WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy
Oleśnica, 25.11.2018


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: -48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GRAU Helena Germany ,
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. GÖBEL Laila Germany ,
3. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
5. ISCHT Sarah Germany ,
5. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
7. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź

kobiety, waga: -52kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. GRULICH Lena Germany ,
2. SCHNEIDER Helen Germany ,
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. VRUBLEVSKA ANASTASIIA Anastasija SK Continium Łuck UKR
5. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice
7. Kuczek-Feć Natalia Polonia Rybnik
7. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pleuni Cornelisse RTC Noord West NED
2. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław
3. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
3. SLAMBERGER Yara Germany ,
5. Deurloo Roos RTC NO Heerenveen NED
5. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
7. Janiczková Zuzana 1. Judo Club Banik Ostrava CZE
7. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. WIRTH Mirjam Germany ,
2. Nalbat Esmee RTC NO Heerenveen NED
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Hooi Noa RTC NO Heerenveen NED
5. Krachten Nadiah RTC Noord West NED
5. MARKLOFF Lea Germany ,
7. Polášková Kristýna 1. Judo Club Banik Ostrava CZE
7. Senauskaite Ema Litwa LTU

kobiety, waga: -70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Visser Marin RTC NO Heerenveen NED
2. Kok Silja RTC NO Heerenveen NED
3. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
5. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
7. MURPHY Bertille Germany ,
7. Overkamp Naomi RTC NO Heerenveen NED

kobiety, waga: -78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. ROLLWAGE Hanna Germany ,
2. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Assendelft Suze RTC NO Heerenveen NED
3. Chystiakova Nataliia Nizhin KDUSH UKR
5. de Vos Yvette Kenamju Haarlem NED
5. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec
7. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń

kobiety, waga: +78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Kimel Wiktoria GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -55kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Unalov Yerlan Kazakhstan Junior Team
2. Abilkhaiyr Ulykbek Kazakhstan Junior Team
3. Almaz Uuly Sundet Kazakhstan Junior Team
3. Shulha Vitalii Ukraina MSMS
5. Mamedov Amar Gruzja
5. Telman Zhanibek Kazakhstan Junior Team
7. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
7. STANDKE Maximilian Germany ,

mężczyźni, waga: -60kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bilal Bolat Kazakhstan Junior Team
2. Abishov Dilavar Azerbaijan .
3. Jaring Emiel RTC Noord West NED
3. Mueller Kevin Judo Verband Sachsen
5. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
5. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. MURRONE Alessio Germany ,

mężczyźni, waga: -66kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Salimbayev Nurzat Kazakhstan Junior Team
2. Kryvorot Oleksandr Ukraina .
3. Amangeldi Yermek Kazakhstan Junior Team
3. Fischer Fabio Judo Niedersachsen Hannover GER
5. Kapanadze Saba Gruzja
5. KUHLMANN Tristan Germany ,
7. CHERNOV Vadym SK Continium Łuck UKR
7. Van Dam Naut RTC Noord West NED

mężczyźni, waga: -73kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chikhelidze Giorgi Gruzja
2. SCHWÄBISCH Mohammad Germany ,
3. Mukyshev Aibar Kazakhstan Junior Team
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Smagin Lev "Randori" Uzghorod UKR
5. Zhamerashvili Levani Gruzja
7. HULENKOV Stanislav SK Continium Łuck UKR
7. Zdenovec Eduard USK Praha CZE

mężczyźni, waga: -81kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gelashvili Giorgi Gruzja
2. Nazarenko Vadym Ukraina .
3. Hoedeman Joris RTC Noord West NED
3. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. NEIHS Alexander Germany ,
5. Stets Ihor Ukraina .
7. Arutinian David Gruzja
7. PRACHT Elias Germany ,

