WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Turniej Nadziei Olimpijskich
Oleśnica, 24.11.2018


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Zakrzewska Anna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Jahodova Michaela KSJu Hradec Králové Czechy
4. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Supusepa Joshlyn Kenamju Haarlem NED
2. Stokłosa Natalia Polish National Team
3. Vaska Fanni Hungary National Team
4. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -48kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Fischer Fiona Judo Niedersachsen Hannover GER
2. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
3. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Gowarzewska Alicja Polish National Team
5. Mika Karolina Polonia Rybnik
7. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
7. Prausova Andrea Czech National Team

kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Harmath Eszter Hungary National Team
2. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. LIASHUK Daryna SK Continium Łuck UKR
3. Polnická Anna Czech National Team
5. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Linkowska Karolina MKS Juvenia Wrocław
7. Nosek Oliwia JUDO TORA Wierzchosławice

kobiety, waga: -57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
2. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
3. de Lang Yara Kenamju Haarlem NED
3. Hiller Lisa Judo-Club Monchengladbach e.V.
5. Musikhina Polina Ukraina .
5. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
7. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pałka Agata Polish National Team
2. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
3. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. van Wonderen Dagmar Kenamju Haarlem NED
5. Dittmann Mayleen Judo Niedersachsen Hannover GER
5. Tsimko Olha Ukraina .
7. Fízelová Ema Slovak National Team
7. Okoli Lisa Maria Judoteam Niederoesterreich Austria

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
2. Sobierajska Katarzyna Polish National Team
3. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
3. Vycpalkova Anna KSJu Hradec Králové Czechy
5. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
5. Pileckaite Ugne Litwa LTU
7. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Ulrichová Klára Czech National Team

kobiety, waga: +70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Vondřejcová Kristýna Czech National Team
2. Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala Kowala
3. Woźniczka Oliwia Polish National Team
4. Mikołajczyk Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
5. Ras Kathi Judoteam Niederoesterreich Austria

mężczyźni, waga: -46kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Venclu Zdeněk Czech National Team
2. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Durski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Kalinchyk Yurii MUKS KOKORO Łódź
5. Chudzik Maksymilian Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
5. Kral Paul Judo-Club Monchengladbach e.V.
7. Bolak Michał Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
7. Pigułeczka Wiktor MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -50kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Salukvazde Lasha Gruzja
2. Topuria Serafime Gruzja
3. Kuts Bohdan Ukraina MSMS
3. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
5. Szopa Mikołaj KS Judo Tigers Wrocław
5. Walkiewicz Aleksander JUDO TORA Wierzchosławice
7. Bergfeld David Kenamju Haarlem NED
7. Szpik Michał Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław

mężczyźni, waga: -55kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kolobov Vladyslav Ippon Kiev Ukraine
2. Dubina Hlib Ukraina MSMS
3. Kulinych Danylo Ukraina MSMS
3. Szołtysik Łukasz UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
5. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
5. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
7. Aghazade Nijht Azerbaijan .
7. Pavlovskij Maksim K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź

mężczyźni, waga: -60kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bayramov Turan Azerbaijan .
2. Abishov Dilavar Azerbaijan .
3. Loska Olaf Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Slokker Tristan Kenamju Haarlem NED
5. Kovbasiuk Oleksandr MUKS KOKORO Łódź
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Smołka Szymon UKS Dwójka Rydułtowy
7. VOITOV Oleh SK Continium Łuck UKR

mężczyźni, waga: -66kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nebotov Serhii Ukraina MSMS
2. szymański Szymon Polish National Team
3. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Raczek Aleksander Polish National Team
5. Halstian Edhar Ukraina MSMS
5. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
7. Korop Ruslan MUKS KOKORO Łódź
7. Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech Polish National Team
2. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
3. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
5. Loladze Aleksandre Gruzja
5. Wellnitz Jesper Judo Niedersachsen Hannover GER
7. Banaszczak Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Korolov Bohdan Nizhin KDUSH UKR

mężczyźni, waga: -81kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
2. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Janczylik Dymitrij UKS Galeon Gdynia
3. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. Arutinian David Gruzja
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
7. Jonk Yarmo Kenamju Haarlem NED
7. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: -90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
2. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Wojtalewicz Wiktor UKS Kodokan Toruń
5. Yankiv Yaromyr Ukraina .
7. Leśniewski Alessio ULKS Judo Kowala Kowala
7. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lénárt Benedek Hungary National Team
2. Kalous Jakub KSJu Hradec Králové Czechy
3. Chełmiński Piotr ULKS Judo Kowala Kowala
3. Radzik Andrzej UKS Okay Opole
5. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
5. SZULC Wojciech Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Sosna Wojciech KS Budowlani Sosnowiec

