WYNIKI ZAWODÓW
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Kąty Wrocławskie, 4-5.5.2019
kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Majcher Danuta |
TS Wisła Kraków |
2. |
Apraksin Martyna |
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok |
3. |
Olejnik Anna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kaleta Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
2. |
Nowicka Dominika |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Wróblewska Klaudia |
KS Start Radom |
4. |
Pawlak Dorota |
UKS "Szóstka" Rawicz |
kobiety, waga: 57kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dąbrowska Anna |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Janeczko Joanna |
UKJ ARCUS Warszawa |
3. |
Gęsikowska Marta |
TS Gwardia Opole |
3. |
Mróz Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
5. |
Krawczyk Anita |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
5. |
Marko Marta |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Janicka Wiktoria |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
Wróblewska Laura |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 63kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szymańska Angelika |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
2. |
Machnicka Vanessa |
PGE Akademia Judo Poznań |
3. |
Komarek Zuzanna |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
3. |
Kulik Barbara |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Gruszczyńska Laura |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
KASZA Katarzyna |
AZS UW Warszawa |
7. |
Jankowiak Dominika |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Miller Karolina |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Lewandowska Alicja |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Kabata Klaudia |
GKS Czarni Bytom |
3. |
ŚMIETANA KATARZYNA |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Grochowska Karolina |
AZS UW Warszawa |
5. |
Mitko Klaudia |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tymann Daria |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Śliwa Justyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Gołąb Justyna |
GKS Czarni Bytom |
4. |
Kotwicka Stefania |
MKS Juvenia Wrocław |
kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Madajewska Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Gzowska Emilia |
AZS Łódź Łódź |
3. |
KLIMKOWSKA NATALIA |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
LIS Wiktoria |
KS Budowlani Sosnowiec |
5. |
Gawron Oliwia |
PGE Akademia Judo Poznań |
5. |
Jankowiak Zuzanna |
MKS Juvenia Wrocław |
mężczyźni, waga: 60kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Dyba Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Śmiegel Szymon |
LKS Szubinianka Szubin |
3. |
Artemiuk Damian |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Skrzat Rafał |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
PODEMSKI BENIAMIN |
UKS "6" Piła |
5. |
Wójcik Konrad |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
mężczyźni, waga: 66kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kastner Patryk |
Gwardia Wrocław |
2. |
Jasiński Szymon |
UKS Galeon Gdynia |
3. |
KOTLEWSKI Michał |
AZS UW Warszawa |
3. |
Łoziak Patryk |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Chybczyński Dominik |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Figarski Piotr |
KS Start Radom |
7. |
Dembski Damian |
UKS Dwunastka Leszno |
7. |
Stępkowski Mikołaj |
UKS Kodokan Toruń |
mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Walczyk Patryk |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Stecki Jędrzej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Bukojemski Wojciech |
UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa |
3. |
STROKA RADOSŁAW |
Gwardia Wrocław |
5. |
Skocz Sławomir |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Wilk Kacper |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Siwy Roman |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
TERLECKI RAFAŁ |
KS "Gwardia" Białystok Białystok |
mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
MARCINKIEWICZ SEBASTIAN |
Gwardia Wrocław |
2. |
Wesełowski Kyrylo |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Drzymał Paweł |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Ouerfelli Kerim |
TS Wisła Kraków |
5. |
Dziarmaga Arkadiusz |
KS Błękitni Tarnów |
5. |
Krogulski Maciej |
UKJ 225 Warszawa |
7. |
Jewtuch Konrad |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
7. |
Seroczyński Antoni |
AZS AWF Warszawa |
mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
PUNDA Wojciech |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Drzewiecki Tomasz |
UKS "6" Piła |
3. |
Jackiewicz Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Majcher Norbert |
UKJ Millenium Rzeszów |
5. |
Lipa Arkadiusz |
"KS CIESZYN" Cieszyn |
5. |
RYCIAK Eryk |
AZS UW Warszawa |
7. |
Resztak Mateusz |
AZS Łódź Łódź |
7. |
Rombel Michał |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Majowski Dominik |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Ozimek Jakub |
UKJ ARCUS Warszawa |
3. |
Kejza Paweł |
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik |
3. |
Szczurowski Kacper |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Baraniewski Iwo |
UKJ 225 Warszawa |
5. |
Szczepaniak Michał |
WKS Śląsk Wrocław |
7. |
Bartkiewicz Arkadiusz |
PGE Akademia Judo Poznań |
7. |
CEPUCH MICHAŁ |
Gwardia Wrocław |
mężczyźni, waga: +100kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Załęczny Krzysztof |
TKS "Judo" Toruń |
2. |
Sawiniec Bartosz |
TS "Gwardia" Olsztyn |
3. |
Szaran Bartosz |
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź |
3. |
Szuta Przemysław |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
CIEŚLAK PATRYK |
UKS Judo-Kano Płock |
5. |
MOLIŃSKI TOMASZ |
Gwardia Wrocław |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 2 | 0 | 2 |
2 | Gwardia Wrocław | 2 | 0 | 1 |
3 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | 0 | 0 |
4 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
