WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Poznań, 08.3.2019
kobiety, waga: -44kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Olejnik Izabella |
PGE Akademia Judo Poznań |
2. |
Alwaqedi Nada |
MKS Truso Elbląg |
3. |
BRZEZIŃSKA KATARZYNA |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: -48kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szlachta Paulina |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
POLKOWSKA Aleksandra |
UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki |
3. |
Reśkiewicz Beata |
UKS Górnik Konin |
kobiety, waga: -52kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Janeczko Aleksandra |
UKJ ARCUS Warszawa |
2. |
Olejnik Monika |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Myśliwiec Alicja |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Sienkiewicz Iga |
K.S. MaKo Judo Wrocław |
5. |
Kostyra Maryla |
UKS Narew Łapy |
5. |
Kuczek-Feć Natalia |
Polonia Rybnik |
7. |
Kaliniecka Marta |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
kobiety, waga: -57kg - 14 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Obal Łucja |
UKS Halinów Team Halinów |
2. |
Tąta Jagoda |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
3. |
Łogożna Zuzanna |
Polonia Rybnik |
3. |
Żemła Paulina |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Kozłowska Natalia |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Kuraś Marta |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Kostera Kinga |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
7. |
Przyczyna Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
kobiety, waga: -63kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kropska Natalia |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Szafran Agata |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Skipiała Michalina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Sokołowska Aleksandra |
UKJ ARCUS Warszawa |
5. |
Jarkowska Magdalena |
MUKS KOKORO Łódź |
5. |
ZYGMUNT Agata |
UKJ Legion Zamość |
7. |
Kaleta Anna |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Paszkowska Dagmara |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
kobiety, waga: -70kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Marciniak Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Wróblewska Eliza |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Fałtynowicz Barbara |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Szota Patrycja |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Głogowska Karolina |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Martynów Rozalia |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Aniszewska Marta |
UKJ 225 Warszawa |
7. |
Matuszek Aleksandra |
WKS Śląsk Wrocław |
kobiety, waga: -78kg - 10 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jaśkiewicz Julia |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Tomczak Wiktoria |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. |
Bączek Maria |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Nolewajka Martyna |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Kędzierska Aleksandra |
TKS "Judo" Toruń |
5. |
Woźniak Oliwia |
GKS Czarni Bytom |
7. |
CEBIENIAK Oliwia |
UKS "6" Piła |
7. |
Orzechowska Kaja |
KS Budowlani Sosnowiec |
kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Świątkiewicz Julia |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa |
2. |
Wolszczak Kinga |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Kimel Wiktoria |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Sokołowska Alicja |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
5. |
Chojnowska Julia |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
7. |
Kędzia Antonina |
UKS "Szóstka" Rawicz |
mężczyźni, waga: -55kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Hypta Dawid |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Pieczyński Hubert |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Jaszczołt Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
Rombel Maciej |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Słowikowski Kacper |
MKS Truso Elbląg |
5. |
Substelny Jakub |
UKS Judo Wolbrom |
7. |
Alwaqedi Omar |
MKS Truso Elbląg |
7. |
Wójcik Michał |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
mężczyźni, waga: -60kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Zielski Tomasz |
UKS Galeon Gdynia |
2. |
Tylek Paweł |
TS Wisła Kraków |
3. |
Biedrzycki Jakub |
UKS Conrad Gdańsk |
3. |
Janas Dawid |
Polonia Rybnik |
5. |
SZLEJA Gracjan |
MKS Truso Elbląg |
5. |
Zaborowski Piotr |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Kubicki Jakub |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
Zgrajka Kacper |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
mężczyźni, waga: -66kg - 29 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Matusiak Igor |
UKJ Yuko Józefów Józefów |
2. |
Litwin Przemysław |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Flejma Bolesław |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Makowski Sebastian |