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Ukraina MSMS112
2Polish National Team111
3Azerbaijan .110
4Gruzja 110
5Czech National Team100
6Hungary National Team100
7Ippon Kiev Ukraine100
8UKJ "Lemur" Warszawa100
9UKS Tomita Elbląg100
10Judo Legia Warszawa Warszawa011
11GKS Czarni Bytom010
12KSJu Hradec Králové Czechy010
13SGKS Wybrzeże Gdańsk010
14UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
15AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
16Kenamju Haarlem NED001
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
18MUKS KOKORO Łódź001
19Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
20TS Wisła Kraków001
21UKS Conrad Gdańsk001
22UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
23UKS Galeon Gdynia001
24UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
25UKS Kodokan Toruń001
26UKS Okay Opole001
27ULKS Judo Kowala Kowala001
28Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polish National Team121
2Kenamju Haarlem NED102
3Czech National Team101
4Hungary National Team101
5Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
6Judo Niedersachsen Hannover GER100
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
8UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa100
9AZS UW Warszawa011
10Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
11KS Budowlani Sosnowiec010
12UKJ Yuko Józefów Józefów010
13UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
14ULKS Judo Kowala Kowala010
15KSJu Hradec Králové Czechy002
16GKS Czarni Bytom001
17Judo-Club Monchengladbach e.V.001
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
19SK Continium Łuck UKR001
20UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polish National Team232
2Czech National Team201
3Hungary National Team201
4Ukraina MSMS112
5Azerbaijan .110
6Gruzja 110
7UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa110
8Kenamju Haarlem NED103
9Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
10Ippon Kiev Ukraine100
11Judo Niedersachsen Hannover GER100
12KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój100
13UKJ "Lemur" Warszawa100
14UKS Tomita Elbląg100
15KSJu Hradec Králové Czechy012
16AZS UW Warszawa011
17GKS Czarni Bytom011
18Judo Legia Warszawa Warszawa011
19Klub Sportowy Akademia Judo Poznań011
20ULKS Judo Kowala Kowala011
21KS Budowlani Sosnowiec010
22SGKS Wybrzeże Gdańsk010
23UKJ Yuko Józefów Józefów010
24UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
25AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
26Judo-Club Monchengladbach e.V.001
27Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
28MUKS KOKORO Łódź001
29Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała001
30SK Continium Łuck UKR001
31TS Wisła Kraków001
32UKS Conrad Gdańsk001
33UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
34UKS Galeon Gdynia001
35UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry001
36UKS Kodokan Toruń001
37UKS Okay Opole001
38UKS Olimp Nowa Sól001
39Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Ukraina MSMS30.5
2Gruzja 23.0
3Polish National Team21.5
4Azerbaijan .17.5
5Judo Legia Warszawa Warszawa12.5
6UKS Conrad Gdańsk12.5
7Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław12.0
8MUKS KOKORO Łódź10.5
9Czech National Team9.0
10Hungary National Team9.0
11Ippon Kiev Ukraine9.0
12UKJ "Lemur" Warszawa9.0
13UKS Kodokan Toruń9.0
14UKS Tomita Elbląg9.0
15GKS Czarni Bytom8.5
16Kenamju Haarlem NED8.5
17KSJu Hradec Králové Czechy7.0
18SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
19UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
20UKS Galeon Gdynia7.0
21ULKS Judo Kowala Kowala7.0
22AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.5
23Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
24Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała5.5
25TS Wisła Kraków5.5
26UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
27UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry5.5
28UKS Okay Opole5.5
29KS Budowlani Sosnowiec5.0
30MKS Juvenia Wrocław5.0
31AZS UW Warszawa3.5
32Judo Niedersachsen Hannover GER3.5
33JUDO TORA Wierzchosławice3.5
34Judo-Club Monchengladbach e.V.3.5
35Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
36KS Judo Tigers Wrocław3.5
37UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
38Ukraina .3.5
39K.S."Akademia Judo-Łódź" Łódź1.5
40Nizhin KDUSH UKR1.5
41SK Continium Łuck UKR1.5
42UKJ Ryś Warszawa1.5
43UKS SPARTA SŁAWA Sława1.5
44UKS Dwójka Rydułtowy1.5
45UKS Olimp Nowa Sól1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Polish National Team25.5
2Kenamju Haarlem NED16.0
3Czech National Team14.5
4AZS UW Warszawa12.5
5Judo Niedersachsen Hannover GER12.5
6Hungary National Team11.0
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój9.5
8Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz9.0
9UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa9.0
10KSJu Hradec Králové Czechy7.5
11KS Budowlani Sosnowiec7.0
12UKJ Yuko Józefów Józefów7.0
13Ukraina .7.0
14UKS "FENIKS" Bytom Bytom7.0
15GKS Czarni Bytom5.5
16Judo-Club Monchengladbach e.V.5.5
17Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
18SK Continium Łuck UKR5.5
19UKS Olimp Nowa Sól5.5
20SGKS Wybrzeże Gdańsk5.0
21MKS Juvenia Wrocław4.0
22ULKS Judo Kowala Kowala4.0
23Litwa LTU3.5
24Polonia Rybnik3.5
25UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki3.5
26UKS Narew Łapy3.5
27Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.0
28Judoteam Niederoesterreich Austria2.5
29TS Judo Gryf Słupsk2.0
30AZS AWF Katowice1.5
31JUDO TORA Wierzchosławice1.5
32Slovak National Team1.5
33Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec1.5