WYNIKI ZAWODÓW

OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Chęciny, 26-27.4.2019


Listy zawodników:
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg +90kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg
Listy walk (HTML):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg +90kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg
Listy walk (PDF):
-40kg -44kg -48kg -52kg -57kg -63kg -70kg +70kg +90kg -46kg -50kg -55kg -60kg -66kg -73kg -81kg -90kg

kobiety, waga: -40kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Zakrzewska Anna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Grzywacz Karina KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

kobiety, waga: -44kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stokłosa Natalia MUKS KOKORO Łódź
2. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Koś Zuzanna UKS 15 Krosno

kobiety, waga: -48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec
3. Gowarzewska Alicja AZS AWF Katowice
3. Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź
5. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól
7. Jarmuż Olga Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Wenzel Aleksandra PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: -52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ołdak Alicja UKJ Ryś Warszawa
2. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
3. Grabowska Wiktoria PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Halke Maja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jędrzejewska Alicja UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Czwakiel Aleksandra UKJ "Lemur" Warszawa
7. Gołojuch Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk

kobiety, waga: -57kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Konopka Aleksandra AZS AWF Katowice
3. Kwaśny Gabriela UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Twardowska Marta MKS Juvenia Wrocław
5. KWIATEK Karina TKS "Judo" Toruń
5. Pietrzak Klaudia UKS "FENIKS" Bytom Bytom
7. WENZEL Klaudia AZS UW Warszawa
7. Woś Małgorzata UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry

kobiety, waga: -63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łozińska Anika KJ Samuraj Koszalin
2. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
3. PONTEK Agata AZS UW Warszawa
3. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
5. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Jęcz Wiktoria UKS Pohl Judo Przemęt
7. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
7. Zalewska Wiktoria UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: -70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
2. SOBIERAJSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Gonsior Emilia Klub Judo AZS Opole
3. Kobus Natalia UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
5. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Nowaczyk Natalia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Gut Julia T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: +70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław
2. ZARYCHTA PAULINA MKS Juvenia Wrocław
3. Jaworska Weronika Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Rosińska Julia UKS 10 Bydgoszcz
5. Napieralska Oliwia UKS Ósemka Nowa Sól
5. Zuzanna Żabińska ULKS IPPON Jarocin
7. Dudek Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
7. Grzesik Anna AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: +90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Radzik Andrzej Klub Judo AZS Opole
2. Wichłacz Jakub Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
3. Morman Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa
3. Wojciechowski Kacper UKS Tomita Elbląg
5. Kostrzewa Remigiusz UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Postrach Bartosz KS Budowlani Sosnowiec
7. Kobyłecki Marcel GKS Czarni Bytom
7. Tomaszewski Norbert UKS Judo Tuliszków

mężczyźni, waga: -46kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
2. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
3. Durski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Zawadzki Patryk UKS "ASW-Judo" Jasło
5. Matczak Maciej Klub Judo Boa Warszawa
5. Matczak Michał Klub Judo Boa Warszawa
7. Basiński Jan UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: -50kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błaszczak Igor MKS Juvenia Wrocław
2. Malinowski Jakub Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
3. Kowalski Karol TS Wisła Kraków
3. Pigułeczka Wiktor MKS Juvenia Wrocław
5. Durski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Kantor Antoni UKS De La Salle gdańsk
7. Dudkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa
7. Nalepka Mikołaj T.S.MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: -55kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grela Filip GKS Czarni Bytom
2. Rola Kacper KS Start Radom
3. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
3. Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce
5. Bieliński Filip Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław
7. Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk
7. Pasieka Wojciech Polonia Rybnik