UKS "Olimpia-Judo" Elbląg |
5. |
PAZDAJ OSKAR |
UKS "6" Piła |
5. |
Wiewióra Bartłomiej |
UMKS Żak Kielce |
7. |
Włodarski Hubert |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
7. |
Zając Adrian |
Polonia Rybnik |
mężczyźni, waga: -73kg - 22 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stodolski Adam |
UKS Leśnik Kaczory |
2. |
Kozłowski Mateusz |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Kaczor Kacper |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Król Dominik |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Osiak Mateusz |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Pawlicki Bartosz |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
7. |
Bunkiewicz Adam |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Gęsikowski Michał |
TS Gwardia Opole |
mężczyźni, waga: -81kg - 31 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pankowski Jakub |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Hoppe Aleks |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
3. |
Leśniak Patryk |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
SZATKOWSKI KONRAD |
Gwardia Wrocław |
5. |
Kos Michał |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Pełka Adrian |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Szaniawski Bartosz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Widuch Kacper |
Polonia Rybnik |
mężczyźni, waga: -90kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Zajączkowski Łukasz |
TS Gwardia Warszawa |
2. |
Bolimowski Mateusz |
MMKS Wojownik Skierniewice |
3. |
Kubiak Kacper |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Maćkowski Bartosz |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Jewtuch Karol |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
5. |
Krempeć Daniel |
UKJ Millenium Rzeszów |
7. |
LENKIEWICZ ŁUKASZ |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
STROJEC SZYMON |
Gwardia Wrocław |
mężczyźni, waga: -100kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kućmierz Adam |
Klub Judo AZS Opole |
2. |
Szewczyk MATEUSZ |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Grzegorzek Miłosz |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
3. |
Sowa Albert |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Sadło Kacper |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Węsierski Jakub |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz |
7. |
Majewski Mateusz |
Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań |
7. |
Paziewski Mikołaj |
TKS "Judo" Toruń |
mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kordyalik Wojciech |
WKS Śląsk Wrocław |
2. |
Kowalski Fabian |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Jaworski Dominik |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Lewandowicz Amadeusz |
UKS Olimp Nowa Sól |
5. |
Jędrzejczyk Michał |
PKS GWARDIA Szczytno |
5. |
Jędrzejewski Daniel |
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin |
7. |
Majerski Bartosz |
UKS Olimp Nowa Sól |
7. |
MICHAŁKIEWICZ MICHAŁ |
Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Klub Judo AZS Opole | 2 | 2 | 1 |
2 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 0 | 1 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 0 |
4 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 0 |
5 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Leśnik Kaczory | 1 | 0 | 0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
8 | GKS Czarni Bytom | 0 | 1 | 2 |
9 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 1 | 0 |
10 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
11 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 1 | 0 |
12 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
13 | TS Wisła Kraków | 0 | 1 | 0 |
14 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 2 |
15 | Gwardia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
16 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 1 |
17 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
18 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 0 | 1 |
19 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
20 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
23 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
24 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 3 |
2 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 3 | 0 |
3 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 1 |
4 | UKJ ARCUS Warszawa | 1 | 0 | 1 |
5 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Halinów Team Halinów | 1 | 0 | 0 |
7 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
8 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 1 | 0 |
9 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 1 | 0 |
10 | MKS Truso Elbląg | 0 | 1 | 0 |
11 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 0 | 1 | 0 |
12 | WKS Śląsk Wrocław | 0 | 1 | 0 |
13 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 2 |
14 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
15 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
