WYNIKI ZAWODÓW

Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Piła, 25.5.2019


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Majcher Danuta TS Wisła Kraków
3. Apraksin Martyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
3. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Wróblewska Klaudia KS Start Radom

kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Siwek Julianna UKS Grot Krakòw Kraków
2. Skupień Patrycja AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Janeczko Aleksandra UKJ ARCUS Warszawa
4. Olejnik Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Kuczek-Feć Natalia Polonia Rybnik

kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łogożna Zuzanna Polonia Rybnik
2. Janeczko Joanna UKJ ARCUS Warszawa
3. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
3. Tąta Jagoda KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
5. Nowicka Dominika AZS AWF Katowice

kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zacheja Agata WKS Gwardia Warszawa
2. Wykupil Marta GKS Czarni Bytom
3. Isenko Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
5. Korolczuk Katarzyna Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Szafran Agata Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Kozłowska Natalia UKS Judo Wolbrom
7. Milej Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól
2. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
3. Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. GŁASKA-ZIELIŃSKA Klaudia AZS UW Warszawa
5. Grygiel Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa
2. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Śliwa Justyna UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: 60kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golomb Tomer UKJ 225 Warszawa
2. Śmiegel Szymon LKS Szubinianka Szubin
3. Grzywacz Dominik AZS AWF Katowice
4. PODEMSKI BENIAMIN UKS "6" Piła
5. Tylek Paweł TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 66kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
2. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. Litwin Przemysław KS AZS AWF Wrocław
5. Rogoża Sebastian UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce
7. DRYGAŁA Wojciech UKS "6" Piła
7. Figarski Piotr KS Start Radom

mężczyźni, waga: 73kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
2. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
3. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
3. Tokarczuk Maksim TS Gwardia Opole
5. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
7. Bukojemski Wojciech UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
7. Burzyk Oskar GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 81kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów
2. Wesełowski Kyrylo AZS AWF Warszawa
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Ponichtera Bartosz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
5. Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
7. Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków
7. Salisz Mateusz AZS AWF Katowice

mężczyźni, waga: 90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
2. PUNDA Wojciech KS AZS AWF Wrocław
3. Jackiewicz Michał UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa
5. Partyka Marcin Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów
7. Osowski Łukasz KS Start Radom

mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lysenko Oleksii AZS AWF Warszawa
2. Moskal Daniel KS AZS AWF Wrocław
3. Ozimek Jakub UKJ ARCUS Warszawa
3. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa
5. SERWATKA Jakub UKS "6" Piła
7. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
7. Szmit Krzysztof Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
4. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. CIEŚLAK PATRYK UKS Judo-Kano Płock

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom302
2AZS AWF Warszawa210
3KS Błękitni Tarnów100
4UKJ 225 Warszawa100
5KS AZS AWF Wrocław020
6AZS AWF Katowice011
7SGKS Wybrzeże Gdańsk011
8LKS Szubinianka Szubin010
9UMKS Żak Kielce010
10AZS Uniwersytet Łódzki Łódź001
11Gwardia Wrocław001
12Klub Judo AZS Opole001
13Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
14TS Gwardia Opole001
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001
16UKJ ARCUS Warszawa001
17UKJ Ryś Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1WKS Gwardia Warszawa200
2GKS Czarni Bytom111
3Polonia Rybnik100
4UKS Grot Krakòw Kraków100
5UKS Olimp Nowa Sól100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk012
7UKJ ARCUS Warszawa011
8AZS Uniwersytet Łódzki Łódź010
9TS Wisła Kraków010
10UKJ 225 Warszawa010
11KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
12AZS UW Warszawa001
13Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
14TS Gwardia Opole001
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1GKS Czarni Bytom413
2AZS AWF Warszawa210
3WKS Gwardia Warszawa200
4UKJ 225 Warszawa110
5KS Błękitni Tarnów100
6Polonia Rybnik100
7UKS Grot Krakòw Kraków100
8UKS Olimp Nowa Sól100
9SGKS Wybrzeże Gdańsk023
10KS AZS AWF Wrocław020
11UKJ ARCUS Warszawa012
12AZS AWF Katowice011
13AZS Uniwersytet Łódzki Łódź011
14LKS Szubinianka Szubin010
15TS Wisła Kraków010
16UMKS Żak Kielce010
17KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój002
18TS Gwardia Opole002
19UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa002
20AZS UW Warszawa001
21Gwardia Wrocław001
22Klub Judo AZS Opole001
23Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
24Klub Środowiskowy AZS Gliwice001
25UKJ Ryś Warszawa001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom41.5
2AZS AWF Warszawa25.0
3KS AZS AWF Wrocław17.5
4UKJ 225 Warszawa16.5
5Klub Środowiskowy AZS Gliwice12.5
6AZS AWF Katowice11.5
7KS Błękitni Tarnów9.0
8SGKS Wybrzeże Gdańsk7.0
9UKS "6" Piła7.0
10UMKS Żak Kielce7.0
11AZS Uniwersytet Łódzki Łódź5.5
12Gwardia Wrocław5.5
13Klub Judo AZS Opole5.5
14TS Gwardia Opole5.5
15UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa5.5
16UKJ ARCUS Warszawa5.5
17UKJ Ryś Warszawa5.5
18LKS Szubinianka Szubin4.0
19UKS "Judo Team Modliborzyce" Modliborzyce3.5
20UKS Leśnik Kaczory3.5
21KS Start Radom3.0
22TS Wisła Kraków2.5
23TKS "Judo" Toruń2.0
24Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin1.5
25UKJ Millenium Rzeszów1.5
26UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa1.5
27UKS Judo-Kano Płock1.0

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom21.5
2SGKS Wybrzeże Gdańsk13.0
3WKS Gwardia Warszawa13.0
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój11.0
5Polonia Rybnik10.0
6UKJ ARCUS Warszawa10.0
7Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok9.0
8UKS Olimp Nowa Sól9.0
9Klub Sportowy Akademia Judo Poznań7.0
10TS Wisła Kraków7.0
11UKJ 225 Warszawa7.0
12UKS Judo Wolbrom6.5
13UKS Grot Krakòw Kraków6.0
14AZS UW Warszawa5.5
15TS Gwardia Opole5.5
16AZS Uniwersytet Łódzki Łódź4.0
17AZS AWF Katowice3.5
18KS Start Radom3.5
19MKS Juvenia Wrocław3.5
20MKS Olimpijczyk Włocławek3.5
21UKS Gimnazjon Suchy Las3.5
22UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa1.0