mężczyźni, waga: -60kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Loska Olaf K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Olay-Fernandez Adam UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Naczyński Bartosz UKS Dwójka Rydułtowy
3. Wysocki Łukasz UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Szymonik Krystian Gwardia Bielsko-Biała
7. Kaliniecki Michał UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Karolczyk Kacper UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: -66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa
2. Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów Józefów
3. Pietras Dawid MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Raczek Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
5. Kubiak Filip Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Błacha Mateusz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Kacper TS Wisła Kraków
2. Grądzki Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Borzęcki Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa Warszawa
5. Brzozowski Aleksander AZS-UKW Bydgoszcz
5. Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa Warszawa
7. Białecki Damian Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
7. Kadłubowski Maks AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janczylik Dmitrij UKS Galeon Gdynia
2. Kocioł Albin TS Wisła Kraków
3. EIDUKS Aleksander AZS UW Warszawa
3. Popielarz Dominik UKS "FENIKS" Bytom Bytom
5. Pasieczyński Hubert UKJ "Lemur" Warszawa
5. Pastuszek Mateusz MKS Juvenia Wrocław
7. KOS Kamil WKS Gwardia Warszawa
7. Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: -90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jędrzejewski Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Mechowski Dawid UKS Conrad Gdańsk
3. Karczyk Filip UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Żmudziński Jakub UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
5. Jankowski Wiktor KS Start Radom
7. DYGA Piotr AZS UW Warszawa
7. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom200
2TS Wisła Kraków111
3K.S. Judo Czechowice-Dziedzice110
4MKS Juvenia Wrocław102
5UKJ Ryś Warszawa101
6Klub Judo AZS Opole100
7SGKS Wybrzeże Gdańsk100
8UKS Galeon Gdynia100
9UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa011
10UKS Conrad Gdańsk011
11Bytowski Klub Sportów Walki Bytów010
12KS Start Radom010
13MKS Truso Elbląg010
14UKJ Yuko Józefów Józefów010
15Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław010
16UKS "FENIKS" Bytom Bytom002
17AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
18AZS UW Warszawa001
19Judo Legia Warszawa Warszawa001
20MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
21UKS "ASW-Judo" Jasło001
22UKS Dwójka Rydułtowy001
23UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
24UKS Tomita Elbląg001
25UMKS Żak Kielce001
26WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław122
2AZS UW Warszawa111
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój102
4KJ Samuraj Koszalin100
5MUKS KOKORO Łódź100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk100
7UKJ Ryś Warszawa100
8UKJ Yuko Józefów Józefów100
9AZS AWF Katowice011
10GKS Czarni Bytom010
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
12Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec010
13T.S.MOSiR Bochnia010
14Klub Judo AZS Opole001
15Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
16PTS Gwardia Bydgoszcz001
17UKS 10 Bydgoszcz001
18UKS "ASW-Judo" Jasło001
19UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
20UKS 15 Krosno001
21UKS Arashi Łódź001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1MKS Juvenia Wrocław224
2GKS Czarni Bytom210
3UKJ Ryś Warszawa201
4SGKS Wybrzeże Gdańsk200
5AZS UW Warszawa112
6TS Wisła Kraków111
7K.S. Judo Czechowice-Dziedzice110
8UKJ Yuko Józefów Józefów110
9KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój102
10Klub Judo AZS Opole101
11KJ Samuraj Koszalin100
12MUKS KOKORO Łódź100
13UKS Galeon Gdynia100
14UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa012
15AZS AWF Katowice011
16UKS Conrad Gdańsk011
17Bytowski Klub Sportów Walki Bytów010
18Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
19KS Start Radom010
20MKS Truso Elbląg010
21Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec010
22T.S.MOSiR Bochnia010
23Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław010
24UKS "ASW-Judo" Jasło002
25UKS "FENIKS" Bytom Bytom002
26AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
27Judo Legia Warszawa Warszawa001
28Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
29MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
30PTS Gwardia Bydgoszcz001
31UKS 10 Bydgoszcz001
32UKS 15 Krosno001
33UKS Arashi Łódź001
34UKS Dwójka Rydułtowy001
35UKS Dwójka Tarnowskie Góry001
36UKS Tomita Elbląg001
37UMKS Żak Kielce001
38WKS Gwardia Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław27.0
2TS Wisła Kraków21.5
3GKS Czarni Bytom19.5
4K.S. Judo Czechowice-Dziedzice16.0
5UKJ Ryś Warszawa16.0
6UKS Conrad Gdańsk14.0
7UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa12.5
8UKJ Yuko Józefów Józefów12.0
9UKS "FENIKS" Bytom Bytom11.0
10Judo Legia Warszawa Warszawa10.5
11KS Start Radom10.5
12AZS Organizacja Środowiskowa Poznań9.0
13Klub Judo AZS Opole9.0
14SGKS Wybrzeże Gdańsk9.0
15UKS Galeon Gdynia9.0
16WKS Gwardia Warszawa8.5
17AZS UW Warszawa7.0
18Bytowski Klub Sportów Walki Bytów7.0
19Klub Judo Boa Warszawa7.0
20MKS Truso Elbląg7.0
21Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław7.0
22MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź5.5
23UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
24UKS Dwójka Rydułtowy5.5
25UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.5
26UKS Tomita Elbląg5.5
27UMKS Żak Kielce5.5
28Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.0
29AZS-UKW Bydgoszcz3.5
30Gwardia Bielsko-Biała3.5
31Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.5
32KS Budowlani Sosnowiec3.5
33MUKS KOKORO Łódź3.5
34UKJ "Lemur" Warszawa3.5
35UKS SPARTA SŁAWA Sława3.5
36UKS De La Salle gdańsk3.5
37UKS Halinów Team Halinów3.5
38AZS AWF Warszawa1.5
39KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój1.5
40Polonia Rybnik1.5
41T.S.MOSiR Bochnia1.5
42UKS Gimnazjon Suchy Las1.5
43UKS Judo Tuliszków1.5
44UKS Judo Wolbrom1.5
45UKS Kodokan Toruń1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław29.0
2AZS UW Warszawa23.0
3AZS AWF Katowice12.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
5KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój10.5
6Klub Sportowy Akademia Judo Poznań10.5
7KJ Samuraj Koszalin9.0
8Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin9.0
9UKJ Ryś Warszawa9.0
10UKJ Yuko Józefów Józefów9.0
11T.S.MOSiR Bochnia8.5
12GKS Czarni Bytom7.0
13Stowarzyszenie Sportowe "Dąb" Dębowiec7.0
14Klub Judo AZS Opole5.5
15PTS Gwardia Bydgoszcz5.5
16UKS 10 Bydgoszcz5.5
17UKS "ASW-Judo" Jasło5.5
18UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
19UKS Arashi Łódź5.5
20UKS SPARTA SŁAWA Sława5.0
21MUKS KOKORO Łódź4.0
22Polonia Rybnik3.5
23TKS "Judo" Toruń3.5
24UKS "FENIKS" Bytom Bytom3.5
25UKS Olimp Nowa Sól3.5
26UKS Ósemka Nowa Sól3.5
27UKS Pohl Judo Przemęt3.5
28ULKS IPPON Jarocin3.5
29AZS AWF Warszawa1.5
30KS Budowlani Sosnowiec1.5
31PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
32TS Judo Gryf Słupsk1.5
33UKJ "Lemur" Warszawa1.5
34UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry1.5
35UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki1.5
36UKS Tomita Elbląg1.5
37UKS 15 Krosno1.0