WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Młodzików
Poznań, 24.3.2019


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg +90kg

kobiety, waga: 36kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jakóbczyk Maria KUMA Judo Warszawa
2. Majewska Maja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Oliwia Lisek UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 40kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Chmielewska Kinga GKS Czarni Bytom
2. Dora Wiktoria Klub Judo AZS Opole
3. Budzisz Amelia GKS Czarni Bytom
3. Kutyła Anna KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Marta Setlak UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom
7. Siedlecka Hanna GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Walendzik Julia UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: 44kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Prychiistalova Zuzana Czech National Team
2. Nowak Kinga KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Skrzypczak Zuzanna UKS SPARTA SŁAWA Sława
3. Szałkiewicz Sandra Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
5. Michalska Wiktoria KS "CIESZYN" Cieszyn
5. Żmuda Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Drywa Judyta UKS Galeon Gdynia
7. Cerna Lucie Sakura Judo Liberec Liberec

kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
2. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
3. Juszczak Ewa Klub Judo AZS Opole
3. Ślązok Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Sawicka Natalia GKS Czarni Bytom
5. Stec Pola UKS Pohl Judo Przemęt
7. Dolejskova Tereza Czech National Team
7. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole

kobiety, waga: 52kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. JANASZEK MARTYNA AKS Strzegom
2. Starczyńska Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Jagiełło Emilia JUDO TORA Wierzchosławice
3. Scerbova Leona Czech National Team
5. Podolak Natalia UKJ Legion Zamość
5. Simankova Sabina Czech National Team
7. Gałek Martyna KS Start Radom
7. GUTOWSKA MAJA Klub Judo Shamo Ełk Ełk

kobiety, waga: 57kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
2. Jamroszczyk Julia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Hynek Nina MKS Pałac Młodzieży Tarnów
3. Małacha Justyna LKS Szubinianka Szubin
5. Hojdarova Stepanka Czech National Team
5. Jarkowska Aleksandra UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Czyżewska Gabriela TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Hołysz Julia Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
2. Kuźma-Ebel Dominika UKS Galeon Gdynia
3. Baron Wiktoria GKS Czarni Bytom
3. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
5. Gębka Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
5. Wołkowicz Emilia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Janeczko Alicja Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice
7. Michalska Julia GKS ,,Olimpia" Grudziądz

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Klop Amelia GKS Czarni Bytom
2. Sawczuk Monika KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów
3. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Pabiś Wanessa KS Budowlani Sosnowiec
5. WILCZEWSKA JULIA GKS Żukowo
5. Wileńska Maja UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Banyś Katarzyna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Horzela Natalia UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziewalicz Oliwia UKS SKORPION Judo Krosno
2. Grudzińska Joanna TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Dąbkowska Julia UKS Halinów Team Halinów
3. Kamińska Nikola AKS Strzegom
5. Miotek Martyna GKS ,,Olimpia" Grudziądz
5. PODZIO TEMIDA UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Eibin Zofia UKS SKORPION Judo Krosno
7. LITWIŃSKA ZUZANNA TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: 42kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk
2. Cherniak Ihor KS "Gwardia" Łódź
3. Hryniewicz Adam Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
3. Varmuzka Matej Czech National Team
5. Kozłowski Oliwier KS "CIESZYN" Cieszyn
5. Wiwatowski Bartosz UKS Kodokan Toruń
7. Surdel Paweł UKJ Millenium Rzeszów
7. Żurawski Juliusz MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: 46kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa
3. Sopinec David Czech National Team
5. Panek Szymon Polonia Rybnik
5. Waga Eryk MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Dziadowiec Igor T.S.MOSiR Bochnia
7. Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei Płock

mężczyźni, waga: 50kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gleb Kurilov YarClub Rosja
2. Michna Kamil GKS Czarni Bytom
3. Kustrzycki Kamil Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Walkiewicz Aleksander JUDO TORA Wierzchosławice
5. Jagusz Dominik Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Kohut Nazar KS "Gwardia" Łódź
7. Arseniy Shteyblik YarClub Rosja
7. Dziga Jan MKS Pałac Młodzieży Tarnów

