WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Trzcianka, 24.2.2019


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
2. Reśkiewicz Beata UKS Górnik Konin

kobiety, waga: -48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
2. SZULC Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Olejnik izabela Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
4. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
5. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: -52kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
2. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Kuczek-Feć Natalia Polonia Rybnik
3. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Kaliniecka Marta UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: -57kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
3. Ropińska Joanna KS Yawara Warszawa
5. DĄBROWSKA MAGDA UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Przyczyna Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Sokołowska Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
3. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
5. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
7. Woźniak Paulina MKS Juvenia Wrocław
7. Zarycka Julia UKJ Yuko Józefów Józefów

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hulin Karolina AZS AWF Katowice
2. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
3. Czado Klaudia PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
7. Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa
7. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: -78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła
5. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
5. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -55kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
2. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
3. Alwaqedi Omar MKS Truso Elbląg
3. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
5. DAWID MICHAŁ TS Gwardia Opole
5. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -60kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
3. Janas Dawid Polonia Rybnik
3. Rola Kacper KS Start Radom
5. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
5. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole
7. Woś Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -66kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
3. Kozak Krzysztof T.S.MOSiR Bochnia
3. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
5. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
5. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
7. Kasprzyk Kajetan UKS Kodokan Toruń
7. Witalis Wojciech GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -73kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlicki Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
2. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
3. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
5. Molchanov Pavlo Ukraina MSMS
5. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
7. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
7. Khatchiperadze Rezo UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
3. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
5. Stanuszek Konrad TS Wisła Kraków
5. Szynalski Maciej WKS Śląsk Wrocław
7. Kujawa Jan TKS "Judo" Toruń
7. Pełka Adrian WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: -90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa
2. Zajączkowski Łukasz WKS Gwardia Warszawa
3. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
3. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
5. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń
7. Gwiazda Jakub AZS AWF Warszawa
7. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
2. Sadło Kacper KS AZS AWF Wrocław
3. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
5. Kubiak Nikodem AZS-AWF Poznań
5. SERWATKA Jakub UKS "6" Piła
7. Węsierski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz

mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
3. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
3. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
5. Gaumer Michał UKS Junior w Lipnie Lipno
5. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
7. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Majerski Bartosz UKS Olimp Nowa Sól

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Judo AZS Opole121
2GKS ,,Olimpia" Grudziądz100
3UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
4UKJ 225 Warszawa100
5UKJ Yuko Józefów Józefów100
6UKS Conrad Gdańsk100
7UKS Leśnik Kaczory100
8WKS Śląsk Wrocław100
9MKS Truso Elbląg012
10UKJ Ryś Warszawa011
11KS AZS AWF Wrocław010
12MKS Juvenia Wrocław010
13PKS GWARDIA Szczytno010
14WKS Gwardia Warszawa010
15UKS Galeon Gdynia002
16AZS AWF Katowice001
17GKS Czarni Bytom001
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
20KS Start Radom001
21PKS "OLIMPIA" Poznań001
22Polonia Rybnik001
23T.S.MOSiR Bochnia001
24UKS Judo Wolbrom001
25UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk210
2Polonia Rybnik101
3UKJ ARCUS Warszawa101
4UKS Judo Wolbrom101
5AZS AWF Katowice100
6MKS Truso Elbląg100
7GKS Czarni Bytom021
8K.S. MaKo Judo Wrocław010
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
11UKS Górnik Konin010
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań003
13KS Yawara Warszawa001
14PKS "OLIMPIA" Poznań001
15UKS "6" Piła001
16WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1SGKS Wybrzeże Gdańsk210
2Klub Judo AZS Opole121
3MKS Truso Elbląg112
4Polonia Rybnik102
5UKS Judo Wolbrom102
6AZS AWF Katowice101
7UKJ ARCUS Warszawa101
8GKS ,,Olimpia" Grudziądz100
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa100
10UKJ 225 Warszawa100
11UKJ Yuko Józefów Józefów100
12UKS Conrad Gdańsk100
13UKS Leśnik Kaczory100
14WKS Śląsk Wrocław100
15GKS Czarni Bytom022
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin011
17UKJ Ryś Warszawa011
18WKS Gwardia Warszawa011
19K.S. MaKo Judo Wrocław010
20KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
21KS AZS AWF Wrocław010
22MKS Juvenia Wrocław010
23PKS GWARDIA Szczytno010
24UKS Górnik Konin010
25Klub Sportowy Akademia Judo Poznań004
26PKS "OLIMPIA" Poznań002
27UKS Galeon Gdynia002
28KS Start Radom001
29KS Yawara Warszawa001
30T.S.MOSiR Bochnia001
31UKS "6" Piła001
32UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Klub Judo AZS Opole31.5
2MKS Truso Elbląg18.0
3UKJ Ryś Warszawa12.5
4WKS Śląsk Wrocław12.5
5GKS Czarni Bytom12.0
6UKS Galeon Gdynia11.0
7GKS ,,Olimpia" Grudziądz10.5
8KS AZS AWF Wrocław10.5
9UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa10.5
10UKS "6" Piła10.5
11UKJ 225 Warszawa9.0
12UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
13UKS Conrad Gdańsk9.0
14UKS Judo Wolbrom9.0
15UKS Leśnik Kaczory9.0
16MKS Juvenia Wrocław8.5
17UKS Olimp Nowa Sól8.5
18WKS Gwardia Warszawa8.5
19Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin7.0
20PKS GWARDIA Szczytno7.0
21AZS AWF Katowice5.5
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
23KS Start Radom5.5
24PKS "OLIMPIA" Poznań5.5
25Polonia Rybnik5.5
26T.S.MOSiR Bochnia5.5
27UKS Tomita Elbląg5.5
28TKS "Judo" Toruń5.0
29AZS-AWF Poznań3.5
30TS Gwardia Opole3.5
31TS Wisła Kraków3.5
32UKJ Millenium Rzeszów3.5
33Ukraina MSMS3.5
34UKS Junior w Lipnie Lipno3.5
35AZS AWF Warszawa1.5
36UKS Kodokan Toruń1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1SGKS Wybrzeże Gdańsk25.0
2GKS Czarni Bytom19.5
3Polonia Rybnik14.5
4UKJ ARCUS Warszawa14.5
5Klub Sportowy Akademia Judo Poznań14.0
6UKS Judo Wolbrom11.5
7AZS AWF Katowice9.0
8PKS "OLIMPIA" Poznań9.0
9UKJ Yuko Józefów Józefów8.5
10K.S. MaKo Judo Wrocław7.0
11KJ Samuraj Koszalin7.0
12KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój7.0
13MKS Juvenia Wrocław6.5
14KS Yawara Warszawa5.5
15UKS "6" Piła5.5
16WKS Gwardia Warszawa5.5
17UKS Olimp Nowa Sól4.5
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin4.0
19Klub Judo AZS Opole3.5
20TKS "Judo" Toruń3.5
21UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa3.5
22MKS Truso Elbląg3.0
23UKS Arashi Łódź2.0
24KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
25UKJ 225 Warszawa1.5
26WKS Śląsk Wrocław1.5
27UKS Górnik Konin0.0