mężczyźni, waga: -90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Shyntas Serikbolsyn Kazakhstan Junior Team
2. Buchebner Mario Judoteam Niederoesterreich Austria
3. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Velkov Vadym Ukraina .
5. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Stanuszek Konrad T.S.MOSiR Bochnia
7. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
7. Zajączkowski Łukasz WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Sebastian UKJ ARCUS Warszawa
2. BUTH Ole Germany ,
3. BELZ Marvin Germany ,
3. Bulthuis Kylian RTC NO Heerenveen NED
5. Smit Jim Kenamju Haarlem NED
5. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
7. Massanga Valentino RTC NO Heerenveen NED
7. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
3. Szefer Szymon KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
5. Pietras Michał UKS Arashi Łódź
7. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Kazakhstan Junior Team413
2Gruzja 200
3UKJ ARCUS Warszawa100
4WKS Śląsk Wrocław100
5Germany ,021
6Ukraina .021
7Azerbaijan .010
8AZS AWF Katowice010
9Judoteam Niederoesterreich Austria010
10RTC Noord West NED002
11Judo Niedersachsen Hannover GER001
12Judo Verband Sachsen001
13KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
14Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
15MMKS Wojownik Skierniewice001
16RTC NO Heerenveen NED001
17Ukraina MSMS001
18UKS Leśnik Kaczory001
19UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Germany ,412
2RTC NO Heerenveen NED122
3MUKS KOKORO Łódź100
4RTC Noord West NED100
5UKJ Yuko Józefów Józefów100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk011
7GKS Czarni Bytom010
8MKS Juvenia Wrocław010
9MKS Truso Elbląg010
10UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
11K.S. MaKo Judo Wrocław001
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
13MKS Olimpijczyk Włocławek001
14Nizhin KDUSH UKR001
15Polonia Rybnik001
16SK Continium Łuck UKR001
17UKJ ARCUS Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Germany ,433
2Kazakhstan Junior Team413
3Gruzja 200
4RTC NO Heerenveen NED123
5RTC Noord West NED102
6UKJ ARCUS Warszawa101
7MUKS KOKORO Łódź100
8UKJ Yuko Józefów Józefów100
9WKS Śląsk Wrocław100
10Ukraina .021
11SGKS Wybrzeże Gdańsk011
12Azerbaijan .010
13AZS AWF Katowice010
14GKS Czarni Bytom010
15Judoteam Niederoesterreich Austria010
16MKS Juvenia Wrocław010
17MKS Truso Elbląg010
18UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
19Judo Niedersachsen Hannover GER001
20Judo Verband Sachsen001
21K.S. MaKo Judo Wrocław001
22KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój001
23Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
24Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
25MKS Olimpijczyk Włocławek001
26MMKS Wojownik Skierniewice001
27Nizhin KDUSH UKR001
28Polonia Rybnik001
29SK Continium Łuck UKR001
30Ukraina MSMS001
31UKS Leśnik Kaczory001
32UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Kazakhstan Junior Team63.0
2Germany ,31.0
3Gruzja 30.0
4Ukraina .23.0
5RTC Noord West NED12.5
6UKJ ARCUS Warszawa9.0
7WKS Śląsk Wrocław9.0
8Azerbaijan .7.0
9AZS AWF Katowice7.0
10Judoteam Niederoesterreich Austria7.0
11Klub Judo AZS Opole7.0
12Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin7.0
13RTC NO Heerenveen NED7.0
14UKS Olimp Nowa Sól7.0
15Judo Niedersachsen Hannover GER5.5
16Judo Verband Sachsen5.5
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój5.5
18MMKS Wojownik Skierniewice5.5
19Ukraina MSMS5.5
20UKS Leśnik Kaczory5.5
21UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.0
22"Randori" Uzghorod UKR3.5
23GKS Czarni Bytom3.5
24Kenamju Haarlem NED3.5
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
26T.S.MOSiR Bochnia3.5
27TS Wisła Kraków3.5
28UKS Arashi Łódź3.5
29SK Continium Łuck UKR3.0
30MKS Juvenia Wrocław1.5
31MKS Truso Elbląg1.5
32USK Praha CZE1.5
33WKS Gwardia Warszawa1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1Germany ,62.5
2RTC NO Heerenveen NED39.0
3RTC Noord West NED12.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
5Klub Sportowy Akademia Judo Poznań7.0
6MKS Juvenia Wrocław7.0
7Polonia Rybnik7.0
8UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki7.0
9K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
10MKS Olimpijczyk Włocławek5.5
11Nizhin KDUSH UKR5.5
12SK Continium Łuck UKR5.5
13UKJ ARCUS Warszawa5.5
14UKS Olimp Nowa Sól5.0
15Kenamju Haarlem NED3.5
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin3.5
17KS Budowlani Sosnowiec3.5
18MMKS Wojownik Skierniewice3.5
19UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
20UKS Judo Wolbrom3.5
21WKS Gwardia Warszawa3.5
221. Judo Club Banik Ostrava CZE3.0
23MUKS KOKORO Łódź3.0
24UKJ Yuko Józefów Józefów3.0
25KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
26Litwa LTU1.5
27TKS "Judo" Toruń1.5
28UKS Arashi Łódź1.5
29GKS Czarni Bytom0.0
30MKS Truso Elbląg0.0