mężczyźni, waga: 55kg - 50 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
2. Otevrel Filip Czech National Team
3. Ambroziak Vitalii MUKS KOKORO Łódź
3. Neumann Eryk MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Sałata Adrian UKS GRIZZLY Gdańsk
5. Tarkowski Fabrycjusz Klub Judo AZS Opole
7. Bartosz Krawczyk UKS Judo Panda Warszawa
7. Kazimierczak Adam KS Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: 60kg - 55 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowak Maksymilian UKS 10 Bydgoszcz
2. Apolinarski Mikołaj UKS 10 Bydgoszcz
3. Bayer Daniel Czech National Team
3. Rymkevych Heorhii KS "Gwardia" Łódź
5. Dereń Adam UKJ Millenium Rzeszów
5. Świdwa Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
7. Lepianka Bartosz UKJ "Lemur" Warszawa
7. Stańczewski Sergiusz UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 66kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szulik Dawid Polonia Rybnik
2. Heflik Dorian GKS Czarni Bytom
3. Błasik Wiktor UKS Judo Wolbrom
3. Madejczyk Dawid GKS Czarni Bytom
5. Błasik Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. CZUPIL FILIP UKS NAKANO Pogwizdów
5. Żakowski Maksymilian UKS "Orkan" Sochaczew
7. Bogacki Paweł UKS Galeon Gdynia
7. Hypta Mateusz UKS Judo Kraków Kraków

mężczyźni, waga: 73kg - 33 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Radziusz Szymon UKS Ósemka Nowa Sól
2. Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Gawek Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
5. Dodajewski Wiktor PKS GWARDIA Szczytno
5. Giembicki Jarosław PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Białucha Adam UKJ ARCUS Warszawa
7. Kaleta Wojtek LUKS Jusport Justynów

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Baranov Vitalij YarClub Rosja
2. Kubiak Damian Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Bęben Filip UKS 15 Krosno
3. Kielesiński Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
5. GOŁASZEWSKI Paweł UKSJ "NIPPON" Olsztyn
5. Moćkun Bartosz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Oleksy Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Zwolak Szymon MKS ŻAK Ełk

mężczyźni, waga: 90kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękacki Dawid UKJ "Lemur" Warszawa
2. Dobrian Marcel MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Basta Kamil GKS Czarni Bytom
3. Skrodzki Jakub UKS Opty Gdynia
5. Czerniawski Jan Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Waligóra Jan UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Madaj Wiktor MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. MARCIN KURSZEWSKI GKS Żukowo

mężczyźni, waga: +90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłos Miłosz UKS "6" Piła
2. Leśniewski Brajan ULKS Judo Kowala Kowala
3. JANKOWSKI JAKUB TKS "Judo" Toruń
3. Nizioł Grzegorz UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
5. Keller Aureliusz K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Olczak Karol LUKS Jusport Justynów
7. Leśniewski Kuba UKJ ARCUS Warszawa
7. WĘGLORZ PATRYK UKS NAKANO Pogwizdów

