WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży
Kąty Wrocławskie, 4-5.5.2019


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
2. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 52kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Nowicka Dominika AZS AWF Katowice
3. Wróblewska Klaudia KS Start Radom
4. Pawlak Dorota UKS "Szóstka" Rawicz

kobiety, waga: 57kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
3. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Krawczyk Anita UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
5. Marko Marta KS AZS AWF Wrocław
7. Janicka Wiktoria Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Wróblewska Laura Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 63kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. Komarek Zuzanna KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Gruszczyńska Laura Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Lewandowska Alicja Klub Judo AZS Opole
3. Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom
3. ŚMIETANA KATARZYNA MKS Juvenia Wrocław
5. Grochowska Karolina AZS UW Warszawa
5. Mitko Klaudia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
2. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
4. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Gzowska Emilia AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. KLIMKOWSKA NATALIA MKS Juvenia Wrocław
3. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
5. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dyba Michał KS AZS AWF Wrocław
2. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
3. Artemiuk Damian KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów
5. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
5. Wójcik Konrad UKS "SPARTAKUS" Lublin

mężczyźni, waga: 66kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kastner Patryk Gwardia Wrocław
2. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. KOTLEWSKI Michał AZS UW Warszawa
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
5. Chybczyński Dominik KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Figarski Piotr KS Start Radom
7. Dembski Damian UKS Dwunastka Leszno
7. Stępkowski Mikołaj UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. STROKA RADOSŁAW Gwardia Wrocław
5. Skocz Sławomir UKS Judo Wolbrom
5. Wilk Kacper KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Siwy Roman Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. TERLECKI RAFAŁ KS "Gwardia" Białystok Białystok

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. MARCINKIEWICZ SEBASTIAN Gwardia Wrocław
2. Wesełowski Kyrylo AZS AWF Warszawa
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków
5. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
7. Jewtuch Konrad PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Seroczyński Antoni AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
2. Drzewiecki Tomasz UKS "6" Piła
3. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
5. Lipa Arkadiusz KS "CIESZYN" Cieszyn
5. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
7. Resztak Mateusz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Rombel Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
2. Ozimek Jakub UKJ ARCUS Warszawa
3. Kejza Paweł KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
3. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
5. Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław
7. Bartkiewicz Arkadiusz Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. CEPUCH MICHAŁ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
2. Sawiniec Bartosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Szuta Przemysław KS AZS AWFiS Gdańsk
5. CIEŚLAK PATRYK UKS Judo-Kano Płock
5. MOLIŃSKI TOMASZ Gwardia Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom202
2Gwardia Wrocław201
3KS AZS AWF Wrocław200
4TKS "Judo" Toruń100
5AZS AWF Warszawa010
6LKS Szubinianka Szubin010
7SGKS Wybrzeże Gdańsk010
8TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
9UKJ ARCUS Warszawa010
10UKS "6" Piła010
11UKS Galeon Gdynia010
12KS AZS AWFiS Gdańsk002
13UKJ Millenium Rzeszów002
14AZS UW Warszawa001
15Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
16KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
17MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
18MKS Juvenia Wrocław001
19TS Wisła Kraków001
20UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
21UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk200
2GKS Czarni Bytom102
3MKS Juvenia Wrocław101
4MKS Olimpijczyk Włocławek100
5TS Wisła Kraków100
6UKS Judo Wolbrom100
7AZS AWF Katowice010
8AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
9Klub Judo AZS Opole010
10Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok010
11Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
12UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa010
13UKJ ARCUS Warszawa010
14Klub Judo DRAKO Warszawa001
15KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik001
16KS Budowlani Sosnowiec001
17KS Start Radom001
18TS Gwardia Opole001
19UKJ 225 Warszawa001
20UKS Gimnazjon Suchy Las001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom304
2KS AZS AWFiS Gdańsk202
3Gwardia Wrocław201
4KS AZS AWF Wrocław200
5MKS Juvenia Wrocław102
6TS Wisła Kraków101
7MKS Olimpijczyk Włocławek100
8TKS "Judo" Toruń100
9UKS Judo Wolbrom100
10UKJ ARCUS Warszawa020
11UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa011
12AZS AWF Katowice010
13AZS AWF Warszawa010
14AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
15Klub Judo AZS Opole010
16Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok010
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań010
18LKS Szubinianka Szubin010
19SGKS Wybrzeże Gdańsk010
20TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn010
21UKS "6" Piła010
22UKS Galeon Gdynia010
23KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik002
24UKJ Millenium Rzeszów002
25AZS UW Warszawa001
26Klub Judo DRAKO Warszawa001
27Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
28KS Budowlani Sosnowiec001
29KS Start Radom001
30MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź001
31TS Gwardia Opole001
32UKJ 225 Warszawa001
33UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa001
34UKS Gimnazjon Suchy Las001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom29.0
2Gwardia Wrocław28.5
3KS AZS AWF Wrocław18.0
4KS AZS AWFiS Gdańsk18.0
5UKS "6" Piła14.0
6UKJ Millenium Rzeszów11.0
7AZS UW Warszawa9.0
8TKS "Judo" Toruń9.0
9AZS AWF Warszawa8.5
10Klub Środowiskowy AZS Gliwice7.0
11LKS Szubinianka Szubin7.0
12SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
13TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn7.0
14UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa7.0
15UKJ 225 Warszawa7.0
16UKJ ARCUS Warszawa7.0
17UKS Galeon Gdynia7.0
18KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik5.5
19MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź5.5
20MKS Juvenia Wrocław5.5
21TS Wisła Kraków5.5
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa5.5
23KS "CIESZYN" Cieszyn3.5
24KS Błękitni Tarnów3.5
25KS Start Radom3.5
26UKS "SPARTAKUS" Lublin3.5
27UKS Judo Wolbrom3.5
28UKS Judo-Kano Płock3.5
29WKS Śląsk Wrocław3.5
30AZS Uniwersytet Łódzki Łódź1.5
31Klub Sportowy Akademia Judo Poznań1.5
32KS "Gwardia" Białystok Białystok1.5
33PKS "OLIMPIA" Poznań1.5
34UKS Dwunastka Leszno1.5
35UKS Kodokan Toruń1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław20.5
2KS AZS AWFiS Gdańsk18.0
3Klub Sportowy Akademia Judo Poznań13.5
4GKS Czarni Bytom12.5
5MKS Olimpijczyk Włocławek9.0
6AZS Uniwersytet Łódzki Łódź7.0
7AZS UW Warszawa7.0
8Klub Judo AZS Opole7.0
9UKJ ARCUS Warszawa7.0
10UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa6.5
11Klub Judo DRAKO Warszawa5.5
12KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik5.5
13KS Budowlani Sosnowiec5.5
14TS Gwardia Opole5.5
15UKJ 225 Warszawa5.5
16UKS Judo Wolbrom5.0
17TS Wisła Kraków4.0
18AZS Organizacja Środowiskowa Poznań3.5
19Klub Środowiskowy AZS Gliwice3.5
20KS AZS AWF Wrocław3.5
21AZS AWF Katowice3.0
22Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok2.0
23KS Start Radom2.0
24UKS "Szóstka" Rawicz1.0
25UKS Gimnazjon Suchy Las1.0