WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Poznań, 08.3.2019


Listy zawodników:
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (HTML):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg
Listy walk (PDF):
-44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg -78kg +78kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg -100kg +100kg

kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olejnik izabela Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Alwaqedi Nada MKS Truso Elbląg
3. BRZEZIŃSKA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: -48kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina UKS Judo Wolbrom
2. POLKOWSKA Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Reśkiewicz Beata UKS Górnik Konin

kobiety, waga: -52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
2. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Myśliwiec Alicja Klub Judo AZS Opole
3. Sienkiewicz Iga K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Kostyra Maryla UKS Narew Łapy
5. Kuczek-Feć Natalia Polonia Rybnik
7. Kaliniecka Marta UKJ Yuko Józefów Józefów

kobiety, waga: -57kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Obal Łucja UKS Halinów Team Halinów
2. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
3. Żemła Paulina MKS Juvenia Wrocław
5. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
5. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
7. Kostera Kinga PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Przyczyna Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: -63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Skipiała Michalina GKS Czarni Bytom
3. Sokołowska Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
5. Jarkowska Magdalena MUKS KOKORO Łódź
5. ZYGMUNT Agata UKJ Legion Zamość
7. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom
7. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin

kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom
2. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
5. Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom
5. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
7. Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa
7. Matuszek Aleksandra WKS Śląsk Wrocław

kobiety, waga: -78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
3. Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom
5. Kędzierska Aleksandra TKS "Judo" Toruń
5. Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom
7. CEBIENIAK Oliwia UKS "6" Piła
7. Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Świątkiewicz Julia UKJ "Lemur" Warszawa
2. Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław
3. Kimel Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Chojnowska Julia Klub Judo DRAKO Warszawa
7. Kędzia Antonina UKS "Szóstka" Rawicz

mężczyźni, waga: -55kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław
2. Pieczyński Hubert Klub Judo AZS Opole
3. Jaszczołt Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Rombel Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Słowikowski Kacper MKS Truso Elbląg
5. Substelny Jakub UKS Judo Wolbrom
7. Alwaqedi Omar MKS Truso Elbląg
7. Wójcik Michał UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: -60kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia
2. Tylek Paweł TS Wisła Kraków
3. Biedrzycki Jakub UKS Conrad Gdańsk
3. Janas Dawid Polonia Rybnik
5. SZLEJA Gracjan MKS Truso Elbląg
5. Zaborowski Piotr UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól
7. Zgrajka Kacper UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: -66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
3. Flejma Bolesław GKS Czarni Bytom
3. Makowski Sebastian UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. PAZDAJ OSKAR UKS "6" Piła
5. Wiewióra Bartłomiej UMKS Żak Kielce
7. Włodarski Hubert MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Zając Adrian Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
2. Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole
3. Kaczor Kacper GKS Czarni Bytom
3. Król Dominik UKS Judo Wolbrom
5. Osiak Mateusz KS Budowlani Sosnowiec
5. Pawlicki Bartosz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Bunkiewicz Adam Klub Judo AZS Opole
7. Gęsikowski Michał TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: -81kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pankowski Jakub Klub Judo AZS Opole
2. Hoppe Aleks Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Leśniak Patryk KS "Gwardia" Łódź
3. SZATKOWSKI KONRAD Gwardia Wrocław
5. Kos Michał WKS Gwardia Warszawa
5. Pełka Adrian WKS Gwardia Warszawa
7. Szaniawski Bartosz KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Widuch Kacper Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zajączkowski Łukasz WKS Gwardia Warszawa
2. Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kubiak Kacper Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa
5. Jewtuch Karol PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów
7. LENKIEWICZ ŁUKASZ MKS Juvenia Wrocław
7. STROJEC SZYMON Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: -100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole
2. Szewczyk MATEUSZ GKS Czarni Bytom
3. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała
3. Sowa Albert UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Sadło Kacper KS AZS AWF Wrocław
5. Węsierski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Majewski Mateusz Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań
7. Paziewski Mikołaj TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kordyalik Wojciech WKS Śląsk Wrocław
2. Kowalski Fabian AZS AWF Katowice
3. Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole
3. Lewandowicz Amadeusz UKS Olimp Nowa Sól
5. Jędrzejczyk Michał PKS GWARDIA Szczytno
5. Jędrzejewski Daniel Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Majerski Bartosz UKS Olimp Nowa Sól
7. MICHAŁKIEWICZ MICHAŁ Klub SportowyJudo Koch Szczecin

