WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Bytom, 16.3.2019


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg +90kg

kobiety, waga: -40kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewska Anna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
2. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
3. Koś Zuzanna UKS 15 Krosno

kobiety, waga: -48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
2. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
5. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
7. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Zawadzka Jagoda UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
2. Łukaszewicz Natalia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
3. Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Warszawa
3. Twardowska Maja T.S.MOSiR Bochnia
5. Jędrzejewska Alicja UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala Kowala
7. Linkowska Karolina MKS Juvenia Wrocław
7. Smolińska Wiktoria Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: -57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
2. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
3. Kwaśny Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław
5. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław
5. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
7. Brachman Agnieszka TS Gwardia Opole
7. WENZEL Klaudia AZS UW Warszawa

kobiety, waga: -63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
2. Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól
3. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
5. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
5. Żochowska Zuzanna UKS Conrad Gdańsk
7. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
7. Jęcz Wiktoria UKS Pohl Judo Przemęt

kobiety, waga: -70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perajska Konstancja UKS Narew Łapy
2. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Szaniawska Martyna TS Judo Gryf Słupsk
5. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
5. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia
7. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Sawczuk Monika KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
2. Zuzanna Żabińska ULKS IPPON Jarocin
3. Mikołajczyk Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
3. Romankiewicz Martyna UKS Judo Częstochowa Częstochowa
5. Krystek Julia UKS Pohl Judo Przemęt
5. Napieralska Oliwia UKS Ósemka Nowa Sól

mężczyźni, waga: -46kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Dziadowiec Igor T.S.MOSiR Bochnia
3. Zawadzki Patryk UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
5. Sękowski Olaf UMKS Żak Kielce
7. Bruliński Igor UKS Narew Łapy
7. Ratajczak Hubert UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: -50kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
2. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
3. Durski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Nalepka Mikołaj T.S.MOSiR Bochnia
5. Durski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Romik Nicolas K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Pigułeczka Wiktor MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: -55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
2. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
3. Gabor Kacper UKS Judo Wolbrom
3. Rola Kacper KS Start Radom
5. Osowski Mateusz KS Start Radom
5. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław
7. Kornijczuk Bogdan KS Judo "Hejnał" Kęty
7. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -60kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Loska Olaf K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
3. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
3. ZENDER PIOTR MKS Juvenia Wrocław
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Wilczyński Filip K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Kędzierski Jakub KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów
7. Petryka Igor AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: -66kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
2. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
3. Chryścina Adam IKIZAMA Judo Klub Warszawa
3. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
5. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Wysocki Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Marcinkowski Dominik UKS Conrad Gdańsk
7. Romaniec Jan GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: -73kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
3. Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
5. Matykiewicz Wiktor T.S.MOSiR Bochnia
5. Muszyński Piotr Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Banaszczak Łukasz GKS Czarni Bytom
7. Zakowicz Dominik UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: -81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
2. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
3. Perchun Krystian Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom
5. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
5. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. Bieńkowski Patryk MKS Truso Elbląg
7. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.

mężczyźni, waga: -90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
5. Jankowski Wiktor KS Start Radom
5. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. DYGA Piotr AZS UW Warszawa
7. Gorzelak Jan KS Judo Tigers Wrocław

