WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Sobótka, 02.2.2019


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
4. Wiszniewska Katarzyna UKS "6" Piła
5. Olejnik izabela Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
5. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
5. Nowicka Dominika AZS AWF Katowice
7. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Borowska Anna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
5. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
5. Skupień Patrycja AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
3. Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa
3. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Isenko Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Milej Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
3. Ozdoba-Błach Agata KS AZS AWF Wrocław
3. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
7. Dyba Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula KS AZS AWF Wrocław
2. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
4. Usenko Olena UKS Grot Kraków

kobiety, waga: +78kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 60kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golomb Tomer UKJ 225 Warszawa
2. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
3. Pękala Dawid Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
5. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
5. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła

mężczyźni, waga: 66kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
2. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Wawrzyczek Patryk Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
5. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
5. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
7. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
7. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor AZS AWF Katowice
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
5. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
5. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
7. Salisz Mateusz AZS AWF Katowice
7. Skocz Sławomir UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tchórzewski Cezary AZS AWF Katowice
2. MARCINKIEWICZ SEBASTIAN Gwardia Wrocław
3. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław
5. Ponichtera Bartosz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Wesełowski Kyrylo AZS AWF Warszawa
7. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
7. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
2. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
3. Partyka Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
5. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
7. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
3. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
3. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław
5. Sadło Kacper KS AZS AWF Wrocław
7. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Broniec Patryk UKJ 225 Warszawa
4. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1AZS AWF Katowice200
2Gwardia Wrocław110
3SGKS Wybrzeże Gdańsk110
4UKJ 225 Warszawa102
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
6UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
7AZS AWF Warszawa010
8Klub Judo AZS Opole010
9KS AZS AWF Wrocław010
10UKJ Millenium Rzeszów010
11UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce010
12GKS Czarni Bytom002
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
14Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
15AZS UW Warszawa001
16TS Wisła Kraków001
17UKJ Ryś Warszawa001
18UKS Galeon Gdynia001
19WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Polonia Rybnik201
2SGKS Wybrzeże Gdańsk200
3GKS Czarni Bytom101
4KS AZS AWF Wrocław101
5TKS "Judo" Toruń100
6WKS Gwardia Warszawa021
7AZS UW Warszawa020
8KS AZS AWFiS Gdańsk010
9MKS Juvenia Wrocław010
10TS Wisła Kraków010
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań002
12UKS Judo Wolbrom002
13KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
14UKS Grot Kraków001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk310
2Polonia Rybnik201
3AZS AWF Katowice200
4KS AZS AWF Wrocław111
5Gwardia Wrocław110
6GKS Czarni Bytom103
7UKJ 225 Warszawa102
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik101
9TKS "Judo" Toruń100
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
11AZS UW Warszawa021
12WKS Gwardia Warszawa021
13TS Wisła Kraków011
14AZS AWF Warszawa010
15Klub Judo AZS Opole010
16KS AZS AWFiS Gdańsk010
17MKS Juvenia Wrocław010
18UKJ Millenium Rzeszów010
19UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce010
20Klub Sportowy Akademia Judo Poznań002
21Klub Środowiskowy AZS Gliwice002
22Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała002
23UKS Judo Wolbrom002
24UKJ Ryś Warszawa001
25UKS Galeon Gdynia001
26UKS Grot Kraków001
27WKS Śląsk Wrocław001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1AZS AWF Katowice26.5
2KS AZS AWF Wrocław19.0
3UKJ 225 Warszawa19.0
4Gwardia Wrocław17.5
5GKS Czarni Bytom16.0
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
7UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa12.5
8Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała11.0
9AZS AWF Warszawa10.5
10SGKS Wybrzeże Gdańsk10.0
11KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
12AZS UW Warszawa7.0
13Klub Judo AZS Opole7.0
14UKJ Millenium Rzeszów7.0
15UKJ Ryś Warszawa7.0
16UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce7.0
17TS Wisła Kraków5.5
18UKS Galeon Gdynia5.5
19WKS Śląsk Wrocław5.5
20AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
21Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
22UKS "6" Piła3.5
23UKS Leśnik Kaczory3.5
24TKS "Judo" Toruń2.0
25KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
26UKS Judo Wolbrom1.5
27KS AZS AWFiS Gdańsk1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk25.0
2Polonia Rybnik23.5
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań18.5
4WKS Gwardia Warszawa15.5
5AZS UW Warszawa14.0
6UKS Judo Wolbrom13.5
7KS AZS AWF Wrocław12.0
8GKS Czarni Bytom9.5
9MKS Juvenia Wrocław7.0
10UKJ ARCUS Warszawa7.0
11UKS Grot Kraków6.5
12KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik5.5
13TS Wisła Kraków4.0
14AZS AWF Katowice3.5
15AZS Uniwersytet Łódzki Łódź3.5
16TKS "Judo" Toruń3.0
17UKS "6" Piła2.0
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
19KS AZS AWFiS Gdańsk1.5