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Judo AZS Opole221
2UKS Galeon Gdynia101
3MKS Juvenia Wrocław100
4UKJ Yuko Józefów Józefów100
5UKS Leśnik Kaczory100
6WKS Gwardia Warszawa100
7WKS Śląsk Wrocław100
8GKS Czarni Bytom012
9AZS AWF Katowice010
10Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
11KS AZS AWF Wrocław010
12MMKS Wojownik Skierniewice010
13TS Wisła Kraków010
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
15Gwardia Bielsko-Biała001
16Gwardia Wrocław001
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
18KS "Gwardia" Łódź001
19Polonia Rybnik001
20UKJ 225 Warszawa001
21UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
22UKS Conrad Gdańsk001
23UKS Judo Wolbrom001
24UKS Olimp Nowa Sól001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom203
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań130
3SGKS Wybrzeże Gdańsk101
4UKJ ARCUS Warszawa101
5UKJ "Lemur" Warszawa100
6UKS Halinów Team Halinów100
7UKS Judo Wolbrom100
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
9MKS Olimpijczyk Włocławek010
10MKS Truso Elbląg010
11UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
12WKS Śląsk Wrocław010
13MKS Juvenia Wrocław002
14K.S. MaKo Judo Wrocław001
15Klub Judo AZS Opole001
16Polonia Rybnik001
17UKJ Yuko Józefów Józefów001
18UKS Górnik Konin001
19UKS Olimp Nowa Sól001
20WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1Klub Judo AZS Opole222
2GKS Czarni Bytom215
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań131
4WKS Śląsk Wrocław110
5MKS Juvenia Wrocław102
6SGKS Wybrzeże Gdańsk101
7UKJ ARCUS Warszawa101
8UKJ Yuko Józefów Józefów101
9UKS Galeon Gdynia101
10UKS Judo Wolbrom101
11WKS Gwardia Warszawa101
12UKJ "Lemur" Warszawa100
13UKS Halinów Team Halinów100
14UKS Leśnik Kaczory100
15AZS AWF Katowice010
16KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
17Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin010
18KS AZS AWF Wrocław010
19MKS Olimpijczyk Włocławek010
20MKS Truso Elbląg010
21MMKS Wojownik Skierniewice010
22TS Wisła Kraków010
23UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
24Polonia Rybnik002
25UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
26UKS Olimp Nowa Sól002
27Gwardia Bielsko-Biała001
28Gwardia Wrocław001
29K.S. MaKo Judo Wrocław001
30KS "Gwardia" Łódź001
31UKJ 225 Warszawa001
32UKS "Olimpia-Judo" Elbląg001
33UKS Conrad Gdańsk001
34UKS Górnik Konin001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1Klub Judo AZS Opole39.0
2GKS Czarni Bytom18.0
3WKS Gwardia Warszawa16.0
4UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa14.5
5UKS Galeon Gdynia14.5
6Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin10.5
7KS AZS AWF Wrocław10.5
8MKS Juvenia Wrocław10.5
9UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
10UKS Judo Wolbrom9.0
11UKS Leśnik Kaczory9.0
12WKS Śląsk Wrocław9.0
13MKS Truso Elbląg8.5
14Polonia Rybnik8.5
15UKS Olimp Nowa Sól8.5
16AZS AWF Katowice7.0
17GKS ,,Olimpia" Grudziądz7.0
18Gwardia Wrocław7.0
19MMKS Wojownik Skierniewice7.0
20TS Wisła Kraków7.0
21Gwardia Bielsko-Biała5.5
22Klub Sportowy Akademia Judo Poznań5.5
23KS "Gwardia" Łódź5.5
24UKJ 225 Warszawa5.5
25UKS "Olimpia-Judo" Elbląg5.5
26UKS Conrad Gdańsk5.5
27KS Budowlani Sosnowiec3.5
28PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
29PKS GWARDIA Szczytno3.5
30UKJ Millenium Rzeszów3.5
31UKS "6" Piła3.5
32UMKS Żak Kielce3.5
33UKS "SPARTAKUS" Lublin3.0
34Klub SportowyJudo Koch Szczecin1.5
35KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
36MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
37TKS "Judo" Toruń1.5
38TS Gwardia Opole1.5
39Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom41.5
2Klub Sportowy Akademia Judo Poznań25.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk14.5
4UKJ ARCUS Warszawa14.5
5UKS Judo Wolbrom12.5
6Polonia Rybnik9.0
7UKJ "Lemur" Warszawa9.0
8UKS Halinów Team Halinów9.0
9UKS Olimp Nowa Sól9.0
10WKS Śląsk Wrocław8.5
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój7.0
12MKS Olimpijczyk Włocławek7.0
13UKJ Yuko Józefów Józefów7.0
14MKS Juvenia Wrocław6.5
15K.S. MaKo Judo Wrocław5.5
16Klub Judo AZS Opole5.5
17WKS Gwardia Warszawa5.5
18Klub Judo DRAKO Warszawa3.5
19MUKS KOKORO Łódź3.5
20TKS "Judo" Toruń3.5
21UKJ Legion Zamość3.5
22UKS Narew Łapy3.5
23MKS Truso Elbląg2.0
24UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki2.0
25KJ Samuraj Koszalin1.5
26KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
27KS Budowlani Sosnowiec1.5
28PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
29UKJ 225 Warszawa1.5
30UKS "6" Piła1.5
31UKS "Szóstka" Rawicz1.5
32UKS Górnik Konin1.0