel Jan U15-Team Czech Judo Federation

mężczyźni, waga: -60kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
3. Loska Olaf Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Kravchuk Denys Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR
5. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław
7. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
7. Tarasenko Vevhen Ukraina MSMS

mężczyźni, waga: -66kg - 60 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
3. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
3. Nebotov Serhii Ukraina MSMS
5. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
5. Szulik Dawid Polonia Rybnik
7. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Kuksenko Oleh Lion Lwów UKR

mężczyźni, waga: -73kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Kuzin Yehor Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR
3. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
5. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
5. Terekhov Ivan Ukraina MSMS
7. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa
7. Karaś Kacper TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: -81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
3. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
5. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
7. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
7. Kaznacheiev Pavlo Ukraina MSMS

mężczyźni, waga: -90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. DYGA Piotr AZS UW Warszawa
3. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
5. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa
5. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. GRZEGORCZYK KACPER MKS Juvenia Wrocław
7. Leśniewski Alessio ULKS Judo Kowala Kowala

mężczyźni, waga: +90kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
2. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
3. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
3. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków
5. Schabowski Rafał MKS Pałac Młodzieży Tarnów
5. Sosna Wojciech KS Budowlani Sosnowiec
7. JANKOWSKI JAKUB TKS "Judo" Toruń
7. Jasiński Mikołaj UKS Skaut Lublin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Ukraina MSMS202
2UKJ Ryś Warszawa110
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
4MUKS KOKORO Łódź100
5SGKS Wybrzeże Gdańsk100
6UKJ Yuko Józefów Józefów100
7UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
8ULKS Judo Kowala Kowala100
9MKS Juvenia Wrocław021
10U15-Team Czech Judo Federation012
11UKS "6" Piła011
12UKS Galeon Gdynia011
13AZS UW Warszawa010
14UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
15Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław010
16UKS Conrad Gdańsk002
17GKS Czarni Bytom001
18Judo Legia Warszawa Warszawa001
19KS Budowlani Sosnowiec001
20Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
21Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR001
22TS Wisła Kraków001
23UKS Judo Tuliszków001
24UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
25UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław201
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój112
3AZS UW Warszawa111
4TKS "Judo" Toruń100
5UKJ Yuko Józefów Józefów100
6UKS "FENIKS" Bytom Bytom100
7UKS Olimp Nowa Sól100
8MUKS KOKORO Łódź020
9K.S. Judo Stredni Cechy CZE010
10Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
11T.S.MOSiR Bochnia010
12UKJ Ryś Warszawa010
131. Judo Club Banik Ostrava CZE002
14U15-Team Czech Judo Federation002
15GKS Czarni Bytom001
16Klub Judo AZS Opole001
17Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec001
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
19UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław222
2Ukraina MSMS202
3UKJ Yuko Józefów Józefów200
4AZS UW Warszawa121
5MUKS KOKORO Łódź120
6UKJ Ryś Warszawa120
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój112
8UKS "FENIKS" Bytom Bytom110
9UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa101
10K.S. Judo Czechowice-Dziedzice100
11SGKS Wybrzeże Gdańsk100
12TKS "Judo" Toruń100
13UKS Olimp Nowa Sól100
14ULKS Judo Kowala Kowala100
15U15-Team Czech Judo Federation014
16UKS "6" Piła011
17UKS Galeon Gdynia011
18K.S. Judo Stredni Cechy CZE010
19Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
20T.S.MOSiR Bochnia010
21Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław010
221. Judo Club Banik Ostrava CZE002
23GKS Czarni Bytom002
24UKS Conrad Gdańsk002
25Judo Legia Warszawa Warszawa001
26Klub Judo AZS Opole001
27KS Budowlani Sosnowiec001
28Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
29Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR001
30Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec001
31TS Wisła Kraków001
32Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
33UKS Judo Tuliszków001
34UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
35UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Ukraina MSMS42.5
2MKS Juvenia Wrocław26.0
3U15-Team Czech Judo Federation21.0
4UKJ Ryś Warszawa16.0
5UKS Conrad Gdańsk14.5
6UKS "6" Piła12.5
7UKS Galeon Gdynia12.5
8AZS UW Warszawa10.5
9MUKS KOKORO Łódź10.5
10ULKS Judo Kowala Kowala10.5
11GKS Czarni Bytom9.0
12Judo Legia Warszawa Warszawa9.0
13K.S. Judo Czechowice-Dziedzice9.0
14KS Budowlani Sosnowiec9.0
15SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
16Sport Club 'Sloboganec' Charków, UKR9.0
17UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa9.0
19TS Wisła Kraków7.0
20UKS "FENIKS" Bytom Bytom7.0
21Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław7.0
22Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
23UKS Judo Tuliszków5.5
24UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
25UKS Tomita Elbląg5.5
26Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
27KS Judo Tigers Wrocław3.5
28KS Start Radom3.5
29MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź3.5
30MKS Pałac Młodzieży Tarnów3.5
31Polonia Rybnik3.5
32UKJ "Lemur" Warszawa3.5
33UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
34UKS Olimp Nowa Sól3.5
35AZS AWF Warszawa1.5
36Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.5
37Lion Lwów UKR1.5
38Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew1.5
39TKS "Judo" Toruń1.5
40UKS "ASW-Judo" Jasło1.5
41UKS "Orkan" Sochaczew1.5
42UKS Halinów Team Halinów1.5
43UKS Skaut Lublin1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa21.5
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój19.5
3MKS Juvenia Wrocław17.5
4T.S.MOSiR Bochnia12.0
5GKS Czarni Bytom10.5
6UKS "FENIKS" Bytom Bytom10.5
7U15-Team Czech Judo Federation10.0
8TKS "Judo" Toruń9.0
9UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
10UKS Olimp Nowa Sól9.0
111. Judo Club Banik Ostrava CZE8.5
12MUKS KOKORO Łódź8.0
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.5
14K.S. Judo Stredni Cechy CZE7.0
15UKJ Ryś Warszawa7.0
16Klub Judo AZS Opole5.5
17Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec5.5
18Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice5.5
19UKS Narew Łapy5.0
20AZS AWF Katowice3.5
21Polonia Rybnik3.5
22UKS Arashi Łódź3.5
23UKS Okay Opole3.5
24UKS Tomita Elbląg3.5
25ULKS Judo Kowala Kowala3.5
26Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.0
27KS Judo Tigers Wrocław2.0
28Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz1.5
29TS Gwardia Opole1.5
30UKS "6" Piła1.5
31UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
32UKS Smecz Pobiedziska1.5
33MMKS Wojownik Skierniewice1.0
34UKS Judo Kraków Kraków1.0