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom222
2YarClub Rosja200
3UKS 10 Bydgoszcz110
4UKS Conrad Gdańsk101
5Polonia Rybnik100
6UKJ "Lemur" Warszawa100
7UKS "6" Piła100
8UKS Ósemka Nowa Sól100
9Czech National Team013
10Judo Legia Warszawa Warszawa011
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice011
12KS "Gwardia" Łódź011
13MKS Olimpijczyk Włocławek011
14Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
15ULKS Judo Kowala Kowala010
16Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole001
17JUDO TORA Wierzchosławice001
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
19KS Budowlani Sosnowiec001
20MUKS KOKORO Łódź001
21TKS "Judo" Toruń001
22UKS 15 Krosno001
23UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin001
24UKS Judo Wolbrom001
25UKS Judo Panda Warszawa001
26UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom303
2KS Budowlani Sosnowiec110
3AKS Strzegom101
4Czech National Team101
5Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
6KUMA Judo Warszawa100
7UKS SKORPION Judo Krosno100
8Klub Środowiskowy AZS Gliwice020
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój011
10Klub Judo AZS Opole011
11KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów010
12MKS Pałac Młodzieży Katowice010
13TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
14UKS Galeon Gdynia010
15JUDO TORA Wierzchosławice001
16Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
17LKS Szubinianka Szubin001
18MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
19Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
20UKS SPARTA SŁAWA Sława001
21UKS 15 Krosno001
22UKS Gimnazjon Suchy Las001
23UKS Halinów Team Halinów001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom525
2YarClub Rosja200
3Czech National Team114
4KS Budowlani Sosnowiec111
5UKS 10 Bydgoszcz110
6AKS Strzegom101
7UKS Conrad Gdańsk101
8Klub Sportowy Nastula Club Warszawa100
9KUMA Judo Warszawa100
10Polonia Rybnik100
11UKJ "Lemur" Warszawa100
12UKS "6" Piła100
13UKS Ósemka Nowa Sól100
14UKS SKORPION Judo Krosno100
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice031
16Judo Legia Warszawa Warszawa011
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój011
18Klub Judo AZS Opole011
19KS "Gwardia" Łódź011
20MKS Olimpijczyk Włocławek011
21Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
22KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów010
23MKS Pałac Młodzieży Katowice010
24TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
25UKS Galeon Gdynia010
26ULKS Judo Kowala Kowala010
27JUDO TORA Wierzchosławice002
28Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin002
29UKS 15 Krosno002
30Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole001
31LKS Szubinianka Szubin001
32MKS Pałac Młodzieży Tarnów001
33MUKS KOKORO Łódź001
34TKS "Judo" Toruń001
35Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice001
36UKS SPARTA SŁAWA Sława001
37UKS Gimnazjon Suchy Las001
38UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin001
39UKS Halinów Team Halinów001
40UKS Judo Wolbrom001
41UKS Judo Panda Warszawa001
42UKS Opty Gdynia001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom44.5
2Czech National Team23.5
3YarClub Rosja19.5
4KS "Gwardia" Łódź16.0
5UKS 10 Bydgoszcz16.0
6UKS Conrad Gdańsk14.5
7UKJ "Lemur" Warszawa14.0
8Judo Legia Warszawa Warszawa12.5
9Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
10MKS Olimpijczyk Włocławek12.5
11Polonia Rybnik12.5
12Klub Sportowy Akademia Judo Poznań10.5
13Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin9.0
14UKS "6" Piła9.0
15UKS Judo Wolbrom9.0
16UKS Ósemka Nowa Sól9.0
17UKS Judo Panda Warszawa7.0
18ULKS Judo Kowala Kowala7.0
19Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole5.5
20JUDO TORA Wierzchosławice5.5
21KS Budowlani Sosnowiec5.5
22MUKS KOKORO Łódź5.5
23TKS "Judo" Toruń5.5
24UKS 15 Krosno5.5
25UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin5.5
26UKS Opty Gdynia5.5
27LUKS Jusport Justynów5.0
28UKJ Millenium Rzeszów5.0
29UKS Kodokan Toruń5.0
30UKS NAKANO Pogwizdów5.0
31K.S. MaKo Judo Wrocław3.5
32KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój3.5
33Klub Judo AZS Opole3.5
34KS "CIESZYN" Cieszyn3.5
35MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź3.5
36PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
37PKS GWARDIA Szczytno3.5
38UKS "Orkan" Sochaczew3.5
39UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
40UKS GRIZZLY Gdańsk3.5
41UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.5
42UKSJ "NIPPON" Olsztyn3.5
43MKS Pałac Młodzieży Katowice3.0
44UKJ ARCUS Warszawa3.0
45GKS Żukowo1.5
46Klub Judo Shamo Ełk Ełk1.5
47KS Yawara Warszawa1.5
48MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
49MKS ŻAK Ełk1.5
50T.S.MOSiR Bochnia1.5
51UKS Galeon Gdynia1.5
52UKS Judo Kraków Kraków1.5
53UKS Judo Sensei Płock1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom50.5
2Czech National Team23.0
3KS Budowlani Sosnowiec19.5
4AKS Strzegom14.5
5Klub Judo AZS Opole14.0
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice14.0
7KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój12.5
8MKS Pałac Młodzieży Katowice10.5
9UKS SKORPION Judo Krosno10.5
10Klub Sportowy Nastula Club Warszawa9.0
11TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn8.5
12UKS Galeon Gdynia8.5
13UKS Gimnazjon Suchy Las8.0
14KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów7.0
15Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice7.0
16GKS ,,Olimpia" Grudziądz6.5
17JUDO TORA Wierzchosławice5.5
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
19LKS Szubinianka Szubin5.5
20MKS Pałac Młodzieży Tarnów5.5
21UKS SPARTA SŁAWA Sława5.5
22UKS 15 Krosno5.5
23UKS Halinów Team Halinów5.5
24KUMA Judo Warszawa4.0
25GKS Żukowo3.5
26KS "CIESZYN" Cieszyn3.5
27UKJ Legion Zamość3.5
28UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
29UKS Pohl Judo Przemęt3.5
30KS Start Radom1.5
31Sakura Judo Liberec Liberec1.5
32TKS "Judo" Toruń1.5
33UKJ "Lemur" Warszawa1.5
34UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
35Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław1.5