mężczyźni, waga: +90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morman Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa
2. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
3. Kobyłecki Marcel GKS Czarni Bytom
3. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
5. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Mosiej Julian AZS AWF Gorzów Wlkp.
7. Bentkowski Łukasz Yamabushi Zakopane
7. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław201
2K.S. Judo Czechowice-Dziedzice200
3UKS Conrad Gdańsk111
4Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
5SGKS Wybrzeże Gdańsk100
6UKS Galeon Gdynia100
7WKS Gwardia Warszawa100
8TS Wisła Kraków020
9GKS Czarni Bytom011
10UKS Dwójka Rydułtowy011
11UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
12UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
13UKS Tomita Elbląg010
14Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław010
15Judo Legia Warszawa Warszawa003
16T.S.MOSiR Bochnia002
17AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
18IKIZAMA Judo Klub Warszawa001
19Klub Judo AZS Opole001
20KS Start Radom001
21MUKS KOKORO Łódź001
22Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom001
23UKJ "Lemur" Warszawa001
24UKS "ASW-Judo" Jasło001
25UKS Judo Wolbrom001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław201
2AZS AWF Katowice110
3AZS UW Warszawa101
4KS Budowlani Sosnowiec101
5T.S.MOSiR Bochnia101
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
7UKS Narew Łapy100
8KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
9MUKS KOKORO Łódź010
10Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec010
11UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
12UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
13UKS Olimp Nowa Sól010
14ULKS IPPON Jarocin010
15TS Judo Gryf Słupsk002
16GKS Czarni Bytom001
17IKIZAMA Judo Klub Warszawa001
18UKJ Yuko Józefów Józefów001
19UKS "ASW-Judo" Jasło001
20UKS 15 Krosno001
21UKS Judo Częstochowa Częstochowa001
22UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław402
2K.S. Judo Czechowice-Dziedzice200
3UKS Conrad Gdańsk111
4AZS AWF Katowice110
5T.S.MOSiR Bochnia103
6AZS UW Warszawa101
7KS Budowlani Sosnowiec101
8Klub Sportowy Akademia Judo Poznań100
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
10SGKS Wybrzeże Gdańsk100
11UKS Galeon Gdynia100
12UKS Narew Łapy100
13WKS Gwardia Warszawa100
14TS Wisła Kraków020
15UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa020
16GKS Czarni Bytom012
17MUKS KOKORO Łódź011
18UKS Dwójka Rydułtowy011
19UKS Tomita Elbląg011
20KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
21Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec010
22UKS "FENIKS" Bytom Bytom010
23UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki010
24UKS Olimp Nowa Sól010
25ULKS IPPON Jarocin010
26Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław010
27Judo Legia Warszawa Warszawa003
28IKIZAMA Judo Klub Warszawa002
29TS Judo Gryf Słupsk002
30UKS "ASW-Judo" Jasło002
31AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
32Klub Judo AZS Opole001
33KS Start Radom001
34Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom001
35UKJ "Lemur" Warszawa001
36UKJ Yuko Józefów Józefów001
37UKS 15 Krosno001
38UKS Judo Wolbrom001
39UKS Judo Częstochowa Częstochowa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław28.5
2UKS Conrad Gdańsk26.5
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice21.5
4GKS Czarni Bytom17.0
5Judo Legia Warszawa Warszawa16.5
6T.S.MOSiR Bochnia14.5
7TS Wisła Kraków14.0
8KS Start Radom12.5
9UKS Dwójka Rydułtowy12.5
10UKS "FENIKS" Bytom Bytom10.5
11AZS Organizacja Środowiskowa Poznań9.0
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
13SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
14UKS Galeon Gdynia9.0
15WKS Gwardia Warszawa9.0
16Klub Sportowy Akademia Judo Poznań7.0
17UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
18UKS Tomita Elbląg7.0
19Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław7.0
20IKIZAMA Judo Klub Warszawa5.5
21Klub Judo AZS Opole5.5
22MUKS KOKORO Łódź5.5
23Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom5.5
24UKJ "Lemur" Warszawa5.5
25UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
26UKS Judo Wolbrom5.5
27AZS AWF Gorzów Wlkp.5.0
28AZS UW Warszawa5.0
29MKS Truso Elbląg5.0
30K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
31UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
32UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
33UKS SPARTA SŁAWA Sława3.5
34UKS Dwójka Tarnowskie Góry3.5
35UMKS Żak Kielce3.5
36AZS AWF Katowice1.5
37KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów1.5
38KS Budowlani Sosnowiec1.5
39KS Judo "Hejnał" Kęty1.5
40KS Judo Tigers Wrocław1.5
41UKS 10 Bydgoszcz1.5
42UKS Narew Łapy1.5
43UKS Olimp Nowa Sól1.5
44Yamabushi Zakopane1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław27.0
2T.S.MOSiR Bochnia21.5
3AZS UW Warszawa19.5
4AZS AWF Katowice16.0
5KS Budowlani Sosnowiec14.5
6TS Judo Gryf Słupsk11.0
7UKS Olimp Nowa Sól10.5
8UKS Narew Łapy9.0
9UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki8.5
10Klub Sportowy Akademia Judo Poznań8.0
11GKS Czarni Bytom7.0
12Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec7.0
13UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa7.0
14ULKS IPPON Jarocin7.0
15IKIZAMA Judo Klub Warszawa5.5
16UKJ Yuko Józefów Józefów5.5
17UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
18UKS Judo Częstochowa Częstochowa5.5
19UKS Tomita Elbląg5.5
20UKS SPARTA SŁAWA Sława5.0
21UKS Pohl Judo Przemęt5.0
22UKS Ósemka Nowa Sól3.5
23ULKS Judo Kowala Kowala3.5
24MUKS KOKORO Łódź2.0
25KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów1.5
26KS AZS AWFiS Gdańsk1.5
27TS Gwardia Opole1.5
28UKS 15 Krosno1.0
29KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój0.0