5 | AZS AWF Warszawa | 0 | 1 | 0 |
6 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 1 | 0 |
7 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
8 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 1 | 0 |
9 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 0 |
10 | UKS "6" Piła | 0 | 1 | 0 |
11 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
12 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 | 0 | 2 |
13 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 0 | 2 |
14 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
15 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
16 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 0 | 0 | 1 |
17 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 0 | 0 | 1 |
18 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
19 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
20 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 2 | 0 | 0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 2 |
3 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 1 |
4 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 0 |
5 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
7 | AZS Łódź Łódź | 0 | 1 | 0 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
9 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 1 | 0 |
10 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
11 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
12 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 1 | 0 |
13 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 1 | 0 |
14 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
15 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 0 | 0 | 1 |
16 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
17 | KS Start Radom | 0 | 0 | 1 |
18 | TS Gwardia Opole | 0 | 0 | 1 |
19 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 3 | 0 | 4 |
2 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 2 | 0 | 2 |
3 | Gwardia Wrocław | 2 | 0 | 1 |
4 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | 0 | 0 |
5 | MKS Juvenia Wrocław | 1 | 0 | 2 |
6 | TS Wisła Kraków | 1 | 0 | 1 |
7 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 0 |
8 | TKS "Judo" Toruń | 1 | 0 | 0 |
9 | UKS Judo Wolbrom | 1 | 0 | 0 |
10 | UKJ ARCUS Warszawa | 0 | 2 | 0 |
11 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 0 | 1 | 1 |
12 | AZS AWF Warszawa | 0 | 1 | 0 |
13 | AZS Łódź Łódź | 0 | 1 | 0 |
14 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
15 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 0 | 1 | 0 |
16 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
17 | LKS Szubinianka Szubin | 0 | 1 | 0 |
18 | PGE Akademia Judo Poznań | 0 | 1 | 0 |
19 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 1 | 0 |
20 | TS "Gwardia" Olsztyn | 0 | 1 | 0 |
21 | UKS "6" Piła | 0 | 1 | 0 |
22 | UKS Galeon Gdynia | 0 | 1 | 0 |
23 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 0 | 0 | 2 |
24 | UKJ Millenium Rzeszów | 0 | 0 | 2 |
25 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
26 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 0 | 0 | 1 |
27 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
28 | KS Budowlani Sosnowiec | 0 | 0 | 1 |
29 | KS Start Radom | 0 | 0 | 1 |
30 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 0 | 0 | 1 |
31 | TS Gwardia Opole | 0 | 0 | 1 |
32 | UKJ 225 Warszawa | 0 | 0 | 1 |
33 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 0 | 0 | 1 |
34 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 29.0 |
2 | Gwardia Wrocław | 28.5 |
3 | KS AZS AWF Wrocław | 18.0 |
4 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 18.0 |
5 | UKS "6" Piła | 14.0 |
6 | UKJ Millenium Rzeszów | 11.0 |
7 | AZS UW Warszawa | 9.0 |
8 | TKS "Judo" Toruń | 9.0 |
9 | AZS AWF Warszawa | 8.5 |
10 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 7.0 |
11 | LKS Szubinianka Szubin | 7.0 |
12 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 7.0 |
13 | TS "Gwardia" Olsztyn | 7.0 |
14 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 7.0 |
15 | UKJ 225 Warszawa | 7.0 |
16 | UKJ ARCUS Warszawa | 7.0 |
17 | UKS Galeon Gdynia | 7.0 |
18 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 5.5 |
19 | MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź | 5.5 |
20 | MKS Juvenia Wrocław | 5.5 |
21 | TS Wisła Kraków | 5.5 |
22 | UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa | 5.5 |
23 | "KS CIESZYN" Cieszyn | 3.5 |
24 | KS Błękitni Tarnów | 3.5 |
25 | KS Start Radom | 3.5 |
26 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 3.5 |
27 | UKS Judo Wolbrom | 3.5 |
28 | UKS Judo-Kano Płock | 3.5 |
29 | WKS Śląsk Wrocław | 3.5 |
30 | AZS Łódź Łódź | 1.5 |
31 | KS "Gwardia" Białystok Białystok | 1.5 |
32 | PGE Akademia Judo Poznań | 1.5 |
33 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 1.5 |
34 | UKS Dwunastka Leszno | 1.5 |
35 | UKS Kodokan Toruń | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | MKS Juvenia Wrocław | 20.5 |
2 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 18.0 |
3 | PGE Akademia Judo Poznań | 13.5 |
4 | GKS Czarni Bytom | 12.5 |
5 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 9.0 |
6 | AZS Łódź Łódź | 7.0 |
7 | AZS UW Warszawa | 7.0 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 7.0 |
9 | UKJ ARCUS Warszawa | 7.0 |
10 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 6.5 |
11 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 5.5 |
12 | KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik | 5.5 |
13 | KS Budowlani Sosnowiec | 5.5 |
14 | TS Gwardia Opole | 5.5 |
15 | UKJ 225 Warszawa | 5.5 |
16 | UKS Judo Wolbrom | 5.0 |
17 | TS Wisła Kraków | 4.0 |
18 | AZS Organizacja Środowiskowa Poznań | 3.5 |
19 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 3.5 |
20 | KS AZS AWF Wrocław | 3.5 |
21 | KS AZS AWF Katowice | 3.0 |
22 | Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok | 2.0 |
23 | KS Start Radom | 2.0 |
24 | UKS "Szóstka" Rawicz | 1.0 |
25 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1.0 |
|