16 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 1 |
17 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
18 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 0 | 0 | 1 |
19 | UKS Górnik Konin | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | Klub Judo AZS Opole | 2 | 2 | 2 |
2 | GKS Czarni Bytom | 2 | 1 | 5 |
3 | PGE Akademia Judo Poznań | 1 | 3 | 1 |
4 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 1 | 0 |
5 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 2 |
6 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 1 |
7 | TS Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 1 |
8 | UKJ ARCUS Warszawa | 1 | 0 | 1 |
9 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 1 | 0 | 1 |
10 | UKS Galeon Gdynia | 1 | 0 | 1 |
11 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 1 |
12 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 1 | 0 | 0 |
13 | UKS Halinów Team Halinów | 1 | 0 | 0 |
14 | UKS Leśnik Kaczory | 1 | 0 | 0 |
15 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 0 | 1 | 0 |
16 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 0 | 1 | 0 |
17 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
18 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 1 | 0 |
19 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 0 | 1 | 0 |
20 | MKS Truso Elbląg | 0 | 1 | 0 |
21 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
22 | TS Wisła Kraków | 0 | 1 | 0 |
23 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 0 | 1 | 0 |
24 | Polonia Rybnik | 0 | 0 | 2 |
25 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 2 |
26 | UKS Olimp Nowa Sól | 0 | 0 | 2 |
27 | Gwardia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
28 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 0 | 0 | 1 |
29 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 1 |
30 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
31 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
32 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 0 | 0 | 1 |
33 | UKS Conrad Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
34 | UKS Górnik Konin | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | Klub Judo AZS Opole | 39.0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 18.0 |
3 | TS Gwardia Warszawa | 16.0 |
4 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 14.5 |
5 | UKS Galeon Gdynia | 14.5 |
6 | Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin | 10.5 |
7 | KS AZS AWF Wrocław | 10.5 |
8 | MKS Juvenia Wrocław | 10.5 |
9 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 9.0 |
10 | UKS Judo Wolbrom | 9.0 |
11 | UKS Leśnik Kaczory | 9.0 |
12 | WKS Śląsk Wrocław | 9.0 |
13 | MKS Truso Elbląg | 8.5 |
14 | Polonia Rybnik | 8.5 |
15 | UKS Olimp Nowa Sól | 8.5 |
16 | GKS ,,Olimpia" Grudziądz | 7.0 |
17 | Gwardia Wrocław | 7.0 |
18 | KS AZS AWF Katowice | 7.0 |
19 | MMKS Wojownik Skierniewice | 7.0 |
20 | TS Wisła Kraków | 7.0 |
21 | KS "Gwardia" Łódź | 5.5 |
22 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.5 |
23 | PGE Akademia Judo Poznań | 5.5 |
24 | UKJ 225 Warszawa | 5.5 |
25 | UKS "Olimpia-Judo" Elbląg | 5.5 |
26 | UKS Conrad Gdańsk | 5.5 |
27 | KS Budowlani Sosnowiec | 3.5 |
28 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 3.5 |
29 | PKS GWARDIA Szczytno | 3.5 |
30 | UKJ Millenium Rzeszów | 3.5 |
31 | UKS "6" Piła | 3.5 |
32 | UMKS Żak Kielce | 3.5 |
33 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 3.0 |
34 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 1.5 |
35 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.5 |
36 | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | 1.5 |
37 | TKS "Judo" Toruń | 1.5 |
38 | TS Gwardia Opole | 1.5 |
39 | Uczniowski Klub Sportowy "Dębiec" Poznań | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 41.5 |
2 | PGE Akademia Judo Poznań | 25.0 |
3 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 14.5 |
4 | UKJ ARCUS Warszawa | 14.5 |
5 | UKS Judo Wolbrom | 12.5 |
6 | Polonia Rybnik | 9.0 |
7 | Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa | 9.0 |
8 | UKS Halinów Team Halinów | 9.0 |
9 | UKS Olimp Nowa Sól | 9.0 |
10 | WKS Śląsk Wrocław | 8.5 |
11 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 7.0 |
12 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 7.0 |
13 | UKJ Yuko Józefów Józefów | 7.0 |
14 | MKS Juvenia Wrocław | 6.5 |
15 | K.S. MaKo Judo Wrocław | 5.5 |
16 | Klub Judo AZS Opole | 5.5 |
17 | TS Gwardia Warszawa | 5.5 |
18 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 3.5 |
19 | MUKS KOKORO Łódź | 3.5 |
20 | TKS "Judo" Toruń | 3.5 |
21 | UKJ Legion Zamość | 3.5 |
22 | UKS Narew Łapy | 3.5 |
23 | MKS Truso Elbląg | 2.0 |
24 | UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki | 2.0 |
25 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1.5 |
26 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1.5 |
27 | KS Budowlani Sosnowiec | 1.5 |
28 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 1.5 |
29 | UKJ 225 Warszawa | 1.5 |
30 | UKS "6" Piła | 1.5 |
31 | UKS "Szóstka" Rawicz | 1.5 |
32 | UKS Górnik Konin | 1.0 |
|